Results 1 to 9 of 9

Thread: Pomoc oko zvuka i Flash Get-a 1.65 hitno ako je moguce!!!!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar,Srbija i Crna Gora
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pomoc oko zvuka i Flash Get-a 1.65 hitno ako je moguce!!!!

    Znam da ovo nije sekcija za ovam moj problem ali neznam dje drugo da ovo postujem pa akoneko moze da pomogne neka mi kaze u cemu je problem???

    Desava mi se da kada gledam Divx ili DVD filmove i desilo mi se to jos dok sam igrao par igrica da zvuk pocne da hrci i to mi se javlja na svakih mozda 2 minuta.Onda ja ako je film neki u pitanju moram da stisne pauzu ili stop onda stane i sve ide normalno i posle nekog vremena ponovo zasusti.Neznam u cemu je problem zvuk mi je integrisan na Asusovu plocu A7N8X-X nForce2 cipset ako to nesto pomaze.Ako neko zna kako da to rijesim neka napise posto me strasno nervira,a napr. dok slusam muziku sa HD sve je normalno dok medjutim sa muzikom koju slusam sa CD-a posle nekog vremena i ona pocne da hrci.


    A drugi problem je Flash Get.Sad sam ga skoro instalirao i nije mi jasno kako da stavim da sve sto hocu da skinem s interneta da se on sam pali i preko njega da skidam,a ne onaj smornni SAVE window i ako naprimjer stavim DOWNLOAD WITH FLASH GET on ne skida nista samo stoji.Ako ima neki drugi Download Menager preporucite mi ga koristio sam prije Get Right i DAP ali mi se DAP nekako najbolje pokazao.

    Ko zna neka pomogne Pozdrav!!!!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Driveri, driveri, driveri... Sto se zvuka tiche mogucnosti su ti ogranichene. Obzirom da je integrisan zvuk, podjes na sajt proizvodjacha motherboard i skines najnovije drivere. Instaliras pa sto bude. Ako to ne rijesi problem - muka. Ipak su problemi oko toga takvi da traze rad na samom kompjuteru, ovako tesko.
    Flash Get, DAP i ostala bratija? U opcijama imas da podesis da se podiza zajedno sa Windows-om. AKo nije u startup-u, onda nece da radi. Prokopaj malo, ja odavno ne koristim te programe jer dok oni rade, nemoguce je koristiti IE.
    virtuality is under construction.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar,Srbija i Crna Gora
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OK bio sam na Asusov oficijenlni sajt i tamo nisam nista nasao.Ali moze li to ustvari biti sve do zvucnika a da je sa hardware-om sve ok????
    Aj jos cu to probati pa da vidim sto ce biti.

    A sto se tice download menagera znaci ako ga stavim da se podise sa Windowsom on ce mi se sam paliti kada budem htio nesto da skidam s interneta ali zar to nece da uspori podizanje i tako tome slicno....???
    I u dilemi sam koji menager da koristim od navedenih mislim koje stvarno najbolji?????

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZNaci posjeti sajt ponovo. Narocito ASUS ima dobru podrsku za drivere. Loshe zice, nekvalitetni zvucnici mogu biti razlog shushtanju.
    Sto se tiche download manager-a, svi su loshi, ali ako moram da biram onda FlashGet.
    virtuality is under construction.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar,Srbija i Crna Gora
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok ja znaci trenutno imam Flash Get 1.65 instaliran na mom kompu.
    E sad ti meni samo objasni kako da stavim zanci kada ocu da nesto skinem da mi se sve preko jega skida pa da posle mogu da nastavim ili resume-ujem kad god ocu svatas...????

    Aj ako ti jos to nije muka objasni mi posto me strasno nervira kada nesto skidam pa mi se pali onaj glupi Save prozor i na njega ne mogu da nastavim download kad god ocu a ne daj boze da skidam neki veliki fajl pa mi pukne veza i zbog toga najvise....????

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GOGILICA
    A sto se tice download menagera znaci ako ga stavim da se podise sa Windowsom on ce mi se sam paliti kada budem htio nesto da skidam s interneta ali zar to nece da uspori podizanje i tako tome slicno....???
    Neznatno. Znaci da bi izbjegao dosadni save prozor tvoj download manager mora biti u startup-u sistema.
    virtuality is under construction.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar,Srbija i Crna Gora
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok probacu to sto si mi rekao i fala poz.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ne mora to da bude zbog startupa. Evo kako sam ja to podesio. Otvoris FlashGet>Tools>Options
    I sad imas nekoliko onih glavnih tab-ova sa raznim opcijama. Misem prebaci na tab Monitor i imas dugme na kojem pise Default Downloada Menager.I onda OK. Sad bi trebalo da ti se to pali prije explorerovog Save as.
    P.S. Bolje uzmi operu kao pretrazivac za web. FlashGet moze da radi i sa njom kao i sa explorerom, mada Opera ima svoj download menager takodje. Opera ti je brza, bolja i sigurnija od IE
    Javi ako je problem (nije) rijesen
    Pozdrav
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica - Montenegro
    Posts
    1,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za zvuk ti evo link na kojem sam ti ja vec odgovorio na ovo pitanje
    http://www.cafemontenegro.com/forumi...ic.php?t=10413
    A za download koristi DAP (najbolji je) 8) [/i][/b]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •