Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 94

Thread: Mnogi znaju tajne "istine"! A da kamere nijesu snimile, ko bi vjerovao Vladi USA?

  1. #51
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Berlusconi lažirao napad! hahahaha

    Na ovom snimku je kamera jasno uhvatila napadača, koji nišani i gađa.


    Berlusconi attack (slow motion)




    Vesti

    Tužilaštvo traži medicinski pregled premijera

    Berluskoni je lažirao napad!

    Petak - 22.01.2010

    Tužilaštvo u Milanu je zatražilo od Silvija Berluskonija (73) da izvrši medicinski pregled, što je dodatno podgrejalo sumnje da je italijanski premijer inscenirao napad od 13. decembra prošle godine u Milanu!

    Naime, Berluskonija je posle mitinga modelom Milanske katedrale pogodio Masimo Tartalja (42), za koga je kasnije utvrđeno da je mentalno oboleo. Slike Berluskonija sa krvavim licem su obišle svet, a popularnost mu je naglo skočila. Premijerov lekar Alfredo Zangrilo saopštio je da su Berluskoniju slomljeni nos i dva zuba i da će morati da se oporavlja „najmanje 90 dana“. Nedelju dana posle napada, Berluskoni je izašao iz bolnice noseći zavoj, a danas, tri nedelje kasnije, nema nikakav ožiljak. Spekulacije da je napad lažiran počele su da kruže internetom odmah posle incidenta. Na snimku koji je postavljen na sajt „jutjub“ primećuje se da je premijer odmah prekrio lice maramicom koju je imao u ruci. Uz to, nije odmah napustio mesto napada, što je uobičajena reakcija obezbeđenja u slučaju napada. On je stajao i mahao građanima, gotovo pozirajući. Silvio se 28. decembra pojavio i na rođendanskoj zabavi Mihaele Bjankofjore, poslanice njegove stranke, a na nosu je nosio običan flaster. Premijer je tvrdio da je žrtva zavere pristalica levice i oprostio je napadaču. Tužilac Armando Spataro je zatražio da Berluskonija pregledaju dvojica specijalista, a pregled će biti izvršen sledeće nedelje. Tek posle izveštaja, tužilaštvo će odlučiti da li će i kakvu optužnicu podići protiv Tartalje.


    http://www.alo.rs/vesti/23540/Berlus..._lazirao_napad

  2. #52
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Teorije koje su interesantne širokim narodnim masama su u svakom slučaju buncanja neinformisanih ljudi koji hoće da zarade neki dolar ili euro, na dinare nadam se da ne idu više. Sve i da dio te priče (pa čak i čitava "teorija") jeste tačan, ne postoji mogućnost da ljudi koji o tome pričaju posjeduju i najmanju pouzdanu informaciju u vezi sa "zavjerom". Oni natucaju i mogu jedino da se NADAJU da su u pravu, što je sa jedne strane, može se reći, bolesno.

    Da li su oni ludaci? Neki vrlo vjerovatno jesu. Ali većinom su dosta inteligentni ljudi koji koriste histeričnu opsesiju narodnih masa "misterijama" i "zavjerama" zlih bogatih ljudi (kompleks malog čovjeka, inače) i gospodara svijeta da bi stekli popularnost i finansijski dobitak. Čitav fenomen teorija zavjera koji je uzeo maha zadnjih par decenija se u suštini može objasniti kao reakcija na neke negativne aspekte postmodernog društva i frustracije koje se kod običnog čovjeka javljaju jer osjeća kako gubi kontrolu nad svojom okolinom.

    Srećom, takve stvari su prolazne.
    Rekoh ja,profesor doktor.Svaka chast!
    Deserve's got nothing to do with it.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Teorije koje su interesantne širokim narodnim masama su u svakom slučaju buncanja neinformisanih ljudi koji hoće da zarade neki dolar ili euro, na dinare nadam se da ne idu više. Sve i da dio te priče (pa čak i čitava "teorija") jeste tačan, ne postoji mogućnost da ljudi koji o tome pričaju posjeduju i najmanju pouzdanu informaciju u vezi sa "zavjerom". Oni natucaju i mogu jedino da se NADAJU da su u pravu, što je sa jedne strane, može se reći, bolesno.

    Da li su oni ludaci? Neki vrlo vjerovatno jesu. Ali većinom su dosta inteligentni ljudi koji koriste histeričnu opsesiju narodnih masa "misterijama" i "zavjerama" zlih bogatih ljudi (kompleks malog čovjeka, inače) i gospodara svijeta da bi stekli popularnost i finansijski dobitak. Čitav fenomen teorija zavjera koji je uzeo maha zadnjih par decenija se u suštini može objasniti kao reakcija na neke negativne aspekte postmodernog društva i frustracije koje se kod običnog čovjeka javljaju jer osjeća kako gubi kontrolu nad svojom okolinom.

    Srećom, takve stvari su prolazne.
    Ok..ali sta je sa snimcima,slikama, svjedocenjima ljudi? Jesu li ludaci oni sto su prezivjeli 11 septembar, koji su odreda svjedocili o postojanju vise eksplozija u nizim spratovima zgrade nakon udara aviona? Pretpostavljam da si odgledao neke od dokumentaraca koji se bave napadima 11 septembra, pa ako mozes da das neki komentar na to sto si pogledao?

  4. #54
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes...Ljudi su oteli avion plasticnim nozevima .

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ti bar imaš racionalan pristup problemu.

    Dosta ljudi ne razumije da ne vjerovati jednom izvoru (zvaničnom) ne bi smjelo da automatski povlači vjerovanje drugom, i mnogo manje ubjedljivom (u ovom slučaju, "pro" teoretičarima zavjere).
    Dobro ako se iz razumljivih razloga ne vjeruje zvaničnom izvoru (jer da je sve bilo tako kažu pustili bi te snimke zar ne..) onda se počne vjerovati u neke malo više dokumentovane izvore..e sad što i među teoretičarima zavjere sami "zavjerenici" imaju ubačene mnoogo svojih ljudi(ona budala Icke i slični) koji razvodnjavaju priču to je druga stvar

    Ni oni "gore" moćnici nisu baš ujedinjeni i neko je nekome namjestio igranku..uz pomoć bimladena ili koga već, tako da nije u pitanju nikakva zavjera zbog nafte i slično jer je to glupost već bar po mojoj pretpostavci 1 vrlo vrlo isplanirana osveta.
    She is only here to annoy herself!

  6. #56
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    snimak napada na pentagon 9/11


    simulacija...

    pa gdje je avion ?


    Vidno je da su ovdje nešto namještali.

  7. #57
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Dobro ako se iz razumljivih razloga ne vjeruje zvaničnom izvoru (jer da je sve bilo tako kažu pustili bi te snimke zar ne..) onda se počne vjerovati u neke malo više dokumentovane izvore..e sad što i među teoretičarima zavjere sami "zavjerenici" imaju ubačene mnoogo svojih ljudi(ona budala Icke i slični) koji razvodnjavaju priču to je druga stvar

    Ni oni "gore" moćnici nisu baš ujedinjeni i neko je nekome namjestio igranku..uz pomoć bimladena ili koga već, tako da nije u pitanju nikakva zavjera zbog nafte i slično jer je to glupost već bar po mojoj pretpostavci 1 vrlo vrlo isplanirana osveta.
    Problem je u tome što ljudi neće sami da istražuju. Ako ne vjeruješ u zvaničnu bajkovitu verziju(onda si teoretičar zavjere), i odma te ovi drugi stave u grupu zaitgeista ludih koji su samo taj film gledali i ništa više.
    Danas, fala bogu(uzrečica) preko interneta se može čačkati i doći do dosa raznih informacija, i mogu se zaobići zvanični vladini izvještaji. Kome je istraživanje takvih stvari interesantno i ima vremena da tokom nekoliko mjeseci ili godina ponešto sakuplja i informiše se, može sam da skonta neke stvari.

  8. #58
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    277
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Imaš svjedočanstva stotina ljudi koji su radili u prizemnim spratovima zgrade i koji su čuli detonacije koje se dolazile iz etaža ispod zemlje.
    Takodje, jedan od najvećih dokaza rušenja zgrada su noseći čelični stubovi(kojih ima oko 80 ili 100 i nešto, ne mogu se sjetiti tačno) i koji su se pružali kroz jezgro zgrade i koji su bili djagonalno presječeni. I to hiruški tačno. Postoje slike nakon čišćenja mjesta. Stubovi tako mogu biti presječeni jedino u kontrolisanim eksplozijama kada se na svaki pojedinačno stavlja eksploziv i koji iz reže. Da toga nije bilo, ti stubovi bi štrčali 100 metara u nebo uprkos tome što se srušilo svaki sprat.
    stvarno je prezvakana prica, ali pogledajte zeitgeist na snimku se vide ti stubovi koji su se polomili svaki pod istim uglom... malo cudno... da ne pominjem trag od boinga koji je trebao ostaviti ispred pentagona...

    mozda sam ogranicen ali vjerujem da je napad bio isceniran. jasno je zbog cega, nafta!
    osama je tu samo igrac, koji naravno nikad nece biti izveden na sud...

    mediji su bili i ostali za ispiranje mozga
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  9. #59
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Drago mi je što sam se uklopio u istiniti prikaz stvari.
    E blago svima koji povjeruju u takve istine.
    The more things change, the more they stay the same.

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VooDooPrle View Post
    mozda sam ogranicen ali vjerujem da je napad bio isceniran. jasno je zbog cega, nafta!
    Ma kakva nafta...
    She is only here to annoy herself!

  11. #61
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ne znam za dvije kule, ali za pentagon nema dokaza da je udario avion i niko od svjedoka ga nije ni spomenuo...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  12. #62
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by VooDooPrle View Post

    mozda sam ogranicen ali vjerujem da je napad bio isceniran. jasno je zbog cega, nafta!
    osama je tu samo igrac, koji naravno nikad nece biti izveden na sud...

    mediji su bili i ostali za ispiranje mozga

    Naravno da nisi, već upravo oni koji čašćavaju jedan drugoga pr.dr.mr. i ostalim titulama. Neka se svako potrudi da izgradi svoj stav, a ove "sveznajuće dušebrižnike" sa cdm foruma pustite, neka pokušavaju da sole pamet i tapšu se međusobno po ramenima. Njihov život je Švicarska.

  13. #63
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Njihov život je Švicarska.
    A tvoj je izgleda ovo:

    http://www.imdb.com/title/tt0118929/
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #64
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Zanima me na čemu temeljiš svoje znanje o ovome? Iz onoga što si čuo na CNN i BBC, na ono što prenose korporativni mediji? I to ti je dovoljno. Samo nemoj da prosipaš bull i horseshit priču o tome što većina tako misli i te mejnstrim priče.

  15. #65
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post


    ``````````

  16. #66
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zanima me na čemu temeljiš svoje znanje o ovome? Iz onoga što si čuo na CNN i BBC, na ono što prenose korporativni mediji? I to ti je dovoljno. Samo nemoj da prosipaš bull i horseshit priču o tome što većina tako misli i te mejnstrim priče.
    To znanje potvrdjuju svi relevantni izvori,kako medijski,tako i struchni.Ne vidim razloga da im ne vjerujem,a pogotovo ne vidim nikakvog razloga(niti,shto je mnogo vazhnije dokaza) da vjerujem u neke lijepe pricice koje mozhda mogu biti solidan scenario nekog niskobudzetnog filma,ali nikako osnova za ozbiljnu raspravu o non-fiction pitanjima(ukoliko ne tvrdite mozhda da je chitavi 9-11 fikcija,da je to u stvari hologramska predstava koju su napravili...hmmmmm...masoni u cilju...hmmmm...prikrivanja vanzemaljskog zhivota na Veneri...).

    I da,nije mi jasno zashto se spominju korporacije koje kontrolisu medije u svakoj conspiracy theory.Ustvari stani,jeste mi jasno.Kao shto MadGod dobro kaza-kompleks malog chovjeka.

    I da,da se razumijemo: Kad kazhem kredibilni izvori,ne mislim na dokumentarce grupica zanesenjaka poput Ickea(ljudi-gushteri,za neupucene),raznih duhova vremena i digitalnih andjela.To nisu kredibili izvori.To su stilizovane i sintetizovane lijepe pricice koje pomenuh.

    Maddog,odgledaj film,shvaticesh da se nisam shalio
    Last edited by Recordare88; 09-03-10 at 17:48.
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #67
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    277
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    je li stvarno vjerujes medijima sve sto kazu?
    Last edited by VooDooPrle; 09-03-10 at 19:13.
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  18. #68
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    To znanje potvrdjuju svi relevantni izvori,kako medijski,tako i struchni.Ne vidim razloga da im ne vjerujem,a pogotovo ne vidim nikakvog razloga(niti,shto je mnogo vazhnije dokaza) da vjerujem u neke lijepe pricice koje mozhda mogu biti solidan scenario nekog niskobudzetnog filma,ali nikako osnova za ozbiljnu raspravu o non-fiction pitanjima(ukoliko ne tvrdite mozhda da je chitavi 9-11 fikcija,da je to u stvari hologramska predstava koju su napravili...hmmmmm...masoni u cilju...hmmmm...prikrivanja vanzemaljskog zhivota na Veneri...).

    I da,nije mi jasno zashto se spominju korporacije koje kontrolisu medije u svakoj conspiracy theory.Ustvari stani,jeste mi jasno.Kao shto MadGod dobro kaza-kompleks malog chovjeka.

    I da,da se razumijemo: Kad kazhem kredibilni izvori,ne mislim na dokumentarce grupica zanesenjaka poput Ickea(ljudi-gushteri,za neupucene),raznih duhova vremena i digitalnih andjela.To nisu kredibili izvori.To su stilizovane i sintetizovane lijepe pricice koje pomenuh.

    Maddog,odgledaj film,shvaticesh da se nisam shalio
    ahahahahaahhaahah,djentlmen posebno strucnjaci koji to brate?
    hari,bas ti je loshe kad moras da brises postove,kako ne bi ispao neznalica :) kuku ocu,kuku majci.

  19. #69
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ima li negdje da se nadje dokumentarac koji je pravio nobelovac Dario Fo?
    Cuo sam da je dobar, a pogotovo sto se napada na Pentagon tice. Sto se tog napada tice, ispalo je da je gabarit traga aviona, manji nego sto je avion
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  20. #70
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Maddog,odgledaj film,shvaticesh da se nisam shalio

    Prvo ti pokušaj da shvatiš čitavu tugu svog posta, pa ćemo onda vidjeti za film.

  21. #71
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    To znanje potvrdjuju svi relevantni izvori,kako medijski,tako i struchni.Ne vidim razloga da im ne vjerujem,a pogotovo ne vidim nikakvog razloga(niti,shto je mnogo vazhnije dokaza) da vjerujem u neke lijepe pricice koje mozhda mogu biti solidan scenario nekog niskobudzetnog filma,ali nikako osnova za ozbiljnu raspravu o non-fiction pitanjima(ukoliko ne tvrdite mozhda da je chitavi 9-11 fikcija,da je to u stvari hologramska predstava koju su napravili...hmmmmm...masoni u cilju...hmmmm...prikrivanja vanzemaljskog zhivota na Veneri...).

    I da,nije mi jasno zashto se spominju korporacije koje kontrolisu medije u svakoj conspiracy theory.Ustvari stani,jeste mi jasno.Kao shto MadGod dobro kaza-kompleks malog chovjeka.

    I da,da se razumijemo: Kad kazhem kredibilni izvori,ne mislim na dokumentarce grupica zanesenjaka poput Ickea(ljudi-gushteri,za neupucene),raznih duhova vremena i digitalnih andjela.To nisu kredibili izvori.To su stilizovane i sintetizovane lijepe pricice koje pomenuh.

    Maddog,odgledaj film,shvaticesh da se nisam shalio
    Kao prvo, iz tvog posta se vidi da ti nemaš svoje mišljenje koje se temelji na sopstvenim stavovima, nego si progutao cijelu priču pa zato i pričaš tako. Tvoj mozak će ovo negirati, ali to je normalna reakcija tvog odbrambenog sistema da ne bi poludio. Mada, to možeš da zaobiđeš ukoliko bi se odlučio da razmisliš SVOJOM GLAVOM. To što se šupkaš MadGod-u ne znam koliko ti koristi, mada vjerovatno ti je lakše kad znaš da ima nekog ko će te podržati, jer ti ne možeš verbalno da se izjasniš na pravi način.

    Druga stvar. Korporacije i kompleks malog čovjeka. To dvoje nema ama nikakve veze jedno s drugim. Čak mi nije ni jasno što se podrazumijeva pod pojmom 'mali čovjek'. To i ne postoji. Tako da prije nego što usklikneš na nečije riječi probaj da ih razumiješ.
    A što su korporacije to ti neću objašnjavati, valjda si nešto učuo do sad. Takodje malo pročittaj o snazi korporacija na svijetu. Pa američka vlada je morala da razbije mirkosoft jer su i po njih opasni bili. Dalje, uči sam.

    I ti si odgovorio što nisu kredibilni izvori. Nisi rekao što jesu?

  22. #72
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A i ovi Amerikanci su pravi amateri pa da naprave ovakve greske,da ih svako dijete moze u laz uhvatit.A u pm

  23. #73
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    he he

  24. #74
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kao prvo, iz tvog posta se vidi da ti nemaš svoje mišljenje koje se temelji na sopstvenim stavovima, nego si progutao cijelu priču pa zato i pričaš tako. Tvoj mozak će ovo negirati, ali to je normalna reakcija tvog odbrambenog sistema da ne bi poludio. Mada, to možeš da zaobiđeš ukoliko bi se odlučio da razmisliš SVOJOM GLAVOM. To što se šupkaš MadGod-u ne znam koliko ti koristi, mada vjerovatno ti je lakše kad znaš da ima nekog ko će te podržati, jer ti ne možeš verbalno da se izjasniš na pravi način.
    Samo jedno pitanje.Jesi procitao zvanicni izvjeshtaj o 11 septembru?Ali ne isjecke iz novina,ili one googleovane po internetu?Nego chitavi.Nisi?E vidish,ja jesam.Procitaj to,onda procitaj razne teorije zavjere,i uporedi.Na kakvim se dokazima zasniva jedno,a na kakvim drugo,i kakvim metodama su izvedeni jedni,a kakvim drugi(zavjerenicki) "dokazi".Nego,vi nastupate sa sledece pozicije:zvanicni izvjeshtaj sigurno je lazan jer je zvanican,a onda pushtamo mashti na volju...E to ne mozhe tako.U stvari mozhe,ali niko vas nece shvatati ozbiljno.Zato i toliko histerije na medije kod vas-jer vas niko ne shvata ozbiljno

    Nemoj me pogreshno shvatiti,nije sve shto potice od zvanicnika i shto se objavi u medijima tachno,to znamo.Ali sve to se nikako ne mozhe opovrci nacinom,i sredstvima kojima raspolazhu i koriste ovi teoreticari zavjera,raznih.Jer oni hoce da im se vjeruje u njihove mashtarije zato shto oni kazhu da je zvanichni izvjeshtaj lazhan.E te ti dvije stvari nemaju nikakve veze.

    I da,ne vidim dje vidish to shupkanje,samo sam pohvalio chovjeka shto vas svaki put argumentovano rasturi u diskusijama na ovakve teme.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Druga stvar. Korporacije i kompleks malog čovjeka. To dvoje nema ama nikakve veze jedno s drugim. Čak mi nije ni jasno što se podrazumijeva pod pojmom 'mali čovjek'. To i ne postoji. Tako da prije nego što usklikneš na nečije riječi probaj da ih razumiješ.
    A što su korporacije to ti neću objašnjavati, valjda si nešto učuo do sad. Takodje malo pročittaj o snazi korporacija na svijetu. Pa američka vlada je morala da razbije mirkosoft jer su i po njih opasni bili. Dalje, uči sam.

    I ti si odgovorio što nisu kredibilni izvori. Nisi rekao što jesu?
    Niko ne kazhe da korporacije nisu snazhne,ali to ne znachi da one vladaju svijetom.Koliko puta moram da ponovim,laprdanje bez trunke dokaza i na osnovu mashte ne shvatam ozbiljno.Neka ja,nego velika vecina chovjechanstva.I da,ne znam odakle vam ideja da korporacije,sa svom tom chuvenom moci koju imaju,rade samo "lose" stvari.Na kraju krajeva,da nema microsofta,ti(i ogromna vecina) ne bi ni mogli kuckat na ovaj forum...

    Komplex "malog" chovjeka je averzija koja se javlja prema bogatim i mocnim ljudima kod onih,koji bi to da postignu,a ne mozhe im bit.E onda krece sledeci proces-sjetimo se svih filmova(krimi,shpijunskih vecinom) koje smo gledali i negativaca iz njih-a onda zamislimo prave zvanicnike u tim ulogama,i kazhemo da je to stvarno.E tako vam nastaju sve te vashe teorije.

    I da,kredibilni izvor-izvor do koga se doshlo poshtujuci standardizovane procedure struke i nauke.
    Last edited by Recordare88; 10-03-10 at 09:29.
    Deserve's got nothing to do with it.

  25. #75
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Prvo ti pokušaj da shvatiš čitavu tugu svog posta, pa ćemo onda vidjeti za film.
    A ne mogu ja to shvatiti,meni su CNN i B92 mozak isprali...A $edi jadan...
    Deserve's got nothing to do with it.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ko je vjerovao u Boga
    By Ego_and_his_own in forum Religija i filozofija
    Replies: 74
    Last Post: 10-11-09, 13:17
  2. Za montenegro mnogi nisu culi!!!
    By rapsod in forum Politika generalno
    Replies: 53
    Last Post: 21-02-07, 18:25
  3. Povjerenje Vladi Crne Gore
    By Harris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-05-05, 16:56
  4. Povjerenje vladi
    By Blitzkrieg in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 27
    Last Post: 19-05-05, 23:11
  5. Tajne nadgrobnih spomenika...
    By Argonaut in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 05-05-04, 12:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •