Results 1 to 25 of 25

Thread: Primice se kraju.......

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Primice se kraju.......

    ....jos jedna duga cetinjska godina.

    Ono sto sam ja zamislio u ovom topic-u jeste prisjecanje na lijepe ili ruzne, pozitivne ili negativne, nasmijane ili isplakane.... ma (uopstenije) emocijama ispunjene momente/dogadjaje/licnosti koji su ovu godinu obiljezili, pa ako vam se ideja svidja - udrite po tastaturi!


    :wink:

    Jedan dio svojih tekstova bi mogli posvetiti i kicenju grada, odnosno idejama vezanim za tu tradicionalno problematicnu aktivnost... ali nije obavezno jer sa prevashodno zamislio da mi ovu 2004. godinu "okrecimo" po sopstvenom ukusu i da je onda, 31.decembra u ponoc, degaziramo direktno u proslost!

    Naravno, od svih ocekujem i po jednu zelju za sledecu godinu, kao i mogucu/zeljenu destinaciju u novogodisnjoj noci! 8)
    Caesar`s wife must be above suspicion

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smrc, ovo nije topic za mene :cry: :cry:
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...................!

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Smrc, ovo nije topic za mene :cry: :cry:
    Pa sto si onda ostavljala post?! :P

    Ja sam siguran da ces naci vremena za makar jedam malo duzi post kojim ces dat svoj prepoznatljivi pecat u bojanju ovog topic-a! :wink:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    pArAdIsE c|tY
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ja odmah pocnem sa tom zeljom za sljedecu godinu... Da zawrsim owu drugu godinu studija i da s andjelima upisem tu trecu... Brzo li ide owoooo... Brrr...

    Nego, 2004.... brzo mi nesto prodje... Sve fino proslo sa akademijom...
    Odljubila se... pa ponowo zaljubila... :oops: 8) Isla na kurs... Upoznala se sa par (bas ono) skroz OK osoba... Daljeee... bila kod mnogo dobrog profesora na kursu ljetos... hmm... ne mogu se sjetiti vise...

    I takooo... napisacu jos nesto ako se sjetim...

    Ewo dobih napomenu... UPOZNALA SAM SE SA JABUKOM
    la la la

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uuuu...Ova godina.... Prvo da naglasim da mi je extremno zhao sto sam napunio 16... (8. juna ove godine) a prije toga sam imao 15 jelte... I nevjerovatno mi je bila banja ta 15ta... bikaz of all...anyway....ova godina mi je bila sve u svemu extremno dobra.... :P mislim, u principu sam strasan sadista, nihilista i pesimista... ali bilo je dosta dobrih trenutaka ove godine... Anyway...vise ne znam ni sto se prekjuche zbilo, a ne da se prisijecam zbivanja od prosle zime... A sto se sledece godine tiche............................................. .............

    Ako bude as it should....it will be HELL LIKE

    :twisted:
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mrzim doceke nove godine. Pogledajte samo tu izvjestacenu gospodstvenost, kad do ponoci svi postuju pravila bon-tona a od ponoci razdrljenijeh kosulja skacu u kolo oko stolova. I pobrkano mi je brate sto svi oce nesto da se maze... te srecna ova nova, te cmok cmok, a nemo` da se ljubimo dva put no tri, ajde pa da sledeca bude bolja...
    A pripreme za novu godinu, tradicionalno pocinju ranije, mada je sindikat zajebo neke lijepe obichaje koje su stanovnici kulturne prijestonice imali nekada, a vezuju se za dan republike (tamo one) 29 novembar.
    Recimo, uz neizbjezno plemenito crnogorsko pice - lozovu rakiju (cisto zrno gro`dja) ujutro na dan 29.11.xxxx te godine, pocinju pripreme za klanje prasadi. Posto se prase sashije macom u glavu, kada pane, prereze mu se vrat. Potom se prase zapali da fino gori, ali ne u cilju jela, nego li da bi uklonili dlake koje smetaju konzumiranju praseta i proizvoda od praseta. Kada prase dogori, onda na scenu stupaju domacice, koje sa sapunom i ribacom cetkom peru prase, a nakon toga prilazi se komatanju praseta na jedan od dva tradicionalna nacina. E vidite, sad umjesto toga polutke... Ni rakije, ni mace, ni paljenja... sve je izgubilo onu romantiku koju je nekad imalo.
    Pa neizbjezni komentari, za ove malobrojne koji je li, nijesu klali prase: a kako jadan mislis zimu bez mrsa cekat?? A kastradina, a kubasica, a longa, a brasnjena, a pop, a prsute, a koseti, a pleckice a butkice???? Kako ces preteci bez toga? A nema nista ljepse od sarme... Pa mi onda za` gledat ovi mrchni narod, koji zivi da bi se naijo 31 decembra, ka da mu je zadnji dan u zivot. I onda kukaju kako je januar najduzi mjesec.
    A i mrzim TVCG. Kad pocne da daje izvjestaje iz hotela, a tamo vidis kolce do kolca, op cup op cup... Sve montenegrici, osvijesceni. Zlatne kajle, armani odijela, sto se radonci ljukra? Okolo urlicu narodnjaci, sa tradicionalnim zalopojkama - "miiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiicaaaaaaaaaaaaa jednaaaaaaaaaaaaa u majkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..." unistavajuci i ovo malo svijesti sto bi cojeku ostalo da ih ne slusa. Ali mora da ih slusa... Mora kad su svuda okolo. A kako ces se jadan opustit bez narodne muzike? A? A? EEEEEEE... Nema pjesme ni meraka bez sestrica i ujaka. Uh izgorelo sve. E i da ne zaboravim jednu divnu pratecu pojavu nove godine - petarde. One sluze da bi se kod djece razvija nagon ka pucnjavi jer " jaaaaaaaaa za pjesmuuuu neeeeeeeeeeemaaaaam voljuuuuuuuuuuu, dooooooooooook ne cujeeeeeeeeeeeeeeeem glas levoruuuuuuuuuuuu". Sve u deseterac deset mu gromova uzdilo u onoga koji ga je izmislio.
    Destinacija - sto dalje od narodne muzike.
    Evo priznajem, mrzan sam nema sto :wink: Pa se $etih, kad sam svojevremeno radio u Budvi, ja i otac g Thomasa zajedno. Uglavnom putovali smo sa CT rano ujutro, i onda se dogegamo do prve kafane da popijemo kafu. I tako jedno jutro, nailazi jedna razdragana djevojka, veli, jao, pa ovo pa ono, pa TV Budva, pa znate... Zbori, reko sto ces. Veli ona, stA bi ste voljeli da gledate na TV Budva. Ja? Direktan prijenos sahrane Slobodana Milosevica. Tu se taj intervju zavrsi, isto ka jedan pred novu godinu kad su nam oni ofucali bor poperili ispred turskoga da nam ukrase grad....
    Ma ne ide mi s medijima.
    Aj
    virtuality is under construction.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahahhahahhaah a zamisli kako bi prosao da si to rekao za tv HN hahahhaah

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se sjecam jedne lijepe veceri kad je na Orlov krs zaviorio vjerovatno najvisi Krstas barjak u istoriji Cetinja i sva neka radost, ushicenja, sreca, vjerovanje ...... i jedan vice ovo je ... te ovo, te ono .... i na kraju "ovo je nova godina".
    Neki cicica pored mrtav ladan ga povuce za rukav i tiho - nije djeticu bogomi do 1 januara no stara.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ja se sjecam jedne lijepe veceri kad je na Orlov krs zaviorio vjerovatno najvisi Krstas barjak u istoriji Cetinja i sva neka radost, ushicenja, sreca, vjerovanje ...... i jedan vice ovo je ... te ovo, te ono .... i na kraju "ovo je nova godina".
    Neki cicica pored mrtav ladan ga povuce za rukav i tiho - nije djeticu bogomi do 1 januara no stara.
    A toga se Krstasha i ja sjecam... Vidjashe se sa trga ka da je na po metra od nas bio. Ko ga ono donese? Ja mislim da su Niksicani, neka mi se oprosti ako grijeshim :wink:
    virtuality is under construction.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ........................!

    Na topic cu odgovoriti neki drugi put, a jutros sam se odlucio da postujem iz samo jednog razloga : Da bih se izvinuo Hariju sto cu ga izostavit iz konstatacije koju sam nedje na pocetku rada "Racunarskih virusa" upotrijebio da bih izrazio svoj stav. Tu konstataciju je u trenucima svoje najvece genijalnosti imao obicaj da upotrijebi za samog sebe neponovljivi Salvador Dali. Ja sam srecan sto imam prijatelja kojem mogu uputit jednu takvu misao, jer ovo kako je g. Nagual napisao post ja smatram savrsenstvom... Dakle, bez zelje da se ovaj topic nastavi odusevljavanjem,koje post g. Naguala zasluzuje u svakom zarezu :

    " Chaque matin, au réveil, j'expérimente un plaisir supręme :
    Celui d'connaitre Monsieur Nagual!"


    Caesar`s wife must be above suspicion

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E kako bih ja voljela da mogu doc na Cetinje za novu .. Bas mi probudiste nostalgiju sad...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A bogomi red je da poslije ovakvijeh pofala, pochnem i neku poeziju pisati A kad smno vec kod toga, ja mnim da je bila 1983 godina kad smo za opkladu ja i jedan drug mi napravili narodnu pjesmu vozeci se do bajica i nazad. Sjecam se samo refrena:
    "ruzo mojaaaaa ruzo mojaaaaaaaaaaaaaa
    nas su snasla 4 jadaaaaaaaaaaa
    2 su mene 2 su tebeeeeeeeeee
    a kisa je rominjala tadaaaaaa" (ovdje dramturshko snizavanje tona :wink: )
    A o cemu se ustvari radi? Nije iskakanje iz teme, vec druga noc nove godine, kad smo u hotelu Grand gubili vrijeme. I sad sala, bon-ton i te stvari, stigne ponoc, zauvija nekakvi orkestar, tek mi, kad su muzicari pauzu napravili, iskoristi priliku pa zapjevaj ovaj hitic. Vjerovali ili ne, pola sale je s nama pjevalo 8)
    Svjeziji primjer je rasprava oko narodne muzike prije jedno mjesec dana, sa jednim od zagovornika "sevdalinki". I ja kazem da cu napraviti pjesmu kad ocu, i da te idiotske tekstove nije problem urimovati. A on veli "aha, ajde sad je sastavi". I ja, ka iz topa, odgovorim stihom:
    "roso moja na zelenoj travi, ja te ljubim dok setaju bravi" :wink:
    Da sam batalio bilijar i trice pa da malo pisem a? Mozda kane koja para...
    Ili da otvorimo topic poseban za ta dostignuca :lolblue:
    virtuality is under construction.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default Re: ........................!

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Na topic cu odgovoriti neki drugi put, a jutros sam se odlucio da postujem iz samo jednog razloga : Da bih se izvinuo Hariju sto cu ga izostavit iz konstatacije koju sam nedje na pocetku rada "Racunarskih virusa" upotrijebio da bih izrazio svoj stav. Tu konstataciju je u trenucima svoje najvece genijalnosti imao obicaj da upotrijebi za samog sebe neponovljivi Salvador Dali. Ja sam srecan sto imam prijatelja kojem mogu uputit jednu takvu misao, jer ovo kako je g. Nagual napisao post ja smatram savrsenstvom... Dakle, bez zelje da se ovaj topic nastavi odusevljavanjem,koje post g. Naguala zasluzuje u svakom zarezu :

    " Chaque matin, au réveil, j'expérimente un plaisir supręme :
    Celui d'connaitre Monsieur Nagual!"


    Ovako nesto?


    Svakog jutra kad se probudim, uzivam jedno nevjerovatno zadovoljstvo...Zadovoljstvo sto sam ja Randomi pitam sebe u ushicenju sto ce ovaj predivni Random da uradi danas?


    :twisted:
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Random ti si pobrka`. Karambole treba da pravis na onaj sto u hotel (marketiiiiiiiiing ) a ne u glavu :wink:
    virtuality is under construction.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ........................!

    I ja pripadam "klanu" onih koji ne vole Novu Godinu. Prosto, ne osjecam se prijatno u okruzenju koje od mene ocekuje da jedem, istina prelijepo pripremljenu, hranu cak iako nijesam gladan... Ostalo je g.Nagual rekao... pa da se ne ponavljam...

    Dakle, godina dana, neobicno lijepih dana mogu slobodno reci, prodje mi neobicno brzo. Cini mi se da se bukvalno svakog dana sjecam i da je svaki prica za sebe. Ispunjena najraznovrsnijim emocijama i finishirana diplomom, ova godina ce ostat u posebnom dijelu mojih lijepih sjecanja i po jednoj djevojci...ali to su licne stvari sasvim neinteresantne sirem auditorijumu, pa vas necu zamarat. :wink: Ali ima i jedan segment koji ne bih volio da se ikad vise ponovi : Ove godine nisam nidje van Crne Gore putovao - prvi put poslije 7 godina! :P Fali mi to... puno. I to je ono sto bih svima pozelio za iducu godinu - makar 15 dana u Egiptu! 8)
    Caesar`s wife must be above suspicion

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako ne volim da upotrebljavam rijec "mrzim", kad je Nova godina u pitanju, onda je to definitivno prava rijec ... Kompletno foliranje - "parada pijanstva i kica" ...

    Po cemu cu da pamtim ovu godinu:
    - putovanjima (i definitivno se pridrzujem Thomasovim zeljama - preporukama)
    - radu
    - faxu - ne ponovilo se
    - ljudima koje sam upoznala
    - vezi koja je bila kratka, ali ...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nova god? Ka` svaki drugi dan..

    Ova god. je bila super, za razliku od 2003, a posebno 2002. (ne ponovila mi se!). Dobro je.. ide se naprijed

    Pamticu je po.. uspjehu na fax-u (nije da se falim, nego.. se falim ), avetanju, qliranju, ova mi je god. bila bash OPUSHTENA, bez obzira na obaveze, nije bilo smaranja, nerviranja oko gluposti.. . Ljubav? E tu vec nema shto da se pamti, makar u ovoj god.

    Nego, kako nam ne pozheljeste, vas dvoje, po 15 dana u Prag ili tako nedje a ne u Egipat.. ccc.. :P
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl
    Nego, kako nam ne pozheljeste, vas dvoje, po 15 dana u Prag ili tako nedje a ne u Egipat.. ccc.. :P
    Daj malo egzotike ... Sve vrvi od jednolicnih ponuda a la Prag A mi tebi jedinstveno iskustvo
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Egzotike? E ama zaisto toga bar ima na svakom koraku. Evo recimo petak pred novu godinu ce biti egzotican. Petak je kao sto svi znamo, na Cetinju, pEazarni dEan. Tada moze da se kupi krEapa, brcEaka, zivijeh i susenijeh, sira iz kEaca, i raznijeh drugijeh prozivoda koji su nuzni cojku i njegovoje, je li, familiji. Pazi sad, i ja sam malo pobrka, no kasno vidjeh. Ada da je riba dobra vuk bi u more skaka a ne u torinu. Nema ljepse tice od prasice. Pa kako bi to izgledalo na engleskom a?
    Ocu da kazem da nasi uslovi zivota daju neizbjezno egzoticne rezultate na svakom koraku. Pogledajmo recimo ovo. Jes da sam vec nedje to napisa ali ajde, dozvolicete mi da se ponovim. Cetinje je grad koji ljeti nema vode a zimi ni vode ni struje. I pazi ti sad, ljudi kukaju sto je to tako!? E zaisto, ja ne znam sto ce kome voda ljeti. Da se tusiramo? KEako ne. Ajde jadan, vode se treba pazit ka dja`ola crnoga. A zimi struje? KEako ne. A natalitet opada. I onda nasa draga EPCG, ukida struju uz pomoc Ilije Gromovnika, u stvari za nase dobro. No mi to ne mozemo da shvatimo jer je preegzoticno. Onda recimo imamo egzoticno agrosaznanje. Ama vala isto je ka dnevnik RTVCG. Svaki put se setaju neki bravi po TV-u a jednolicni glas na izdisaju u pozadini nesto tu objasnjava. Vidis jedno, vidio si sve. I jos moramo da placamo pretplatu RTV. Egzoticno. A Pobjeda? Pa kad vidis tamo cirilicom napisano њњњ.цг.ју? A zna li iko sto je бмњ (BMW)? A шар фаце (Scar face - Al Pacino)...
    I velis egzotike a? A evo je svaki dan na svakom koraku.
    Jos kad pomislim na stihove: "sloga kucu gradi, rekao je neko, kako s tobom stoje stvari, temelj je daleko" sa sa sa...
    Uh opet sam poceo... Stvarno ga ujutro ne smijem djao`lju jednu napisat.
    Ocu reci da je dovoljno jednu kameru, a skrivenu, bilo dje postavit... Pa onda lagano pregledat i ochima ne vjerovat. Ma ni ushima... E ovoga nidje nema.
    virtuality is under construction.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .....................!

    E dragi moj mr.Nagual ,

    isto, ma identicno, sam pomislio juce dok sam sa razdaljine od 30 km iz neudobne podgoricke kancelarije u kojoj je sve bljestalo od nekvih sijalica raznih boja i raznih "jacina" po ko zna koji put toga dana primio telefonski poziv iz Cetinja.

    "Bi li vjerova` da je opet falila struja" - recenica je koju sam pocela da zvuci tako dosadno, a ljudi mi onda ne vjeruju kad im ja kazem da je to egzotika cetinjske svakodnevice... No juce stvarno precerase! Kad je ponovo i opet izgovaraju osobe koje volim onda ne mogu da im kazem da me ne muche, jer dok su njima u Cetinje dovoljne svijece da razbiju mrak, meni ovamo, i pred bljestavila, opet nekako tamno ... A veli mi majka, nedje oko 19h da ce joj se pokvarit frizider... oko 20h je na red dosao sporet... a ja sve "Ma nece coce, a i nece ti steta neka bit, taman da vise crknu jer ih drugacije necemo mijenjat", sto nju malo pogodi....

    i onda me poslije 20 minuta zove opet (normalno uz ono vec ustaljeno "Ma bi li vjerovao da je OPET falila struja!"), i posto je sve kucne uredjaje bar po jednom pomenula, ono da me pecne veli: "Daako ti ne crkne kompjuter"! E tu ja vec poceh ono "pu pu pu" preko ramena i "cuk cuk cuk" u onaj drveni sto... a onda stadoh!

    Obradova me drugarica... terapija moja, koju zovem svaki put kad se obezvoljim, prepoznace se ona jer ponekad svrne ovdje. Zovem je, pitam sto cini, a ona mi, onim njenim fenomenalnim glasom, odgovara: "Sjedim u mrak. Pokusavam da nadjem steriku... ma idem do sobe da nadjem steriku..... e to ti je egzotika!" I onda ja razmisljam: Slatka, mala, topla soba, u njoj djevojka, svijeca koja gasi mrak... ma milina! Ne bih pogledao ni jednu od onih podgorickih sijalica, ni svo ono sarenilo kica na tamo njihovim ulicama, koje je tako lijepo nokautirala miss apsolutno nemoguca u blogu, pri opisanoj sceni...

    Pa velis nesto...

    Kad malo bolje razmislim, povlacim svoju zelju za putovanje u Egipat.

    Svima koji nikad nijesu bili u Cetinje zelim tipicnih 20 dana cetinjske zime, zelim vam tih 20 dana ljubavi, ponosa i srece prozetih neprestanom borbom za opstanak,.... a mi, ostali, cemo se mucit sa tim hladnim, arogantnim i uobrazenim dostignucima tehnike, mi cemo se, s teskom mukom, suocavat sa tom mrznom rijecju "progres", da se ne razmazimo previse u ovoj nasoj romantici, da se celicimo dok smo jos na vakat...

    Ma cisto da vidimo kako je vama...
    Caesar`s wife must be above suspicion

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, zar nije banja kad fali struja?
    Posebno kad 'zaradim' par modrica, lomeci se preko stvari u kucu, da nadjem shterike i .. telefon Ili kad mi crkne ovaj nesrecni kompjuter..
    Bjeshe li ovo 21. vijek?

    P.S. NAGUAL, "Agrosaznanje" je jedna izuzetno pouchna emisija, naravno, namijenjena odredjenom.. "sloju" ljudi, koje bi trebalo da podstakne da neshto chine. I nemoj da vrijedjash tu emisiju. :P
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, ali moja namjera je bila da agrosaznanje posluzi kao dramaturska postapalica. Izvinjavam se agrosaznanju. :wink:
    virtuality is under construction.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..........!

    Dragi moji,

    svjesan cinjenice da narednih dana necu biti u prilici da to uradim na nacin na koji Vi to zasluzujete, siguran u to da ne postoji dovoljno dobar nacin da se izrazi brojnost, kvalitet i iskrenost mojih lijepih zelja za Vas, ovom prilikom, pod uticajem zanemarljivog procenta alkohola u krvi zelim Vam ostvarenje trenutnih i instant smisljanje novih ciljeva/zelja, zelim Vam tih nekoliko stvari potrebnih za svakodnevnu ljudsku srecu koje zovemo rijecima "zdravlje, pare, sreca i ljubav" , a sto se foruma tice zelim Nam svima da ovaj cetinjski kutak ostane svojevrsni (iako je rijec neprimjerena upotrijebicu je!) "geto" dobrog raspolozenja, dobrog ukusa i kulture.

    Ako sam nesto preskocio ili zaboravio, Vi necete zamjerit, znam, jer je ovo prvi put da cestitku saljem na ovaj nacin.

    Hvala vam za godinu dana lijepih postova i dusevnoga odmora! :wink:

    Ivan
    Caesar`s wife must be above suspicion

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U necijim ocima
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanemarljivog procenta alkohola u krvi ili krvi u alkoholu nesto se pitam... :twisted:

    Hvala Ivane, takodje
    If you think you know how to love me
    And you think you can stand by me
    You've got to lead the way

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas me vratiste u moje slatko djetinjstvo kao da sada gledam,
    komsija Ljubo kolje svinje a svi okololo daju komentare i nezna se ko koga zeza:-))
    Price o vodi,struji hmmm i dalje se izgleda nista ne mijenja dolazim na par dana sledece nedelje ko zna mozda struje ipak bude mislim blagi su dani ako ne ovi iz vodovoda i distribucije a ono mozda se bog malo smiluje.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •