Results 1 to 5 of 5

Thread: Amiga igrice

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Amiga igrice

    znali ko kako da ih pokrenem preko emulatora , sto treba sve .........korak po korak , nikad to radio nisam , pokusao sam na google ali ne mogu se snac sanse nema , bih da usrecim djecu a i ja sam volio te igrice i od tada da djaolju nisam igrao , tako da ne znam ni sto moze ni sto ne moze ........

    imam jos jedno pitanje , kako bih mogao namjestit djeci na dzojstik da igraju , muce se djeca na misha , pa reko da olaksham oni su mali i igraju samo djecje igrice , skakanje , pucanje ...ima li vise onih kvik shot dzojstika ili na tu foru a da bi mogli danas da se koriste ...


    unaprijed zahvalan
    Last edited by pondeke; 28-02-10 at 00:32.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pondeke View Post
    znali ko kako da ih pokrenem preko emulatora , sto treba sve .........korak po korak , nikad to radio nisam , pokusao sam na google ali ne mogu se snac sanse nema , bih da usrecim djecu a i ja sam volio te igrice i od tada da djaolju nisam igrao , tako da ne znam ni sto moze ni sto ne moze ........

    imam jos jedno pitanje , kako bih mogao namjestit djeci na dzojstik da igraju , muce se djeca na misha , pa reko da olaksham oni su mali i igraju samo djecje igrice , skakanje , pucanje ...ima li vise onih kvik shot dzojstika ili na tu foru a da bi mogli danas da se koriste ...


    unaprijed zahvalan
    vako,prvo manesh se amige hehehhee.imash emulator "mame" koji sadrzi sve igre koje su se igrale na aparatima(kod pera npr) kao mustafa,aero fighters 2,savage reign i slichno...ukupno ih ima oko 12 hiljada...vrlo je lak za korishtenje,ako je dzojstik instaliran, sam podeshava dugmad na njemu a igara ne fali.ja ti mogu prebaciti kompletan ako zelish(javi se na pm oko dogovora).Besplatno narafski,12gb ima chini mi se.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ranije isprobavao emulatore za Amiga igrice ali bezuspesno, mislm da ces se napatiti pa ces odustati ko ja. Inace mi je ostala u lepim uspomenama moja Amiga 500, igice su bile fantasticne, svakodnevno igranje na ogromnim dzojsticima od kojih su boleli zglobovi, obozavao sam da crtam u Paint-u!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u vezi dzojstika , recite mi jel ovakav ok , za te stare 2d igrice ....njima treba samo lijevo desno gore dolje skakanje i pucanje


    http://www.pchost.hu/aruhaz/images/LogitechAtack3.jpg


    hvala

  5. #5
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj je prefektan i vise nego dovoljan, inace za Amiga igrice je potrebno najvise dva dugmeta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K:Igrice za ps3
    By Femo GBA in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 09-02-10, 18:07
  2. P: Igrice za PS3
    By Stane Dolanc nesretni in forum Ostali oglasi
    Replies: 21
    Last Post: 11-04-09, 13:22
  3. K: Igrice za MAC OS
    By apple in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 07-01-09, 10:45
  4. igrice
    By gopher in forum Nokia
    Replies: 16
    Last Post: 03-05-08, 22:21
  5. igrice n80
    By gopher in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 29-04-08, 22:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •