Results 1 to 6 of 6

Thread: IZBORI U KOTORU !

  1. #1
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default IZBORI U KOTORU !

    blize se izbori u mom rodnom gradu kotoru i moram vam reci da u ovom trenutku mislim da su oni veoma veoma vazni , kako za kotor i boku tako i za ukupnu situaciju u crnoj gori uoci moguceg referenduma.

    mislim da je od izuzetnog znacaja da se jos jednom poraze snage za sprdanje ,oliceni u liku probradatih stranaka. po ovome sto cujem u gradu , desavaju se neki pozitivni pomaci.

    DPS-SDP koalicija i LPCG nisu u zestokom ratu i to daje nadu da je moguce napraviti kampanju, a time i raspolozenje, kod suverenista koje ne lici na haos i budalastinu. mislim da tako mora biti i nadalje sve do referenduma. primjecujem pozitivne korake i kod vođe liberalne partije , nakon godina koje je proveo u besmislenoj podrsci perovicima.

    HGI ce biti osvjezenje , iako im je lista ocajna . nije lose malo dodatne "latinice" :wink: ...

    građanska partija solidno radi , iako im kadar nije bas neki... u svakom slucaju ja im svima zelim prolaz u parlamenat kotora.

    naravno, bradatim spodobama treba lupiti rampu od koje se nece brzo oporaviti. onako sportsku....toliko...



    a.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: IZBORI U KOTORU !

    Quote Originally Posted by Ataman

    DPS-SDP koalicija i LPCG nisu u zestokom ratu
    dapace... :roll:

    Zanimljivo: ko god se otkaci od Liberalnog saveza, pojedinac ili veca grupa, prvi mu/joj je sljedeci korak zakopavanje ratne sjekire prema vladajucim. Raskoli se, izgleda, samo zbog odnosa prema vlastima i dogadjaju. Sto daje za pravo onima koje i ja, ponekad, znam nazvati paranoicnim.
    Ovdje sto grdje mislis to si blize istini, nazalost.

    Inace, ne vidim ja, Atamane, neku veliku srecu ni u pobjedi "suverenista", jer oni to beskompromisno nisu, niti je katastrofa da nadvladaju "bradati". Nadvladali, ne nadvladali, oni su tu, par procenata vise ili manje ne cini rabotu.
    Posebno kad je u pitanju izbor lokalne vlasti sve se svede na namjestenje nekoliko ljudi i njihovoj blizini kakve kase, "Rusa" ili uzobalnog "kamenjara"... :wink:

  3. #3
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: IZBORI U KOTORU !

    Quote Originally Posted by monitor
    Quote Originally Posted by Ataman

    DPS-SDP koalicija i LPCG nisu u zestokom ratu
    dapace... :roll:

    Zanimljivo: ko god se otkaci od Liberalnog saveza, pojedinac ili veca grupa, prvi mu/joj je sljedeci korak zakopavanje ratne sjekire prema vladajucim. Raskoli se, izgleda, samo zbog odnosa prema vlastima i dogadjaju. Sto daje za pravo onima koje i ja, ponekad, znam nazvati paranoicnim.
    Ovdje sto grdje mislis to si blize istini, nazalost.

    Inace, ne vidim ja, Atamane, neku veliku srecu ni u pobjedi "suverenista", jer oni to beskompromisno nisu, niti je katastrofa da nadvladaju "bradati". Nadvladali, ne nadvladali, oni su tu, par procenata vise ili manje ne cini rabotu.
    Posebno kad je u pitanju izbor lokalne vlasti sve se svede na namjestenje nekoliko ljudi i njihovoj blizini kakve kase, "Rusa" ili uzobalnog "kamenjara"... :wink:

    nije da nije , to sto mi zboris dragi prijatelju , ma mi je nekako ipak draze kada se kampanja vodi bez lupanja u ratne bubnjeve , sto je bio cest slucaj , cak i u kotoru.

    za mene, oprosti ako ima zasto, bi bila katastrofa da dodju "neobrijani duze vremena" jer oni su ipak dno dna. sva njihova politika se i dalje svodi na "govori srpski inace cemo ti jebat mater ustasko balijsku!!!!" . bukvalno tako. takvi su im i predizborni leci,plakati i sl.

    sto ce recimo ovih par procenata jadnih rvata ?? moraju zborit srpski ,i da im se nece. da ne spominjem vec nas dukljane i crnogorce ******.

    lpcg , do sada bar , nije stala uz vlast , samo su (po meni pametno) promijenili taktiku u predizbornoj kampanji. energija im nije sva usmjerena na napade na dps-sdp, mila, cpc,monitor,ckl,vijesti i tajnu policiju , vec su se vise dali na nekakvu afirmaciju sopstvene politike(ako takva uopste i postoji kao ozbiljan posao). naravno,daleko je to od standarda koji su potrebni da bi ih podrzavao , ali ipak primjecujem promjene na bolje.

    pozdrav.


    ako ides put ovih strana 067-851-795


    a.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: IZBORI U KOTORU !

    Quote Originally Posted by Ataman
    naravno, bradatim spodobama treba lupiti rampu od koje se nece brzo oporaviti. onako sportsku....toliko...
    Uzgred budu rečeno, svaki dan sam sveže obrijan. :wink:

    P.S. Zaboravih - i na vlasti u Herceg Novom. 8)

  5. #5
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: IZBORI U KOTORU !

    Quote Originally Posted by Karma
    Quote Originally Posted by Ataman
    naravno, bradatim spodobama treba lupiti rampu od koje se nece brzo oporaviti. onako sportsku....toliko...
    Uzgred budu rečeno, svaki dan sam sveže obrijan. :wink:

    P.S. Zaboravih - i na vlasti u Herceg Novom. 8)
    u svakom (bradatom) zitu ima i poneki (obrijani) kukolj.... :wink:

    herceg novi.... divan gradic pored zelenike...


    a.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    JES BRADATA SPODOBO ,JAKO LIJEPO VAS JE VIDJET ,TAMAN ZA OKO :lolblue: :lolblue: :burp: NO ZALUDU VI TO SVE CRNA GORA NEZAVISNA BITI MORA !!

    OVO CETE GLEDAT CIO ZIVOT VAS BIJEDNI ,I SLUSATI CRNOGORSKU HIMNU I ZBORITI CRNOGORSKIJEM JEZIKOM KAO SLUZBENIJEM :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •