Ljudi da li je normalno da u turistickoj agenciji ne primaju kartice? Mi smo stvarno u praistoriji.

Agencija Atlas nudi na vise rata autobuske aranzmane. Super. Ne znam da li primaju kartice jer mi nesto nisu interesantne trenutne ponude, pa nisam ni pitala. Za odlozeno znam pouzdano da daju, putovala sam s njima, nije cak bilo potreba ni preko banke da se ide, nego doneses potvrdu iz firme i super, sve reseno.

Agencija Grand - ne primaju kartice, a rade skoro sve avio aranzmane sto ce reci znatno skuplje. Grand - daju na odlozeno preko tri "najjace" banke: Podgoricka, Prva i Hipotekarna. I pored ovako "dobrog" izbora banaka, za Podgoricku i Prvu pouzdano znam da nikakve, ali bas nikakve kredite ne daju, za Hipotekarnu ne znam, nisam znala ni da ima klijenata. I ukinute vize, pa putuj. Pa kako da putujes kad je nasoj agenciji tesko da uvede aparat za kartice - citaj: tesko jer mora se banci zato dati neka provizija, a gdje ces od stipse proviziju izvuci.

Druge agencije (Planet, Milenijum i slicno nisu ni vrijedne pomena, s njima se covjek ne moze usuditi ni do Trebinja).

Gorbis - profesionalni maksimalno, ali imaju samo krstarenja, a to kad budem napunila nekih 60-ak godina.

I mi cemo u Evropu. Mozda na konju. Pih.