View Poll Results: musko-zenska prijateljstva bez primisli ?

Voters
66. You may not vote on this poll
  • da

    31 46.97%
  • ne

    35 53.03%
Page 1 of 11 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 259

Thread: musko-zenska prijateljstva?

  1. #1
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default musko-zenska prijateljstva?

    sta mislite o tome? da li mislite da moze da postoji pravo musko-zensko prijateljstvo, a da tu nema barem nekih potajnih primisli neke druge vrste?
    da li vam se desavalo da se takvo "prijateljstvo" izrodi u nesto drugo? ili da barem potajno zelite nesto drugo?...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    kod mene jedino ako je drugarica grdna
    You'll Never Smoke Alone..

  3. #3
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Ili ako ti je nekad bila djevojka
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  4. #4
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

  5. #5
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Moguće je u teoriji, ali u praksi vrlo teško. Ja imam jednu dugogodišnju najbolju drugaricu(i to dobro izgleda fizički ), ali baš pojma nemam kako smo stiglo dovde poslije toliko godina druženja a da se nismo smuvali. To bi zahtijevalo dublje analize

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,408
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Moguće je u teoriji, ali u praksi vrlo teško. Ja imam jednu dugogodišnju najbolju drugaricu(i to dobro izgleda fizički ), ali baš pojma nemam kako smo stiglo dovde poslije toliko godina druženja a da se nismo smuvali. To bi zahtijevalo dublje analize
    da nije neko tu gej mozda

    ne zamjeri

  7. #7
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by juggernaut View Post
    sta mislite o tome? da li mislite da moze da postoji pravo musko-zensko prijateljstvo, a da tu nema barem nekih potajnih primisli neke druge vrste?
    Ne postoji prijateljstvo između muškarca i žene. Obično jedno od njih dvoje misli da je prijateljstvo dok ovaj drugi priprema teren za nešto više...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E za mene nijesu moguca. Zaadnju nadu sam izgubio prekjuce, sa djevojkom za koju sam mislio da je idealan prijatelj. Ni ja ni ona nijesmo muvali jedno drugo, jednostavno kad sa nekim provodish puno vremena i pricash o svemu i prija ti, onda ce se prije ili kasnije neshto i desiti. Ja definitivno nijesam dowoljno jak da odolim, a i ako odolish to nije prijateljstvo, to je suzdrzhavanje. Kad kazhem mushko zenska prijateljstva, tu mislim na bash ona bliska, ne na svaku djevojku koju znam malo bolje.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    da nije neko tu gej mozda

    ne zamjeri
    Hvala što si mi otvorio oči

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    ovaj tekst je jako struchan, ma nauchni!

    ja mislim da mushko zenska prijateljstva postoje jer sam i sama dio jednog takvog. dakle, mog najboljeg druga dozivljavam kao brata i kad god bi me neko pitao mogu li da zamislim sebe kao njegovu djevojku ili neshto slichno, bilo bi mi potpuno nespojivo, jednako kao da me neko pitao istu stvar za nekog rodjaka npr. naravno, ne kazem da je to chesto moguce, jer mi se deshavalo i suprotno, ali moguce je sigurno! chak nikada nije postojala ljubomora od strane momka shto se ja sa njim toliko druzim, jer je svima koji nas znaju jasno da se radi o chistom prijateljstvu i nichemu drugom. i naravno znam josh takvih primjera.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  11. #11
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    I ja sam misljenja da je tesko...Mada sam dosta puta govorila o ovome na slicnim temama...Moguce je ukoliko ne postoji fizicka privlacnost i ukoliko se prevazidju te i najmanje mogucnosti da se i zamisli da je tu moguce da bude nesto vise...A uzmite primjer da se dvoje koji su uz to sto su i lijepi i pametni pa se lijepo i nadopunjuju u razgovoru,druze intezivno a sami su,tj ne dopada im se niko posebno,nemaju neku vezu-tu je naprosto ne moguce da se makar jedno od njih ne zamisli za ono vise...Mada ima i toga i kad su u vezama...

    Meni su sve veze zapocinjale iz tog intezivnog druzenja i uvjek mi je najljepsi period bio bas to druzenje,i ono nesto kasnije kad nikako da jedno od nas skupi petlju da kaze ono sto osjeca...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    ovaj tekst je jako struchan, ma nauchni!

    ja mislim da mushko zenska prijateljstva postoje jer sam i sama dio jednog takvog. dakle, mog najboljeg druga dozivljavam kao brata i kad god bi me neko pitao mogu li da zamislim sebe kao njegovu djevojku ili neshto slichno, bilo bi mi potpuno nespojivo, jednako kao da me neko pitao istu stvar za nekog rodjaka npr. naravno, ne kazem da je to chesto moguce, jer mi se deshavalo i suprotno, ali moguce je sigurno! chak nikada nije postojala ljubomora od strane momka shto se ja sa njim toliko druzim, jer je svima koji nas znaju jasno da se radi o chistom prijateljstvu i nichemu drugom. i naravno znam josh takvih primjera.
    To je ono sto rekoh vec kad se prevazidju neke stvari,kad sami sa sobom rascistimo...Ja takodje imam jednog jedinog dobrog pravog druga,godinama ga imam i cuvam,tu smo da se jedno drugom javimo s vremena na vrijeme i pozalimo kad nam krene lose...Njegovu djevojcicu obozavam i kad mogu,mada je to nazalost rjedje nego ranije,dodjem da se svi vidimo i ispricamo...I to sto kazes volis ga sestrinskom ljubavlju...Tako kako rekoh nije da nisu moguce ali jesu jako jako jako rijetke,posebno danas...

    Morala sam da pomenem.Prepoznace ce on vec...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #13
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    ovaj tekst je jako struchan, ma nauchni!

    ja mislim da mushko zenska prijateljstva postoje jer sam i sama dio jednog takvog. dakle, mog najboljeg druga dozivljavam kao brata i kad god bi me neko pitao mogu li da zamislim sebe kao njegovu djevojku ili neshto slichno, bilo bi mi potpuno nespojivo, jednako kao da me neko pitao istu stvar za nekog rodjaka npr. naravno, ne kazem da je to chesto moguce, jer mi se deshavalo i suprotno, ali moguce je sigurno! chak nikada nije postojala ljubomora od strane momka shto se ja sa njim toliko druzim, jer je svima koji nas znaju jasno da se radi o chistom prijateljstvu i nichemu drugom. i naravno znam josh takvih primjera.

    E to je to, djevojka druga posmatra kao brata, a taj drug nju kao sestru, nije to ono obično drugarstvo, jednostavno se izgradi neki odnos 'viši' od toga, kao da vam je ta osoba krvni srodnik pa ne postoje nikakve seksualne i druge pretenzije ni sa čije strane.
    To sve nastaje poslije nekoliko godina, što više vremena prolazi taj odnos se učvršćuje i poslije nekog vremena ta osoba jednostavno ne može da se vidi kao potencijalni partner, malo teško za objasniti, ali tako je kako je

  14. #14
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da moze. Samo sto je svijest naseg naroda malo drugacija od svijesti savremenog coeka. Balkanci bi ga u medju metnuli a ne u drugaricu.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Vukojebina
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Enjoy_The_Silence View Post
    Ne postoji prijateljstvo između muškarca i žene. Obično jedno od njih dvoje misli da je prijateljstvo dok ovaj drugi priprema teren za nešto više...
    slažem se.
    Zlobno, pokvareno i pakosno stvorenje. Zmija :D

  16. #16
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    da li mislite da moze da postoji pravo musko-zensko prijateljstvo?

    moze.

    ko ne vjeruje, artemis i ja smo vam dokaz, a vi i pored ovoga tvrdite da ne moze

  17. #17
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Enjoy_The_Silence View Post
    Ne postoji prijateljstvo između muškarca i žene. Obično jedno od njih dvoje misli da je prijateljstvo dok ovaj drugi priprema teren za nešto više...
    Misliš li da neko godinama može da priprema teren? Da li je stvarno ta jedna osoba toliko dobra da poebat da bi vrijeđelo kovat zavjeru za odvlačenje iste u krevet?
    U nedogled slušat o tome kako je nešto ucrnjačena ili srećna taj dan, što joj rade članovi familije, uže i šire, slušat njihove dogodovštine, pomagati joj na razne načine, počev od pomaganja oko učenja ili biranja poklona za njenu dragu osobu u vezi nekog praznika, slušati njene emotivne drame, frke sa momcima, sadašnjim, bivšim, možda i budućim, prokomentarisati garderobu koju je kupila nekog dana, putovati negdje s njom, iznova i iznova pričati o istim temama a nikako da dosadi, kupovati joj neke sitnice kad se najmanje nada... zar stvarno vrijedi ovo raditi za nekog tokom dugog niza godina samo da bi je kresnuo jednom i onda sjebati sve?

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    postoje. .....................
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by juggernaut View Post
    sta mislite o tome? da li mislite da moze da postoji pravo musko-zensko prijateljstvo, a da tu nema barem nekih potajnih primisli neke druge vrste?
    da li vam se desavalo da se takvo "prijateljstvo" izrodi u nesto drugo? ili da barem potajno zelite nesto drugo?...
    Mislim da se ovakve stvari desavaju samo u slucaju da je ta zenska osoba toliko ruzna da muskarcu ne moze doci do bilo kakve pomisli o sexu :devil:
    Sad... da batalim sarkazam... Totalno se slazem s CaseLogic-om ->
    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Naravno da moze. Samo sto je svijest naseg naroda malo drugacija od svijesti savremenog coeka. Balkanci bi ga u medju metnuli a ne u drugaricu.
    Last edited by cvxcomputers; 09-02-10 at 20:08.

  20. #20
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    nemas ti pojma :P,inace do skoro nisam vjerovao dok se nije meni desilo(a cura nije ruzna ,al ja jesam :P)

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Može.nnnnnnnnnn
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #22
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    moze... da predje iz prijateljstva u vezu, kod mene se jos nije desilo (sto ne znaci da nece)
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  23. #23
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ali stvarno... Skoro svi ponekad prizeljkuju to da preraste ... ... Sad... Mene stvarno j*** sto imam dosta drugarica... Ako im shto nam pa'ne... na*ebao sam i to zesce...

  24. #24
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    moze... da predje iz prijateljstva u vezu, kod mene se jos nije desilo (sto ne znaci da nece)
    To je ključ, nikad se ne zna što može bit u budućnosti, možda to poslije 10 godina pređe u vezu i to dvoje žive happily ever after

  25. #25
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by juggernaut View Post
    sta mislite o tome? da li mislite da moze da postoji pravo musko-zensko prijateljstvo, a da tu nema barem nekih potajnih primisli neke druge vrste?
    da li vam se desavalo da se takvo "prijateljstvo" izrodi u nesto drugo? ili da barem potajno zelite nesto drugo?...
    prijateljstvo MOZE.

    __________________________________________________ __________

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    E za mene nijesu moguca. Zaadnju nadu sam izgubio prekjuce, sa djevojkom za koju sam mislio da je idealan prijatelj. Ni ja ni ona nijesmo muvali jedno drugo, jednostavno kad sa nekim provodish puno vremena i pricash o svemu i prija ti, onda ce se prije ili kasnije neshto i desiti. Ja definitivno nijesam dowoljno jak da odolim, a i ako odolish to nije prijateljstvo, to je suzdrzhavanje. Kad kazhem mushko zenska prijateljstva, tu mislim na bash ona bliska, ne na svaku djevojku koju znam malo bolje.
    kako mislis bas ona bliska? koja jos postoje PRIJATELJSTVA ?

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    kod mene jedino ako je drugarica grdna
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Moguće je u teoriji, ali u praksi vrlo teško. Ja imam jednu dugogodišnju najbolju drugaricu(i to dobro izgleda fizički ), ali baš pojma nemam kako smo stiglo dovde poslije toliko godina druženja a da se nismo smuvali. To bi zahtijevalo dublje analize
    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    ovaj tekst je jako struchan, ma nauchni!

    ja mislim da mushko zenska prijateljstva postoje jer sam i sama dio jednog takvog. dakle, mog najboljeg druga dozivljavam kao brata i kad god bi me neko pitao mogu li da zamislim sebe kao njegovu djevojku ili neshto slichno, bilo bi mi potpuno nespojivo, jednako kao da me neko pitao istu stvar za nekog rodjaka npr. naravno, ne kazem da je to chesto moguce, jer mi se deshavalo i suprotno, ali moguce je sigurno! chak nikada nije postojala ljubomora od strane momka shto se ja sa njim toliko druzim, jer je svima koji nas znaju jasno da se radi o chistom prijateljstvu i nichemu drugom. i naravno znam josh takvih primjera.
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    E to je to, djevojka druga posmatra kao brata, a taj drug nju kao sestru, nije to ono obično drugarstvo, jednostavno se izgradi neki odnos 'viši' od toga, kao da vam je ta osoba krvni srodnik pa ne postoje nikakve seksualne i druge pretenzije ni sa čije strane.
    To sve nastaje poslije nekoliko godina, što više vremena prolazi taj odnos se učvršćuje i poslije nekog vremena ta osoba jednostavno ne može da se vidi kao potencijalni partner, malo teško za objasniti, ali tako je kako je
    vrijeme je da naucite sto je drugarstvo, a sto prijateljstvo :hammer:
    a tema je kolko vidim PRIJATELJSTVO tako da su pojedini debelo promashili

    __________________________________________________ ____________

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Naravno da moze. Samo sto je svijest naseg naroda malo drugacija od svijesti savremenog coeka. Balkanci bi ga u medju metnuli a ne u drugaricu.
    prvi put da se u potpunosti slozim s tobom
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Firmirana musko/zenska garderoba
    By kamei in forum Ostali oglasi
    Replies: 104
    Last Post: 29-08-10, 06:36
  2. Zivotinjska prijateljstva
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 8
    Last Post: 03-05-07, 16:54
  3. Zenska Posla
    By TiJaNaaaA in forum Ženski kutak
    Replies: 40
    Last Post: 29-08-06, 16:19
  4. Zenska privlacnost
    By sparco in forum Ženski kutak
    Replies: 48
    Last Post: 11-07-06, 14:55
  5. Izgubljena prijateljstva / drugarstva
    By KRKNA in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 26-04-04, 00:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •