Page 29 of 40 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 701 to 725 of 990

Thread: Nebojša Medojević kao budući premijer Crne Gore

  1. #701
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djavolica View Post
    Mislila sam da ima i drugih info o tome, pa da malo provjerim, ali da vjerujem na rijec velikom Canetu, ne pada mi na pamet!!!
    kako se usudjujes da mu ne vjerujes, sram te bilo??? Ne, no ces Medovim lazavinama da vjerujes??!!
    Ma, oni su, izgleda, na jade od ovog Medolina, posto im stalno otkrije lokaciju, pa moraju da se premjestaju non-stop.. pa bolje da mu ovako nalijepe etiketu kriminalca

  2. #702
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Mene je najvise zabrinula najava o ulichnim nemirima na koje ce se pozvati narod, kao i pripremljen zahtjev opozicije stranim Ambasadorima u CG da se nad CG uvede protektorat .... Ili nisam dobro razumjela?
    Mislim da je i novinar bio sokiran izjavama i nije mogao dalje doci do rijechi.

    Hvala Lepo

  3. #703
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Moze li neko da mi kaze je li ovaj Tungy ozbiljan ili spamuje?:lolblue:
    To se zove troll, i zahvaljujuci administraciji CDM foruma potpuno je dopustivo ponasanje na istom
    She is only here to annoy herself!

  4. #704
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    To se zove troll, i zahvaljujuci administraciji CDM foruma potpuno je dopustivo ponasanje na istom
    Kad moze Cane da gostuje, moze i on da piskara ovuda... Mozda je to Saric, dosadno mu, pa se malo glupira po forumima
    Progress, not perfection!

  5. #705
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    pola ovih zagrizenih dps-ovaca i protivnika su u stvari suprotna strana koja kroz "promociju" cini kontrauslugu jelte protivniku
    She is only here to annoy herself!

  6. #706
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Moze. Sto znaci to moze koji vrag? Znas li sto sve moze bit, a opet ne mora? Svasta.

    A povjerenje nije u Caneta, vec u Cosica. I to zato sto smatram da je dovoljno profesionalan da provjeri tako vaznu cinjenicu prije nego sto je plasira u direktan program.

    A pravo pitanje je okle toliko povjerenje u Medojevica? U Ratka Knezevica? U ljude koji se demantuju svaki dan! Svaki dan po jedan novi demanti, svaki dan po jedan novi placenik.

    Nemojte tako drugovi.
    Ma da, novinari iznose samo tacne informacije, niko od njih ne juri za nekom ekskluzivnom vijescu i izmisljanjima. A i taj Cosic i b92 televizija su poznati po svom postenju. A u sustini, Cosic jedino tu moze da garantuje da se ovaj prikljucio iz Svajcarske i nista vise.

    Ja uopste nemam povjerenja ni u Medojevica, ni u Knezevica, niti imam lijepo misljenje o njima, ali ove stvari koje iznose u poslednje vrijeme su tacne i to nisam zakljucio iz njihovih rijeci nego zbog svakakvih desavanja, i kao sto rekoh to je neciji obracun sa Canetom i kompanijom. Inace, niko od njih nije cist.

    @Dzonis
    Ja tih odgovorih, ali ti nastavljas sa istim pitanjima. Ne slazes se sa mojim odgovorom? I da, kazes li ti eUropa ili eVropa?

  7. #707
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Mene je najvise zabrinula najava o ulichnim nemirima na koje ce se pozvati narod, kao i pripremljen zahtjev opozicije stranim Ambasadorima u CG da se nad CG uvede protektorat .... Ili nisam dobro razumjela?
    Mislim da je i novinar bio sokiran izjavama i nije mogao dalje doci do rijechi.

    Hvala Lepo

    Kakva tautologija, čak i za Medaojevića

  8. #708
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Ma da, novinari iznose samo tacne informacije, niko od njih ne juri za nekom ekskluzivnom vijescu i izmisljanjima. A i taj Cosic i b92 televizija su poznati po svom postenju. A u sustini, Cosic jedino tu moze da garantuje da se ovaj prikljucio iz Svajcarske i nista vise.

    Ja uopste nemam povjerenja ni u Medojevica, ni u Knezevica, niti imam lijepo misljenje o njima, ali ove stvari koje iznose u poslednje vrijeme su tacne i to nisam zakljucio iz njihovih rijeci nego zbog svakakvih desavanja, i kao sto rekoh to je neciji obracun sa Canetom i kompanijom. Inace, niko od njih nije cist.
    U sustini to je sve sto i treba da garantuje.

    Sto se ostatka price tice iliti svi sve znamo je odavno dosadila.

  9. #709
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    A čime to može da garantuje? Ja mogu pozive sa svog fixnog telefona da forwardujem na Skype i da se javim iz USA i da kažem da sam doma..siguran sam da ciko cane ima i bolju opremu od mene
    She is only here to annoy herself!

  10. #710
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    A čime to može da garantuje? Ja mogu pozive sa svog fixnog telefona da forwardujem na Skype i da se javim iz USA i da kažem da sam doma..siguran sam da ciko cane ima i bolju opremu od mene
    I ne postoji nacin da se tom pozivu udje u trag?


    p.s. Sace pocet prica kako je ovaj bio u Masu kad ga je Cosic zvao. Placenik!

  11. #711
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Mene je najvise zabrinula najava o ulichnim nemirima na koje ce se pozvati narod, kao i pripremljen zahtjev opozicije stranim Ambasadorima u CG da se nad CG uvede protektorat .... Ili nisam dobro razumjela?
    Mislim da je i novinar bio sokiran izjavama i nije mogao dalje doci do rijechi.

    Hvala Lepo

    Sad sam pogledao citav intervju i tacno je to rekao,jos je pricao o 8 000 ratnika FARK i drogi koja se vise ne unosi u USA tradicionalnim putevima,nego se sjeverna amerika snabdijeva drogom preko Crne Gore.Ej,USA se snabdijeva drogom preko CG:hammer:.Onda je pricao price o tome kako je Crna Gora maltene najveci neprijatelj americkih interesa i kako su zbog toga nagrdili Mila u Vasingtonu i naredili mu da se povuce sa vlasti.
    Razumijem stavove GrobaraNK i jos po nekih,koji barem posteno priznaju kako im je do CG kao drzave stalo koliko do lanjskog snijega,ali ne mogu nikako da shvatim one kojima je stalo do drzave CG,koji ove price gutaju i jos podrzavaju one koji ih pricaju.Pa sve da je tako,sramota je ovoliko blatit svoju zemlju,a posebno sto vrlo mali dio ovih prica uopste i moze bit istinit.Da je ovo sto Medo prica tacno,davno bi Milo bio bivsi.
    Posebno je bolno sto CG uopste ne dozivljavaju u svijetu ovako kako dio CG opozicije pokusava predstavit,a oni uprli iz petnih zila da dokazu kako smo sljam svjetski.
    Last edited by GreatMontenegro; 16-03-10 at 00:46.

  12. #712
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    I ne postoji nacin da se tom pozivu udje u trag?


    p.s. Sace pocet prica kako je ovaj bio u Masu kad ga je Cosic zvao. Placenik!


    Pa B92 i MUP Srbije sigurno nemaju način osim da kontaktiraju strane službe koje se sigurno ne bi bakćale oko tih gluposti. Uostalom cane ima svajcarsko državljanstvo i nema potrebe da dolazi u CG da se exponira pa je logično pretpostavit da je tamo ali ovo nije nikakav dokaz. I da su cane i saric imali namjeru da se sastanu definitivno ne bi išli na Žabljak.
    She is only here to annoy herself!

  13. #713
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    down town
    Posts
    992
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto cini nikollaki, stari aktivista dps-a, cc... mora da su mu uvecali platu pred opstinske izbore

  14. #714
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Redovni profesor drzavnog univerziteta Mitric ulazi u farmu, Milo postaje protektor; Aco ima banku, Krgovic se svadja sa Drecunom; Cane govori da je Medo lazov, Medo da je Cane na Zabljaku; Ilona izlazi na naslovne strane u svim novinama, o strajkacima se vise ne prica-izasli su rudari na svjetlo dana; Medenicu to ne dotica, demant Halcela udarna tema; Djurovicka kritikuje sud jer je prebrzo donio presudu, svi kritikuju sudstvo zbog sporog resavanja sporova; Vlahovic ne vraca kredit, Gospodin ministar kritikuje meda sto ga nije zvao da mu organizuje sastanak sa Obamom; Sukovic se izglupirao, Cosic briljirao; Racuni za struju prosjecno 100e, Elektroprivreda donira Prvu banku 10 miliona; skuplje gorivo od ujutru, Cane rekao Medu da laze; matura organizovana na nacin koji je skroz nepravedan, Cane rekao Medu da laze; plackaju se banke, kladionice svakodnevno, Cane rekao Medu da laze; 60 radnika Tehnostila 12 dana zivi u praznoj fabrici, Cane rekao Medu da laze; itd itd itd
    Zemlja cuda !!!!!
    Progress, not perfection!

  15. #715
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,448
    Thanks Thanks Given 
    3,001
    Thanks Thanks Received 
    1,443
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djavolica View Post
    Redovni profesor drzavnog univerziteta Mitric ulazi u farmu, Milo postaje protektor; Aco ima banku, Krgovic se svadja sa Drecunom; Cane govori da je Medo lazov, Medo da je Cane na Zabljaku; Ilona izlazi na naslovne strane u svim novinama, o strajkacima se vise ne prica-izasli su rudari na svjetlo dana; Medenicu to ne dotica, demant Halcela udarna tema; Djurovicka kritikuje sud jer je prebrzo donio presudu, svi kritikuju sudstvo zbog sporog resavanja sporova; Vlahovic ne vraca kredit, Gospodin ministar kritikuje meda sto ga nije zvao da mu organizuje sastanak sa Obamom; Sukovic se izglupirao, Cosic briljirao; Racuni za struju prosjecno 100e, Elektroprivreda donira Prvu banku 10 miliona; skuplje gorivo od ujutru, Cane rekao Medu da laze; matura organizovana na nacin koji je skroz nepravedan, Cane rekao Medu da laze; plackaju se banke, kladionice svakodnevno, Cane rekao Medu da laze; 60 radnika Tehnostila 12 dana zivi u praznoj fabrici, Cane rekao Medu da laze; itd itd itd
    Zemlja cuda !!!!!
    Moja Crna Gora! :cry:
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #716
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne pravi se q,rac od pamuka,
    nit drzava s´ovoliko bruka.

    Za svu mizeriju koja traje dvije decenije,
    krivi su Ratko i Medo,
    a sa Milom&Canetem pichimo u SVIJETLU BUDUCNOST,
    e majka jadka nam kukala, kad smo ovakvi.

    Medo laze, a Milo zbori ISTINU,
    takva VAM JE SVAKA ISTINA do dana danashnjega.

    Dabooogda VAS MILO&CANE jashali CIPANCIJELIVIJEK, dok vam SAMAR ne stigne do grbache, do gole kosti bez chapre i zivoga mesa,
    i dao VAM BOG duge nokte i srab po guzici i nosu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #717
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #718
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Izvinjavam se, post sam htio da postavim na drugu temu - Medo kao budući predsjednik... Greškom ga postavih ovamo. Možda bi moderator mogao da ga preseli na odgovarajuće mjesto. I njega i komentare na njega.

    Usput, ni o Medu se ne priča, nego o Taksisti Šinavatri.

    hahhahaah nisi jedini koji je promasio topik
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  19. #719
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od juce je ispisano 6,7 strana, junacki nema sto
    sada medojevic moze da kaze nije vazno sta se prica vazno je da se prica
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  20. #720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ne pravi se q,rac od pamuka,
    nit drzava s´ovoliko bruka.

    Za svu mizeriju koja traje dvije decenije,
    krivi su Ratko i Medo,
    a sa Milom&Canetem pichimo u SVIJETLU BUDUCNOST,
    e majka jadka nam kukala, kad smo ovakvi.

    Medo laze, a Milo zbori ISTINU,
    takva VAM JE SVAKA ISTINA do dana danashnjega.

    Dabooogda VAS MILO&CANE jashali CIPANCIJELIVIJEK, dok vam SAMAR ne stigne do grbache, do gole kosti bez chapre i zivoga mesa,
    i dao VAM BOG duge nokte i srab po guzici i nosu.
    za svu mizeriju je kriv ovaj narod, al narod koji zivi u cg, jer je on isti glasao sve ove politicare, i poziciju i opoziciju, i ne jashu nas milo i cane, nego nas jashu svi kolektivno, al dok se narod u cg ne opameti dzabe sva prica, a pogotovo prica ljudi koji ne zive u cg
    ovim intervjuom se pokazalo samo da su svi u cg povezani sa vlascu, na ovaj ili na onaj nacin

    i ne znam kako bilo ko moze da vjeruje i jednom politicaru ti to bezrezervno, sprdnja
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #721
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    I neko vjeruje u ovo? :lolblue:

    Ma nije Subotic bio u Cg nikako, je li fino covjek rekao da je vec 12 godina u Zenevi
    Licno poznajem coeka koji je zaduzen da ga vozi kroz Crnu Goru vrlo cesto

    Ne palite se jadni ne bili.

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Ali ako je doslo do toga da jedan kriminalac kao sto je Cane Subotic dijeli pravdu, onda neka sve ide u djavola.
    Za sledeceg premijera.
    Last edited by Sidewinder; 16-03-10 at 07:18.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  22. #722
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    A čime to može da garantuje? Ja mogu pozive sa svog fixnog telefona da forwardujem na Skype i da se javim iz USA i da kažem da sam doma..siguran sam da ciko cane ima i bolju opremu od mene
    vidim citas komentare na sajt b92 pa ih prenosis ovdje kroz kao svoj komentar...jer evi ispricasmo 10 strana niko ne spomenu tu mogucnost oko telefoniranja....samo ti, eh tudji komentari haahahahahhaahhaah
    ne budite naivni...znamo svi da mozes zvati iz indije a biti u cg itd...ja bih razumio meda da je rekao samo npr saric se krije na zabljak, ali jedan cane, toliki mafijas , biznismen godinama, poznat citavoj evropi, da se krije na zabljak, dje ni interneta nema..maxe druze, ne lupajte...
    :)

  23. #723
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Ma da, novinari iznose samo tacne informacije, niko od njih ne juri za nekom ekskluzivnom vijescu i izmisljanjima. A i taj Cosic i b92 televizija su poznati po svom postenju. A u sustini, Cosic jedino tu moze da garantuje da se ovaj prikljucio iz Svajcarske i nista vise.

    Ja uopste nemam povjerenja ni u Medojevica, ni u Knezevica, niti imam lijepo misljenje o njima, ali ove stvari koje iznose u poslednje vrijeme su tacne i to nisam zakljucio iz njihovih rijeci nego zbog svakakvih desavanja, i kao sto rekoh to je neciji obracun sa Canetom i kompanijom. Inace, niko od njih nije cist.

    @Dzonis
    Ja tih odgovorih, ali ti nastavljas sa istim pitanjima. Ne slazes se sa mojim odgovorom? I da, kazes li ti eUropa ili eVropa?
    prvo to nije isto....drugo...da se ne udaljavam od teme, ne shvataj sve bukvalno....eura evra itd....poenat je da samo milic, mandic i danilovic javno govore EVRA...da izigravaju srbe kakve, a 99% stanovnistva crne gore, crnog, srbi, muslimani, ovi oni..govore EURA!!!TI GOVORIS EURA!!!NE VJERUJEM DA IJEDAN NKSICANIN PA BIO I SRBIN GOVORI EVRA..JEDNOSTAVNO VAM NE STOJI, KAO NIKOME U CG...
    :)

  24. #724
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,025
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    39 Posts

  25. #725
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    prvo to nije isto....drugo...da se ne udaljavam od teme, ne shvataj sve bukvalno....eura evra itd....poenat je da samo milic, mandic i danilovic javno govore EVRA...da izigravaju srbe kakve, a 99% stanovnistva crne gore, crnog, srbi, muslimani, ovi oni..govore EURA!!!TI GOVORIS EURA!!!NE VJERUJEM DA IJEDAN NKSICANIN PA BIO I SRBIN GOVORI EVRA..JEDNOSTAVNO VAM NE STOJI, KAO NIKOME U CG...
    Ma govore dziniS to im je znak raspoznavanja, Iluminatiiiiiiiiiiiiiii
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

Page 29 of 40 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premijer Đukanović o nezavisnosti Crne Gore: Nezaustavljivo !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 161
    Last Post: 03-05-05, 18:28
  2. PREMIJER CRNE GORE MILO DJUKANOVIC: REFERENDUM FEBRUARA 2006
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 25-02-05, 10:57
  3. BNP Crne Gore
    By AtlantidiaN in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-04, 12:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •