Page 10 of 40 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 990

Thread: Nebojša Medojević kao budući premijer Crne Gore

  1. #226
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Izgleda da je Saric prestao placati reket srpskoj vlasti,pa ga nogirali,sada ce fino da otvore put nekom sumadincu da nastavi njegov biznis.
    Nece biti Minjo, pokusao je da prestane da placa reket Crnoj Gori, pa je zato dobio metak od Aca DJukanovica.

  2. #227
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ovo si trebao na viceve
    Ma i vicevi su sitna riba... Ja bi ovo u "Natprirpdne pojave i misterije".

  3. #228
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Nece biti Minjo, pokusao je da prestane da placa reket Crnoj Gori, pa je zato dobio metak od Aca DJukanovica.
    Hahahahahahahahahahahah.
    Jes, ali zbog druge tematike vjerovatno ako je dobio uopste.
    Evo bruka, sve Crnogorci krivi Srbima.
    Evo i predsjednik im je rodom iz CG, kriminalci su im svi iz CG, Arkan je rodom sa Rijechkog grada, Butorovic - Buturovic kako li se vec zove isto, Brano Micunovic je chuda chinio po Srbiji kao student i tako. Sve je CG kriva.
    Srecom pa je Amfilohije prva pratilja, inache bi zvek bio da je doshao an chelo SPC.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #229
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Hahahahahahahahahahahah.
    Jes, ali zbog druge tematike vjerovatno ako je dobio uopste.
    Evo bruka, sve Crnogorci krivi Srbima.
    Evo i predsjednik im je rodom iz CG, kriminalci su im svi iz CG, Arkan je rodom sa Rijechkog grada, Butorovic - Buturovic kako li se vec zove isto, Brano Micunovic je chuda chinio po Srbiji kao student i tako. Sve je CG kriva.
    Srecom pa je Amfilohije prva pratilja, inache bi zvek bio da je doshao an chelo SPC.
    Metak je dobio misleci da je ojacao da ne placa reket. TO je sva istina. Ne nego ne znam zbog cega su se sukobili nego zbog love.

  5. #230
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    To necemo znat ni ti ni ja nikad. Ali eto Prva Banka je bila u krizi, trebale su im neke pare, moze li bit da ih je neko pozajmio da se pomogne banka pa ih sad trazio nazad to necemo znat.
    Pravo da ti kazem ne zanima me. Ja mogu mirno zaspat svaku noc, bez levora pod jastuk i gorila oko mene.
    Sarici, i ostali ljudi slchnog kova su nam svima poznati. Znamo ih svi. Cak shto vishe, kad sad uporedim, to ti dodje isto kao ova operacija Afrodita. Svako zivi zna shto je DS na Zabjelo, Valentino na Stari Aerodrom. Ali eto, gle chuda tek su sad otkrili to. Nije im trebalo puno, 15tak godina.
    Pffffff.
    Booksovci bi rekli hiperbola, iluzija.
    Last edited by hercules; 15-02-10 at 22:15.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #231
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    To necemo znat ni ti ni ja nikad. Ali eto Prva Banka je bila u krizi, trebale su im neke pare, moze li bit da ih je neko pozajmio da se pomogne banka pa ih sad trazio nazad to necemo znat.
    Pravo da ti kazem ne zanima me. Ja mogu mirno zaspat svaku noc, bez levora pod jastuk i gorila oko mene.
    Sarici, i ostali ljudi slchnog kova su nam svima poznati. Znamo ih svi. Cak shto vishe, kad sad uproedim, to ti dodje isto kao ova operacija Afrodita. Svako zivi zna shto je DS na Zabjelo, Valentino na Stari Aerodrom. Ali eto, gle chuda tek su sad otkrili to. Nije im trebalo puno, 15tak godina.
    Pffffff.
    Booksovci bi rekli hiperbola, iluzija.
    Nista ne bih mogao da dodam.
    Osim ovoga da me ne zanima. Zanima me, i treba govoriti. Ne treba misliti da sam ja kao jedinka niko.

  7. #232
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Metak je dobio misleci da je ojacao da ne placa reket. TO je sva istina. Ne nego ne znam zbog cega su se sukobili nego zbog love.
    Srbin iz Niksica? Sto je, $ekiras se sto tvoj brat Srbin iz Pljevalja sa spskim drzavljanstvom valja gudru a tebe ne zove a?

  8. #233
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SECTOR View Post
    Srbin iz Niksica? Sto je, $ekiras se sto tvoj brat Srbin iz Pljevalja sa spskim drzavljanstvom valja gudru a tebe ne zove a?
    Hahaha, a ti stalno pod gudrom. Hajde jutros na ste srca, ali ti to i veceras.

  9. #234
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Viđeste li ljudi ponovo treći dnevnik Crne Gore.Ponovo 10-tak minuta o Medu i ponovo politički napadi, laži, bezobrazluk...
    Kakva je ovo televizija...užas!
    Kažu da bi bili zabrinuti da žive u Crnoj Gori o kojoj priča Nebojša Medojević!
    No, crni jadi u kakvoj to mi državi živimo.
    U demokratskoj, modernoj, evropskoj...
    Mnogo smo dublje potonuli nego što sam mislio.
    Ovaj RTCG je definitivno ali definitivno gori od RTS-a Slobodana Miloševića!!!!!!!!!!
    Nadam se da sada svi shvataju o čemu se ovdje radi.
    Postoje ljudi koji ŠTITE kokainiste i koji pokušavaju da relativizuju akciju ,,Balkanski Ratnik" i da je prebace na politički teren i napade na Crnu Goru!
    Sada čujem Popovića lidera LP-a i kosa mi se diže na glavi.
    Pa taj čovjek je gori od Mila Đukanovića i Steva Vučinića!
    Kaže da je ovo NAPAD NA CRNU GORU!
    Nadam se da kokainisti neće i ovaj put pobjediti jer KUKU NAM ĐECI!
    Libertas

  10. #235
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa iznio je ostre optuzbe, sto radi svaki dan. Bas me interesuje kakve to dokaze ima.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  11. #236
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Viđeste li ljudi ponovo treći dnevnik Crne Gore.Ponovo 10-tak minuta o Medu i ponovo politički napadi, laži, bezobrazluk...
    Kakva je ovo televizija...užas!
    Kažu da bi bili zabrinuti da žive u Crnoj Gori o kojoj priča Nebojša Medojević!
    No, crni jadi u kakvoj to mi državi živimo.
    U demokratskoj, modernoj, evropskoj...
    Mnogo smo dublje potonuli nego što sam mislio.
    Ovaj RTCG je definitivno ali definitivno gori od RTS-a Slobodana Miloševića!!!!!!!!!!
    Nadam se da sada svi shvataju o čemu se ovdje radi.
    Postoje ljudi koji ŠTITE kokainiste i koji pokušavaju da relativizuju akciju ,,Balkanski Ratnik" i da je prebace na politički teren i napade na Crnu Goru!
    Sada čujem Popovića lidera LP-a i kosa mi se diže na glavi.
    Pa taj čovjek je gori od Mila Đukanovića i Steva Vučinića!
    Kaže da je ovo NAPAD NA CRNU GORU!
    Nadam se da kokainisti neće i ovaj put pobjediti jer KUKU NAM ĐECI!

    Iskreno,ako je ovdje riječ o nečemu što i malo naliči na mafiju , ili čak neke njene slabije varijetete , šanse da ih se pobijedi su minimalne.
    Ako su Pljevljaci tako ojačali kako se priča , i jače države bi teško slomile tu količinu para i moći koja proizilazi iz njih.
    Na nama je da što više upiremo u pravcu ne popuštanja da se priča ohladi.
    Da li će opozicija ovo iskoristiti ? Mislim , siguran sam ustvari da neće.
    Oni će panuti na nekoj idiotskoj temi , tipa referendum u republici srpskoj,popovskim tučama...

    Medojević djeluje impulsivno i uopšte ne vlada situacijom.Trči od liberala do ultra narodnjaka i nije siguran u sebe.Takvog nikad većina neće podržati.Sad mi je našao zvati mrtve liberale na scenu. Kao da Capello pozove na svjetsko prvenstvo Kevina Keegana...

  12. #237
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Pa iznio je ostre optuzbe, sto radi svaki dan. Bas me interesuje kakve to dokaze ima.
    Televizija ne smije politički da se obračunava sa poslanicima!
    To vrijeme je valjda prošlo.Nijesu ovo ratne 90-te!
    Zašto je problem televiziji da napravi blok emisija o kriminalu i korupciji i dovede goste koji će zastupati različite strane????
    Čemu strah od te priče?
    Ako im se ne sviđaju stavovi Medojevića jednostavno pozovu u goste drugu stranu( europsku i demokratsku CG) i sa Medojeviće suoče stavove!
    Ima li išta prirodnije na ovom svijetu!
    Ti kažeš da sam ja štitio i omogućavao nesmeten transport kokaina iz barske luke a ja te demantujem u emisiji otvorenog tipa!
    Zar nije u interesu RTCG,Vlade CG,Policije,Sudova CG,Tužilaštva CG da direktno oči u oči raskrinkaju prevaranta Medojevića koji izgovorenim lažima blati CG...
    Libertas

  13. #238
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    down town
    Posts
    992
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam brate ali sve mi se cini da jedino neki zemljotresa malo jaci no sto je udario haiti moze srusit mila i druzinu

  14. #239
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Specijalni tužilac Srbije izjavio da se Darko Šarić osumnjičen za dilovanje 2,8 tona kokaina, nalazi u Crnoj Gori!
    Ne Šarić nije u Crnoj Gori jer je tu u velikoj opasnosti od naše policije ...
    Nadam se da će se Crna Gora u liku sadašnje Vlade jasno i precizno ograditi od velikosrpske agresije i velikosrpskih napada na našu depolitizovanu, europsku i svijetom čuvenu po istrajnosti u borbi protiv mafijaša i kokainista
    Libertas

  15. #240
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Hahaha, a ti stalno pod gudrom. Hajde jutros na ste srca, ali ti to i veceras.
    Bas si pismen Ne zbilja, vidim da si nervozan sto je Srbin iz Pljevalja narkodiler a jos ima i srpski drzavljanstvo.Moze li to tvoj mozak da prihvati?
    Izvini sto te uzrupiram nishicki srbU!:mrgreen:

  16. #241
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    VP 8486 Pančevo
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbin,i jos partner ove vlasti.
    Kud ces bolju komb.

  17. #242
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Sve mi se čini da bi bilo dobro ograničiti pristup ovom dijelu foruma. Da bude pozivnog karaktera, ili nešto slično.

  18. #243
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Sve mi se čini da bi bilo dobro ograničiti pristup ovom dijelu foruma. Da bude pozivnog karaktera, ili nešto slično.
    Ne sumnjam da bi. Tii si se vise puta proslavio sa svojim stavovima, necu da kazem kojim, da asociram:nastali su u Italiji.

  19. #244
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SECTOR View Post
    Bas si pismen Ne zbilja, vidim da si nervozan sto je Srbin iz Pljevalja narkodiler a jos ima i srpski drzavljanstvo.Moze li to tvoj mozak da prihvati?
    Izvini sto te uzrupiram nishicki srbU!:mrgreen:
    Ja apsolutno nisam, nego mi se cini da se tvoj premijer preznojavao, cak i kod sebi bliskog novinara, mozes misliti sta bi radio da je bio ko neutralan.
    Bojim se da ce se mnogi preznojavati jos uvijek.

    Nego jedno pitanje. Je li ti malo cudno da se on, kao srpski drzavljanin, krije od organa gonjenja Srbije, a krije se nigdje drugo nego u Crnu Goru?

  20. #245
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Pa iznio je ostre optuzbe, sto radi svaki dan. Bas me interesuje kakve to dokaze ima.
    Izađi iz kuće i obrni se oko sebe
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  21. #246
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Izađi iz kuće i obrni se oko sebe
    Šta bi trebalo da se postigne sa tim?

    Ne da mi se da silazim sa drugog sprata radi ovog eksperimenta, ali kroz prozor vidim da je oblačno, da nema gužve u saobraćaju, i da troje ljudi trguje u pekari preko puta.

  22. #247
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ja apsolutno nisam, nego mi se cini da se tvoj premijer preznojavao, cak i kod sebi bliskog novinara, mozes misliti sta bi radio da je bio ko neutralan.
    Bojim se da ce se mnogi preznojavati jos uvijek.

    Nego jedno pitanje. Je li ti malo cudno da se on, kao srpski drzavljanin, krije od organa gonjenja Srbije, a krije se nigdje drugo nego u Crnu Goru?
    Zašto bi mu bilo čidno ?Pa ovo je srpska država Crna Gora.Neće valjda apsiti "vidjenije" Srbe,koji nam pune budžet pokušavajući nas spasiti od ekonomske krize i koji se još slikaju sa tri prsta pored pevaljki iz rodnog mjesta ?
    Moglo bi se javiti srpsko nacionalno vijeće pa zaprijetiti kakvim protestima u Gračanici/Šaolinu ili u porti kod limene crkve na Rumiji gdje se vjerni narod penje svaki dan.
    Mi naše Srbe čuvamo i pazimo.
    Last edited by Hari Krisna; 16-02-10 at 10:27.

  23. #248
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je najveci udar srpskih obavjestajnih sluzbi od doba S.CH.,ali nece im ni ovo uspjeti,niko se ne oglasava sa od evropskih zemalja samo pjene Tadic,Medojevic i Milic.Medojevic,koji,sto je najsmjesnije kao predsjednik odbora za evropske integracije,ide nedeljno na brifing kod obavjestajne sluzbe susjedne zemlje,i mi sve to tolerisemo.Najnovija smijurija koja ce biti lasirana iz Beograda je da neki mafijas u CG ima polje koke u Kolumbiji.,a mozda krijemo i Bin Ladena,a mozda i obogacujemo uranijum,djao bi ga znao,dok nam Tadic ne otvori oci ,nista se ne zna.


    16. februar 2010. “Da je htjela, Srbija bi imala Šarića“, tvrdi Dejan Đurović, rukovodilac Nacionalnog centralnog biroa Interpola u Podgorici, u današnjem intervjuu za Pobjedu.
    „Trebalo je samo da raspišu potjernicu onoga trenutka kada nije uspjelo njegovo hapšenje u Francuskoj, 17. decembra prošle godine. Zašto to nisu učinili, odgovore treba tražiti u Srbiji, a ne u Crnoj Gori“, kaže Đurović i dodaje:
    „Da nije bilo crnogorske policije i podataka koji su razmjenjivani preko nas, ne bi ni na ovom nivou bilo uspjeha akcije Balkanski ratnik“, kaže Đurović, pojašnjavajući da Crna Gora nije samo sa Srbijom razmjenjivala informacije, nego i sa ostalim državama koje su se interesovale za osumnjičene.
    Sva sreca da su u Crnoj Gori aktivni operativci evropskih ambasada pa da znaju za politicku pozadinu igri oko Sarica koju igra Srbija."

    Neka Tadic pita svoga prijatelja predsjednika Slovacke,kako je Saric postao zasluzni gradjanin Slovacke i dobio pasos,drzavljansvo i licnu kartu u jednom danu,i to sve to kao drzavljanin Srbije
    Last edited by minjo; 16-02-10 at 10:45.

  24. #249
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ja apsolutno nisam, nego mi se cini da se tvoj premijer preznojavao, cak i kod sebi bliskog novinara, mozes misliti sta bi radio da je bio ko neutralan.
    Bojim se da ce se mnogi preznojavati jos uvijek.

    Nego jedno pitanje. Je li ti malo cudno da se on, kao srpski drzavljanin, krije od organa gonjenja Srbije, a krije se nigdje drugo nego u Crnu Goru?
    Gdje je dokazano da se on krije u CG?

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Šta bi trebalo da se postigne sa tim?

    Ne da mi se da silazim sa drugog sprata radi ovog eksperimenta, ali kroz prozor vidim da je oblačno, da nema gužve u saobraćaju, i da troje ljudi trguje u pekari preko puta.
    :yipiiii:
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  25. #250
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Gdje je dokazano da se on krije u CG?



    Zadnji put ga je americki agent locirao u Parizu, i tada je umakao i otisao u Podgoricu. Posle toga nije vidjen van granica Crne Gore.
    Uostalom, sto su ga trazili u hotelu Bijela Rada u Bijelom Polju?

Page 10 of 40 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premijer Đukanović o nezavisnosti Crne Gore: Nezaustavljivo !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 161
    Last Post: 03-05-05, 18:28
  2. PREMIJER CRNE GORE MILO DJUKANOVIC: REFERENDUM FEBRUARA 2006
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 25-02-05, 10:57
  3. BNP Crne Gore
    By AtlantidiaN in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-04, 12:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •