Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 124 of 124

Thread: Fiksna proteza

  1. #101
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preporuke za PG: ortodont dr Lidija Krstajić, ordinira u Prodentu (kod pizzerije Maestro) - tu možete i napraviti zube i skoro sve, imaju još dvije dr specijaliste. 020 245 700
    Ja sam kod Lidije - super radi, nemam gotovo nikakvih bolova, veoma je pažljiva i posvećena, druga je stvar što se zbog prirode problema i zbog podivljalih 8ica koje su rasle u svim pravcima osim tamo gdje treba moje putešestvije nešto produžilo.

    za Tivat - dr Danijela Sindik, kontakt ću postaviti ovih dana, samo da se čujem sa sestrom. Ona radi fiksnu kod nje, kaže da joj je super, i poslije 6-7 mjeseci se vidi ogroman napredak, a imala je baš problematičan, ukršten, zagriz. Inače Danijela je jedna od prvih ortodontista u CG koja je krenula sa novim sistemom Damon proteza kod kojih nema gumica, nego su bravice mehaničke. Bolje su iz razloga što ima manje trenja u samom aparatu i zubi se slobodnije i lakše kreću, a sa manjim silama.

  2. #102
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesi li dosla mozda do kontakta Danijele?.. :smug:
    Bokezica[/I]

  3. #103
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da ne znate mozda ko radi u PG sa Damon sistemom? I koliko se krecu cijene?

  4. #104
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Trebalo bi svi da rade. Znam sigurno za par ordinacija. Cijena mozda za 50% veca od cijene obicnih. Ne znam ni ja, neka napise neko i mene zanima...
    Last edited by Rada; 21-10-12 at 13:26.

  5. #105
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Mislim da radi Dr.Dubravka Babic u ordinaciji "Ortholine" u Atinskoj ulici na Goricu C. 020/655-535

    Znam za ove "obichne" da ih odlichno rade

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stomatoloska Ordinacija Perunovic, dr Lidja Perunovic, spec. ortodoncije vilica , zgrada Normala kod Hrama

    www.facebook.com/stomatologija.perunovic

  7. #107
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    JaffaCakes i Marxim, jeste li vi radili kod njih?

  8. #108
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ne, ja sam popravljao zube u "Ortholine" i zadovoljan sam. S obzirom da su moji kriterijumi za zubara veoma oshtri, ispunili su sve moje kriterijume. Nemam neshto Bog zna strah od zubara, ali imam problem dok sam u tom nekom polulezecem polozaju dok sjedim na stolici da mi se stalno pljuvachka sliva u grlo (ili ja mislim da je tako - ne znam), i ja onda mislim da cu da se udavim i onda s vremena na vrijeme trazim da se uspravim i da progutam pljuvachku, shto zna da bude nezgodno usred rabote, je li... Tako da rabota zna da se malo oduzi...

    A shto se proteza tiche, trebao bih da je stavim ali me neshto frka.. Dr Dubravka je fiksni ortodont i chuja sam da su ljudi zadovoljni protezama. Nedje cu se i ja nakanit pa da je stavim vala..

  9. #109
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam se konacno odlucila da stavim fiksnu. Stavicu obicnu metalnu. Drugarica je nosila lingvalnu i nikom je ne preporucuje. to su bile muke strasne (stavljali su joj je 5 sati, suskala je cijelo vrijeme, sili joj jezik...) iako je skuplja nije nista bolja od obicne.
    Mislila sam kod Mugose da stavljam al jos se raspitujem. Bitno mi je da su kontrole ukljucene u cijenu. Imate li jos nekog da mi preporucite?

  10. #110
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ovako,pitao je neko,muka me sad trazit.gdje radi dr ivan cerovic u podgorici ima ordinaciju svoju iznad butika seka a dolazi isto u pg u ordinaciju "IN medias" ona je preko puta pet udovica ali sa dr strane dje je parking,stavio mi je fiksnu juce za pola sata i 600 eura kosta a mjesecni pregledi 10

  11. #111
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ovako ja sam stavila fixnu u ordinaciju "GLIGOROVIC" kod dr Zorane ( ne znam kako se preziva) ona dolazi iz Bg jednom u 20 dana ... Kostala me 650 e a pregledi i zatezanje se ne placaju a moze i na rate ... prije mene je i sestra moja nosila fixnu i super su rezultati...

  12. #112
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam namjeravao da stavim fiksnu protezu samo na gornju vilicu.Zna li do kolko se krece cijena i da li moze na rate, i da je doktor vrhunski .Ko zna neka mi posalje adresu i broj

  13. #113
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cele96 View Post
    Ja sam namjeravao da stavim fiksnu protezu samo na gornju vilicu.Zna li do kolko se krece cijena i da li moze na rate, i da je doktor vrhunski .Ko zna neka mi posalje adresu i broj
    Samo nemoj kod Sneže Ražnatović u Dental Line...

  14. #114
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cele96 View Post
    Ja sam namjeravao da stavim fiksnu protezu samo na gornju vilicu.Zna li do kolko se krece cijena i da li moze na rate, i da je doktor vrhunski .Ko zna neka mi posalje adresu i broj
    Ja sam nosila fiksnu prije 2 godine.Nosila sam samo gornju jer sam imala par problema sa jedinicama.Sad su mi fantasticni zubi bas.Stvarno sve pohvale za te stomatologe.Stvarno su bas prijatni i prije svega profesionalni.Moze na rate.U pitanju je ordinacija Gligorovic.To ti je u zgradi preko puta hotela CITY...Stvarno,sve pohvale...A sto se tice zene-stomatologa koja ti stavlja protezu i kod koje dolazis na kontrole,isto sve pohvale.Kontrole su jednom mjesecno,jer ona dolazi iz Beograda...
    I da,kontrole su besplatne.I stvarno su korektni maksimalno,jer sam ja stalno lomila zicu jer su mi se zubi brzo vracali u normalan polozaj i svaki cas su to mjenjali,kidali kad god ja hocu ...I bas dosta ljudi dolazi kod njih da radi proteze..
    Last edited by Blueberry; 24-06-13 at 09:41.

  15. #115
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    695
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod koga mi je bolje da radim fiksnu protezu kod Dr.Dubravka Babic ili kod Gligorovica Dr.Zorana.Molim brz odgovor posto cu u ova 2-3 dana da rradim to inace odose pare

  16. #116
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidi moj post iznad.Sve preporuke za ordinaciju GLIGOROVIC....Nadam se da mislimo na istu ordinaciju...Preko puta hotela CITY...

  17. #117
    Join Date
    May 2010
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mene interesuje kod koga da odem- da li je neko cuo za dr Tijanu Pavlicic? Takodje me interesuje kako radi dr Ivan Cerovic i dr Zorica Raznatovic? Neka preporuka?

  18. #118
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    695
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko kontakt broj od Gligorovica

  19. #119
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Baka901 View Post
    Ima li ko kontakt broj od Gligorovica
    Imas PM

  20. #120
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ljudi, mislim da vam je najbolje da odete kod svih za koje mislite da su dobri i cujete otprilike sta imaju da vam kazu. Prvo da vam kazu koje tacno probleme imate sa zagrizom, jer je to najvaznije. Ako je zeznuto, pazljivo birajte. Znam da nikada ne mozete biti sigurni da ste napravili pravi izbor, ali eto mozda otprilike mozete neku sliku da stvorite.

  21. #121
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rada View Post
    Ljudi, mislim da vam je najbolje da odete kod svih za koje mislite da su dobri i cujete otprilike sta imaju da vam kazu. Prvo da vam kazu koje tacno probleme imate sa zagrizom, jer je to najvaznije. Ako je zeznuto, pazljivo birajte. Znam da nikada ne mozete biti sigurni da ste napravili pravi izbor, ali eto mozda otprilike mozete neku sliku da stvorite.

    Potpuno se slazem.

  22. #122
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Baka901 View Post
    Kod koga mi je bolje da radim fiksnu protezu kod Dr.Dubravka Babic ili kod Gligorovica Dr.Zorana.Molim brz odgovor posto cu u ova 2-3 dana da rradim to inace odose pare

    Imash i moj post gore pa vidji sam.

  23. #123
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Ne, ja sam popravljao zube u "Ortholine" i zadovoljan sam. S obzirom da su moji kriterijumi za zubara veoma oshtri, ispunili su sve moje kriterijume. Nemam neshto Bog zna strah od zubara, ali imam problem dok sam u tom nekom polulezecem polozaju dok sjedim na stolici da mi se stalno pljuvachka sliva u grlo (ili ja mislim da je tako - ne znam), i ja onda mislim da cu da se udavim i onda s vremena na vrijeme trazim da se uspravim i da progutam pljuvachku, shto zna da bude nezgodno usred rabote, je li... Tako da rabota zna da se malo oduzi...

    A shto se proteza tiche, trebao bih da je stavim ali me neshto frka.. Dr Dubravka je fiksni ortodont i chuja sam da su ljudi zadovoljni protezama. Nedje cu se i ja nakanit pa da je stavim vala..
    E kad procitah ovo prvo,prisjetih se dana kad sam stavljala fiksnu.Tj par dana prije postavljanja proteze...AOOOOOO nikad do zaboravit necuuu kuku.
    Da bi mi proteza vratila zube u normalan polozaj,bilo je potrebno izvaditi 2 zuba.Dvije cetvorke,nove,zdrave,samo da bi se napravilo mjesta za druge..Aaaa kakvu sam facu slozila kad su mi to rekli...Jedno 5 anestezija hahahha oooo boze mrznog li dogadjaja...Mrzim kod zubara da idem

  24. The Following User Says Thank You to Blueberry For This Useful Post:


  25. #124
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    345
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Preporuka za ortodonta koji radi damon estetske aparate?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. M:TEL fiksna telefonija
    By ivan.pg in forum Operatori
    Replies: 4
    Last Post: 01-11-07, 13:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •