Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 78

Thread: Rushi - rushi - rushimo...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Zippy, ajde onda da okrenemo pitanje. Da li bi to bio dobar potez, a da ga je pokrenuo neki Marko Markovic, a ne Mugi? Logika "ostavi sirotinju na miru" znaci grabi ko sta moze i znas li ijednog ludog koji bi placao sve sto se mora platiti drzavi?
    naravno ako Marko Markovic nije vise od 15 godina krao od te iste drzave i od tih istih ljudi i ovdje nije pricha samo o Mugiju, to bi neposteno bilo.
    I ne kazem da treba nastavit bezakonje ali rusit ljudima kuce nad glavom bez i jednog pokusaja da se nadje neki kompromis je stvarno previse....
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    STO VAS BOLI ***** KOME ONI RUSE ONAJ KO JE RADIO PO ZAKONU I KOJI JE POSTOVA PROPISE NEMA CEGA DA SE PLASI NEMOJTE SE ZAMARAT MNOGO SPOJSIS :blah:
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Hombre, sto se tice "Nebeskog Naroda", u Podgoricu vecinom dolaze ljudi sa $evera, a ne sa primorja, a koliko ja znam, $evernjaci su vecinom "Nebeski Narod".
    ja ti samo kazem da to, ko je koji narod, veze nema sa ovom pricom, zemljanine.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Rushi - rushi - rushimo...

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Shto mislite o odlukama i potezima dragog nam gradonachelnika, koji rushi objekte, kuce, ograde, sportske objekte...Kakvi su vashi stavovi, kad su takve stvari u pitanju :?:
    Koliko su njegove (i njegovih ljudi) odluke i radnje (ne)opravdane :?: 8)
    Sve sto je napravljeno bez dozvole u zadnjih 10 godina treba do temelja srusiti,iz razloga sto se 10 godina zadnjih prica da ne treba i ne smije da se gradi bez dozvola itd.Zauzimaju se opstinski placevi a kad dodje rusenje traze pare za nesto sto nije ni njihovo.Uzas,ljudi su fukara...dosli sa cuka raznih u Pg i oce da uzurpiraju nesto sto nije njihovo i nesto sto je urbanizovano.
    Uopste mi nije zao sto ruse bespravno sagradjene objekte.Jer je narod stoka,znam da nema dje da se zivi da nije standard svetski,ali sta je tu je.
    Dok opet ima i druga strana,neki objekti se ruse iz nekih drugih razloga.Zao mi je samo objekte koji nikome ne smetaju,koji su sagradjeni na djedovinu itd...a sruse ih.takve objekte mi je zao i protiv toga sam,a ovoga ostaloga JOK.
    Rusi Mugu Rusi...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Sto je sa centrom grada, zgradama koje prave privatnici, i porezom na bogatstvo i luxus?
    Jedno je sigurno da nikad nece biti donijet zakon o stecenom bogastvu, luksuzu.... Iz prostog razloga sto su ti novi bogatasi idealno rasporedjeni izmedju pozicije, opozicije, tih koji bi mogli biti pozicija i opozicija.
    Ima jedna latinska izreka koja kaze Onoga ko se obogatio za godinu dana trebalo je objesiti prije dvanaest mjeseci, sto znaci da se kod nas zakasnilo bar toliko godina, a mozda i malo vise. Negdje i nekad je vazila logika "ukrasti prvi milion" isto se tako ogradjivalo i proglasavalo za svoje, a kad se stekle pare onda je moc bila samo sporedni proizvod.
    Ma dzaba je sto se zna da je to licemjerje i dzaba sto god rekli mozemo samo da ih mrzimo, a oni ce medjusobno da se dogovore i nama priredjuju sirotinjske zabave.
    Mozda to sve ne zvuci mnogo junacki, ali sto prije shvatimo stvanost bice nam lakse. Moramo se navici i na to da veliki lopov fata male lopove, ako ukrades cokoladu ides u Spuz a ako ukrades fabriku nijesi lopov vec biznismen.
    Teska vremena dosla da je bolje imati nego nemati, a ako ja budem sazaljevao one koji umjesto gledati fudbal na tv pravili djecu, ja svoju nikad necu napraviti jer moram prvo njegovu izdrzavati.
    Ako je bio toliko naivan pa vjerovao da ce mu neko nesto dati, da kuce padaju s neba tesko da mu je bilo ko osim on sam kriv za takvu pamet.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MA IMA NAS ČVOROVIĆA MAJKU MU ***** DA RAZBUCAMO TA *****!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Hombre,
    Politicka partija nema potrebe da kupuje glasove ljudi koji ce iz svojih ubjedjenja glasati za njih, zar ne?

    Sto rece Mikelly, da se to nisi prepoznao mozda? :P
    azraele

    naravno da nisam jer do sada nisam ucestvovao na izborima
    A svakako da politicka partija nema potrebe da kupuje glasove onih koji glasaju iz ubjedjenja, ali itekako ima za onima koji za nju nikada ne bi glasali da nije praznih stomaka ili nedostatka krova nad glavom. Pri tome je potpuno nebitno jesu li srbi, crnogorci, muslimani, bosnjaci, albanci, kaubojci ili indijanci, da li su sa sjevera ili juga, itd. mozda neki crnogorac sa sjevera (ili jos bolje, cetinja), nikad ne bi glasao za dps da mu nisu ponudili posao, ili u ovom slucaju, da napravi kucu tako sto bi mu se progledalo kroz prste kada je dozvola u pitanju. zato ti je pominjanje nebeskog, ili bilo kojeg drugog naroda potpuno suvisno u ovoj prici.

    p.s.
    ne znam ima li potrebe da se ovdje oko ovoga vise raspravljamo

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Hombre
    Nema potrebe, ali cisto za ove sto ne znaju geografiju "Velike" Crne Gore, Cetinje nije na sjeveru :P

    p.s. dje me u Cetinje tache, ka u oko da si me taka` :P
    pomenuo sam ga iskljucivo zbog odliva stanovnistva

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko ne reče da ima nekoliko hiljada,ako ne i desetina,nelegalno sagrađenih objekata koji se ne diraju i ne ruše već će se nekako vremenom legalizovati i dovesti u red kako i treba da bude.

    Ođe je riječ o mini zaobilaznici koja je PRIJEKO potrebna,jer nam turisti,kamioni,teretnjaci,šleperi,autobusi itd. prolaze bukvalno kroz centar i zaprašuju nas izduvnim gasovima i prave NENORMALNU gužvu u saobraćaju.

    Sve treba srušiti pod hitno jer je ovaj projekat jebeni PRIORITET za ovaj grad.

    :blah:

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Arghahahhaah sprdnja

  11. #36
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    all over the place
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zapocete radove trebaju da rushe, ali ljudi koju si vec napravili kuce, to ne bi smjeli da diraju. Bili se na vrijeme sjetit da se upravljaju zakonom(vlast). Svakako nam je vec grad usran ( bar prigradska naselja), i to se nikad nece ispravit. O cemu pricate vi ljudi??? Recimo one 2 zgrade kod hrama, pa zar ono nije sramota da ono onako ostave nedovrseno, ruzno, bez prilaza, parkinga, ikakvog reda. Njima je vazno da zgradu zavrse, da sprovedu instalacije, a ostalo kako ce izgledat, boli ih uuuuud.
    A ovi sto su vec sljegli, sljegli su, nije ljudski da se oni krive za svoje(vlast) nekadasnje propuste!!!

    etto tako vi je toooooo! chillin' :joint:
    ...jer mi pevamo bluz, bluz plavih bluza, centar levo desno, ritam prati guza...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    reche jednom jedan co'jek:
    Da nas oce Bpog pogledat' da nam poshalje jedan zemljotres....

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac

    Ođe je riječ o mini zaobilaznici koja je PRIJEKO potrebna,jer nam turisti,kamioni,teretnjaci,šleperi,autobusi itd. prolaze bukvalno kroz centar i zaprašuju nas izduvnim gasovima i prave NENORMALNU gužvu u saobraćaju.

    Sve treba srušiti pod hitno jer je ovaj projekat jebeni PRIORITET za ovaj grad.

    :blah:
    Dodao bih da pored nenormalnih guzvi koje stvaraju kamioni takodje prave i ogromna ostecenja iovako nikakvog asfalta, pa taj magistralni put sad lici na malo bolji makadam...o zaprasivanju i stvaranju buke za one mucenike koji zive pored magistrale necu ni da govorim.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Oni misle da necemo rusiti ako nas medijski pritisnu, e nece moci" ovo mu je najjaca izjava!

    A kad je dosao covjek iz Opstine kod Asanovica da mu kaze da ce kuca da se rusi on je rekao "Ko da rusi, sta bre da rusi? Ko je taj mugi?..." pa sad kad mu bager posalje na kucu, bice ko, sta, kako i prc ode kuca! A oni se inace ne vole nikako, a ovaj je jos zakoreli SNP-ovac, ih palo mu je ovo ka kec na desetku!

    Na IN TV je bilo prije neku noc kako se rusi neka kapija i kako su svi greote neki mucenici, a niko da kaze da od magistrale do kapije mora biti minimum 5 metara a oni su dosli na pola metra od magistrale, sramota!

    Da se rusi nego sto, ali svima!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zajebani su ovi mugiji nema price :P

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    if assholes could fly this place would be an airport

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne moze nam niko nista jaci smo od sudbineeeeeeeeeee, mogu samo da ga puse oni sto nas ne voleeeeeeeeeeeeeeee 8)

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tavari$
    Recimo one 2 zgrade kod hrama, pa zar ono nije sramota...
    Kad je hram tek poceo da se gradi, ja sam reka' da ce se ovi idioti usrat' u njega tako sto ce sagradit sve zgradu do zgrade pored. Pih... Zasto se ona livada, od bulevara pa sve do hrama, nije mogla npr pošumiti? Da sve bude zeleno i zivo, a ne prokleti beton... Hram treba da dise i treba da bude prirode oko njega, zelenila... bar ja tako mislim. Ali ne, to je nikakva investicija. Kako bi nasi glavasi onda mogli da izvuku neku paru iz toga? Nikako, bez da ih kidaju i prodaju za ogrijev, a to je sića. A nas Mugica ne radi za siću, ne, ne... :?

  19. #44
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvar je stvarno vrlo jednostavna,srusice sve sto misli da treba da srusi.A ovima sto su agitovali i sto su glasali da bi mogli da nesto izgrade itd,poruka, na prve sledece izbore u8 ujutro na glasacko mjesto pa ponovo DPS-SDP i to crvenim flomasterom.Smijesni su mi stvarno,ovo ponavljam iz topika u topik kada se o ovakvim stvarima radi,glasaju za bezakonje,korupciju ,kriminal... i onda se CUDE sto se to okrene protiv njih.Sledeci su npr.divlji taksisti,potom ljudi koji prodaju duvan na ulicu,divlji videoklubovi i sve sto je nelegalno(samo sto je totalni apsurd sto ce to da sprovodi DPS-SDP).Vjerovatno ce i oni tada da se cude kako ih to sad ostavljaju bez posla,a oni su glasali za njih.
    kako je

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto cemo stim kako se naredjuje pojedinim vlasnicima kafica da terase prave iskljucivo iz firme FAB LIVE a??? ako se ne napravi eloksirana iz te firme rusi se basta, da da mugi rusi sve pravno, sto cemo sa onim neboderima modernim u hercegovackoj njegosevoj i ulici slobode a? strogi centar grada tj visina kuca treba da bude i stoj ravni, sjecam se da je TORZO jedva dobio dozvolu da mu kuca bude mozda metar ili dva visa od nivoa ostalih kuca (i to prije 15 godina i vise) a sto se sad radi???
    ko ima para da plati dje treba da plati imace i WTC u sred njegoseve!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    a sto cemo stim kako se naredjuje pojedinim vlasnicima kafica da terase prave iskljucivo iz firme FAB LIVE a??? ako se ne napravi eloksirana iz te firme rusi se basta, da da mugi rusi sve pravno, sto cemo sa onim neboderima modernim u hercegovackoj njegosevoj i ulici slobode a? strogi centar grada tj visina kuca treba da bude i stoj ravni, sjecam se da je TORZO jedva dobio dozvolu da mu kuca bude mozda metar ili dva visa od nivoa ostalih kuca (i to prije 15 godina i vise) a sto se sad radi???
    ko ima para da plati dje treba da plati imace i WTC u sred njegoseve!!!
    Upravo tako.
    Ja mislim da ako nece da ruse sve redom ne treba da ruse nista. Cak i ako bi rusili sve redom ne bi smijeli samo da sruse ljudima kuce,dvorista... bez ikakve nadoknade. Taj DPS je na vlasti zadnjih 10-15 godina i upravo su oni tolerisali tu gradnju na divlje. Sad treba ljudima,koji tu zive vec godinama,srusit kucu i ostavit bez icega.
    :?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by Tavari$
    Recimo one 2 zgrade kod hrama, pa zar ono nije sramota...
    Kad je hram tek poceo da se gradi, ja sam reka' da ce se ovi idioti usrat' u njega tako sto ce sagradit sve zgradu do zgrade pored. Pih... Zasto se ona livada, od bulevara pa sve do hrama, nije mogla npr pošumiti? Da sve bude zeleno i zivo, a ne prokleti beton... Hram treba da dise i treba da bude prirode oko njega, zelenila... bar ja tako mislim. Ali ne, to je nikakva investicija. Kako bi nasi glavasi onda mogli da izvuku neku paru iz toga? Nikako, bez da ih kidaju i prodaju za ogrijev, a to je sića. A nas Mugica ne radi za siću, ne, ne... :?
    me nemoj da brigash, srushicemo mi hram

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e bravo mugosa je izvalio za hram maltene da je poslovni prostor, mozda ga osocira ona prodaja krsstica na butike, pff pff
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #49
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mito mito bekrijo!!!
    4' 33''

  25. #50
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    e bravo mugosa je izvalio za hram maltene da je poslovni prostor, mozda ga osocira ona prodaja krsstica na butike, pff pff
    Jedno "pff" i od mene...Valjda je svima jasno koja je ura i da se ovdje do daljnjega
    nece ru$it,sudit itd. "ni po babu ni po s3cevima" no kako "glava$ima" odgovara...
    P.S.Podrzavam Mikelija i nepoznatog autora u prizivanju zemljotresa! 8)

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •