Page 12 of 21 FirstFirst ... 28910111213141516 ... LastLast
Results 276 to 300 of 517

Thread: I.K. Projekat 1000 stanova u Crnoj Gori

  1. #276
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Situacija ti jeste specifichna. Kad gledash iz tvog ugla, mogao si i ranije uzet po povljnijim kamatama stambene u NLB ili Hypo ko je vec davao stambene.
    Ako ti kazhem da mozhesh nac stanove po 800E-900Em/2 (renoviranje je obichno 100E/m2) starija gradnja je u pitanju koji su po kvalitetu 20 godina ispred ovih koji se nude bi li se i dalje javio na ovaj konkurs?
    Treba da se javish na konkurs, ali da si mogao bolje proc, mogao si.
    I chini mi se da je po CBCG granica 65godina za zadnju ratu.

    Nastavicemo na PM da ti neshto pojasnim.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #277
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ada necu ja da pricate na PM, u drustvo se ne sapuce, ocemo i mi nesto da saznamo, ima nas jos
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  3. #278
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Situacija ti jeste specifichna. Kad gledash iz tvog ugla, mogao si i ranije uzet po povljnijim kamatama stambene u NLB ili Hypo ko je vec davao stambene.
    Ako ti kazhem da mozhesh nac stanove po 800E-900Em/2 (renoviranje je obichno 100E/m2) starija gradnja je u pitanju koji su po kvalitetu 20 godina ispred ovih koji se nude bi li se i dalje javio na ovaj konkurs?
    Treba da se javish na konkurs, ali da si mogao bolje proc, mogao si.
    I chini mi se da je po CBCG granica 65godina za zadnju ratu.

    Nastavicemo na PM da ti neshto pojasnim.
    Sve sam ti odgovorio na PM, i mislim da smo se razumjeli odlično, s tim što mislim d anisma mogao proći bolje nikako

  4. #279
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ada necu ja da pricate na PM, u drustvo se ne sapuce, ocemo i mi nesto da saznamo, ima nas jos
    A ne mogu sad pa da Zvek bude ljubomoran shto mi je Jocker rekao kolika mu je plata. Nije fer
    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Sve sam ti odgovorio na PM, i mislim da smo se razumjeli odlično, s tim što mislim d anisma mogao proći bolje nikako
    Jesmo jesmo razumjeli smo se, možda si mogao proć bolje a možda i ne. Uglavnom ne kukamo za onim što smo uradili, nego za onim što nijesmo.
    Tebi da to bude sa srećom.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #280
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bogomi ja malo koga znam da zaradjuje 300€ a da ima shkolu kakvu...uglavnom su plate vece podosta a ko je sposobniji, snadje se itd ima 1000+€

    Iz mog trenutnog novcanog stanja i gledishta apsolutno ne mogu da zamislim na koji nachin cetvoroclana porodica mozhe da pregura mjesec s 500€...pa jbt, podjesh do prodavnice da uzmesh neshto za pojest i nestane 50-100€ i opet poslije par dana isti tuki...

    Nego evo citam strane i strane unazad i ne vidim da se mnogo pominje uopshte tematika tako da bi moglo se batalit malo off-a, koga briga koliko ko zaradjuje...


    Mene interesuje da li je moguce uzeti kredit a da je hipoteka ono shto cesh izgradit pri cemu je projekat garancija da ce biti izgradjeno....?
    Last edited by stefan123; 30-08-10 at 16:07.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  6. #281
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Kakva garancija? Bankarska ili časna riječ? Ako je riječ teško. Sa tim se prestalo još u komunizam
    To što bi ti bi moralo da seprvo obezbijedi nekim kolateralom boljim pa kad završiš onda se prebači hipoteka na tošto si napravio.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #282
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    projekat je garancija da ce sve biti izgradjeno. kad kazzem izgradjeno znaci da ce sve stambene jedinice biti zavrsene do Nove godine.
    Opet ponavljam, treba prvo vidjet koji ce se stanovi naci u ovom projektu.

    Jocker, imas neke insajderske informacije jer velis da se vec zna koje su to stambene jedinice ponudjene? Nije problem ako znas neko gradjevinara i pitas ga sto je on ponudio. meni je jedan rekao sto je ponudio...necu rec koji je ali cu ti reci da je u pitanju podgorica i to strogi centar ali je cijena brutalno visoka.
    tako da se mogao na ovaj oglas javbit i cuvena Cijevna komerc (koja radi samo visokokvalitetne stanove )i ponudit cijenu od 2000 eura po kvadratu. oni su ocigledno shvatili da ako nemaju da ponude stanove do 1000 eura i ne treba da ucestvuju dok drugi su mislili drugacije...
    vidjecemo kad se otvore sve karte...
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #283
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @hercules

    Ne ne, nikakva rijec, naravno da ne mislim da ce mi dat 50-100K na rijech....Mogu im potpisat shto godj samo hipoteku u toj vrijednosti a da je 1/1 u mom vlasnishtvu nemam, eventualno bih mogao da se dogovorim da oceva kuca bude hipoteka nego to je petljavina....Te pare ja ne moram ni gledat, mogu direktno da idu na rachun izvodjaca itd....Neshto su mi jako interesante ove montazhe kuce, sklapaju se za mjesec dana...Tako da sam imao neku zamisao o plac + montazna kuca na istom shto bi platila banka i na to bi imala hipoteku a ja njima vrcem onda u ratama...Da li je to izvodljivo (eventualno uz vezu neku s direktorskijem stolicama banke) ?
    Last edited by stefan123; 30-08-10 at 16:43.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  9. #284
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Brate ti ces kucu ozidat za mjesec dana i pokrit, a kamoli montaznu
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  10. #285
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    projekat je garancija da ce sve biti izgradjeno. kad kazzem izgradjeno znaci da ce sve stambene jedinice biti zavrsene do Nove godine.
    Opet ponavljam, treba prvo vidjet koji ce se stanovi naci u ovom projektu.

    Jocker, imas neke insajderske informacije jer velis da se vec zna koje su to stambene jedinice ponudjene? Nije problem ako znas neko gradjevinara i pitas ga sto je on ponudio. meni je jedan rekao sto je ponudio...necu rec koji je ali cu ti reci da je u pitanju podgorica i to strogi centar ali je cijena brutalno visoka.
    tako da se mogao na ovaj oglas javbit i cuvena Cijevna komerc (koja radi samo visokokvalitetne stanove )i ponudit cijenu od 2000 eura po kvadratu. oni su ocigledno shvatili da ako nemaju da ponude stanove do 1000 eura i ne treba da ucestvuju dok drugi su mislili drugacije...
    vidjecemo kad se otvore sve karte...
    Ovo stefanovo je drugo

    Oćeš da ti ja kažem zašto se pojedini nijesu prijavili da ne gatate?

    Jer će narod, sa pravom, da pomisli ovima je frka za pare i kriza pa trče da se spasu. Pa su zato iskulirali akciju ne bi li ostali čisti u narod. Istina je naravno jednaka za sve - svi su u grdne probleme.



    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    @hercules

    Ne ne, nikakva rijec, naravno da ne mislim da ce mi dat 50-100K na rijech....Mogu im potpisat shto godj samo hipoteku u toj vrijednosti a da je 1/1 u mom vlasnishtvu nemam, eventualno bih mogao da se dogovorim da oceva kuca bude hipoteka nego to je petljavina....Te pare ja ne moram ni gledat, mogu direktno da idu na rachun izvodjaca itd....Neshto su mi jako interesante ove montazhe kuce, sklapaju se za mjesec dana...Tako da sam imao neku zamisao o plac + montazna kuca na istom shto bi platila banka i na to bi imala hipoteku a ja njima vrcem onda u ratama...Da li je to izvodljivo (eventualno uz vezu neku s direktorskijem stolicama banke) ?
    Ako znash kojeg direktora onda jes u protivnom teško.
    Jbg, nepovjerenje je u narod veliko sa razlogom. Masu prevara na sve strane. Ljudi su iste stanove po 4 put prodavali. Iako ti to ne bi radio ali ti kažem loših primjera koliko voliš.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #286
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Brate ti ces kucu ozidat za mjesec dana i pokrit, a kamoli montaznu
    Mislio sam sve, zavrshno sa zalivanjem cvijeca i glancanjem stakala

    Ako znash kojeg direktora onda jes u protivnom teško.
    Jbg, nepovjerenje je u narod veliko sa razlogom...
    Ma znam...onda cu vec gledat da to pokusham tako sredit jer mi je masu veca banja imavat kucu no udarat glavu u visece ormare u stan.. Hvala.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  12. #287
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post


    a tek ono prebacivanje istog miliona pa izadje x11
    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Samo mi objasni kako bi neko plaćao kiriju 350€ a uz to živi sam i onda konkurisao za stan i plaćao i stan i kiriju...
    Evo kako CGG zemlja cuda )) Kako MIlo moze od plade 800 ili 400 bit najbogatiji premijer u Evropu hahahahahahahahahh !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #288
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Mene bogami nema ko da pomaže ni sa strane ni iznutra, nego sve sto stvorim, stvorim sa svojih deset prstiju i onda mi dodju pojedini od vas sa strane da mi sole pamet kako bi mi bolje bilo da placam 1.000 ono sto mogu da placam 500 zarad ne znam ni ja (a bogami ni vi) čega.


    P.S. Moram samo da preciziram pošto imam dobrih prijatelja, pa čak i kuma, u dijasporu, da se ovo što sam napisao ne odnosi na časnu crnogorsku dijasporu, nego na pojedince kojima je tamo đe su očigledno puno dosadno pa se onda površinski i pitko bave crnogrskim prilikama i smatraju nas ođe budalama i prema nama se tako i odnose.

    Vidji momce da ti kazem >Crnogrska dijacspora je koko ja znam vazda bila casna i postena i mi dizemo nase famelje ja ih ima troje podosta velikijeh ,nemo mislit da i nama pada s neba no sam ja spec dosta kicmu potura mimo drugijeh ka da imam 16 prsta ,tolko sam je postavlja da mi je penzija 1200 eura ! Nidje ja nijesam napisa da je bolje placat 1000 eura no 500 no je tebe izgleda neka muka dofatila pa ne citas sto pisemo ko kako neznam ali ja ne nidje ! Mene samo cudi kako radnici mogu placat kredite za stanove po 500 ili 1000 a plate po 250 -300-500 nebitno ! No ka sto hja reko naske matematike nasvijet nema , no sto znamo mi necasni iz dijaspore mi smo svi glupi da nema vas odozdo svijet bi propa !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #289
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Vidji momce da ti kazem >Crnogrska dijacspora je koko ja znam vazda bila casna i postena i mi dizemo nase famelje ja ih ima troje podosta velikijeh ,nemo mislit da i nama pada s neba no sam ja spec dosta kicmu potura mimo drugijeh ka da imam 16 prsta ,tolko sam je postavlja da mi je penzija 1200 eura ! Nidje ja nijesam napisa da je bolje placat 1000 eura no 500 no je tebe izgleda neka muka dofatila pa ne citas sto pisemo ko kako neznam ali ja ne nidje ! Mene samo cudi kako radnici mogu placat kredite za stanove po 500 ili 1000 a plate po 250 -300-500 nebitno ! No ka sto hja reko naske matematike nasvijet nema , no sto znamo mi necasni iz dijaspore mi smo svi glupi da nema vas odozdo svijet bi propa !
    Sve se moze kad se hoce. Malo kriminal, malo na crno, malo hrane s njive, malo pomoci iz svedske . Ada sve do sada je bilo kupi plac i gradi kucu godinama cigulu po ciglu dok ne dodjoshe rusi. Posle stan nikoji normalan radnik ne moze da otplati. Mozda neki dupli doktorski bracni par kad 700+700platu dobiju. Drugi obicni radnici tesko

  15. #290
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E to je to sto ja zborim no ispade konobari imaju po 500 - 600 platu po PG i sve cvjeta po CG a stanovi po 1000 2000 kv/m okle brate mili osim ako im Saric ili don Milo nije rodjo )))
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #291
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Jocker, imas neke insajderske informacije jer velis da se vec zna koje su to stambene jedinice ponudjene?
    Nema nikakvh insajderskih informacija ni potrebe za mistifikacijom. Saopštena su imena firmi na press konferenciji, a i postoji telefon, pa zovneš i pitaš... sve regularno i normalno.

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nidje ja nijesam napisa da je bolje placat 1000 eura no 500 no je tebe izgleda neka muka dofatila pa ne citas sto pisemo ko kako neznam ali ja ne nidje !
    Nisam ni rekao da si ti napisao, pisala je ona "Hvala lepo"

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Mene samo cudi kako radnici mogu placat kredite za stanove po 500 ili 1000 a plate po 250 -300-500 nebitno ! No ka sto hja reko naske matematike nasvijet nema , no sto znamo mi necasni iz dijaspore mi smo svi glupi da nema vas odozdo svijet bi propa !
    A ne nego vi bolje znate od nas što se ođe čini. Isto ka kad bi ja tebi počeo solit pamet što je tebi pametnije da čniš po Swerigama i koliko se tamo zarađuje, zato što mi kum ili brat ili prijatelj živi tamo. Ponavljam ti deseti put, nisi u pravu za plate.

  17. #292
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma otkud. Niste Vi mene dobro shvatili..Bolje je kupiti stan po 5000e kvadratni metar nego po 2000e, a kamoli od 500e. Sto Vi dobro chitate...


    Hvala Lepo

  18. #293
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja bogami ne bih za te pare kupila u CG pa da mi "kumstvo" vijecaju. Mada, vjerovatno ja vise cijenim svoj zaradjeni novac pa...
    Hvala Lepo
    Ako laže koza.....

  19. #294
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Joly Jockeru Nije ovo 12 vijek pa da ni treba 3 mjeseca da dokopitamo do CG ,mene je ovo treci put ove god sve ukupno 3 mjeseca i tako stalno ,dakle ako celjade nemoze saznat sto je ikako za 3 mjeseca svake godine onda nesto niej u redu snjim :* opet ti kazem posto skitam masu po CG a ima masu rodbine znam kakve su im plate i mogucnosti za trgovinu stanova ! Ja imam dva stana (trosobni)i kucu jedan na CT jedan u BD kuca u PG uz to i imanja masu dakle posto imam sve to znam kakve su cijene nekretnina i stanova i ko ih moze kupit brat mi drzi servis za porpavke televizora otac je u ugostiteljstvo (pod penziju radi) sastra na Lovcen itd itd da ne zamaram o tome ali moras svatit da mi odole ZNAMO odlicno stoi kako je u CG posebito jer ni ide ogromna LOVA dolje :*
    ps. sto reknu neko SAMO OPUSTENO i ako bog da da trgujes jednu stancinu ))))
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #295
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Necemo o rogovima..jer ako o njima pocnemo ...
    Niko Vama gospodine ne sudi ovdje sta cete Vi ili ne. Previse ste lichno shvatiti temu koja nije samo vasa vec je suvise opsta i kao "presedan" mozda vodi u naviku. Nadam se da mozemo nastaviti temu i ako mozete da shvatite da Vama lichno niko ne odluchuje sta cete Vi, a josh manje da mi ovdje mozemo ista promijeniti kod onih koji odluchuju sta ce sa drzavnim zaduzivanjima koja ochekuju naplatu preko pokoljenja.

    Hvala Lepo

  21. #296
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    je li moguce da niko nista ne javlja o ovome projektu a sjutra treba da se pocne sa prijavljivanjem. vjerovatno se sa bankama nisu dogovorili pfffffff

  22. #297
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odlozeno je raspisivanje tendera do 10.

  23. #298
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    jel ozbiljno?
    zasto niko nista nigdje ne javlja?!

  24. #299
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    NIjesu se mogli dogovoriti ovi iz vlade kome idu najpovoljniji uslovi. Polakote građani...

    Jedva čekam da vidim spot sjutra
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #300
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    spot???
    ja znam da onaj call centar pocinje sjutra a kakav spot?
    reklamni?
    i gdje?

Page 12 of 21 FirstFirst ... 28910111213141516 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T u Crnoj Gori
    By Sale in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 27
    Last Post: 05-10-10, 22:18
  2. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •