Page 11 of 21 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast
Results 251 to 275 of 517

Thread: I.K. Projekat 1000 stanova u Crnoj Gori

  1. #251
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post

    Dok se ne vidi koje stambene jedinice su ponudjenje i po kojoj cijeni mislim da je sva dalja rasprava nepotrebna.
    Ko je stvarno zainteresovan, yna odgovor i na ta pitanja. Mo\da ne sve, ali makar se nesto moglo saznat

  2. #252
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni kompletan projekat izgleda kao teshka glupost...

    Na koju foru da kupi stan prosjecni crnogorac ?

    Dakle ako se isposhtuje sve shto trazhe, recimo onaj ko uzima kredit ima platu 500e, zhena 250e i djeca po 100-150€, to je ~1000€ (iako te pare ne gleda mjesecno nijedna prosjecna CG familija), sad uzmesh neki jadni dvosobni stan od ~60m2 i na to ti ide ~300-400€(da ne rachunam sad,potpuno je nebitno) za dio koji se subvencionishe tj. 900€/m2. Poshto stana od 900€ niko u PG gledat nece onda se treba snac za preostalih 200€/m2(za 1100€ se mozhe neshto uzet) shto je 12.000€ + 5% ucesca shto je 3.000€ - to sve ukupno iznosi 15.000€ za koje se kupac mora "snac" - poshto vec dizhe kredit iskljuchena je opcija josh jednog + sve i da mozhe nece mu porodicu hranit taj stan...Prodavac vas zasigurno nece cekat 20god dok otplatite stan tako da ne vidim nachin na koji neko mozhe kupit stan ovim putem. Jedino da ima 15tak 'iljada u shtek ali koji to prosjecni crnogorac ima, niko....

    Opet s druge strane neko bi reka da namjeshtaju ovima koji vec imaju 20 stanova i brdo para ali nema ni tu logike, nije nishta specijalno jeftinije da bi se mnogo cimali oko toga...

    I na kraju, treba obratit paznju na to da ovo nije klasicni kredit i da se coek mozhe zajebat jer ako nekad ne bude imao pare da plati ratu, izgubice stan shto je ok ali ce morati i da otplati Vladi subvencije...Svo to kutaranje da bih na kraju imao stanchic u koji se obrnut ne mogu, hvala zaisto...

    Ja sam bash mislio uze' jedan ali kad mi pojasnishe shto i kako, zahvalih se....Ima li kakva mogucnost za uzimanje kredita (nevezano za ovaj projekat) za plac + montazhna kuca (Ivanjica,Stones itd) a da hipoteka bude ta imovina koja ce se izgradit ?
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  3. #253
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Druze, ja placam 300€ kiriju evo 10 godina za stan od 65m2, sto ce reci da sam potrosio na kiriju vec 36.000€ i vise sam nego voljan da dam 100-150 eur vise za stan od 90 ili vise kvadrata. I ima stanova u PG po 900m2, samo se treba raspitati, umjesto sto se sjedi kuci s prstom na čelo i filozofira

  4. #254
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U PG ? Mozhe se svashta desit ali ja vjerujem da za 900€ ce biti stanova ali u neku kanalizaciju od naselja dje ti treba par-100-eura mjesecno samo za gorivo + je vjerovatno stan koma ka shto je vecina itd itd.....
    Recimo ima na pobrezhje onamo preko puta pumpe Eko Petrolove shto se sad nova postavlja, dakle na izlaz iz grada prema petrovcu - zgrada koja se uskoro zavrshava i dobro je odradjena - 1100€/m2

    Placam i ja kiriju godinama i svakako da mi je jasno da je to najgluplje shto coek mozhe uradit jer na kraju nishta ti ne ostaje...a pored toga ne mozhesh nishta ulozhit u poboljshanje tog stana jer mozhe ti se desit da te shutra gazda shutne i dzabe si dava pare...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  5. #255
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po mene je ovo glavno u ovu priču
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ovo uzimanje novca od EU na rachun drzave a za "relaksiranje" gradjevinskih firmi... Odlican potez za odrzavanje cijena nekretnina, i uvlacenje svezeg novca da se "okrece".
    mislite da biše ovizi graditelji držali cijene ka što su ih sad zakucali, e da nema akcije? matrak! no biše klizale još naniže, ponuda je velika, potražnja nikakva, nema više Rusa sa džakovima para. ovako se rešeto da se ne smije imat kredit, potire tako da se smije imat poslovni prostor, itd. a što ne dijele kredite da se kuće ziđu? gledam na televiziju u Ameriku su sva naselja oko centra u stambene kuće na sprat.
    kad je muka đe si duka

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Mnogo je dobro kada ljudi sa strane misle kako mi volimo da platimo više nego što treba.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #257
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne samo da volimo, nego i da trebamo kako bi na taj nacin pokazali da cijenimo novac na pravi nacin

  8. #258
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Druze, ja placam 300€ kiriju evo 10 godina za stan od 65m2, sto ce reci da sam potrosio na kiriju vec 36.000€ i vise sam nego voljan da dam 100-150 eur vise za stan od 90 ili vise kvadrata. I ima stanova u PG po 900m2, samo se treba raspitati, umjesto sto se sjedi kuci s prstom na čelo i filozofira
    Obrazati kad placas kiriju 300 i voljan si da das jos 10 - 150 eura jos za kredit ,kolika ti je plata ???????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #259
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    to je neumjesno pitanje zveche
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  10. #260
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Obrazati kad placas kiriju 300 i voljan si da das jos 10 - 150 eura jos za kredit ,kolika ti je plata ???????
    Mislim da ti pitanje nije na mjestu i nepristojno je.

  11. #261
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    To je pitanje koje potpuno prelazi granice umjesnosti i kulture Zvece
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  12. #262
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

  13. #263
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hhahaha ma bjezi tamo cus po CG prima po 120 eura a Joker oce da da 400-500 za kredit za stan ahahhahahahah bogomi vijdu ja vakat je mene da se selim u CG dako mi bude peMzija veca za iljadu dvije u CG hahahahahahahahahah !
    Koko sam ja upucen u plate dolje ima desetak ljuckije bica da iG ne nazovem ljudima ,koji imaju platu vecu od 250-300 eura okle onda za stanove 300-400-500 mjesecno :* ja mnim e bi se revizori u Swiss banku zacijenili kad bi vidjeli CG matematiku kad jelova u pitanje ))))
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #264
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lose upucen. A jos bi najbolje bilo da poslije skoro 20 godina radnog iskustva/staza primam 120, ada konobari po Podgorici primaju po 300-400€ no vi choche tamo bolje znate sve no mi odje kako je odje.

  15. #265
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi odje ka' da se igramo gluvih telefona, nikom nije krivo ako ce neko (i ovim Quasi pojektom) rijesiti stambeno pitanje, je li Bog dao da ljudi ne bjeze, ali nacin na koji se to radi je perfidan, ..., ..., ..., ~ i moglo se bolje, ali oni su imali drugi cilj, pomoci "KUMOVE" i "PRIJATELjE", nego da se ne ponavljam, ranije o istom pisah...

  16. #266
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Lose upucen. A jos bi najbolje bilo da poslije skoro 20 godina radnog iskustva/staza primam 120, ada konobari po Podgorici primaju po 300-400€ no vi choche tamo bolje znate sve no mi odje kako je odje.
    Jokeru Jokeru konobari vele i konobarice da primaju i po 500 do 1000 ,znam ja to bolje no sto ti mislis jer mi je otac jedno od najvecijeh imena ugostiteljstva u CG ,no od tije sto ti velis da zaradjuju po 500 stan tj kirija im je 350 + sturja +tel + hrana+gardaroba + pizde materine kolko im ostaje da sparaju za stan od 1200 eura kredita ))))))))) Mi sto zivimo the "coce" po zapadu ()ja $ever) potpuno smo prekinuli sve kontakte sa fameljom svojom i ne "hebemo" ih ni 0,3 % a uz to i nemamo pojma koklke su im plate peMzije itd itd ,posto to nas NIKAKO NE UDAR APO BUDJELARU :*a tek za otadzbinu ,to ne najmanje briga pfff !

    ps. moja sestra prima 250 eura platu :* )))
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #267
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka čoče nema zaludnijega rada no tudje pare brojati. Banke marsovcima ne daju kredite i da nema ljudi koji mogu da placaju te rate ne bi bilo ni kredita. Nidje se stan ne kupuje da se dobro ne "zakolje" kreditima

  18. #268
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    ps. moja sestra prima 250 eura platu :* )))
    Sva sreća što ima tebe u Swerige da je potpomažeš neoporezovanim novcem. A da te pitam, to vam je neka fora da pokušavate ovako arhaično da pričate....?

  19. #269
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kapitalizam polaze popravni ispit,
    poshto su mashine preuzele teshke fizichke poslove i potreba za sirovom radnom snagom opada iz dana u dan, ovaj moj komshija ore, obradi i posije sve jednim jedinim izlaskom na njivu, reshto vremena provodi u chachkanje nosa i shjednika pred televizor ili kompjuter.

    Ako je ostalo 20% proizvodne djelatnosti a 80% servisi i usluge,
    kapitalizam mora izmishljati nove PROIZVODE,
    koje ce vezati gradjane da placaju stanarinu, hipoteke, osiguranja, otplatu kredita, peMzije u privatne fondove, koje OJADE ovi administratori, totalno AUTONOMNI I ODVOJENI OD ULAGACHA, lako dodju pare, pa se i lako troshe i ulazu u veoma rizichne investicije.

    Drzave grcaju u dugovima,
    i Kraljevina Danska konta sa 14 milijardi eura manjka u drzavnom budzetu samo za tekucu godinu, a imali su suficit do juche,
    kako ce zakrpit RUPE u budzetu,
    ovi GOLOGUZI sa iSTOKA, kad Kraljevine kubure sa prihodima a nemaju ideja kako da smanje rashote, to samo SVEVISHNJI GOSPODAR NEBA & ZEMLJE ZNA,
    jadno cheljade cheka umotvorine POLITICHARA,
    da nam oni pokazu PRAVAC,
    i ko je KRIVAC, za krivi q.rac,
    i stechene privilegije LIMITIRANIH peMzionera, bivshih politichara, generala, akademika i proserfora, koji se prave da ne vide sirotinju, bez stana i srestava za zivot i shkolovanje potomaka,
    odavde se ne pomaka, ako oni vide dalje od sopstvene surle, to krpljenje STANDBENE MAFIJE IZ EU BUDZETA,
    je samo dokaz, da VRANA VRANI OCHI NE VADI,
    dok omladina suze i znoj prolijeva,
    REZIM mOOda LADI,
    tri nam gura,
    dva nam vadi,
    u zdravi mozak.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #270
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Sva sreća što ima tebe u Swerige da je potpomažeš neoporezovanim novcem. A da te pitam, to vam je neka fora da pokušavate ovako arhaično da pričate....?
    Nisi to do sad ofira ne ????? Nego sreca je to ito velika znas ,no ako tebe ko nema iz koje strane vukojebine slat lovu ja mnim da ti mi koji zivimo vanka nijesmo krivi za to a ???? Sto mislis ti ???? ! Dalje moj sav novac tj. pare je vec porezovan tako da i tu grijesis !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Jokeru Jokeru konobari vele i konobarice da primaju i po 500 do 1000 ,znam ja to bolje no sto ti mislis jer mi je otac jedno od najvecijeh imena ugostiteljstva u CG ,no od tije sto ti velis da zaradjuju po 500 stan tj kirija im je 350 + sturja +tel + hrana+gardaroba + pizde materine kolko im ostaje da sparaju za stan od 1200 eura kredita ))))))))) Mi sto zivimo the "coce" po zapadu ()ja $ever) potpuno smo prekinuli sve kontakte sa fameljom svojom i ne "hebemo" ih ni 0,3 % a uz to i nemamo pojma koklke su im plate peMzije itd itd ,posto to nas NIKAKO NE UDAR APO BUDJELARU :*a tek za otadzbinu ,to ne najmanje briga pfff !

    ps. moja sestra prima 250 eura platu :* )))
    Samo mi objasni kako bi neko plaćao kiriju 350€ a uz to živi sam i onda konkurisao za stan i plaćao i stan i kiriju...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #272
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    ja mnim e bi se revizori u Swiss banku zacijenili kad bi vidjeli CG matematiku kad jelova u pitanje ))))


    a tek ono prebacivanje istog miliona pa izadje x11
    She is only here to annoy herself!

  23. #273
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Vidji brate, ne treba meni analiza stanja nista, jer mi je sve jasno, nego ja tebe/vas pitam što treba konkretno da se uradi, osim čekanja da prođe još 10 godina, da ja dobijem uslove da plaćam ratu za stan 400-500 umjesto 800-1000€, pošto vi svi velite da ovaj projekat ne valja ništa i da mu treba reći "hvala lepo" (i po mogućnosti se vratit 10 godina unazad i izbucat i one vaučere iz MVP-a)
    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Stanova sa cijenom od 1,500 do 2,000€ je svega 4 posto u ovom projektu i kladim se da su to tih nekoliko stanova u HN, jer su oni jedini ponuđeni sa primorja. 83% stanova su od 600 do 1.100.
    Ja ti napisah gore sto je drzhava mogal da uradi...
    Inache ne zaboravi, da je ova ista MNE dozvolila otkup stanova koje su zaposleni dobijali od svojih firmi (Radoje Dakic, KAP, Plantazhe, EPCG i slichni.) ili kako Miovan chesto pomene stambeni fond je ispario
    A taj fond vrijedi najmanje 10puta vishe nego ova akcija.
    Ovako je malo morash priznat previshe providno shto bash sad pomazhe gradejvinski sektor.
    Pomazhe ga od nashih para, tj od poreza koje cemo ja i ti platimo a njima ce nam subvencionisat kamate.
    Na kraju krajeva sve cesh to direktno i indirektno da platish.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #274
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nisi to do sad ofira ne ????? Nego sreca je to ito velika znas ,no ako tebe ko nema iz koje strane vukojebine slat lovu ja mnim da ti mi koji zivimo vanka nijesmo krivi za to a ???? Sto mislis ti ???? ! Dalje moj sav novac tj. pare je vec porezovan tako da i tu grijesis !
    Mene bogami nema ko da pomaže ni sa strane ni iznutra, nego sve sto stvorim, stvorim sa svojih deset prstiju i onda mi dodju pojedini od vas sa strane da mi sole pamet kako bi mi bolje bilo da placam 1.000 ono sto mogu da placam 500 zarad ne znam ni ja (a bogami ni vi) čega.

    Neka ste mi svi vi i vaša pizma samo zdravo. Ja imam familiju o kojoj moram da mislim i troje đece koje moram da podignem, a ako budem vas sluša i čeka još deset godina da se sistem stabilizuje, kredit neću moći ni da dignem ni sa kamatama od 20 posto a ne od 4.5 jer ti ga banka ne prihvaća ako ti dospijeva potonja rata kad imaš preko 60 godina.

    Neka ste mi samo zdravo i za ovo što vam familije pričaju kako rade za 120 EUR.... lažu vas ... ne živimo ni mi ođe na Mars... ne pričaju konobari, nego znam koliko se plaćaju i to u lokale normalne, ne u ove MAŠE i GRANDOVE, a to što vas lažinjanju najbliži nebi li vam iskamčili koju paru je vaš problem. Plata u Podgoricu prosječna nije ispod 400€, pa neka vam pričaju što god hoće.

    Evo neka vam forumaši razni kažu koliko primaju, pošto si u Swerige naučo da pitaš narod koliko prima mjesečno... a baš bi volio da pitaš to nekog komšiju tamo....

    U pravu si, niste mi vi krivi ni za što, nego mi nije jasno kako se nalazite pozvanima da nam solite pamet a izvukli ste guzicu odavde. Ja razumijem kad bi htjeli da pomognete no ne radite vi to, nego pljujete po nama i još nam govoritre svaki dan da smo BUDALE, ka da nama ne bi milije bilo da neđe po skandinaviji ladimo mooda za socijalnu koja prevazilazi 3 crnogorske prosječne plate.

    P.S. Moram samo da preciziram pošto imam dobrih prijatelja, pa čak i kuma, u dijasporu, da se ovo što sam napisao ne odnosi na časnu crnogorsku dijasporu, nego na pojedince kojima je tamo đe su očigledno puno dosadno pa se onda površinski i pitko bave crnogrskim prilikama i smatraju nas ođe budalama i prema nama se tako i odnose.

  25. #275
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ja ti napisah gore sto je drzhava mogal da uradi...
    Inache ne zaboravi, da je ova ista MNE dozvolila otkup stanova koje su zaposleni dobijali od svojih firmi (Radoje Dakic, KAP, Plantazhe, EPCG i slichni.) ili kako Miovan chesto pomene stambeni fond je ispario
    A taj fond vrijedi najmanje 10puta vishe nego ova akcija.
    Ovako je malo morash priznat previshe providno shto bash sad pomazhe gradejvinski sektor.
    Pomazhe ga od nashih para, tj od poreza koje cemo ja i ti platimo a njima ce nam subvencionisat kamate.
    Na kraju krajeva sve cesh to direktno i indirektno da platish.
    Hercules, očigledno se nismo razumjeli. Ja da bih podigao kredit za stan imam fore još 4 godine (imam 36, banka za 4 godine mi nece htjet dat kredit na 20 - 25 godina jer mi dospijeva potonja rata kkad budem imao preko 60). Pitanje za tebe je vrlo konkretno. Treba li ja da bojkotujem ovaj projekat, ili da se javm na konkurs? Samo me to interesuje.

Page 11 of 21 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T u Crnoj Gori
    By Sale in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 27
    Last Post: 05-10-10, 22:18
  2. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •