Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: muske alapace?!

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default muske alapace?!

    Svaki tip brze bolje potrci da isprica sta mu se izdesavalo sa nekom djevojkom(konkretno sexualni dogadjaj), i ako ne podijeli tu pricu sa nekim ispada da je nije ni dozivio. Ali tek sto je muski pol talentovan da nakiti neki dogadjaj e tu ih tek treba odlikovati...
    A ono sto mnogi predstavnici muskog pola ne znaju, to je da je u Crnoj gori,cutanje-uradjen posao![size=6][/size] :twisted: :wink:
    Budi iskren prema sebi,kako ne bib io lazan prema drugima...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I STO ONDA AJ NE PRDI OLI
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj ne prdi zivotati !!!

    u psihi muskarca je da se fali sa svojim avanturicama i sexom .Ne zovu se djaba muske price Tako da ti ne mozesh tu nista i nemash sto da trazis koliko ti god to smetalo, i koliko te god neko izjeba pa ti je sad krivo sto je prica po gradu da ne umijesh zapet !! hehe :roll: :twisted:


    A da li u tu grupu svrstavash osobe koje imaju vezu po dvije godine . Pricaju li oni kako su sinoc odrali djevojku od ... hmm da od toga .. ?

    polako malo djevojko , taman sto ti neko rece , pocni da nosih brus pa ce sve na svoje doc ...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    E, da mi je znat' kako djeljete kad ste nervozni :?: Shto ste zalajali na djevojku, jadni ne bili... 8)
    Odiva, nemoj se yebat', pa nece bit pricha :lolblue:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da se prica nije digla zbog yebacine vec mjesta tog zlocina. Htio cojek u wc pa ne moga uci, drz dolje drz gore ne izdrza no u gace. E kako onda da ne kaze zgog cega i koga se jadnik ne upisa?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drž' gaće drž' ljevor :lolblue:

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Odiva, olji chkinut gace.
    Ocu ali nikome da ne prichash.
    E nemoj ih nishta skidat, kad ne smijem prichat.

    Lovci,Ribolovci i Jebachi, ne ruchaju ako se ne pohvale, shto su pojeli za ruchak.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rainbow
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno ne znam kako mozes da izneses tako gnusne lazi na racun muskog roda

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    stvarno ne znam kako mozes da izneses tako gnusne lazi na racun muskog roda

    Lara,

    Lovci,Ribolovci i Jebachi, ne ruchaju ako se ne pohvale, shto su pojeli za ruchak.

    Njih nema vishe od 10% u mushkom rodu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    E a da vam kazem sto sam kresnuo sinoc jednu malu... sa foruma je samo da znate
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rainbow
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fenix
    E a da vam kazem sto sam kresnuo sinoc jednu malu... sa foruma je samo da znate
    obraza ti, je li cemu?

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Re: muske alapace?!

    Quote Originally Posted by lady blue
    Svaki tip brze bolje potrci da isprica sta mu se izdesavalo sa nekom djevojkom(konkretno sexualni dogadjaj), i ako ne podijeli tu pricu sa nekim ispada da je nije ni dozivio. Ali tek sto je muski pol talentovan da nakiti neki dogadjaj e tu ih tek treba odlikovati...
    A ono sto mnogi predstavnici muskog pola ne znaju, to je da je u Crnoj gori,cutanje-uradjen posao![size=6][/size] :twisted: :wink:
    Slazem se. Dobar dio i 'jebe' da bi imao sta da prepricava. Tipicna podgoricka prica. Ako posle nekom ne isprica kao da nije ni imao odnos.
    Sad naravno ima i onih koji navedeno(hvaljenje) ne rade ali vecina radi. :wink:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hej stinger,ne radi se o tome. Mene niko nije kresnuo pa sada prica po gradu. Zapravo pricaju oni koji drkaju ***** kada me vide jer jadnici nikada i ne mogu imati vise od toga. E o takvima je rijec. I sta onda hajde neka cura dokaze da nista nije bilo. Jos ako nakite i dogadjaj,mjesto i blabla,ta prica izgleda uvjerljiva,a nije nimalo fino kada ti ljudi pricaju to,a znas da nije nista bilo. Jos ako imas neku dugu vezu,e to je zajebano. A sto se tice dugogodisnjih veza, to je stvar individue. Iz iskustav znam da ima i toga. Npr.decko izlazi sa curom dvije godin,ona ga ostavi,a on lijeci svoj ego time sto prica drustvu da je nije ni volio vec mu je samo kres bio dobar sa njom. A ne vidi koliko je sa tom pricom jadan...
    Budi iskren prema sebi,kako ne bib io lazan prema drugima...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    istina ti je sve sto pricas... a inace najvise o yebacini pricaju oni koji to najmanje rade, pa lijece neke svoje komplekse misleci da mozda nece biti prihvaceni... pfff, iskrivljenoga sistema vrijednosti kao kod nas nidje...
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: muske alapace?!

    Quote Originally Posted by lady blue
    Svaki tip brze bolje potrci da isprica sta mu se izdesavalo sa nekom djevojkom(konkretno sexualni dogadjaj), i ako ne podijeli tu pricu sa nekim ispada da je nije ni dozivio. Ali tek sto je muski pol talentovan da nakiti neki dogadjaj e tu ih tek treba odlikovati...
    A ono sto mnogi predstavnici muskog pola ne znaju, to je da je u Crnoj gori,cutanje-uradjen posao![size=6][/size] :twisted: :wink:
    a wi zene kao ne pricate i ne hvalite se o tome...aoooooo...ada mi smo mala djeca pored vasih "zenskih" prica...cccc...imao sam par prilika da slusam(hehehe kontra-spijunaza)...uh brate nikad vise te cure nisam mogao istim ocima da gledam,a mislio sam da ih znam :roll: ...

    mislim,sto ocu da kazem,je da ima hvalisavaca i sa jedne i druge strane(dobra ako uzmemo u obzir ove drkace,mozda malo vise kod muskaraca hehe :P)...mada se drugacije posmatra na to...
    ***eXtreme Styling***

  16. #16
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lady blue
    Hej stinger,ne radi se o tome. Mene niko nije kresnuo pa sada prica po gradu. Zapravo pricaju oni koji drkaju ku*** kada me vide jer jadnici nikada i ne mogu imati vise od toga. E o takvima je rijec. I sta onda hajde neka cura dokaze da nista nije bilo. Jos ako nakite i dogadjaj,mjesto i blabla,ta prica izgleda uvjerljiva,a nije nimalo fino kada ti ljudi pricaju to,a znas da nije nista bilo. Jos ako imas neku dugu vezu,e to je zajebano. A sto se tice dugogodisnjih veza, to je stvar individue. Iz iskustav znam da ima i toga. Npr.decko izlazi sa curom dvije godin,ona ga ostavi,a on lijeci svoj ego time sto prica drustvu da je nije ni volio vec mu je samo kres bio dobar sa njom. A ne vidi koliko je sa tom pricom jadan...
    Pa lady.. sve je stvar individue.. čudi me kako svi odjednom postadoše sociolozi, pa i bez anketa znaju procentualno ko, što, đe..
    A ti, ako imaš dugu vezu, ne dozvoli da može neko da ti priča ili izmišlja takve priče.. Niko to nikad ne uradi na pamet.. No đevojke vole malo i da pale sa strane.. liječe neke svoje komplekse.. da izigravaju femme fatale.. itd.. pa kad pukne priča.. opet su ti muškarci krivi.. 8)
    Inače, što? Kao da ženske ne olajavaju, doduše na svoj način ali ništa manje (ne)kulturan, poslije raskida?
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja samo znam za ove podgoricanke
    sve bi one da se jebu, a da im ne ulazi

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    ja samo znam za ove podgoricanke
    sve bi one da se jebu, a da im ne ulazi
    A jesi li siguran da nisi rupu promashio?
    Ja sam imao dosta sexa sa podgorichankama, ulazilo im je na sve strane i noko se nije bunio...shtavishe trazile su josh
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto cu jebat kad ti ne mogu rec?

  20. #20
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes, zeznuto je to...i meni su neki prijetili da ce prosiriti nekakvu gadnu pricu o meni, ali meni za to puca curac jer svako ko me zna reci ce mu da je lud.
    Ipak, muskracima se cesto vise vjeruje jednostavno zato sto su muškarci, pa se od njih ne ocekuje da plasiraju intrige i sire neprovjerene price kao sto je to obicno slucaj sa alapacama ili radio Milevama.
    Ovakvi muskarci ("babe") kreiraju i plasiraju intrige sa negativnim konotacijama, tj. cesce sire negativne price nego one koje su relativno bezazlene.
    Nedje naidjoh na podatak da su oni koji vole da ogovaraju, kao i oni koji su skloni slusanju takvih prica, vrlo cesto osobe nizeg stepena inteligencije i to vazi i za muskarce i za zene.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    Quote Originally Posted by NETMAN
    ja samo znam za ove podgoricanke
    sve bi one da se jebu, a da im ne ulazi
    A jesi li siguran da nisi rupu promashio?
    Ja sam imao dosta sexa sa podgorichankama, ulazilo im je na sve strane i noko se nije bunio...shtavishe trazile su josh
    ...ziva istina...vise nije fora u PG da se kriju...sad je hit prica JA BILA SA OVIM,JA BILA SA ONIM...kao hvale se...a sto cu ja pomislit zbog te price,to samo ja znam :roll:
    ***eXtreme Styling***

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica:(((((((
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GTi
    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    Quote Originally Posted by NETMAN
    ja samo znam za ove podgoricanke
    sve bi one da se jebu, a da im ne ulazi
    A jesi li siguran da nisi rupu promashio?
    Ja sam imao dosta sexa sa podgorichankama, ulazilo im je na sve strane i noko se nije bunio...shtavishe trazile su josh
    ...ziva istina...vise nije fora u PG da se kriju...sad je hit prica JA BILA SA OVIM,JA BILA SA ONIM...kao hvale se...a sto cu ja pomislit zbog te price,to samo ja znam :roll:
    Te koje se hvale da su bile sa ovim ili onim, samo nek su zdravo. Kako moze neka da se hvali sa tim, zar ne zna da o ide na njenu stetu. Po meni to su maloumne cure, i njima nema spasa.
    Sama sam na vijetu,nikoga se ne ticem. Svi koji uspijevaju odlikuju se drskoscu,a ja tih osobina nemam. Mrze me zbog svoje prirodne ljepote. Ah,uskoro cu umrijeti,ali od tuge sto su ljudi toliko okrutni.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti se nikad ne bi drugarici pofalila da si imala dobar sex sa nekim momkom? Ili mozda djevojkom?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja takve dozhivljaje podijelim samo sa 2 najbolja druga. I znam odlichno da se to nece shirit...

    Ne hvalim se tim stvarima...

    /me pravi momak
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U sluchaju da se kako vi kazhete "pohvalite" drugu/drugarici da ste imali fantastichan sex .... zashto morate reci i sa kim. Dovoljno je da kazhete da vam je bilo lijepo... nikad bolje trle vrle... ali ... ne treba imenovati , ipak je to neshto INTIMNO :P
    Ja takve "stvari" sebichno chuvam !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •