Page 102 of 163 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 4064

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #2526
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,339
    Thanks Thanks Given 
    433
    Thanks Thanks Received 
    2,697
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ovo je tema za nove igre a ne nove next shit konzole.
    Šuška se da bi Halo Master Chief Collection mogao na PC
    Ako bude, mogu da se kladim da ce novi operativni sistem da bude jedan od zahtjeva.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #2527
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    Sve, sve, ali shit (?) konzole. A i konzole i igre su u neraskidivoj vezi.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #2528
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte da uporedjujete konzolu sa PC. Bilo ko moze da kupi Sony za 200E , cak za manje, i to cipovan pa da igra koju god hoce igricu, a da ne mora da brine o kvalitetu slike niti da radi upgrade kad izadje neka zahtjevnija igrica. Za 200e ili manje, mislim da se tesko moze sastaviti racunar koji moze da pokrene igrice kao sto radi ps3.

    Nego, skidam Uncharted 3, a ima oko 40GB pa moram da mijenjam interni hdd na koji imam Rebug najnoviji.Da li moram ponovo da instaliram Rebug ili kako to ide kad mijenjam interni hdd?

    Batman Akrham Origins me razocarao, koliko vremena se mora posvjetiti Enigmi je neopisivo ili mozda jednostavno nemam zivaca da to igram toliko.

    Ima li kakva igrica slicna The Last of Us, Uncharted, Red Dead Redemption, AC, Far Cry ? Skidam i Tomb Raider, ima dobre ocjene pa da vidim kako ce biti.
    Last edited by siraj; 05-08-14 at 00:48.

  4. #2529
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,476
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Konzole po kvalitetu grafike i perfomansi ne mogu primaći jednom PC prosječne konfiguracije a da ne govorimo o nekom jačem a što se tiče PS3 pa on se može mjeriti sa PC konfiguracijama od prije nekoliko godina.

    Nego nazad na temu ko želi pravi izazov od igre probajte Dark Souls 1 i 2 i spremite se za kidanje živaca
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #2530
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,750
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Što se tiče next shit konzola posebno ova zadnja generacija, debelo kaska za mid end PC mašinama, a da ne pričam o high end gejmerskim konfiguracijama koje ih gaze u svakom segmentu.
    Konzole su nekada bile konkurentne, sada više ne.
    PS 3 je na nivou Core2Duo računara iz 2008-e..
    U izradi je PS3 emulator i na njemu će moći lagano da se igraju sve igre koje nijesu izašle na PC-ju, tipa: Uncharted, God of War, Gran Turismo, Infamous i td.
    Evo i Tekken 7 izgleda izlazi za PC.
    PC je najjača, najdominantnija i najkompletnija platforma za igranje.
    Neka bude i Windows 8 potreban kao nešto što mora za Halo MCE instaliraću ga jer je Halo serijal jedan od boljih SF FPS u istoriji igara.
    Last edited by jokaš; 05-08-14 at 10:18.

  6. #2531
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Što se tiče next shit konzola posebno ova zadnja generacija, debelo kaska za mid end PC mašinama, a da ne pričam o high end gejmerskim konfiguracijama koje ih gaze u svakom segmentu.
    Konzole su nekada bile konkurentne, sada više ne.
    PS 3 je na nivou Core2Duo računara iz 2008-e..
    Opet raspravljate o ukusima. Ja npr. ne mogu poredit da sjednem za veliki tv, uzmem dzojstik (ped) u ruke i opustim se sa kauca, i sa druge strane da sjedim za monitorom u stolici da kicmu lomim. PS3 je cini mi se poceo da izlazi nedje pocetkom 07-me, a da bi napravio PC masinu jacu od PS4 trebace ti mnogo vise para nego sto kosta PS4.

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    U izradi je PS3 emulator i na njemu će moći lagano da se igraju sve igre koje nijesu izašle na PC-ju, tipa: Uncharted, God of War, Gran Turismo, Infamous i td.
    Ne vjerujem da si ovo lupio. PC se do prije 2 god. mucio sa emulatorom od PSX, danas je veliko mucenje sa PCSX2 emulatorom koji radi na oko 20-25 fps uz bugove i glitcheve. Tako da ces na emu od PS3 moci fino da igras za jedno min. 7-8 god.
    Forever young, i want to be forever young

  7. #2532
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ista stvar, ako cu da igram sportske igre igracu ih na konzoli, ako cu platforme isto, ako cu hack&slash opet konzola u prednosti, avanture takodje, pucacine su bolje na kompu naravno, kao i strategije, ali uzmem dzojstik, igram na plazmi od 40 inca, bezicni dzojstik, zavalim se u fotelju i uzivam. I za 250 eura ne razmisljam podrzava li mi igru, ima li problem sa krekom, kresuje li i sl...

    Gameplayu uvijek dajem prednost u odnosu na grafiku, ali mi nista bolja grafika ne treba od TLoU, Heavy Rain ili Beyond Two Souls npr.

    Na emu mozes da zaboravis
    Last edited by Jakuza; 05-08-14 at 16:08.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #2533
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    PS4 emulator je realniji zbog x86 arhitekture,ali pitanje oce li ko htjeti to da uradi
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #2534
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Opet raspravljate o ukusima. Ja npr. ne mogu poredit da sjednem za veliki tv, uzmem dzojstik (ped) u ruke i opustim se sa kauca, i sa druge strane da sjedim za monitorom u stolici da kicmu lomim. PS3 je cini mi se poceo da izlazi nedje pocetkom 07-me, a da bi napravio PC masinu jacu od PS4 trebace ti mnogo vise para nego sto kosta PS4.
    600 Eura ti treba za PC koji gazi PS4, plus sto mozes jos milion drugih stvari da radis na PC.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  10. #2535
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    A tek da ne pricam o prednosti djeljanja sa drustvom FIFE u 4, 2 na 2 ili NBA 2K
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  11. #2536
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    I preko 600 ti treba, a i da je toliko opet je razlika 200e. Tema je o video igrama, a za druge stvari otom potom. Plus, komfornost i uzitak igranja konzola i PC je neuporediva.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #2537
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali tu razliku od 200 eura osjetis. Prvo, tastatura i mis. Onda internet, office, torrenti. PC uvijek mozes povezati na televizor i koristiti xbox 360 controller. I naravno, Steam In-Home Steaming.

    Komfornost i uzitak je subjektivno.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  13. #2538
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    Ja ti opet kazem, odje pricam o igrama. Nego opet da ti predstavim ovako. Kupim PS4 i jos za 200e lap-top na koji cu imat sve sto i ti. Tastatura i mis mi nepotrebni bez ruku na srce za FPS, strategije ne igram, sportske simulacije i platforme ne mogu da poredim igranje za kompom i konzolom. Kontroler od xboxa nikad nisam podnosio, nego to je nebitno. I ovo ostalo sto si napisa su sve dodatni troskovi. Mislim da ce ti velika vecina gejmera reci istu stvar za komfornost i uzitak, pa i to mozes dodat pod subjektivnost. I ovo sto ti Jakuza kaze, okupis ekipu i igrate 2 na 2 dok ne popadate.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #2539
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,476
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    I preko 600 ti treba, a i da je toliko opet je razlika 200e. Tema je o video igrama, a za druge stvari otom potom. Plus, komfornost i uzitak igranja konzola i PC je neuporediva.
    Stvar ukusa, konzole su dobre za trkačke,sportske i aero simulacije, PC za RPG, FPS i strategije.Takođe MMO igre zbog svoje zahtjevnosti su više okrenute ka PC tržištu i jedna od važnijih stvari na PC mogu da skinem igru sa torrenta probam je i kupim je ili ne za razliku od konzola đe si prinuđen da spucaš 50-70 eura na hajpovani original igre da bi na kraju zaključio da igra ne vrijedi ni deset eura.

    Zadnji primjer je Sacred 3 koja je krš od igre iako nosi slavno ime RPG action serijala.Cijena igre je 50 eura vjerovatno bi je kupio na nekoj Steam rasprodaji kad pojeftini ali sad kad sam je probao ne bih ni centa dao za nju
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #2540
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    A dobro, imas jailbreak na PS3, tako da mozes igricu za 5e najjacu da igras. Garant ce i za PS4 nac neku rupu.
    Forever young, i want to be forever young

  16. #2541
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,395
    Thanks Thanks Given 
    2,827
    Thanks Thanks Received 
    4,712
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    Danas igrah po prvi put FIFA 2014 na PS4.

    Ne pamtim vece razocarenje, u svakom pogledu. Trop.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #2542
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,750
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    @Technus, Emulator za PS2 zvani PSCX2 radi evo već nekoliko godina na većini mašina na 60fps na 1920x1080, evo konkretno kod mene, tako da ne lupaj.
    Emulator za PS3 je već pokrenuo neku igru, tako da to napreduje brže nego što ti misliš.
    @Fidel, da nisi igrao PES možda?
    Prvi put čujem da je Fifa razočarenje?

  18. #2543
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,395
    Thanks Thanks Given 
    2,827
    Thanks Thanks Received 
    4,712
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    Ne, ne... FIFA 2014.

    Apsolutno nisam citao nikakve komentare 'sire javnosti' niti planirao da je igram nego mi se ukaza prilika. Mehanika kretanja ocajna, igra prespora, igraci se krecu i barataju sa loptom kao babe, 'bug'-ova dovoljno za YouTube klip nakon svake utakmice... Momak kod kojeg sam igrao mi rece da su je na brzinu 'sklepali' zbog roka da bi bila sa prromocijom PS4.. Kako god, meni je ocaj zivi i ne bi je opet igrao.

    Mozda sam navikao na starije PES-ove gdje je igra dosta brza, igraci jaci itd. ali nije to jedini problem koji sam ja vidio. Kao sto rekoh, bug-ova ima previse. u sred akcije bi sudija prekinuo igru i dao mi zuti za neki start koji se desio 50 metara od lopte. Nekad bi igrica zatrokirala i samo bi se prikazao kadar gdje sudija stoji jedno 10 sekundi na sred terena a onda bi dobio informaciju da mi je igrac dobio zuti karton. Iz penala sam uspio da sutnem tako da se golman bacao 2 puta u toku jednog suta i to dva puta za redom, na istoj utakmici. Igrac je nakon proslave gola zavrsio u reklami i tu se potpuno pogubio. itd. itd.

    I ovo je sve nakon 3 odigrane utakmice. Ne zelim da znam sta bi bilo kad bi igrao duze...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #2544
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,750
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ja sam je igrao s bratom na PS4, dok ga nije prodao i nijesam bio pretjerano oduševljen prvi put kad smo je probali ali kad smo odigrali nekoliko utakmica počeo sam da primjećujem poboljšanja u gejmpleju posebno.
    Poboljšane animacije, realnija (usporena) igra, ne prebrza, realni šutevi, pokreti.
    Posle 50-ak odigranih utakmica nijesam primjetio nikakve bagove, gličeve i sl.
    Stvarno su je nahvalili žešće svi recezenti a i po forumima.
    Ne znam stvarno, prvi put čujem da se nekom ne sviđa, no to je sve individualno.
    No, dolazi next gen verzija Ignite endžina i na PC-ju za FIFU 2015, pa ćemo viđeti oće li biti poboljšanja.
    Last edited by jokaš; 05-08-14 at 22:50.

  20. #2545
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,395
    Thanks Thanks Given 
    2,827
    Thanks Thanks Received 
    4,712
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    Ja cuh da bi 15-ica trebala bas dosta da se razlikuje... Nadam se na bolje...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #2546
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    @Technus, Emulator za PS2 zvani PSCX2 radi evo već nekoliko godina na većini mašina na 60fps na 1920x1080, evo konkretno kod mene, tako da ne lupaj.
    Emulator za PS3 je već pokrenuo neku igru, tako da to napreduje brže nego što ti misliš.
    Ja sam se bas interesova za PSCX2 do verzije 1.1.0 koja nije imala puno kompatibilnih igara. Jos sam muku mucio config za svaku da trazim. Kad je taj tvoj tako dobar, oli mi ga poslat na mail sa biosom i svim pluginovima?
    Forever young, i want to be forever young

  22. #2547
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,750
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Pa po ovome što sam gledao po Youtube-u, vidi se dosta poboljšanja, posebno atmosfera na stadionima, navijači, dueli, vremenske ne~prilike kao i gejmplej.
    No vidjećemo kako će to sve biti u "praksi" kad igra izađe.
    I Konami obećava evo nekoliko godina brda i doline pa na kraju se razočaraju fanovi PES serijala.

  23. #2548
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,750
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    @Technus, Evo ti adresa za PS2 emulator pa skidaj direktno sa sajta: http://pcsx2.net/
    Btw, poželjno je da imaš Core2Quad ili neki Intel CPU I serije, 4Gb rama i grafička tipa GTX 460 i sve ladno radi.

  24. #2549
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,791
    Thanks Thanks Given 
    2,148
    Thanks Thanks Received 
    4,693
    Thanked in
    2,506 Posts

    Default

    Mogu ga ja nac na 500 sajtova, nije fora. Ranije sam ga skida, nijedan mi nije fino radio. Ti rece tvoj dobro radi, pa reko da mi posaljes taj tvoj vec konfigurisan. Imam AMD Athlone 2.6 x2, 2gb rama i neku srednu grafiku.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #2550
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,395
    Thanks Thanks Given 
    2,827
    Thanks Thanks Received 
    4,712
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    Na YT-u, GTA V je definitivno najgledanija igrica sto se tice 'gameplay'-a iako to cine 'bug'-ovi u preko 80% slucajeva...

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 102 of 163 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14689
    Last Post: Today, 00:01
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 14:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •