Page 113 of 163 FirstFirst ... 1363103109110111112113114115116117123 ... LastLast
Results 2,801 to 2,825 of 4060

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #2801
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da nije kratko za seminarski? Ne znam koji je cilj tog rada pa je teško donijeti sud o tome da li je dobro ili nije. Ali s obzirom na to da se radi o fakultetu vizuelnih umjenosti, možda je trebalo da posvetiš malo pažnje estetici Fallout igara. I sam si rekao da se radi o retro-postapokalitptičnom mjestu. Nisam igrao New Vegas ali igrao sam starije Fallout igre do besvjesti kad sam bio mlađi i malo Fallout 3 prije nekoliko godina.
    Igra je smještena u dosta dalekoj budućnosti. I rat koji je izbio izmedju SAD i Kine se dogodio 2077, ali taj svijet je zadržao atmosferu posleratnog perioda prošlog vijeka. Od estetskog dizajna namještaja i elektronskih uređaja do muzike. Fallout ustvari predstavlja viziju budućnosti ljudi koji su živjeli u tom periodu u Americi. Viziju stvorenu pod uticajem Hladnog rata i trke za nuklearnim naoružanjem. Kao što danas pod uticajem razvoja tehnologije i pod prijetnjom klimatskih promjena vizija postapokaliptične budućnosti izgleda potpuno drugačije nego što je izgledala tim ljudima. Možda bi mogao nešto o tome da kažeš.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  2. #2802
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesam ga malo na brzinu odradio ... a u pravu si moglo je tu još, mada imam još vremena da dopunim


  3. #2803
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Uzeh I5 2500k i Z68 + 8gb rama i R9 290, za sad rade fino igrice.
    Probao sam Far Cry 4, odlična igra.
    Baš zanimljiva.
    Čeka se ovaj mrtvi crack za Fifu, da ako ga probiju više u p.m.

  4. #2804
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li iko od vas kada se moze ocekivati barem orijentaciono izlazak Elder Scrolls 6?Ima li ikakvih informacija o tome?

  5. #2805
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo nadjoh jedan clanak na gamestop da je igrica vec uveliko u izradi i da se ocekuje u martu 2016 god.

  6. #2806
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default


    I am so post-rock I shit sad birds.


  7. #2807
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Samo sam cekao covjeka da kaze: I never asked for this.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  8. #2808
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



  9. #2809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ^ auf...
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  10. #2810
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,283
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,281 Posts

    Default

    Nego ljudi, jeste probali

    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #2811
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Probah ja MGS V.
    Dobro je optimizovana, radi mi na extra high, 1920x1080 uz 45 fps i izgleda fino.
    Mada sada igram Far Cry 4, mnogo dobra igra

  12. #2812
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Strašan je Far Cry 4 (ko voli takav tip igre). Uživanje.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  13. #2813
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,742
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,410
    Thanked in
    1,702 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    pukoh ja jedan seminarski o New Vegasu, valja li čemu?

    http://www.solidfiles.com/d/bf23328300/cdm.docx
    Koja je tema seminarskog tj. na čemu je fokus?
    Sve što si napisao stoji ali ovo mi više liči na review igrice.

    Pošto se radi o fakultetu vizuelnih umjetnosti pretpostavljam da se radi najviše o izgedu i estetici svijeta.
    Ovo što si napisao da se radi o retro-futurističkom i post-apokaliptičnom svijetu je ključno, ali si to dalje trebao da razradiš.

    Tj. da dodaš da je svijet koncipiran na viziji budućnosti kakva je postojala u Americi pedesetih godina. Tako olupine auta dizajnom liče na vozila iz 50-tih i 60-ih godina samo malo modifikovana sa "nuklearnim pogonom". Npr, kompjuteri imaju debele monohromatske monitore u 2077. godini(iako je to davno prevaziđeno). Rakete kojom ghouluvi napuštaju zemlju izgledaju kao iz crtanih filmova.
    Fallout je takođe dosta pozajmio od atmosfere i estetike Mad Max-a. Tako je na primjer leather armor dosta sličan onome što nosi Mad Max u drugom i trećem filmu a raideri i ostali divljaci takođe liče na divljake iz Mad Max fimova, po izgledu, odjeći, sklepanom oružju.

    Postoje i neke gluposti u dizajnu svijeta - stare drvene kuće od prije rata sa kosturima i odjećom predratnih ljudi unutra. Takođe kompjuterski terminali na spoljašnjim djelovima zgrada itd. Pošto je prošlo 200 godina od apokalipse do radnje igre nema šanse da bi te kuće i kompjuteri opstali. U bandi "The Kings" koji kopiraju Elvisa uče o njemu - kako je govorio, kako se oblačio, izgledao, ponašao iz časpoisa, ploča, kaseta itd. ali navodno ne znaju kako se zvao.

    Takođe, kao u većini igara svijet je "kompresovan" tj. razmjera je nerealna. Grad je daleko manji nego pravi Las Vegas. Do Hoover brane ima u igri kilometar-dva, dok je u realnosti udaljena 40 km.
    Obrati pažnju na takve detalje.

    Ako imaš vremena da još doradiš rad doradi.
    Last edited by ASC; 20-12-14 at 16:52.

  14. #2814
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Dragon Age Inquisition, Alien: Isolation, Little Big Planet 3, Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX, Middle-Earth: Shadow Of Mordor(usrali su grafiku za PS3 i X360 verzije maksimalno), Call Of Duty Advanced Warfare, LEGO Batman 3, Borderlands: The Pre-Sequel, Game of Thrones prva epizoda. To je izaslo od jacih naslova u posjednjih mjesec i po dana.

    Ja sad igram LBP3, fenomenalna je, ali masu zanimljiva ako se igra barem u dvije, idealno u cetvoro.
    Alien Isolation mi izgleda zanimljiv i skidam ga, hvala. Ovo drugo nije za moj ukus sem ovog Dragon Age.
    Konacno skinuh i Uncharted 3, posle par dana.


    Da li iko zna kako da zamijenim hdd u ps3 (fat model) ima CFW a da ne izgubim isti ? Koliko je to komplikovano i da li moram iznova da instaliram ovaj CFW jer sam imao neke muke oko toga na pocetku i jedva ga napravio ?!
    Last edited by siraj; 20-12-14 at 22:15.

  15. #2815
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tyler View Post
    Strašan je Far Cry 4 (ko voli takav tip igre). Uživanje.
    dobar, dobar... ali ipak mi je trojka milija. pizde me one karma misije, previse ih je, bukvalno na svaki korak. a i mogli su malo vise paznje posvetit razvoju likova. nije to film, ali opet kad su u fc3 mogli imat vasa, doktora, denisa... totalno su bezlicni, malo potheads jogi i redzi vade situaciju, ali nije mi to to.
    1993-2020

  16. #2816
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    pored crkve, pa desno
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene je trojka smorila neviđeno
    Play for that money boys, play for that money, fuckin' money

  17. #2817
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Voidgp View Post
    Mene je trojka smorila neviđeno
    I mene.
    Ova 4-ka ima masu bolju atmosferu i ljepša je nekako.

  18. #2818
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaboravih pomenut sangri-fakin-la misije... e ono je prelijepo.
    1993-2020

  19. #2819
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Koja je tema seminarskog tj. na čemu je fokus?
    Sve što si napisao stoji ali ovo mi više liči na review igrice.

    Pošto se radi o fakultetu vizuelnih umjetnosti pretpostavljam da se radi najviše o izgedu i estetici svijeta.
    Ovo što si napisao da se radi o retro-futurističkom i post-apokaliptičnom svijetu je ključno, ali si to dalje trebao da razradiš.

    Tj. da dodaš da je svijet koncipiran na viziji budućnosti kakva je postojala u Americi pedesetih godina. Tako olupine auta dizajnom liče na vozila iz 50-tih i 60-ih godina samo malo modifikovana sa "nuklearnim pogonom". Npr, kompjuteri imaju debele monohromatske monitore u 2077. godini(iako je to davno prevaziđeno). Rakete kojom ghouluvi napuštaju zemlju izgledaju kao iz crtanih filmova.
    Fallout je takođe dosta pozajmio od atmosfere i estetike Mad Max-a. Tako je na primjer leather armor dosta sličan onome što nosi Mad Max u drugom i trećem filmu a raideri i ostali divljaci takođe liče na divljake iz Mad Max fimova, po izgledu, odjeći, sklepanom oružju.

    Postoje i neke gluposti u dizajnu svijeta - stare drvene kuće od prije rata sa kosturima i odjećom predratnih ljudi unutra. Takođe kompjuterski terminali na spoljašnjim djelovima zgrada itd. Pošto je prošlo 200 godina od apokalipse do radnje igre nema šanse da bi te kuće i kompjuteri opstali. U bandi "The Kings" koji kopiraju Elvisa uče o njemu - kako je govorio, kako se oblačio, izgledao, ponašao iz časpoisa, ploča, kaseta itd. ali navodno ne znaju kako se zvao.

    Takođe, kao u većini igara svijet je "kompresovan" tj. razmjera je nerealna. Grad je daleko manji nego pravi Las Vegas. Do Hoover brane ima u igri kilometar-dva, dok je u realnosti udaljena 40 km.
    Obrati pažnju na takve detalje.

    Ako imaš vremena da još doradiš rad doradi.
    Već sam predao, kasno je sad, ali ispravio sam i dodao većinu tih stvari ... nisam htio u detalje da ulazim previše, samo ovo osnovno je dovoljno, tako mi je rečeno ... široka je tema bila, bilo što vezano za umjetnost, muziku, igrice, pa izabrah New Vegas - pade mi na pamet jer sam ga ponovo počeo igrat, a i moram posle to da branim pa što manje stvari to bolje ... važno je taj broj strana da sam ispunio i nema previše gramatičkih grešaka, prva sam godina tek a i ovi ostali su preloši tako da je ovo moje solidno ...

    a što pomenu Mad Max, čini mi se da je iz ovoga filma http://www.imdb.com/title/tt0072730/ čak još više stvari iskorišteno New Vegas


  20. #2820
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Alien Isolation mi izgleda zanimljiv i skidam ga, hvala. Ovo drugo nije za moj ukus sem ovog Dragon Age.
    Konacno skinuh i Uncharted 3, posle par dana.


    Da li iko zna kako da zamijenim hdd u ps3 (fat model) ima CFW a da ne izgubim isti ? Koliko je to komplikovano i da li moram iznova da instaliram ovaj CFW jer sam imao neke muke oko toga na pocetku i jedva ga napravio ?!
    Uncharted 3 preko 40 GB cini mi se, ali kakvo je to epsko iskustvo

    Zaboravih i The Evil Within
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #2821
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Uncharted 3 preko 40 GB cini mi se, ali kakvo je to epsko iskustvo

    Zaboravih i The Evil Within
    Jes, skinuo sam neku verziju od 39gb, ali ipak je dosta trajalo jer nemam optiku. Uncharted 1 i 2 su bili super, a ovaj mi izgleda jos bolji. Pogledaca u kakav je The Evil Within.
    Nego, zna li kako bi mi bilo najjednostavnije da mijenjam hdd na ps3 jer imam fabricki hdd od 40gb a na ps3 imam CFW.

  22. #2822
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,945
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Alien Isolation mi izgleda zanimljiv i skidam ga, hvala. Ovo drugo nije za moj ukus sem ovog Dragon Age.
    Konacno skinuh i Uncharted 3, posle par dana.


    Da li iko zna kako da zamijenim hdd u ps3 (fat model) ima CFW a da ne izgubim isti ? Koliko je to komplikovano i da li moram iznova da instaliram ovaj CFW jer sam imao neke muke oko toga na pocetku i jedva ga napravio ?!
    HDD promjenit je 5min posla. Treba ti 2.5" HDD, kao za laptopove. Imas sa lijeve bocne strane PS3 poklopac koji skines, ako se dobro sjecam jedan saraf treba skinut i izvuce se hdd sa pratecim nosacima. Tu imas mozda jos par sarafa da skines da bi skinuo stari hdd sa nosaca i umjesto njega stavis novi i sve vratis nazad. CFW ce ti ostat jer je on u NAND memoriji, al ces morat na novo instalirat one raznorazne launchere preko kojih pokreces igrice(pretpostaljam da i dalje funkcionise po tom principu, nisam u toku zadnjih 2god od kad mi je ps3 crko)

  23. #2823
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Stvarno taj PS3 i X360 naravno, su sad najbolje stvarčice za kupit za 100-nak eura.
    Ne trebaju ni DVD CD-i ni ništa, skinu se igre s neta, flešuje se PS3/X360 i piče se lagano igre na nekom LCD-u ili boljem monitoru.
    Ovo govorim samo zbog exkluziva: God of War, Gran Turismo, TLOU, Halo, Gearsi, Red Dead RDMP, Forca...

  24. #2824
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    HDD promjenit je 5min posla. Treba ti 2.5" HDD, kao za laptopove. Imas sa lijeve bocne strane PS3 poklopac koji skines, ako se dobro sjecam jedan saraf treba skinut i izvuce se hdd sa pratecim nosacima. Tu imas mozda jos par sarafa da skines da bi skinuo stari hdd sa nosaca i umjesto njega stavis novi i sve vratis nazad. CFW ce ti ostat jer je on u NAND memoriji, al ces morat na novo instalirat one raznorazne launchere preko kojih pokreces igrice(pretpostaljam da i dalje funkcionise po tom principu, nisam u toku zadnjih 2god od kad mi je ps3 crko)
    Nije mi problem mijenjati hdd, nego nisam bio siguran oko CFW, da li bi morao da opet idem kroz sve to. Znaci ostaje mi da instaliram samo multiman, tacno ?

  25. #2825
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    kad ce ljudi gta v za pc

Page 113 of 163 FirstFirst ... 1363103109110111112113114115116117123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14619
    Last Post: Today, 08:21
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 14:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •