View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
85. You may not vote on this poll
  • FRANCUSKA

    27 31.76%
  • HRVATSKA

    17 20.00%
  • DANSKA

    3 3.53%
  • SVEDSKA

    3 3.53%
  • POLJSKA

    8 9.41%
  • NJEMACKA

    0 0%
  • SPANIJA

    1 1.18%
  • ISLAND

    7 8.24%
  • NORVESKA

    0 0%
  • RUSIJA

    0 0%
  • SRBIJA

    18 21.18%
  • SLOVENIJA

    1 1.18%
  • MADJARSKA

    0 0%
  • UKRAJINA

    0 0%
  • CESKA

    0 0%
  • AUSTRIJA

    0 0%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 201 to 225 of 225

Thread: EP Rukomet - Austrija 2010

  1. #201
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    auu domobrani bas lose prihvatate salu. daj radujte se jbt, bolje vam je vjeciti drugi nego treci cetvrti i tako dalje. hahaha
    Last edited by Byk-e; 31-01-10 at 20:09.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  2. #202
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgubise nam braca



    :mrgreen:
    kad se spusti magla na Brajice, i ptice idu pjeske...

  3. #203
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da zakljucimo u stilu domobrana:
    Za poraz
    SPREMNI !

    ipak balkan ima samo jednu sportsku velesilu (kosarka, vaterpolo, odbojka, tenis..) e sad da li je albanija ah nije oni nemaju bazene...
    Last edited by Byk-e; 31-01-10 at 20:24.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  4. #204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Kakvih penala i iskompleksiranih likova odje ima...

    AJMO NOLE!!!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  5. #205
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Stvarno je smijesno, smiju se reprezentaciji koja je osvojila bronzu a njihova nije nista.
    Eeeee umjesto da gledamo kako nasa reprezentacija to da postigne, pa da mi navijamo oni se sprdaju ....
    Koji kompleksi sto je ovo....

  6. #206
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Finale su igrale trenutno ubjedljivo dvije najbolje reprezentacije u Evropi i pobijedila je bolja. Hrvatska ima odličnu bazu za sljedeća takmičenja.

  7. #207
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Opet smo objasnili neke stvari,i to s pola gasa
    ALLEZ!
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #208
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Kakvih penala i iskompleksiranih likova odje ima...

    AJMO NOLE!!!
    Ne treba se ni opterecivati zbog takvih stvari, bez svega...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  9. #209
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Stvarno je smijesno, smiju se reprezentaciji koja je osvojila bronzu a njihova nije nista.
    Eeeee umjesto da gledamo kako nasa reprezentacija to da postigne, pa da mi navijamo oni se sprdaju ....
    Koji kompleksi sto je ovo....
    ko se smije islandu odje aaa

  10. #210
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bob Apex View Post
    stvarno ne znam cemu tolike tenzije zasto neko navija ili ne navija za hrvatsku ili srbiju ili ko zna koga opustite se ljudi pustite druge da navijaju za koga zele
    ja navijam za francusku i niko mi ne moze nista :P

    FRANCE FRANCE
    abalo narcisse iiiiiiiiii nikolaaaaaaaaaaa karaaaabatiiiiiiic (kako mali puca ovo nije zrao )

    vidjoste li srpsku zastavu medju hrvatske i francuske hahaha za koga je navijao da mi je znati
    ...i carobni lik mlade zene u srcu sacuv'o sam svom...

  11. #211
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Svidjaju mi se ovi ispadi nacionalizma, yeeeeiyyy!

    Nego da se vratim rukometu.
    Mnogo dobro prvenstvo, ja sam zadovoljan jer sam gledao vrhunski rukomet. I opet ide ono pitanje zasto se igra OI i Svjetsko kad je sve to u sustini Evropsko prvenstvo

    Francuzi premocni! Leteci Abalo, ubitacni Narcis i supermen Karabatic.... i naravno Omejer
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  12. #212
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    da zakljucimo u stilu domobrana:
    Za poraz
    SPREMNI !

    ipak balkan ima samo jednu sportsku velesilu (kosarka, vaterpolo, odbojka, tenis..) e sad da li je albanija ah nije oni nemaju bazene...
    Vuce brate ne provociraj narod
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  13. #213
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Karabatic igra najviše na snagu, za razliku od Balića koji je ko Medžik Džonson. Jes da je pregadan, al treba mu skinut kapu.

  14. #214
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Karabatic igra najviše na snagu, za razliku od Balića koji je ko Medžik Džonson. Jes da je pregadan, al treba mu skinut kapu.
    Slazem se za Balica, stvarno je klasa ali tesko da ce ista osvojit jer ipak on sam ne moze igrat.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  15. #215
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Slazem se za Balica, stvarno je klasa ali tesko da ce ista osvojit jer ipak on sam ne moze igrat.
    Smiješna izjava za igrača koji je gotovo sve što jedan rukometaš može osvojit: olimpijsko zlato, svjetsko zlato, dva svjetska srebra i dva europska srebra...
    Nema s kim igrat? Dva Hrvata (lijevo krilo Manuel Štrlek i pivot Igor Vori) u najboljoj postavi europskog prvenstva, plus najbolji bek prvenstva (Jakov Gojun) a ni golman Alilović nije bio daleko, iako taj izbor za najbolju postavu ništa ne znači ali svejedno... Jedino što moram priznat jest to da su Francuzi trenutno jači ali ni to neće bit dovijeka, a ovakav kontinuitet dobrih rezultata poput hrvatskih nema nijedna rukometna reprezentacija na svijetu i, što je najbitnije, taj kontinuitet se nastavlja tako da će Ivano imat priliku osvojit još barem dvije medalje (možda i zlatne).

  16. #216
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Smiješna izjava za igrača koji je gotovo sve što jedan rukometaš može osvojit: olimpijsko zlato, svjetsko zlato, dva svjetska srebra i dva europska srebra...
    Nema s kim igrat? Dva Hrvata (lijevo krilo Manuel Štrlek i pivot Igor Vori) u najboljoj postavi europskog prvenstva, plus najbolji bek prvenstva (Jakov Gojun) a ni golman Alilović nije bio daleko, iako taj izbor za najbolju postavu ništa ne znači ali svejedno... Jedino što moram priznat jest to da su Francuzi trenutno jači ali ni to neće bit dovijeka, a ovakav kontinuitet dobrih rezultata poput hrvatskih nema nijedna rukometna reprezentacija na svijetu i, što je najbitnije, taj kontinuitet se nastavlja tako da će Ivano imat priliku osvojit još barem dvije medalje (možda i zlatne).
    Izvini pogresno sam se izrazio za Balica, mislio sam u bliskoj buducnosti ne na proslost, napravih lapsus, prastaj.

    I sve to stoji sto pises ali zar nisu oni zavrsili na 2 mjestu? Mislim dzaba im sve to kad nisu uzeli titulu.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  17. #217
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Izvini pogresno sam se izrazio za Balica, mislio sam u bliskoj buducnosti ne na proslost, napravih lapsus, prastaj.

    I sve to stoji sto pises ali zar nisu oni zavrsili na 2 mjestu? Mislim dzaba im sve to kad nisu uzeli titulu.
    Ok, shvatio sam

    A ovo, džaba im sve kad nisu uzeli titulu? Pa ljudi moji, ne znam za koga navijaš a nije ni bitno, ali evo jedno pitanje i molim iskren odgovor, da li bi ti volio da tvoja reprezentacija, koja god bila CG, Srbija, Makedonija...nebitno, redovno osvaja srebrne medalje, ponekad i zlatnu, ili da je nema nigdje, pa ni među deset najboljih? Mislim ne razumijem vas nekolicinu, kao da je srebrna medalja mali uspjeh, kao da je to nešto bezveze, kao ono...ne broje se srebrne medalje? Evo, da je meni netko ponudio srebrnu medalju prije početka ovoga prvenstva ja bi je prihvatio objeručke i ne bi je ispustio ni za što, a mislim da tako razmišlja i Červar i Balić i svi naši reprezentativci. Ova medalja jest srebrna ali vjeruj da sjaji zlatnim sjajem, a siguran sam da bi se svi vi udarali nogama u guzicu da je vaša repka osvojila srebro, ma i broncu... Garantiram životom da bi bilo tako i da niko ne bi mogao doći do riječi od vašeg veselja

  18. #218
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Ok, shvatio sam

    A ovo, džaba im sve kad nisu uzeli titulu? Pa ljudi moji, ne znam za koga navijaš a nije ni bitno, ali evo jedno pitanje i molim iskren odgovor, da li bi ti volio da tvoja reprezentacija, koja god bila CG, Srbija, Makedonija...nebitno, redovno osvaja srebrne medalje, ponekad i zlatnu, ili da je nema nigdje, pa ni među deset najboljih? Mislim ne razumijem vas nekolicinu, kao da je srebrna medalja mali uspjeh, kao da je to nešto bezveze, kao ono...ne broje se srebrne medalje? Evo, da je meni netko ponudio srebrnu medalju prije početka ovoga prvenstva ja bi je prihvatio objeručke i ne bi je ispustio ni za što, a mislim da tako razmišlja i Červar i Balić i svi naši reprezentativci. Ova medalja jest srebrna ali vjeruj da sjaji zlatnim sjajem, a siguran sam da bi se svi vi udarali nogama u guzicu da je vaša repka osvojila srebro, ma i broncu... Garantiram životom da bi bilo tako i da niko ne bi mogao doći do riječi od vašeg veselja
    To je zato što se od Hrvata to moglo i očekivati.
    A Crna Gora ne može ni da se plasira, jer nema nijednog igrača vrijednog pomena sem Alena Muratovića (koji se inače oprostio od reprezentacije). Dakle nijednog
    Tako da naše eventualno osvajanje srebrne medalje u poređenju sa vašim ima 20 puta veću težinu.. E sad, shvataš li ti to ili ne, to je već neka druga priča u koju se ne mogu upuštat..

  19. #219
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hrvatska je napravila odlicnu bazu za nardni period sto im je i bio cilj,a uzgred su uzeli i medalju,nije moglo bolje po njih,tako da ne sumnjam da ce harati u narednom periodu......

  20. #220
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    To je zato što se od Hrvata to moglo i očekivati.
    A Crna Gora ne može ni da se plasira, jer nema nijednog igrača vrijednog pomena sem Alena Muratovića (koji se inače oprostio od reprezentacije). Dakle nijednog
    Tako da naše eventualno osvajanje srebrne medalje u poređenju sa vašim ima 20 puta veću težinu.. E sad, shvataš li ti to ili ne, to je već neka druga priča u koju se ne mogu upuštat..
    Ovakav rezultat od ove generacije su mogli očekivat samo oni najveći optimisti i oni koji ne prate rukomet. Ja sam očekivao prolaz u drugi krug, eventualno polufinale, ali srebrnu medalju ni u snovima. I mislim da ovako razmišlja većina navijača koji prate hrvatski rukomet. Srebrna medalja je neočekivan uspjeh a narod je razmažen prijašnjim uspjesima pa je jedan mali dio njih očekivao zlato i čudo. Nema čuda, Francuzi su ispred svih a evo po rezultatima mi odma poslije njih.

    Meni ova medalja ima zlatni sjaj jer su momci odigrali junački, u svakoj utakmici ostavili srce na terenu i pružili trenutni maksimum, a ponekad su išli i iznad toga. To je ono što mene veseli, a još me više veseli činjenica da ova reprezentacija ima vrhunsku bazu za budućnost, a osim toga dolaze i neki novi klinci (19-godišnjaci) koji su na svjetskom juniorskom prvenstvu u Tunisu osvojili zlato pobijedivši sve sa najmanje 5 golova razlike.

  21. #221
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Ovakav rezultat od ove generacije su mogli očekivat samo oni najveći optimisti i oni koji ne prate rukomet. Ja sam očekivao prolaz u drugi krug, eventualno polufinale, ali srebrnu medalju ni u snovima. I mislim da ovako razmišlja većina navijača koji prate hrvatski rukomet. Srebrna medalja je neočekivan uspjeh a narod je razmažen prijašnjim uspjesima pa je jedan mali dio njih očekivao zlato i čudo. Nema čuda, Francuzi su ispred svih a evo po rezultatima mi odma poslije njih.

    Meni ova medalja ima zlatni sjaj jer su momci odigrali junački, u svakoj utakmici ostavili srce na terenu i pružili trenutni maksimum, a ponekad su išli i iznad toga. To je ono što mene veseli, a još me više veseli činjenica da ova reprezentacija ima vrhunsku bazu za budućnost, a osim toga dolaze i neki novi klinci (19-godišnjaci) koji su na svjetskom juniorskom prvenstvu u Tunisu osvojili zlato pobijedivši sve sa najmanje 5 golova razlike.
    Ponašaš se kao pčela u žlici čaja.

  22. #222
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Vuce brate ne provociraj narod
    hahaha sveto brate necu evo nego vidji strane unazad ja bacio kosku kad ono njih petina skoci u srce ih taklo jbg
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  23. #223
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default No ve prekidam

    Ova idealna postava mi nije bas po mjeri. Moja bi izgledala nesto ovako:

    GK: Mirko Alilovic
    LW: Michael Gigou
    LB: Filip Jicha
    PM: Nikola Karabatic
    RB: Ivano Balic (igrao je na svim pozicijama, a s obzirom da su i on i Karabatic bili fenomenalni, bolje njega na desnoga.)
    RW: Luc Abalo
    LP: Michael Knudsen

    I tako... :blah:
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  24. #224
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja stvarno ne znam jeli neka selekcija u nekom ekipnom sportu uspjela da ucini ovo sto je uradila muska rukometna reprezentacija francuske?
    aktuelni prvaci evrope, svijeta i olimpijski sampioni

  25. #225
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ova idealna postava mi nije bas po mjeri. Moja bi izgledala nesto ovako:

    GK: Mirko Alilovic
    LW: Michael Gigou
    LB: Filip Jicha
    PM: Nikola Karabatic
    RB: Ivano Balic (igrao je na svim pozicijama, a s obzirom da su i on i Karabatic bili fenomenalni, bolje njega na desnoga.)
    RW: Luc Abalo
    LP: Michael Knudsen

    I tako... :blah:
    Zanimljivu si temu postavio, ja sam ovih dana o tome razmislja i mslim da je veoma tesko odlucit. Ja bih stavio na gol Omejer pa tek onda Alilovic. Lijevo krilo cak mislim da moze slobodno Strlek ostat iako nije Hrvatska igrala u zadnje dvije tekme preko toga krila. Desno krilo bez konkurencije na svijetu L. Abalo. Pivot po meni najbolji Vori, ali samo za nijansu od Knudsena i Gunarsona. Svi trojica mi se strasno svidjaju. Lijevi bek Karabatic ujedno i MVP prvenstva jer je imao i izvanredan ucinak u odbrani. Srednji bek najveci genije u savremenom rukometu Ivano Balic. Desni bek Olaf Stefanson stari vuk, a defanzivac po meni najbolji i bez cijeg znacajnog doprinosa ova generacija francuskih rukometasa ne bi bila tako superiorna D. Dinar. Na zalost nisam odabrao ni jednog Poljaka, ali njihova snaga je u kolektivu a ne u pojedincima. Sto se tice Jihe, on je najbolji strijelac, ali za najboljeg igraca hmm.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UAF Festival - Austrija
    By GaD in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-09, 12:36
  2. Bec, Vienna, Austrija..
    By DUKSTER in forum CG dijaspora
    Replies: 5
    Last Post: 27-10-08, 08:15
  3. GPS - Austrija
    By cpu in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 13-03-08, 21:00
  4. Srbija/cg-njemcka/austrija
    By Radosav in forum Politika generalno
    Replies: 24
    Last Post: 08-05-07, 00:10
  5. Replies: 2
    Last Post: 21-09-05, 14:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •