Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: VjenČanja u crnoj gori-dekoracija

  1. #1
    Join Date
    May 2009
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default VjenČanja u crnoj gori-dekoracija

    Dragi mladenci,ukoliko imate pitanja ili nedoumica vezanih uz dekoraciju ---ili kako i odakle početi sa pripremama za vjenčanje,kako uštedjeti i slično--rado ću vam biti od pomoći u skladu sa mogućnostima.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znamo da se pocinje od toga da se nadje zrtva za vjencanje, a najvise se ustedi ako se ne vjenca

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam vec postavila pitanje na Zenskom Kutku ali ponovicu ga i ovdje: "Trebam da kupim neke cvijetice, maramice ili dekoracije (kako li se vec zove) za kicenje svatova. To ovdje nema da se nadje pa moram da pogledam u CG. Dje mogu naci, koliko kosta, kakve su ponude? Imaju li te firme internet prezentacije da pogledam stvari odavde? Kod koga vi preporucujete da se to uzima u Podgorici?"

  4. #4
    Join Date
    May 2009
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Znamo da se pocinje od toga da se nadje zrtva za vjencanje, a najvise se ustedi ako se ne vjenca
    Razumljivo je i ne ljutim se što nastupate ovako ,jer niste u tome i ne mozete razumjeti osjećaje i potrebe u takvim situacijama
    Možda neki i nalaze žrtve preko foruma,no da sam jedna od njih ne bi nastupila ovako kako jesam.
    Poznajuči problematiku bivših mladenaca i kroz što sve prolaze samo želim pomoći onima koji to sada jesu ili će uskoro biti,a ja im možda neču biti dostupna u trenutku kada me budu trebali.
    Puno sam uložila u svoje obrazovanje za ovaj posao i u sami posao,tako sam sigurna da onaj ko dođe do mene ne može biti žrtva,već sretan,jer se moj rad ,kreativnost i ljubav sa kojom radim ovaj posao već prepoznaje kao nešto novo i kvalitetno u Crnoj Gori.

  5. #5
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prodajes li zene za udaju u tu tvoju firmu??to bi ti najbolje prolazilo,pusti ti maramice i chuda...
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  6. #6
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    povodom Vaseg pitanja vezanog za kicenje svatova obavestavam Vas da se ja bavim izradom istih u skladu sa Vasim zeljama i potrebama. Videla sam da ste vec dobili adresu portala za mladence www.vjencaj.me gde mozete dobiti sve informacije na jednom mestu. Usput da Vas obavestim da su osnivaci tog portala bili moji klijenti i u znak zahvalnosti kada su osnovali portal,postavili su i reklamu za HAPPY DAY agenciju ciji sam ja vlasnik. Sto se tice svih sitnica koje su potrebne za vencanje u nasoj ponudi mozete naci sve na jednom mestu. Srdacan pozdrav iz Podgorice!

  7. #7
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default vjencanja

    Nasa agencija se bavi vjencanjima i drugim svecanim dogadjajima. Radimo djelimicnu ili kompletnu organizaciju vjencanja, imamo saradnju sa najpovoljnijim restoranima, fotografima, cvjecarima i ostalim strucnjacima iz oblasti vjencanja i drugih svecanih dogadjaja, nudimo pozivnice, konfete, dekoraciju sale, osmisljavamo vjencanja na neobicnim lokacijama (na plazi, na brodu, pod zidinama starog grada, pored stare masline, ispod drveta magnolije…) uz balonske dekoracije i specijalne efekte.

    Ukoliko ste zainteresovani mozemo kontaktirati putem telefona 069 323 533 ili nas posjetiti u nasim prostorijama na Topolici u Baru , kako bi ste se upoznali sa nasim nacinom rada i ugovorili saradnju.

  8. #8
    Join Date
    May 2009
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Art Studio Ferry Tivat---exkluzivna stilska,tematska dekoracija vjenčanja

    Pozivnice--vaš prvi kontakt sa gostima--treba je pažljivo odabrati jer ona pokazuje i kakvo će vaše vjenčanje biti

    Reveri(kićanke,kitice,maramice)--tradicija--pokazujete vašim gostima da su vam važni
    Konfeti--mala umjetnička djela--lijepo zapakovani ušećereni bademi--poklonite ih vašim gostima s radošću i oduševite ih----oni nalaze mjesto u vitrinama i dugo,dugo vremena podsjećaju na vas i vaše vjenčanje
    Dekoracija---neformalno vjenčanje---ne treba dekoraciju
    formalno--vjenčanica,odijelo,vjenčani buket---u vremenu u kojem živimo gotovo obavezna

    Ekskluzivni smo zastupnik za Crnu Goru za izradu i prodaju ,,Ada,,programa za vjenčanja---više na www.ada.hr
    To je samo dio onoga što možemo napraviti---sviđa vam se--kontaktirajte nas---067343300 ili 069041140

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Jel bio ko za vikend u Delti? Kakvi su utisci sa Vasa bajka manifestacije?
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  10. #10
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bili smo u Delti i posjetili Vasu Bajku, za pocetak nije lose. Vazno je da je tako nesto pocelo u CG. Bili smo i na Sajmu vjencanja u nedjelju, koji se odrzavao u Dubrovniku, tacnije u Hotelu Hilton. Ma sta reci. Slike su na fb - studiod, a mozete pogledati i na nasoj web stranici.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno nov nacin dekoracije za sve svecanosti i izrada unikatnih detalja koji se po prvi put pojavljuju na ovim prostorima.Ja zivim i radim u Beogradu i zato mladencima zelim da ponudim nove i zanimljive stvari koje se mogu poslati i postom...WEDDING GUEST BOOK-knjiga gostiju za vencanje vrlo elegantna sa ukrasnim koricama od satena,cipke,bisera,kristala...u njoj gosti zapisuju razne zelje i poruke namenjene mladencima za uspomenu.NOVO-Skoljka za burme-to je zamena za jastuce sva u satenu i biserima,a kada se otvori unutra se nalaze ukrasne masne u tu se vezuju burme,jastuce sa Swarovski kristalom,korpice sa 200 perli kao i sa kristalima,povoljni cvetni ukrasi koji sluze za dekoracju kola i restorana,i jos puno toga.Mogucnost izrade detalja po zelji jer sam dizajner i vecinu stvari sama kreiram.
    Za vise detalja i slika posetite sajt i ukoliko vam se nesto svidi mozete da me kontaktirate: www.kristalnovencanje.com [email protected]

  12. #12
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako,meni treba neka agencija koja je malo povoljnija jer sam vec previse potrosila...nebih kitila salu nesto previse jer mislim da nema potrebe jer je sala sama po sebi predivna,trebaju mi samo presvlake za stolicu sa masnama u boji zlata i visoke vazne za cvijece(20 KOMADA)
    Svaka pomoc mi je dobrodosla,ako imate nekog da mi preporuchite-JAVITE...Hvala svima

  13. #13
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da pogledaš ovdje http://www.vjencaj.me/
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  14. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala draga,to sam ja vec vidjela,nego ja bih nekog vi da mi preporuchite da znate da je povoljan,kvalitetan...

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  16. #16
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala,zvacu ih sutra

  17. #17
    Join Date
    May 2009
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ekskluzivna ,stilska,tematska dekoracija vjenčanja--sve na jednom mjestu---pozivnice,reveri ,konfeti,presvlake za stolice,staklene vaze,izrada dekoracije,cvijeće,vjenčani buketi.

    Art Studio Ferry Tivat

    067343300/069041140

  18. #18
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda je vazno za sve koji ce se uskoro vjencati ili priredjuju zabavu nekim drugim povodom .
    Nasa Profesionalna agencija je jedinstvena u Crnoj Gori i bavi se planiranjem, organizovanjem i dekoracijom svecanih dogadjaja.

    Pruzamo usluge organizovanja svih vrsta svecanosti, od malih rodjendanskih proslava, privatnih zabava, poslovnih jubileja, korporativnih proslava, promocija, prezentacija, pa sve do velikih svacanih dogadjaja.

    Posjedujemo opremu, jedinstvenu na ovom prostoru koja zadovoljava sve prohtjeve zabave: razne tipove presvlaka za stolice sa pratecim masnama u svim bojama,

    stolnjake i nadstoljake koji zadovoljavaju i najistancanije ukuse, program Qualatex balona i balonskih dekoracija, detalje i sitnice koji daju poseban duh svakoj vrsti zabave.

    Takodje posjedujemo bazu podataka sa provjerenim poslovnim partnerima koji pružaju sve usluge koje su Vam neophodne u organizovanju Vase poslovne ili privatne zabave.

    Napominjem da smo prva i jedina agencija u Crnoj Gori specijalizovana i opremljena za zabave na otvorenom. U zelji da pokazemo da i na ovim prostorima moze da se odradi zabava u skladu sa svjetskim trendovima odlucili smo Vam ponuditi veoma niske cijene nasih usluga, a da pri tom sve dovedemo do savrsenstva.

    Sa zadovoljstvom cemo Vam pomoći u organizaciji i dekoraciji Vašeg eventa.

  19. #19
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je dekoraciju za vjenchanje radila agencija Luna,stvarno je sve izgledalo bajkovito,ali imala sam jednu primjedbu,trazila sam da mi presvlake za stolicu budu obichne,da ne budu od svile jer se klizu i na kraju kad sam usla u salu i vidjela presvlake,bas sam poludjela,jer su bile te koje sam rekla da necu...ali na kraju kad sam vidjela kako je sve ukraseno,shvatila sam da sam se nervirala oko gluposti...kome god treba pomoc oko dekoracije,neka mi se javi,ja sam mnogo platila svoju,tako da znam gdje treba i gdje moze da se ustedi a da sve lijepo i efektno izgleda...

  20. #20
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne sumnjam da je tvoje vjencanje bilo lijepo i bajkovito, ali zelim da upoznam buduce mladence da se sve moze odraditi i za mnogo manje novca, jer smo primjetili da mladi ljudi izbjegavaju da se obrate profesionalnoj agenciji za organizaciju vjencanja iz raloga sto se boje da ce to mnogo da ih kosta, ali kada dodju mladenci kod nas i kada im kazemo cijenu uvijek se iznenade. Mi smo prva i jedina agencija u Crnoj Gori, koja se na ovakav nacin bavi organizacijom i dekoracijama vjencanja, specijalizovani smo i opremljeni, opet napominjem, jedini u Crnoj Gori, za vjencanja na otvorenom.

  21. #21
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postovanje svima

    Kada sam procitala Vase postove, prosto sam imala potrebu da podjelim svoja iskustva sa Vama.

    Ja sam prije mjesec dana bila kuma na vjencanju moje najbolje drugarice. Uz nju sam prosla i vidjela kako upravo sve to oko organizacije i dekoracije vjencanje funkcionise kod nas.

    Prvo zelim da prokomentarisem, da uopste ne izgleda sve kao sto citam u ovim postovima...
    Neke agnecije ovdje prisutne skidaju slike sa interneta, sto je jako neprofesionalno. Neke agencije nude carsafe kao navlke, sto veze sa vezom nema. Neka agencija, cak navedana ovdje je trazila mojoj drugarici da joj opere dekoraciju kada je bude vracala...nemam komentar.
    A, neka agencija cak nema svoju dekoraciju, uzima od drugih i predstavlja kao svoju ( slucajno saznali)... eto to je realnost nekih agencija koje se nazivaju agencijama.

    Organizaciju i dekoraciju svadbe na koju sam ja bila je organizovala druga agencija koja ovdje nije navedena. Cure su bile jako profesionalne, korektne, ljubazne i moja drugarica je dobila sve ono sto je trazila.

    Mozda sam ja previse zahtjevna, s obzirom da ne zivim ovdje, nego u inostranstvu, ali nazalost takve utiske sam ponijela o tim agencijama. Mogu izdvojit agenciju koja je organizovala vjencanje mojoj drugarici, i eventualno jos jednu da smo sto se tice njih ponijeli jako dobre utiske i optpuno nam popravili sliku o prefesionalnosti koja kod njih postoji.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    slobodno reci koje su to ovdje navedene koje nijesu posao odradile kako kažu u reklami?
    neka se niko ne prevari, bar ne preko ovog foruma, i naravno, reci kojom si agencijom bila zadovoljna?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #23
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ce ih zvoncica pospremit u svoj lokal , i pobrisat firme ; 0

  24. #24
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neprijatno mi je da izigravam nekog inspektora tako da cu se usredsrediti samo na one pozitivne a to su Idea Team i Just be special. A ona prica sa proslog posta se odnosila na vecinu agencija koje su ranije pomenute kada je ova tema u pitanju.

  25. #25
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da i ja prokomentarisem Emininu konstataciju da neka agencija "cak nema svoju dekoraciju, uzima od drugih i predstavlja kao svoju" i ako ovo nisam bas dobro razumjela, ali pretpostavljam da nemaju svoje presvlake, masne, stolnjake i ostali materijal za dekorisanje. I pored toga sto bi te agencije trebale biti nasa konkurencija ipak moram reci da ukoliko nemaju svoj materijal za dekoraciju ipak su kao agencije obavjestene o tome ko ima i one posreduju izmedju narucioca i dobavljaca odnosno dekoratera kao sto posreduju i kod ostalih poslovnih partnera koji su vezani za organizaciju vjencanja ili zabave. Pa uostalom agencije se i bave posredovanjem i ne moraju imati presvlake, masne, stolnjake, svjecnjake, ali mozda imaju ideje. Tim povodom bih zeljela obavjestiti sve agencije, Eminu koja radi negdje u inostranstvu, kao I buduce mladence da i mi pratimo svjetske trendove, da smo i te kako obavjesteni sta se u svjetu dogadja po pitanju vjencanja i organizacije svih vrsta zabava pa tim povodom cu reci da sui iz nase agencije i kreativnog tima proizašle mnoge inspirativne, unikatne, uvijek prepoznatljive dekoracije, jedinstvene u Crnoj Gori.
    Imamo iskustvo u organizaciji atraktivnih i neobičnih vjencanja, uz kreativan pristup osmisljavanja vjencanja na zanimljivim lokacijama na podrucju cijele Crne Gore.
    Posjedujemo opremu, jedinstvenu na ovom prostoru koja zadovoljava sve prohtjeve zabave: razne tipove presvlaka za stolice sa pratecim masnama u svim bojama, stolnjake i nadstoljnjake koji zadovoljavaju i najistancanije ukuse, program Qualatex balona i balonskih dekoracija, detalje i sitnice koji daju poseban duh svakoj vrsti zabave.
    Takodje posjedujemo bazu podataka sa provjerenim poslovnim partnerima koji pružaju sve usluge koje su neophodne u organizovanju poslovne ili privatne zabave.
    Napominjem da smo prva i jedina agencija u Crnoj Gori specijalizovana i opremljena za zabave na otvorenom. U zelji da pokazemo da i na ovim prostorima moze da se odradi zabava u skladu sa svjetskim trendovima odlucili smo ponuditi veoma niske cijene nasih usluga, a da pri tom sve dovedemo do savrsenstva.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T u Crnoj Gori
    By Sale in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 27
    Last Post: 05-10-10, 22:18
  2. Replies: 1
    Last Post: 27-05-10, 15:51
  3. U Crnoj Gori da se ustanovi dan sjećanja na holokaust
    By KRECHIMIR in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 28-01-08, 07:30
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •