Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 58 of 58

Thread: Cenzura na Cdm

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinjska Gospe ako si u stanju, uzmi Stipu vrati nama Franju
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  2. #52
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    On se drzi principa da ce potpisat pomilovanje svakome kome odobri komisija,bas zbog toga da ne zavisi samo od njega.Da li je to pravi potez-to je druga pricha.A Srbija nema dobrosusjedske odnose ni sa jednom zemljom bivse Jugoslavije,pa sto bi odudarali od toga i ovoga puta,pa zato nervoza Tadica spada u ustaljeni folklor.
    Može on da priča šta god hoće, a da li će neko biti pomilovan zavisi isključivo i samo od jedne osobe – predsjednika republike. Tako je i kod nas i kod njih. Komisija za pomilovanje je savjetodavno tijelo i ona samo prikuplja podatke o osuđenom licu i razmatra da li su ispunjeni zakonom traženi uslovi koji su procesnog karaktera. Tu komisiju formira sam predsjednik: on bira i razrješava članove kako je njemu volja. Njeno mišljenje o opravdanosti pomilovanja nije obavezujuće tako da je odluka o pomilovanju samo pravo i volja predsjednika, pa čak i u slučajevima kada bi se drugi organi (npr. sud) tome protivili. To što on kaže da poštuje ono što smatra komisija je u stvari samo pokušaj da ublaži svoju krivicu i da predstavi komisiju kao odgovornog, što je naravno apsurdno. Svaki politički potez kojim se namjerno onemogućava uspostavljanje dobrosusjedskih odnosa je loš politički potez. A ovaj njegov čin nije samo ružan politički gest, već je to i jedan prije svega nehuman čin bez obzira na nacionalnu obojenost. Čovjek je ubio drugog čovjeka, čovjek je ubio dijete, svirepo i namjerno je nekom oduzeo život. To se ničim ne može pravdati.

  3. #53
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JA samo da kazem da se ne raspravljate oko toga jer je sve jasno kao dan i na CDM i na ovaj Forum... batalite oko politike i crkve ako nista za DPS i CPC.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a zar ima jos neko ko cita vijesti na CdM?

  5. #55
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    a zar ima jos neko ko cita vijesti na CdM?
    :monkey:
    AJMO CRNA GORO !!!

  6. #56
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kinder Jaje View Post
    JA samo da kazem da se ne raspravljate oko toga jer je sve jasno kao dan i na CDM i na ovaj Forum... batalite oko politike i crkve ako nista za DPS i CPC.
    Ne budi smiješan.

    Probaj da izbrojiš koliko ima postova za koje ti i poneki ovdje mislite da se konstantno brišu, pa će ti bit jasno da su u stvari u ogromnoj većini, i korisnici i postovi u odnosu na one koji podržavaju DPS i CPC.

    Kultura izražavanja je već nešto drugo.

    Usput, ova tema je već stigla do treće strane, zar ne? I ako ima bar desetak postova koji su trebali biti obrisani na licu mjesta.
    Last edited by MadGod; 11-01-10 at 11:48.

  7. #57
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ne budi smiješan.

    Probaj da izbrojiš koliko ima postova za koje ti i poneki ovdje mislite da se konstantno brišu, pa će ti bit jasno da su u stvari u ogromnoj većini, i korisnici i postovi u odnosu na one koji podržavaju DPS i CPC.

    Kultura izražavanja je već nešto drugo.

    Usput, ova tema je već stigla do treće strane, zar ne? I ako ima bar desetak postova koji su trebali biti obrisani na licu mjesta.
    ima istine u tome sto kazes ali ako kojim slucajem u postu pomenes Srbe u pozitivnom smislu, dobijas ban na minimum mjesec dana. Ja sam dosad bio banovan bar 2 godine pa sam i odustao od postovanja.

    ps. sad ce opet da me banuju pazi sto to kazem a i post ce da izbrisu

  8. #58
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kovac View Post
    ima istine u tome sto kazes ali ako kojim slucajem u postu pomenes Srbe u pozitivnom smislu, dobijas ban na minimum mjesec dana. Ja sam dosad bio banovan bar 2 godine pa sam i odustao od postovanja.

    ps. sad ce opet da me banuju pazi sto to kazem a i post ce da izbrisu
    Kao što vidiš, još si živ.

    Polovina podforuma sport navija za Srbiju i to naglašavaju svakom prilikom - većina ih je još tamo. Ne priča se mnogo o dešavanjima o Srbiji, ali na tim temama obično i nije neka žestoka rasprava. Ne pamtim da je neko bio banovan zbog toga što je pričao o bilo kome u pozitivnom smislu.

    Za postove ne mogu da garantujem, jer ne vidim svaki naravno, ali što se banova tiče svaki mi se činio opravdanim. Sad, naravno, druga je priča što neki koji su trebali da budu banovani nisu bili, a ima ih na svakoj "strani".

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cenzura YT klipova
    By Grodski in forum Internet
    Replies: 6
    Last Post: 22-04-09, 16:55
  2. Cenzura!
    By jujy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 18-04-07, 10:27
  3. Cenzura !!!
    By Ajrin in forum Ženski kutak
    Replies: 47
    Last Post: 24-10-06, 22:36
  4. EJ BRE MODERATORI: CENZURA SE NE ISPLATI!
    By seerotheenya!! in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 24-02-05, 19:18
  5. CENZURA???
    By Sfar in forum Sex i erotika
    Replies: 21
    Last Post: 12-07-04, 20:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •