Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 146

Thread: Cetinjske Anegdote

  1. #26
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Usa lopov u radnju "gipos" i prilikom pljacke posjece gazdu sekirom po ruci..

    Sutra dan ulaze komsije, i vide Bozu (gazdi) zavijenu ruku i pitaju ga..."bozo, $ekira li te ko"?
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Usa lopov u radnju "gipos" i prilikom pljacke posjece gazdu sekirom po ruci..

    Sutra dan ulaze komsije, i vide Bozu (gazdi) zavijenu ruku i pitaju ga..."bozo, $ekira li te ko"?
    Hahahaha!!! A neka su mu vala rekli!!! pIX!!! Svi kazu da je Bozo nikakav co`ek!

  3. #28
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Hahahaha!!! A neka su mu vala rekli!!! pIX!!! Svi kazu da je Bozo nikakav co`ek!
    moram ovo da prokomentarise...

    ja sam isto cuo, medjutim od koga, ko to pricA i daje takve kvalifikacije? Po meni tu spadaju dvije grupe u jendu su konkurencija a u drugu njegovi radnici. Ovu prvu grupu necu komentarisati tzv ``izborni lanch pakete`` a ovu drugu ocu zato sto im on ne valja i los je covjke jer ih maltretira!? Ako je maltretiranje to da trazi rad red i disciplinu neka je, a njima da im je ljepse dje drugo i da ce imati platu i osiguranje i an drugo mjesto sigurno bi isli tamo da rade....

    Imao sam priliku znaci da cujem tu pricu ali sma cuo i onudrugu od ljudi koji ga poznaju privatno da je dobar covjek. Meni se licno nikad nije zamjerio nego i kad podjem gore i kad kupujem nesto suhomesnato on em uzluzuje pa se cak i desavalo da mi kaze kad dodjem ujtro ``donijece ti popodne radnik``....
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  4. #29
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    moram ovo da prokomentarise...

    ja sam isto cuo, medjutim od koga, ko to pricA i daje takve kvalifikacije? Po meni tu spadaju dvije grupe u jendu su konkurencija a u drugu njegovi radnici. Ovu prvu grupu necu komentarisati tzv ``izborni lanch pakete`` a ovu drugu ocu zato sto im on ne valja i los je covjke jer ih maltretira!? Ako je maltretiranje to da trazi rad red i disciplinu neka je, a njima da im je ljepse dje drugo i da ce imati platu i osiguranje i an drugo mjesto sigurno bi isli tamo da rade....

    Imao sam priliku znaci da cujem tu pricu ali sma cuo i onudrugu od ljudi koji ga poznaju privatno da je dobar covjek. Meni se licno nikad nije zamjerio nego i kad podjem gore i kad kupujem nesto suhomesnato on em uzluzuje pa se cak i desavalo da mi kaze kad dodjem ujtro ``donijece ti popodne radnik``....
    Za ovu drugu grupu nesrecnih radnika, znam slucaj djevojke... Morala je u WC (mala potreba)... Ali im on navodno ne da ni na sekund da $ednu tokom radnog vremena (lishe kasirki), a WC zakljucaje i nema niko pristup... Djevojka je trpjela i na kraju kad je dosla doma je obavila posao, ali se ujedno i razboljela... 20 injekcija je morala da primi da se vrati u normalu
    Podrzavam da u svakom poslu treba imati discipline i profesionalizma!
    A opet... Moja prva komsinica je dala otkaz i rekla da se vise nikad nece vratiti.... Majka mog dobrog druga je kod njega radila duzi niz godina, pa je presla kod drugog gazde koji joj daje 200 ili 250E plate mjesecno, ali zena barem ima psihicki mir
    Inace, evo ti moja prica: Miroljubiv sam covjek... Stojim s drugom ispred Gardena, cekamo pljeskavice, kad vidis Bozo agresivan, mrshika 2 lika, dere se ovo ono... E, sad... posto je tip dobar s mojima, nakon sto je pocerao ova 2 lika pitam ga: "Sto je ovo bilo" s namjerom da mu pomognem... Kad Bozo krenu da DIZE MUDA put meneeeee... E opisat ti ne mogu sto je pricao... Vjeruj mi, da mi je to kakav momak od tu 20-25 godina napravio... Zaletio bih se da obrisem asfalt s njim! Ili bih makar pokusao... Pa ko izvuce deblji kraj....

  5. #30
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E od svih,meni je ova ubjedljivo najjaca
    Stopira Slobo Daricj pud Pg,i stane njemu neki momak(to je bilo mozda oko 3 sata popodne),i vozi on oko 180 km/h...A Slobo ga ga gleda hladnokrvno pa veli:"Momak,mozemo li ikako icj malo brze"..Ovaj ga sad sav zbunjen gleda i pita "A zasto brze" a kaze Slobo "Pa da stignmo na drugi dnevnik"!
    NAJJACE
    Life is shit and then...u die !

  6. #31
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pala neka baba sad skoro kad je bio naj snijeg..Baba se nagrdila, slomila ruku i ne moze da se digne..Prilaze joj neki momci i vele: 1,2,3,4....

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Za ovu drugu grupu nesrecnih radnika, znam slucaj djevojke... Morala je u WC (mala potreba)... Ali im on navodno ne da ni na sekund da $ednu tokom radnog vremena (lishe kasirki), a WC zakljucaje i nema niko pristup... Djevojka je trpjela i na kraju kad je dosla doma je obavila posao, ali se ujedno i razboljela... 20 injekcija je morala da primi da se vrati u normalu
    Podrzavam da u svakom poslu treba imati discipline i profesionalizma!
    A opet... Moja prva komsinica je dala otkaz i rekla da se vise nikad nece vratiti.... Majka mog dobrog druga je kod njega radila duzi niz godina, pa je presla kod drugog gazde koji joj daje 200 ili 250E plate mjesecno, ali zena barem ima psihicki mir
    Inace, evo ti moja prica: Miroljubiv sam covjek... Stojim s drugom ispred Gardena, cekamo pljeskavice, kad vidis Bozo agresivan, mrshika 2 lika, dere se ovo ono... E, sad... posto je tip dobar s mojima, nakon sto je pocerao ova 2 lika pitam ga: "Sto je ovo bilo" s namjerom da mu pomognem... Kad Bozo krenu da DIZE MUDA put meneeeee... E opisat ti ne mogu sto je pricao... Vjeruj mi, da mi je to kakav momak od tu 20-25 godina napravio... Zaletio bih se da obrisem asfalt s njim! Ili bih makar pokusao... Pa ko izvuce deblji kraj....
    sto se tice piskenja to je bzv, ja uglavnom stalno trgujem a i znam prodavacice, ima straha, graje, sramocenja i histerija ali tako nesto je pff
    Sto se tice posla i odnosa prema musterijama bozo je pro

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    -Zashto su Cetinjani mrshavi?
    -Da bi ih moglo vishe stat na stop

  9. #34
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e kad smo vec kod stopa evo jedna od mene

    Primi Cetinjanin neku zenu na stop, isto cetinjanka i u toku voznje ona prDne..
    I kaze njemu izvini moze li ovo da ostane izmedju nas..
    A on otvara prozor i veLi:`` ako ce oca mi .ebi ``

  10. #35
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Negri View Post
    e kad smo vec kod stopa evo jedna od mene

    Primi Cetinjanin neku zenu na stop, isto cetinjanka i u toku voznje ona prDne..
    I kaze njemu izvini moze li ovo da ostane izmedju nas..
    A on otvara prozor i veLi:`` ako ce oca mi .ebi ``
    E ovo sam htjela da napisem...hahahhahahah...
    Life is shit and then...u die !

  11. #36
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    ...Sto se tice posla i odnosa prema musterijama bozo je pro
    Eto tako... Ma no... Ako cujes jednu pricu od zilion ljudi... XYZ puta... Moras se zapitat da li je to istina, nebi svi bez razloga pricali

  12. #37
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Negri View Post
    e kad smo vec kod stopa evo jedna od mene

    Primi Cetinjanin neku zenu na stop, isto cetinjanka i u toku voznje ona prDne..
    I kaze njemu izvini moze li ovo da ostane izmedju nas..
    A on otvara prozor i veLi:`` ako ce oca mi .ebi ``
    Cuh da je to vic, no ajd....
    BTW... Cuveni profesor Djukic: "Kod mene je vazno samo jedno, to su dvije stvari: Rad, red i disciplina" Bijashe vic iste sadrzine, ali ovo je navodno "Based on the true story"

  13. #38
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    BTW... Cuveni profesor Djukic: "Kod mene je vazno samo jedno, to su dvije stvari: Rad, red i disciplina" Bijashe vic iste sadrzine, ali ovo je navodno "Based on the true story"

    mislim da je za istoga profesora provala:

    Pita on mojega komsiju i ovaj blage veze nema, pa mu veli:

    -E moj delibasicu ti se igras i mislis da ti ja necu dat jedinicu, a ja sam vrlodobroga djaka obalio na polaganje!

    A radi njemu komso:
    -E profesore tu si ***** izio!!!

  14. #39
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Jos jaci dogadjaj... Nedje, tad smo djeca bili, bijahu aktuelni Liberali... I sad, mi na rodjendan kod jednog druga... $ede na isti shkanj Petar i Marko... I dolazi stric ovog druga (pripit) i chini: "Ima li ko odjeN da mu je otac za DPS?!" Chine Petar i Marko u isti glas: "Ima mene", a stric `ladno: "E izio ti otac *****" (gledajuci tacno izmedju njih)... Momci se umalo pobishe kome otac ***** da iziJe
    Last edited by cvxcomputers; 14-01-10 at 15:34.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Evo, jos jedna od anegdotica... Izjava jednog mog poznanika (da ga ne imenTujem): "Koliko trave pushim, pocece iz mene smola da izlazi"

  16. #41
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znate li od cega cetinjani zive , pola ih prima boracku penziju a pola nosi na karte ......

    to kad sam cuo , plaka sam od smijeha .....

    a ima i jos jedna fora kad su otisli u Budvu , piju oni a banke nemaju , ponesi onome , ponesi gazdi , tamo ovamo , i posle 4-5 ura,rucak sve zivo ,kad je dosao konobar da naplati , oni zvali gazdu , fora se svadjaju ko ce da plati , i predloze gazdi da se potrkaju do stuba , pa ko izgubi da plati sve ,a on da dade znak ...i gazda ti dade znak oni svi maglu .


    hahahahahaha

  17. #42
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    izasa cetinjanin sa nekom djevojkom, $eli oni u neki lokal i narucuju pice..
    veli ova daces mene jedan sok od coca cole!
    a ovaj momak a daces mene 2 plasta sijena kad sam izasa sa ovom kravom..

  18. #43
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    evo jos par
    kako zovu Gaetu? - gradska apoteka
    Vemax - Haiti
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  19. #44
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    opet ja nocas sam cuo.
    kako zovu opstinu Cetinje ? Nasa mala klinika (gradonacelnik doktor i presednik skupstine doktor )
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #45
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    u prolazu
    Posts
    731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Povela majka $aka na pjacu u petak. Dok su gledali što će da kupe, naiđu na tezgu neke njene prijateljice. Kad je viđela $aka kako viri iza tezge, žena mu daDne jabuku. $ako uFati i iZije je iz dva zalaga'a. Majka ga povuče za uvo i prekori riječima:

    "Sine, kako se kaže?"

    A $ako ka' iz topa: "JaBuKa"


    P.S. dugo su Buksovci imali najavnu špicu:"...directed by Steven Spielberg...i $ako Pejakovich"
    "Nas dvoje smo bili trougao sreće, kao brata voljeh tvog najboljeg druga"
    RASMC

  21. #46
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dosao neki mangup da prosi djevojku, i sjedi sa ocem i stricevima u njenoj kuci i pricaju tako i pocne stric od djevojke da je hvali: "Eeee, kakva je to djevojka, sve po kuci umije, skole ima, lijepo vaspitana, lijepaaaaa..." A kaze ovaj ludak : "Izgleda bi je ti prije no ja!"

  22. #47
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvrcko View Post
    Povela majka $aka na pjacu u petak. Dok su gledali što će da kupe, naiđu na tezgu neke njene prijateljice. Kad je viđela $aka kako viri iza tezge, žena mu daDne jabuku. $ako uFati i iZije je iz dva zalaga'a. Majka ga povuče za uvo i prekori riječima:

    "Sine, kako se kaže?"

    A $ako ka' iz topa: "JaBuKa"


    P.S. dugo su Buksovci imali najavnu špicu:"...directed by Steven Spielberg...i $ako Pejakovich"
    Nemoj mi $aka dirat... To je legenda moja... Inace, evo jos 1 anegdota vezana za njega: U jednu Cetinjsku prodavnicu ulijece $ako i chini prodavacici: "Imate li hljeb od prekljuche?" -IMAMO "A shto ga ne bachiiiiish" :mrgreen:

  23. #48
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    ahahhaahhahahahhahahahhah

  24. #49
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    u prolazu
    Posts
    731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne može ovaj topic proći nikako bez Sloba Darića

    Evo jedne anegdote o njemu iz knjige Veska Pejovića "Ovoga nema niđe"

    Slobo Darić je jedno vrijeme radio u fotokopirnici „Trgoprometa", koja se nalazila na spratu upravne zgrade, neposredno do kancelarije generalnoga direktora. Jednoga dana, u ulaznom holu - srete se on sa nekim poslovnim partnerom koji ga upita:

    „Izvinite, možete li mi reći gdje se nalazi kancelarija generalnoga direktora?!"
    „Ooodma do mmmoje!" - odgovori Slobo.

    :twist:
    "Nas dvoje smo bili trougao sreće, kao brata voljeh tvog najboljeg druga"
    RASMC

  25. #50
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posa neki cetinjanin (ne znam o kome je rijec) u pg,i svratio na pjacu,i naletio na neke strasne limune,i kaze prodavacici daj mi 2kg,pita ga prodavacica oli da ih stavim u kesu,a on ce njoj,ne no cu ih kotrljat do Cetinja.. To je jedna od jacih anegdota..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cetinjske ikone XX vijeka
    By apsolutno_nemoguca in forum Centralni
    Replies: 50
    Last Post: 19-08-15, 14:57
  2. Cetinjske lipe
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 22
    Last Post: 09-07-10, 22:47
  3. Anegdote
    By augustin in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 09:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •