Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 168

Thread: Oralni sex

  1. #51
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aok! znaci drugarice me lazu.

  2. #52
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    magenta,ovi forumi su preposteni za nas razvratne...ajmo mi odavde da se lizemo u 69,ovako celavi,na miru po vas dugi dan
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  3. #53
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kod 69-ke mi je najbolje kad se oboje zalaufujemo pa kad ona toliko izludi da joj samo glava pane na moju butinu

    laku noc
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  4. #54
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    oralnim sexom ona pruza zadovoljstvo meni, a vaginalnim ja pruzam zadovoljstvo njoj.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  5. #55
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by enjoy_the_silence View Post
    .odnosno jedan veliki dio muškaraca uživa gledajući kako partnerka uživa dok je on zadovoljava...
    a nisam siguran jel tako na drugoj strani...po postovima u ovoj temi sam 100% siguran da nije tako, ili nijedna nema hrabrosti da prizna...
    + 1
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  6. #56
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    ovo drugo se na nase prostore nikako ne moze primijeniti, zapravo, ceste su situacije u kojoj ona njemu da, a on njoj ne, ili u kojoj jedno drugom, ali jako rijetko to da on njoj da, a ona njemu ne.
    Ili te drugarice lazu, ili imas losa iskustva sa tim manekenima

  7. #57
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A znaš kakvi su manekeni, samo znaju da šetaju onom pistom i da se keze pred fotografom.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Enjoy_The_Silence View Post
    A znaš kakvi su manekeni, samo znaju da šetaju onom pistom i da se keze pred fotografom.
    i vrlo je vjerovatno da sa vecim uzitkom lizu fotografu nego djevojci

  9. #59
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    i vrlo je vjerovatno da sa vecim uzitkom lizu fotografu nego djevojci
    puni ste predrasuda, n'o dobro...

  10. #60
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Manekeni nijesu gejevi. Oni su jednostavno biseksualci mahom...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #61
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post

    svashta!
    Ja samo kazem sto mi je pricao jedan kolega koji je maneken, a to je: da su muski manekeni mahom biseksualci... Nije rekao svi, ali je rekao da je procenat vrlo vrlo veliki... Podotovu oni koje je sretao na Tajlandu.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #62
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    puni ste predrasuda, n'o dobro...
    Nisu to predrasude, nego cisti zakljucak Sama si tvrdila da muskarci kod nas manje uzivaju u pruzanju oralnog sexa nego sto je slucaj kod zena, a posto kazes da preferiras manekene onda je jasno na onovu cega je tvoje misljenje takvo. Na drugoj strani ja se sa tim uopste ne slazem, a i sa drugovima kad se dotaknemo tema o sexu vidim da svi o tome sasvim normalno pricaju, bez ustezanja, i svi se slazu kako im to predstavlja uzivanje.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Manekeni nijesu gejevi. Oni su jednostavno biseksualci mahom...
    bisex jeste gej. To je osoba koja je istovremeno i straight i gay. Kao telefon sa kamerom, ima dvije radnje, ali mu zbog prakticnosti daju jedno ime

  14. #64
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    bisex jeste gej. To je osoba koja je istovremeno i straight i gay. Kao telefon sa kamerom, ima dvije radnje, ali mu zbog prakticnosti daju jedno ime
    Ja sam mislio da se ono njihovo udruzenje sto oce pravi parade jer zele da dobijaju batine, zove nesto kao GLBT (Gay Lesbian Bisexual Transgender), i da oni prave razliku izmedju toga...whatever...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #65
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ja sam mislio da se ono njihovo udruzenje sto oce pravi parade jer zele da dobijaju batine, zove nesto kao GLBT (Gay Lesbian Bisexual Transgender), i da oni prave razliku izmedju toga...whatever...
    primjecujem da su na svim temama na podforumu sex i erotika pocele da se vode rasprave o necemu sto veze nema s naslovom. what's the point, vas nekoliko je vec objasnilo da ne voli eksperimentisanje itd, ok, pustite LGBT i ostale, nek cine sto im je volja.

  16. #66
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    primjecujem da su na svim temama na podforumu sex i erotika pocele da se vode rasprave o necemu sto veze nema s naslovom. what's the point, vas nekoliko je vec objasnilo da ne voli eksperimentisanje itd, ok, pustite LGBT i ostale, nek cine sto im je volja.
    Sto je frka da porazgovaramo i o necemu do cega smo dosli tokom price?! Ja sam se vec izjasnio u skladu sa temom jasno i glasno, tj. da volim oralni sex. Svi ga volimo! Ko kaze da ga ne voli, taj laze ka' kucka. Eto!
    Je li ova tema samo zato napravljena, da se svi izjasnimo da volimo oralni sex, ili cemo da razgovaramo?
    Btw. ako ti ne odgovaraju pravac i smjer u kom tece ova tema, ti je usmjeri (samo prijedlazem) tako sto ces nam detaljno opisati tehniku kojom baratas, a muski i zenski clanovi odje ce ti dati savjete i sugestije kako da je unaprijedis. :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  17. #67
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Sto je frka da porazgovaramo i o necemu do cega smo dosli tokom price?! Ja sam se vec izjasnio u skladu sa temom jasno i glasno, tj. da volim oralni sex. Svi ga volimo! Ko kaze da ga ne voli, taj laze ka' kucka. Eto!
    Je li ova tema samo zato napravljena, da se svi izjasnimo da volimo oralni sex, ili cemo da razgovaramo?
    Btw. ako ti ne odgovaraju pravac i smjer u kom tece ova tema, ti je usmjeri (samo prijedlazem) tako sto ces nam detaljno opisati tehniku kojom baratas, a muski i zenski clanovi odje ce ti dati savjete i sugestije kako da je unaprijedis. :mrgreen:
    E nisi u pravu! Bio sam sa jednom djevojkom koja ziva nije dala da je oralno zadovoljim, i to uz obrazlozenje da joj je to gadno, i da joj nije jasno kako to mogu da radim! A istovremeno me je oralno dovodila do ludila Pa ti sad budi pametan prijatelju... Doduse, ona je jedini izuzetak za sad.

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ja sam mislio da se ono njihovo udruzenje sto oce pravi parade jer zele da dobijaju batine, zove nesto kao GLBT (Gay Lesbian Bisexual Transgender), i da oni prave razliku izmedju toga...whatever...
    Pazi, za mene je muskarac koji ga prima gey, pa ga mogu zvati kako oce.

    A sto se tice teme, nece nikome dlaka s glave opanut ako skrenemo za momenat na nesto sto se usput nametnulo kao zanimljivo, dok god tema ide u pravom pravcu.
    Last edited by OCTAVIAN; 07-01-10 at 15:50.

  18. #68
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    tako sto ces nam detaljno opisati tehniku kojom baratas, a muski i zenski clanovi odje ce ti dati savjete i sugestije kako da je unaprijedis. :mrgreen:
    a, ne, ne, ja o sexu pojma nemam, vec je dokazano. :joint:

  19. #69
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    E nisi u pravu! Bio sam sa jednom djevojkom koja ziva nije dala da je oralno zadovoljim, i to uz obrazlozenje da joj je to gadno, i da joj nije jasno kako to mogu da radim! A istovremeno me je oralno dovodila do ludila Pa ti sad budi pametan prijatelju... Doduse, ona je jedini izuzetak za sad.



    Pazi, za mene je muskarac koji ga prima gey, pa ga mogu zvati kako oce.

    A sto se tice teme, nece nikome dlaka s glave opanut ako skrenemo za momenat na nesto sto se usput nametnulo kao zanimljivo, dok god tema ide u pravom pravcu.

    I ja imam drugaricu koja kaze da nikad nebi dala momku da je oralno zadovolji , a da ona njega moze . Meni je to nekako cudno , aj da ne voli uopste to da radi pa ka sto kazu neke nebih ga nikad stavila u usta , ali da voli ona da zadovolji momka a da nece ona da vidi kako je da uziva . . . meni je to smijesno , dobro sada svako se drugacije osjeca i gadi se od nekih stvari a neke druge voli . . .
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  20. #70
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by []-DJ_Sm!nkA-[] View Post
    I ja imam drugaricu koja kaze da nikad nebi dala momku da je oralno zadovolji , a da ona njega moze . Meni je to nekako cudno , aj da ne voli uopste to da radi pa ka sto kazu neke nebih ga nikad stavila u usta , ali da voli ona da zadovolji momka a da nece ona da vidi kako je da uziva . . . meni je to smijesno , dobro sada svako se drugacije osjeca i gadi se od nekih stvari a neke druge voli . . .
    Posto je takvo razmisljanje kod zena prava rijetkost vrlo je vjerovatno da sam ti opalio drugaricu

  21. #71
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    E nisi u pravu! Bio sam sa jednom djevojkom koja ziva nije dala da je oralno zadovoljim, i to uz obrazlozenje da joj je to gadno, i da joj nije jasno kako to mogu da radim! A istovremeno me je oralno dovodila do ludila Pa ti sad budi pametan prijatelju... Doduse, ona je jedini izuzetak za sad.
    .
    :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
    to su osobe koje ne vole svoje tijelo i koje se stide necega ali cega to samo one znaju
    a ova tvoja je sigurno izuzetak
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  22. #72
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    prije il' kasnije, svaka ga proba...

  23. #73
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Veliki broj priča-a ne znam, nešto mi je to gadno, bla bla bla...Ali zato kad probaju...:yipiiii:

  24. #74
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta da pomislis o curi koja ti ne da da joj se primaknes dolje ? da je glibava il nesto
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  25. #75
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    tako nekako.. kad se curica tako stidi i gadi svoje pikice, obicno je kretensko vaspitanje iza tog tzv puritanizma...

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 15-05-07, 18:19
  2. oralni za 10 000
    By DiDa in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 19-03-05, 00:27
  3. Oralni sex da ili ne ????
    By LoVeRmAn_pG in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 13-10-04, 09:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •