Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 76 to 100 of 183

Thread: :::threesome:::

  1. #76
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Monogamista, a bi u kombinaciju fmf?!? Promisli ponovo, iako ti to može predstavljati izvjestan napor.
    Znas li ti uopste sta je bigamija, ljepotice? Pravis li razliku izmedju sklapanja braka sa vise osoba i seksualne interakcije sa vise osoba?
    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Koji se pojmovi brkaju?
    eto koji
    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Kod mene se ne radi o isprepadanosti, već o oprezu, jer ulaziti u seksualne kombinacije sa nepoznatima ili sa nedovoljno bliskim i poznatim je višestruko rizično, naročito ako se zna da je seks i dalje snažno tabuiziran.
    Sad toboze, ti neces da stupas u "rizicne" seksualne odnose pa zbog toga nijesi promiskuitetan, a na taj avatar kad te vide zene prepadnu se, a ne na ulici! Stavljali su te da stojis na ulaze od gej barova, da bi plasio zene da ne prilaze.
    Last edited by Samael; 04-01-10 at 07:47.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samael View Post
    Znas li ti uopste sta je bigamija, ljepotice? Pravis li razliku izmedju sklapanja braka sa vise osoba i seksualne interakcije sa vise osoba?
    Znači, ti bi da budeš seksualno bigamista, a bračno monogamista? Jesi li čuo ikad šta je to lažni moral ili licemjerje? Izvan braka bi da budeš razvratan, a u braku moralan. Dok si u crkvi izigravaš vjernika, a čim preko vrata od crkve bludnik i lopina. Probaj ponovo da promisliš, uvijek postoji mogućnost da ukapiraš.
    Quote Originally Posted by Samael View Post
    Sad toboze, ti neces da stupas u "rizicne" seksualne odnose pa zbog toga nijesi promiskuitetan, a na taj avatar kad te vide zene prepadnu se, a ne na ulici! Stavljali su te da stojis na ulaze od gej barova, da bi plasio zene da ne prilaze.
    Opet ne razlikuješ elementarne stvari, jer biti promiskuitetan ne znači stupati u seksualne odnos sa nepoznatim ili slabo poznatim ljudima. ... A ovo zadnje, o avataru, prepadnutim ženama na ulici, gej barovima i slično, predstavlja primjer kako neko nemoćan da koristi argumente u raspravi započinje vrijeđanje i svađu. Zato termometar u ruke i degustiraj.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  3. #78
    GentleGiant Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Znači, ti bi da budeš seksualno bigamista, a bračno monogamista? Jesi li čuo ikad šta je to lažni moral ili licemjerje? Izvan braka bi da budeš razvratan, a u braku moralan. Dok si u crkvi izigravaš vjernika, a čim preko vrata od crkve bludnik i lopina. Probaj ponovo da promisliš, uvijek postoji mogućnost da ukapiraš.
    Opet ne razlikuješ elementarne stvari, jer biti promiskuitetan ne znači stupati u seksualne odnos sa nepoznatim ili slabo poznatim ljudima. ... A ovo zadnje, o avataru, prepadnutim ženama na ulici, gej barovima i slično, predstavlja primjer kako neko nemoćan da koristi argumente u raspravi započinje vrijeđanje i svađu. Zato termometar u ruke i degustiraj.
    zasto moderator ovdje koristi duple arsine, pa banuje samaela iako je ovaj homoseksualac poceo prvi sa uvredama?

  4. #79
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Pa onda i tebe treba banovat jer si covjeka nazvao homosexualcem, a ne znas da li je homosexualac.

    I nije on prvi poceo sa uvredama, procitaj malo bolje, to nisu uvrede bile, nego sasvim logicna pitanja na stavove koje je samael iskazao, a to sto je bio nemocan da udje u dublju raspravu sa nekim ko ocigledno gleda stvari na drugaciji nacin, on je njega uvrijedio.

    Nihil, sve si u pravu, jos sam ranije rekao da se trebala napravit razlika izmedju pojmova, i na sto se misli, jer ovako je doslo do ovoga do cega je doslo, trebalo je napravit razliku izmedju threesome i svinganja, u braku ili dok je coek single.

    A svi se bune protiv trojke, a svi drkaju na threesome sa dvije ribe.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GentleGiant View Post
    zasto moderator ovdje koristi duple arsine, pa banuje samaela iako je ovaj homoseksualac poceo prvi sa uvredama?
    pa sto i da je homoseksualac? jel to znaci da treba da ga svudje repliciras i da to naglasavas, samael je banovan jer je prvi poceo vrijedjanje a i nije mu prvi da vrijedja ostale ucesnike u raspravi, isto vazi i za tebe, jer karakterisanje ko je kakav i sto je samo radi pisanja na forumu je zabranjeno, ako ne mozete da podnesete sto neko ima drugacije misljenje od vasih i brani ih, izlogujte se sa foruma
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #81
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mene je Samael vrijedjao preko ovih reputacija, ali nijesam se obazirao na to jer ne obracam paznju na takve. U svakom slucaju, drago mi je da je takva osoba (namjerno kazem osoba jer necu da koristim rijecnik takvih ljudi) banovana.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kako ukakiste lijepu temu...

  8. #83
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by didi View Post
    pa sto i da je homoseksualac? Jel to znaci da treba da ga svudje repliciras i da to naglasavas, samael je banovan jer je prvi poceo vrijedjanje a i nije mu prvi da vrijedja ostale ucesnike u raspravi, isto vazi i za tebe, jer karakterisanje ko je kakav i sto je samo radi pisanja na forumu je zabranjeno, ako ne mozete da podnesete sto neko ima drugacije misljenje od vasih i brani ih, izlogujte se sa foruma
    ooooooooooo je li moguce da se prvi put slazemo p o pitanju necega na 113232 foruma.

  9. #84
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    kako ukakiste lijepu temu...
    Jes vala prelijepa je.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #85
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    kako ukakiste lijepu temu...
    lijepu kako kome, vidim ja da je mnogima ovdje ipak bliza kosmaru, katastrofi i "pu, dalje od mene" scenariju.
    gre'ote!

  11. #86
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    a ko mi kaze da mu ne bi odgovaralo da je u one tri slike sa prosle strane je *****

  12. #87
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav za sve one koji vole da "igraju" 1 na 1.
    Imas 1 racku, ne mozes ga ubacit u dvije ckepi odjednom.
    Imas 2 ruke, ne mozes dirat 4 sise odjednom.
    Last edited by Luximus; 04-01-10 at 12:20.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #88
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    a ko mi kaze da mu ne bi odgovaralo da je u one tri slike sa prosle strane je *****
    ma joook...samo mu multitasking ne ide bas najbolje...u prevodu - jako smotan.

  14. #89
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    lijepu kako kome, vidim ja da je mnogima ovdje ipak bliza kosmaru, katastrofi i "pu, dalje od mene" scenariju.
    gre'ote!
    God damn hippies

    Meni jako smeta ova liberalizacija u sex-u i cinjenica da danas ljudi sa svakakvim parafilijama i perverzijama sebe nazivaju "ljudima sa zdravim sexualnim apetitima"! Vulgarizacija sex-a je unistila njegovo znacenje, njegovu moc i erotiku!

    Super cepajte vi vase cure sa jos trojicom ako vam je banja ili vi zene pustite dva tri napaljena idiota na vas ali nemojte pricat da je to normalno i govoriti "greote"ljudima kojima je to odbojno!

  15. #90
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva tema... Nema tu neke posebne price, za svaki proizvod se nadje kupac.

  16. #91
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    P.S. Potpuno se slazem sa Milosem a mislim da vecina i ne misli na svoje cure.

  17. #92
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poppy View Post
    Ada ne mogu svi da imaju Marsa u Skorpiji kao ti vrucu krv, strastvenost, izrazenu seksualnost!

    Vidis, mislio sam to nema veze, ali se ispostavlja da ima, ja sam skorpija u horoskopu, a mars vlada njome, a ja volim da experimentisem. Nikad nisam zadovoljan samo sa klasikom, uvjek tu mora da se doda jos ponesto novo da se proba. Tako da podrzavam threesome

  18. #93
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    God damn hippies

    Meni jako smeta ova liberalizacija u sex-u i cinjenica da danas ljudi sa svakakvim parafilijama i perverzijama sebe nazivaju "ljudima sa zdravim sexualnim apetitima"! Vulgarizacija sex-a je unistila njegovo znacenje, njegovu moc i erotiku!

    Super cepajte vi vase cure sa jos trojicom ako vam je banja ili vi zene pustite dva tri napaljena idiota na vas ali nemojte pricat da je to normalno i govoriti "greote"ljudima kojima je to odbojno!
    kakva sexualna liberalizacija? ne mislis valjda da se danas upraznjava bilo koja vrsta sexa koja nije bila poznata prije 2-3 hiljade godina? zasto na ove stvari gledate kao na nesto "novo"? :roll:

  19. #94
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mislim da je novo, niti da se tu moze nesto NOVO smisliti. Iskreno, meni nije ni odvratno niti smatram bolesnim... ionako svako ima svoje zelje, nego zaista mislim da ubija neku hemiju izmedju dvoje ljudi...

    Mogli bi nam samo reci ovi koji zele zasto nisu do sada ili ako jesu probali da li je ispunilo njihova ocekivanja...

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    kakva sexualna liberalizacija? ne mislis valjda da se danas upraznjava bilo koja vrsta sexa koja nije bila poznata prije 2-3 hiljade godina? zasto na ove stvari gledate kao na nesto "novo"? :roll:
    Mora da su i tada o tome na forumima raspravljali.

  21. #96
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    kakva sexualna liberalizacija? ne mislis valjda da se danas upraznjava bilo koja vrsta sexa koja nije bila poznata prije 2-3 hiljade godina? zasto na ove stvari gledate kao na nesto "novo"? :roll:
    Ovo prvo necu uopste da komentarisem! A da, mislim da se danas upraznjava mnogo vise "vrsta sex-a" nego prije upravo zbog te sexualne liberalizacije, zbog toga sto sex nije vise tabu pa neki ljudi misle da imaju pravo da svoje bolesne fantazije deklarisu kao normalne stvari i vise ne prezaju da ih zadovoljavaju!

    Naravno da je i prije orgijanja bilo ali da te pitam ko je orgijao i da li je to ikad bilo opste prihvaceno ili osudjivano? Moze sad da se prospe filozofija tipa masu stvari je prije osudjivano ali se na kraju ispostavilo kao dobro...ali orgijanje se, kao ni nekrofilija, pedofilija ni homoseksualizam nikad nece ispostaviti kao dobre stvari iz prostog razloga sto se kose sa zakonima prirode !

  22. #97
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Naravno da je i prije orgijanja bilo ali da te pitam ko je orgijao i da li je to ikad bilo opste prihvaceno ili osudjivano?
    Rim?Heleni?Huni?
    Orgije su bile i ostale dio svakodnevnog života,pa smatrao ti to prihvatljivim ili ne.
    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    ali orgijanje se, kao ni nekrofilija, pedofilija ni homoseksualizam nikad nece ispostaviti kao dobre stvari iz prostog razloga sto se kose sa zakonima prirode !
    Porediš orgije sa pedofilijom.
    Razlike između : Pedofilije i nekrofilije na jednoj,i homoseksualizma i orgijanja na drugoj strani su - u pedo i nekrofiliji postoje žrtve.
    Ove druge varijante su sporazumne.
    A ako ćemo o zakonima prirode - vjerujem da se onda zalažeš i za prirodnu selekciju među nama.Najjači opstaju,slabiji umiru.Vjerujem i da ne ideš kod doktora zbog toga.I medicina je petljanje sa prirodnim zakonima,pa nam ne smeta.
    Ako ti se ne sviđa,ne radi to i to je sve.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  23. #98
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Mora da su i tada o tome na forumima raspravljali.
    uzmemo li u obzir pravo znacenje rijeci "forum", onda nema sumnje u to.


    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Naravno da je i prije orgijanja bilo ali da te pitam ko je orgijao i da li je to ikad bilo opste prihvaceno ili osudjivano? Moze sad da se prospe filozofija tipa masu stvari je prije osudjivano ali se na kraju ispostavilo kao dobro...ali orgijanje se, kao ni nekrofilija, pedofilija ni homoseksualizam nikad nece ispostaviti kao dobre stvari iz prostog razloga sto se kose sa zakonima prirode !
    ocekujem da drzavni tuzilac reaguje povodom ove teme i da protiv mene bude podnesena optuznica, 3some je izjednacen s nekrofilijom i pedofilijom... sjajno!

  24. #99
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kleopatra je bila najveca nimfomanka, postoje zapisi o tome da je znala da potrosi i po desetak robova za jednu noc, nakon cega bi bili ubijeni. Da ne spominjem orgijanja na rimskim dvorovima koja daleko prevazilaze ove nase "nemoralne" price na forumu I da, to niko nije osudjivao ni tada, a ni sada.

    To sto nekome takav sex ubija odnos izmedju dvoje ljudi ne znaci da je tako i sa ostalima. Ja itekako znam da razdvojim sex sa voljenog osobom od onog koji upraznjavam radi samog sexa.

    Gospodo, osudjujte ono sto je lose po drustvo i sto ugrozava druge. Pored svih ratova, gladi, siromastva, globalnih problema, neko u sexu vidi zlo. E pa svasta cu cuti danas... Dabogda nam sex (pa cak i onaj najperverzniji) bio najveci problem na ovom svijetu

  25. #100
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    To sto nekome takav sex ubija odnos izmedju dvoje ljudi ne znaci da je tako i sa ostalima. Ja itekako znam da razdvojim sex sa voljenog osobom od onog koji upraznjavam radi samog sexa.
    Mislim da se misli na to da je tvoja voljena ukljucena.... Nebitno, ja ionako samo razmislih na ovu temu... ne bih se dalje ukljucivala... Nego mi niko ne odgovori na pitanje zasto nisu...

Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •