Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast
Results 151 to 175 of 178

Thread: Od cega vam se sastoji trening

  1. #151
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Ovaj trening Mark Lajhnera sam batalio za sad da radim i uzeo od Randy Couture sledeći:

    Uradio sam 4 runde sa tegom od 30kg i ka što pise 60 sekundi odmora izmedju rundi. Ali posle 4vrte runde moram da se drzim za nešto da ne panem
    Sad planiram da radim taj isti ali sa tegom od 35kg a ako postignem trening sa 40kg i 3runde biću zadovoljan.. za sad
    odlicna vjezba, jesi cuo sta kaze, fora je ne koristiti veliku tezinu nego tezinu sa kojom ces moci sto vise ponavljanja napraviti
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  2. #152
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Jesam ali nešto mi se ne sviđa to da radim sa malom težinom.. A ne znam odje sam vidio za taj trening da može da se radi 3 do 5 rundi: http://buildingbodies.ca/randy-coutu...-conditioning/
    Mislim da je dovoljno 3 runde sa nekom većom težinom.. Mada bi moga 6 rundi sa manjom težinom uradit sledeći put, čisto da vidim kako je.


  3. #153
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Cijepanje drva ka trening. Ima li efekta?


  4. #154
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    može imat što da ne
    She is only here to annoy herself!

  5. #155
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ne bi sad da mlatinjam nesto ali posto sam nekad se ubijao od treniranja tj. za vrijeme srednje skole neces mi mozda vjerovat isao sam 473 dana zaredom sto na goricu sto ako sam dje bio po ljetovanja ili zimovanje na treninge. Iz tog razloga i dan danas je dosta tih misica ostalo dje je a evo 4-5 god treninga nisam imao. Znaci cilj mi je da maknem stomak i podbradak ako je to moguce. Cini mi se da bih se samo vise napumpao a to mi nije cilj. Mislim da ovako kako sam sad gradjen bi vecina zagoricana voljela da je jer lise zaokrugljene glave ostalo je sve podnosljivo pa i taj stomak
    Ponavljam da mi je cilj da maknem kilazu da bi se osjecao ljepse i laganije.
    Ukoliko nije crnjak, ja nemam veze koliko sto hidrata i proteina pa da ne bi se sad ubijao od trazenja i gledanja po pakovanjima posaljize mi moze odje ili na private neki da tako kazem menu
    Mozda je bolje odje da ga malo svi iskomentarisete za mene i da vidim sto je najbolje. Ponavljam imam volju i moram sto prije pocet. Ne prilici momku od 25 god da nosi 100 kila. Izvinjavam se na duzini posta i zahvaljujem se na korisnim savjetima.
    Raspitaj se malo o dijeti koja se bazira na rotaciji ugljenih hidrata. Uz redovnu fizičku aktivnost (čitaj: svakodnevnu) možeš da izgubiš do 3kg nedjeljno.

    Ukoliko želiš da skineš salo, vrlo važna stvar za tebe je da se ne opterećuješ brojem pretrčanih kilometara ili brzinom kojom trčiš. Ti u suštini uopšte ne moraš da trčiš. Za skidanje stomaka i jačanje trbušnih mišića mnogo je korisnije brzo hodanje uzbrdo, po mogućnosti sa određenim opterećenjem.

    Ako ti nije crno, probaj da se penješ na Goricu svakog dana dok kiše ne krenu. Stavi u jedan ruksag 2-3 flaše vode od po 2 litra, pa se penji gore. Kad stigneš imaćeš vode da piješ, a i znojenje će ti bit pojačano zbog opterećenja.

    Ako ti dobro krene rotacija, poslije mjesec dana možeš da pređeš na KETO. To je nešto što je dosta rigorozno, ali daje najbrže rezultate. Ja sam sa tom dijetom gubio i do 5,5kg za nedjelju dana, uz svakodnevnu fizičku aktivnost i trening u teretani. Ali, o tom - po tom.

  6. #156
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    na koju foru gubis skoro kilo dnevno konstantno?
    She is only here to annoy herself!

  7. #157
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne moze nedjeljno tolko al dobro neka bude coeku, ja sam na nekom vidu ketoze, i smrsao sam 2 kila za prvih 10 dana mast cista otisla dje je trebala da ide, i nastavljam do pune definicije, al radim treninge 5 x nedjeljno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #158
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Cijepanje drva ka trening. Ima li efekta?
    Legedarni Mate Parlov je jednom prilikom,kad su ga pitali u cemu je tajna njegovog treninga,kazao da puno,puno shega drva!!! Staaara bokserska vjezba je mlacenje chesovom teskom machugom po gumi od bagera,sto mu dodje slicno cijepanju drva. Zato,sekru u ruke i cepaj!!!

  9. #159
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto se tice gubljenja masnoca tu je legendarni ANIMAL CUT! Naravnu uz pravilnu ishranu i krvnichke treninge. Sa njim i ovakvim preparataima se nije zezati,moraju se ocijedit dvije majice za trening ali daje fenomenalne rezultate. Gori masti,u dum podju,a misic ostaje.Uzdravlje ga pili!

  10. #160
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    na koju foru gubis skoro kilo dnevno konstantno?
    Ne znam brate, ja ne mršam kilo dnevno. Čak i sad imam malo problem s kilažom, nego nebitno.
    Sjećam se da kad sam bio na ketozi, skidao sam po 5kg nedjeljno. To znači da je to manje od kilogram dnevno i to je živa istina.

    Naravno, to važi u slučaju da ketozu ispoštuješ na skroz ispravan i tačan način. Dakle, bez ugljenih hidrata i šećera - sa proporcionalnim unosom omega 3 masti, obično kroz konzumiranje badema.

    Teško je za izdržati, jer čovjek 6 dana ne unosi ugljene hidrate u organizam. Perceptivne sposobnosti ti opadaju, nisi u stanju da učiš, brzo razmišljaš, zna i da ti se prispava... a tek to koliko si gladan nema potrebe da ti objašnjavam.

    Ja se namrtvo brzo gojim, ali dosta brzo i skidam kilograme, takav mi je metabolizam. Nije to kod svakog čovjeka isto. Nema nikakve potrebe da te lažem za nešto ovako beznačajno, ali nigdje ne piše ni da mi moraš vjerovati.

  11. #161
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Za mrsanje ne znam ali sto se tice dobijanja mase, ja sam zadnji put kad sam krenuo na to dobio 8kg za mjesec dana, samo pojacanom ishranom od 5 obroka dnevno


  12. #162
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karadaglija View Post
    Legedarni Mate Parlov je jednom prilikom,kad su ga pitali u cemu je tajna njegovog treninga,kazao da puno,puno shega drva!!! Staaara bokserska vjezba je mlacenje chesovom teskom machugom po gumi od bagera,sto mu dodje slicno cijepanju drva. Zato,sekru u ruke i cepaj!!!
    A jbg ova moja su bila tako laka da sam cijepa sa stolice


  13. #163
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    pg
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ne znam brate, ja ne mršam kilo dnevno. Čak i sad imam malo problem s kilažom, nego nebitno.
    Sjećam se da kad sam bio na ketozi, skidao sam po 5kg nedjeljno. To znači da je to manje od kilogram dnevno i to je živa istina.

    Naravno, to važi u slučaju da ketozu ispoštuješ na skroz ispravan i tačan način. Dakle, bez ugljenih hidrata i šećera - sa proporcionalnim unosom omega 3 masti, obično kroz konzumiranje badema.

    Teško je za izdržati, jer čovjek 6 dana ne unosi ugljene hidrate u organizam. Perceptivne sposobnosti ti opadaju, nisi u stanju da učiš, brzo razmišljaš, zna i da ti se prispava... a tek to koliko si gladan nema potrebe da ti objašnjavam.

    Ja se namrtvo brzo gojim, ali dosta brzo i skidam kilograme, takav mi je metabolizam. Nije to kod svakog čovjeka isto. Nema nikakve potrebe da te lažem za nešto ovako beznačajno, ali nigdje ne piše ni da mi moraš vjerovati.
    Bademi sadrze 6g UH i 2g secera na 100g.

    Ketoza je kao liposukcija, salo nestaje ali se vrace brzo brzo.

    Ketozna dijeta sa minimalnim unosom nestetnih UH daje bolje rezultate nego full ketozna dijeta.

    Tijelo i dalje proizvodi ketone ako uneses cca manje od 20g UH dnevno, ali ti organizam ne vapi i nemas osjecaj gladi prvih dana kao sa ketoznom.

    Ja ti vjerujem da ti vjerujes u to sto pises, ali nisi 100% u pravu. Barem ja tako mislim
    You tried your best and you failed miserably. The lesson is 'Never try'.

  14. #164
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Planira sam da nabavim 10ak starih guma od auta i spojim ih jednu na drugu i dobijem gumenog covjeka. Njega bih koristio za bacanja, rvacke vjezbe i GnP. Samo ne znam oce li bit pretezak


  15. #165
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    zavisi od kojeg auta su gume
    She is only here to annoy herself!

  16. #166
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nabavio sam 10 komada i jos mi treba jedna da bude nedje moje visine kad ga napravim bice slike a 13ice i 14tice su vecinom


  17. #167
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Nabavio sam 10 komada i jos mi treba jedna da bude nedje moje visine kad ga napravim bice slike a 13ice i 14tice su vecinom
    LUUUD!!!! heheh, kad ga napravis,obavezno dolazim da vidim kakvog si sneska stvorio ))))))
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  18. #168
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    poceo sam da radim prije par dana i vec sam nabacio 1.5kg, a trening mi se sastoji 95% nordijsko i traka(brzi god uglavnom i malo trcanja) i 5% sprave sklekovi i trbusni...pijem tecnosti dosta, probacu sa keto ako izdrzim bez secera pa cemo vidjet oce li ta masa malo dolje
    She is only here to annoy herself!

  19. #169
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    poceo sam da radim prije par dana i vec sam nabacio 1.5kg, a trening mi se sastoji 95% nordijsko i traka(brzi god uglavnom i malo trcanja) i 5% sprave sklekovi i trbusni...pijem tecnosti dosta, probacu sa keto ako izdrzim bez secera pa cemo vidjet oce li ta masa malo dolje
    kad se sjetim da sam nekad se borio da nabacim koji kg, sad molim boga svako jutro prije vaganja da ne iskoci za 1kg vise, plus svaki dan treninzi,plus pazim sta jedem (ali ne koliko jedem) )), ja treniram 5-6 puta nedeljno , 3 dana neki mma all around workout ( cross fit i cardio+ snaga za grappling imam 3-4 treninga pa zavisi koji uzimam)+ sobno biciklo ,na dosta veliki napor 20 min to traje neki 50 minuta do sat vremena sa pauzicama , dok druga 2-3 dana gorica ili toloska 3-5 km, plus neki manji strength+cardio i nakon toga razboj (ILI SKLEKOVI) i vratilo (sa pauzama od sat i 15 do sat i 30)...I opet sve to je P..... dim kakvi su nam treninzi u Grappling Art-u,gdje zbog mog promijenjenog za nijansu radnog vremna ne mogu da stizem na svaki trening jer bih morao s posla da bjezim , ali valjda se vratim braci brzo )))
    Last edited by RiddicK; 26-05-12 at 21:52.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  20. #170
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Riddick View Post
    LUUUD!!!! heheh, kad ga napravis,obavezno dolazim da vidim kakvog si sneska stvorio ))))))
    Napravio sam ga tegija je mislim da mu skinem 2 gume ali ga neka ovako, pomucicu se dok ne mognem da ga dignem do visine glave


  21. #171
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Radim tijelo dva puta nedeljno, s tim sto prva tri dana radim bazicne vjezbe sa slobodnim tezinama, pa dan pauza, pa sledeca tri dana iste misicne grupe ali sa masinama i manjim bucicama, vise ponavljanja. Kad radim kardio, radim ga odmah posle treninga, oko sat vremena.

  22. #172
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Vozih biciklo 16km za 35min a posle toga 3 runde po 3 minuta rvanje sa onom gumenom azdajom


  23. #173
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Vozih biciklo 16km za 35min a posle toga 3 runde po 3 minuta rvanje sa onom gumenom azdajom
    ko pobijedi vise puta...kladim se na gumenog zmaja hahah
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  24. #174
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    nikad ne trazi pauzu )


  25. #175
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    nakon mjesec dana treninga spustio sam sa 115 na 114 kg, kakav ačivment
    She is only here to annoy herself!

Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •