Results 1 to 19 of 19

Thread: ''oci u oci'' montena - Miroljub Petrovic

  1. #1
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default ''oci u oci'' montena - Miroljub Petrovic

    Bogami se cudim da ga Marko Novakovic doveo, al eto za pohvalu svakako
    pricao je o zdravlju, prirodni nacin

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledala sam, bas je bila repriza danas i svaka cast sto ga je doveo. Ono bi trebalo svako da cuje!
    (Posebno mi je drago sto je potvrdio neke moje zakljucke kojima su mi se pojedini smijali, pa ih je konacno uvjerio, ha! )
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Gledala sam, bas je bila repriza danas i svaka cast sto ga je doveo. Ono bi trebalo svako da cuje!
    (Posebno mi je drago sto je potvrdio neke moje zakljucke kojima su mi se pojedini smijali, pa ih je konacno uvjerio, ha! )
    Koje puppy navedi ih brate moooojjjj...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    mene nije impresionirao. Nije mi se dopalo par stvari koje sam čula, a opet nije rekao ništa novo, ništa čudno...dao je par promašenih odgovora..valjda niej znao što da kaže pa se zapetljao nije ni znao što priča...razumjeću da je protiv ove nove vakcine, zato što je neispitana, nova, nepoznata, ajde da se složimo da ima mnogo sumnjivih koincidencija kad je ova vakcina u pitanju, ali da jedan čovjek koji se predstavlja kao ljekar (mada ne znam zašto ga Marko zove "doktore"....čovjek reče da je mašinac, gradjevinac, tako nešto, a da je u americi "studirao" prirodnu medicinu, ma ne reče i da je završio...i ko priznaje tu diplomu, ako je ima?) može biti protiv vakcina koje su spasile na milione djece i koje su zaslužne što su iskorijenjena mnoge bolesti koje su kosile djecu do 3 godine...e to mi nije jasno...direktno unižava medicinska doistignuća u 20 vijeku, a ona nijesu mala...milioni života su spašeni zahvaljujući napretku medicine.

    nije mi se dopao, a gladala sam danas reprizu ponukana izlivima oduševljenja. Ništa spektakularno nije rekao.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Gledala sam, bas je bila repriza danas i svaka cast sto ga je doveo. Ono bi trebalo svako da cuje!
    (Posebno mi je drago sto je potvrdio neke moje zakljucke kojima su mi se pojedini smijali, pa ih je konacno uvjerio, ha! )
    reci, i mene zanima, mada nijesam vidjela cijelu emisiju, prvih pola sata sam propustila...možda mu je koncentracija bila malo bolja pa je možda i rekao nešto što nijesmo znali:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #6
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    covjek ima svoju ideologiju i samo je predstavlja, na nama je odluka

    mene zanima ono za Amise sto je prica, ako ti ljudi stvarno ne obolijevaju od istih bolesti koje postoje u gradovima, onda nema dileme...

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o cemu vi pricate..ko je taj covjek....koja emisija...pa montgena nema ni studiJo!
    :)

  8. #8
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ah, ovo je onaj čuveni kreacionista, nadrinaučnik, koji se razumije u sve i svašta. Uzme malo provjerenih činjenica da ispadne vjerodostojan, pa im onda doda gomilu budalaština i smućka senzacionalnu bućkuriš priču. No, svaki bućkuriš nađe svog konzumenta.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Koje puppy navedi ih brate moooojjjj...
    Quote Originally Posted by zvoncica
    reci, i mene zanima, mada nijesam vidjela cijelu emisiju, prvih pola sata sam propustila...možda mu je koncentracija bila malo bolja pa je možda i rekao nešto što nijesmo znali:mrgreen:
    hahaha, to je vise sala bila jer to sto je pricao je skoro svima poznato, al eto milo mi je sto covjek potvrdio sledece: :mrgreen:
    O snu - da nije isto ako zaspes oko 12h i ako zaspes posle 1 ili 2h jer se organizam najbolje odmara u periodu od 12h do 2h. Ovo kad sam jos davno rekla pojedini mi rekose: Aoo, a bjezi vise ti s tvojim teorijama!
    Onda o stresu - kako treba birat pozitivne ljude oko sebe i jos neke sitnice... Sto je jako tesko zakljucit zar ne? Ali dobro, nekad davno meni rekose: ada ne bi se onda druzili s nikim, no dobro...
    Onda o nacinu lijecenja nekih bolesti, o ishrani, o vakcini i ne znam ni ja sto je bilo jos ne mogu se sjetit sad.
    Emisiju sam gledala na preskoke, nisam cijelu, mozda ni pola sata kad se sve skupi, ali ovo sto sam gledala mi se bas svidjelo.:mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako meni organizam zna koliko je sati?
    Kreč, kolica i mešalica.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    hahaha, to je vise sala bila jer to sto je pricao je skoro svima poznato, al eto milo mi je sto covjek potvrdio sledece: :mrgreen:
    O snu - da nije isto ako zaspes oko 12h i ako zaspes posle 1 ili 2h jer se organizam najbolje odmara u periodu od 12h do 2h. Ovo kad sam jos davno rekla pojedini mi rekose: Aoo, a bjezi vise ti s tvojim teorijama!
    Onda o stresu - kako treba birat pozitivne ljude oko sebe i jos neke sitnice... Sto je jako tesko zakljucit zar ne? Ali dobro, nekad davno meni rekose: ada ne bi se onda druzili s nikim, no dobro...
    Onda o nacinu lijecenja nekih bolesti, o ishrani, o vakcini i ne znam ni ja sto je bilo jos ne mogu se sjetit sad.
    Emisiju sam gledala na preskoke, nisam cijelu, mozda ni pola sata kad se sve skupi, ali ovo sto sam gledala mi se bas svidjelo.:mrgreen:
    meščini, dobra moja Puppy, da svi znamo, to i naši stari pričahu iako mnogi nijesu mnogo škole imali, da je bolje leći rano, pa rano ustati, jer je zdrav san, dug barem 8 sati jedini način da se ogranizam odmori...isto kao što je bitno organizmu ujutro dati dovoljno energije, pa s tim u vezi doručak može da bude jak, ručak se dijeli sa prijateljem, a večera da neprijatelju...no znaš kako, nije da ne vjerujem da je i danas ova teorija bolja od ovoga što mi radimo (liježemo kasno...ups, rano:mrgreen:, ustajemo kasno, najviše jedemo uveče i to djao popio ne trošimo!), ali je jasno kao dan da su se životni uslovi mnogo promijenili u odnosu na vrijeme djedova i pradjedova, jer oni bi se nabucali cicvare pa pošli da razbijaju krše ne bi li još koji metar kamenjara pretvorili u plodnu zemlju...pa bi pješke gore dolje po selu i do grada, i svaki gram cicvare i realno, potpuno nezdrave, masne hrane, sa današnjeg stanovišta, potrošili i bili zdravi, ne boj se.

    Nijesam čula za Amiše što je pričao, ali sam gledala jednu emisiju na travel and living o Amišima i njihovoj djeci bolesnoj od raznih kancera, uopšte bolesti koje se moraju klinički i operativno tretirati...valjda oni imaju neki problem sa modernim liječenjem djece pa svoje članove ekskomuniciraju iz zajednice jer su odveli djecu u bolnicu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #12
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mene nije impresionirao.......direktno unižava medicinska doistignuća u 20 vijeku, a ona nijesu mala...milioni života su spašeni zahvaljujući napretku medicine.
    Stvar sa kojom se ne slazem sa tobom tice se farmacije kao dijela medicine. Mislim da je jako izvjestacena i da je posebno u poslednjih nekoliko godina pod jekim uticajem trzista i marketinga u, naravno, zelji za sto vecim profitom. Vidjecete i sami da kako koji dan prodje, osvane tona novih tableda koje sadrze milion i jedan novi vitamin, mineral i jos mnogo stvari koje su izuzetno "potrebne vasem organizmu"!!!! Ma daj! Da li neko stvarno misli da je to realno? Da se postuju svi zahtjevi reklamiranog dijela farmacije mi ne bi stizali normalan obrok da imamo nego bi gutali tablete po vas dugi dan.
    U tom svjetlu mi je i prica o gripu raznih tipova: prvo je bio pticiji pa svinjski pa ce vjerovatno jos koja zivotinjska vrsta koja je predmet masovne proizvodnje hrane da dozivi 5min slave i imace svoj grip. Mas produkcija je srozala kvalitet svega, pa i hvrane koju jedemo. Ko god ima priliku trebalo bi sam da proizvodi hranu, makar za salatu. U Zeti recimo mi se desilo da mi covjek kaze: ne beri sa te jabuke nego cu ti dat ovu od iza kuce, ta nije samo bojevim otrovom prskana. Cak i proizvodnja meda, sto je meni bilo zapanjujuce, moze da bude pod jakim uticajem nezdravih preparata. ALI postoji 101 nacin prirodne proizvodnje koju su primjenjivali i nasi djedovi. Oni nisu imali ni jedan pesticid koji je danas raspoloziv. Priznacete, mnogo kvalitetniji nacin proizvodnje, mnogo zdravija hrana.

    Sad cinjenica je da su se stari nezdravo hranili (bocunak rakije, frtalj slanine i parce leba im je trajalo citav dan), cicvare i ostale nezdravi su bile luksiz cak. Poenta je da su oni to trosili fizickim radom (citak: fizickom aktivnoscu). Tog rada danas nema i jednostavno se ljudi moraju cuvati hranom i nacinom zivota da bi postigli efekat. Prevencija je nesto sto jako postujem. Umjerena fizicka aktivnost i takodje umjereno uzivanje u hrani mene odrzavaju u sasvim OK formi i u imunoloskom smislu. Ne pamtim kad sam bio prehladjen niti da sam neku tabletu pio.

    "Ne znam da li ovo nekome koristi ali sigurno nece da skodi...a cim ne skodi onda koristi." Toliko

  13. #13
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ja sam se presmijao ovom liku. Kao sto je masu vas vec reklo do sad, covijek je uzeo neke opste poznate stvari i predstavio ih kao da su njegovo otkrice. On je u pravu i za zdravu ishranu i za san ali je covijek rekao toliko ortodoksnih gluposti da ja u jednom trenutku nisam znao da li se zajebava ili ozbiljno prica...samo sam cekao da kaze da je majcino mlijeko i dojenje stetno po bebu...Najjaci su mi njegovi odgovori kako lijeciti bolesti....hebes lijekove 3 dana detoksiFIkacije i sve sto te snaslo ode u zaborav! Kakvi crni antibiotici, da su ljudi u vrijeme "spanskog gripa" pili samo sokove 3 dana ne bi niko umro!
    Najgore je sto ima ljudi koji povjeruju u ove price pa rizikuju svoje i zdravlje svoje djece!

    Mogu se kladiti da ovaj "travar" ne moze uraditi 20 sklekova i da ce dobit gripu ove sezone

  14. #14
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaaaa koliko mi je gadann

  15. #15
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    o cemu vi pricate..ko je taj covjek....koja emisija...pa montgena nema ni studiJo!
    ni ja nisam u toku.....dajte...kazH'Te vishe

  16. #16
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    ni ja nisam u toku.....dajte...kazH'Te vishe
    Pogledaj datum teme pa ce ti jasno bit zasto nisi u toku
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  17. #17
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Pogledaj datum teme pa ce ti jasno bit zasto nisi u toku

    hahahahahahahahahhahahahahaha...e ovo je biser na biserima...ovo moje treba u annale da udje

  18. #18
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ja skoro za sve teme iz 2009te nisam u toku
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  19. #19
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Montena
    By gatsbyy in forum Televizija
    Replies: 44
    Last Post: 09-12-12, 19:59
  2. #montena
    By TrOuBlEsOmE in forum Centralni
    Replies: 25
    Last Post: 01-08-07, 21:48
  3. Boban Petrovic - Prepad
    By Chedo in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 26-07-06, 15:20
  4. montena music box
    By webber in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 07-08-05, 19:07
  5. #montena
    By Proximus in forum Centralni
    Replies: 50
    Last Post: 26-09-04, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •