Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 161

Thread: Buducnost-Crvena Zvezda

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by okac
    Naravno da je debilno do imbecilnosti navijati za veliku Zvijezdu i Partizan koji dođu u tvoju malu državu,u tvoj mali grad i igraju protiv tvog malog i mladog kluba,koji se poslije par godina vratio u prvu ligu i napravio najprijatnije iznenađenje sezone!


    evo ja mladom i perspektivnom timu iz podgorice zelim sve najbolje, pa da budu drugi u prvenstvu

    isto tako mi je bio mio i kom prosle godine, posebno kad uzese bod partizanu

    i zeta mi je simpaticna, mada ce biti zajebano ako golubovci postanu opstina :lolblue:

    ja mislim da je posteno od mene, jer ipak nisam rodjeni podgoricanin, je li tako azraele?
    Tako je maliciozni covjece :P
    Nego, mozda je bolje da si pitao, ocemo li te pustiti da zivis u Podgoricu? :P :lolblue: :mrgreen:
    a ako vas fino zamolim?

  2. #77
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Quote Originally Posted by GAGA
    nisam chiko, nisam chiko ja, ****** ciganska, ****** ciganska!!!
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

    NISAM CHIKO, NISAM CHIKO JA, ****** CIGANSKA, ****** CIGANSKA!
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
    NISAM CHIKO, NISAM CHIKO JA, ****** CIGANSKA, ****** GROBARSKA!
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
    Pa naravno da niste,varvarske pi*ke vi ste! :wink: :P 8)

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda treba razmislit

    A jel ovo sad postade odjednom neka moda da svi navijaju za Buducnost?

    A pola ljudi sa foruma ne zna ni imena igraca.

    Ja licno ne navijam ni za Buducnost ni za Partizan ni za C. Zvezdu, jer to je sve samo ne fudbal.

    A koliko je recimo sinoc bila dobra utakmica Real M - Leverkuzen, eee kad ce se onakav fudbal igrati kod nas da mi je znat.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Onda treba razmislit
    eee kad ce se onakav fudbal igrati kod nas da mi je znat.
    ali zato MI IMAMO SUZAVAAAAC SUZAVAAC SUZAVAAAAC MI IMAMO SUZAVAAAAC ONI NEMAJUUUUUU
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dotako sam dno zivota!!!!
    Sad je u modi da se navija za buducnost i da budesh "Varvar"! proce to ovi narod za jedno 2-3 godine!

    Kraj Beograda selo malo selo malo Titograd se vazda zvalo!!!! !
    Samo nek su zdrao i varvar i delije i mishevi i grobari i javno komunalno itd...

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    nisam chiko, nisam chiko ja, ****** ciganska, ****** ciganska!!!
    A gdje je dio "Zvezdin delija"? :idea: Ne ne, ne ide tako.

    Quote Originally Posted by ice
    ali zato MI IMAMO SUZAVAAAAC SUZAVAAC SUZAVAAAAC MI IMAMO SUZAVAAAAC ONI NEMAJUUUUUU
    A ti cuti, da ne pochnem da dajem one slike i snimke ovuda, ovo ono, tralalala. :P :P
    Rekao mi je DIDI da mogu da te zafrkavam, pa ti vidji. :P



    Mademoiselle.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa

    Quote Originally Posted by ice
    ali zato MI IMAMO SUZAVAAAAC SUZAVAAC SUZAVAAAAC MI IMAMO SUZAVAAAAC ONI NEMAJUUUUUU
    A ti cuti, da ne pochnem da dajem one slike i snimke ovuda, ovo ono, tralalala. :P :P
    Rekao mi je DIDI da mogu da te zafrkavam, pa ti vidji. :P
    vidji, ti me mos zafrkavat no DIDI ne moze, pa to kroz tebe ide

    a kad si ih vec pomenula, mogli bi se pretrgnut pa mi i poslat to zaisto, da se dicim malo :P
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Quote Originally Posted by GAGA
    nisam chiko, nisam chiko ja, ****** ciganska, ****** ciganska!!!
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

    NISAM CHIKO, NISAM CHIKO JA, ****** CIGANSKA, ****** CIGANSKA!
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
    NISAM CHIKO, NISAM CHIKO JA, ****** CIGANSKA, ****** GROBARSKA!
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
    NISAM CIKO
    NISAM CIKO JA
    ZVEZDIN DELIJA
    P I C K A CIGANSKA!!!!!

    TAKO IDE :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by DIDI
    hombre malo se previse ironican i tiskas nos dje ti nije mjesto, i vodis racuna o tudjim zivotima tj. necem sto te ne bi trebalo zanimati tako puno, no tvoja bolest ne nasha...
    didi, uopste nisam ironican, vec posto ja zivim u podgorici, a ne navijam za buducnost, zbog cega me drugi nazvase debilom, zakljucih da se ova prica i mene tice. sto se tice ovoga o tudjim zivotrima, bolesti itd, nemam komentar, ostavljam to tvojoj savjesti.
    Trebalo bi da imas komentar posto te sve zivo interesuje, kao prvo pises da si vidio da bacam nekoga, ironican si tu, jer sam ti objasnio da su tukli curu sa stolicom po glavi, a ti ako si stvarno gledao a nisi prisao da pomognes kao sto je vecina gledalaca uradila onda ne znam koga treba da grize savjest, mene nece sigurno!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da se ne raspravljamo ovuda, imas p.m.

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imas PMS

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    a kad si ih vec pomenula, mogli bi se pretrgnut pa mi i poslat to zaisto, da se dicim malo :P
    Poslacem ti nocas na mail, poshto sad zhurim vaniiiininininininii. :P
    Maaaaah. ~



    Mademoiselle.

  13. #88
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI

    NISAM CIKO
    NISAM CIKO JA
    ZVEZDIN DELIJA
    P I C K A CIGANSKA!!!!!

    TAKO IDE :P
    izvinjavam se na pogresnim lyrics
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    E kakav tim bjese imala ta "mala" Buducnost nekad....Hmm cek..

    Lekovic,Zhishka Petrovic,Stanisavljevic,Bozovic,Vlahovic, Drobnjak,braca Brnovic,Savicevic,Mijatovic,Vukicevic,Saveljic,Mug osha...

    Najezim se vas
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #90
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Tha_Maddog,

    pravi si Saldzija!
    Svidja ti se $al? :P 8)

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ja volim ovo grupno personifikovanje, pa to je zvek.
    Prvo, nikako mi ne ide u glavu kao smo svi odjednom varvari? Lijepo se sjecam utakmica dje je navijalo ne vishe od 30-tak ljudi.
    Vrlo dobro se sjecam da su se sa imenom fudbalskog kluba (posebno na njih mislim) sprdali i mladi i stari podgoricani.

    Lijepo se sjecam scene gdje smo nas nekoliko jurili u dresu Partizana za vrijeme jedne odbojkasne utakmice izmedju Buducnosi i Partizana. Igrala se u sali moje tadasnje skole, (Radojice Perovic). Apsurd, reklo bi se, ja Navijac partizana, ocu da bijem svog kolegu

    Htjeli mi to da priznamo ili ne, U Jugoslaviji su uvijek postojala 2 tima. Partizan i Zvezda. Sve ostalo je bilo na margini.

    ja nikad nisam bio neki strasteni navijac, ali sam nekako u startu znao da sam za partizan (mozda zbog boje). Jednostavno, sva djeca su bila podijeljena na crvene i crne. Buducnost niko nije pominjao.
    Postojala je ona i tada, cak je bila i bolje kotirana nego sad, ali jednostavno, bila je mali klub.

    Uprkos tome, uvijek sam na utakmicama na kojima igra Buducnost, navijao za njih. Jednostavno, tim iz mog grada, moji sugradjani... Za koga, ako ne za njih. Pa i kad igraju protiv Partizana.
    Isto tako sam navijao i za Zvezdu protiv nekog tima iz evrope (stho bi bilo nezamislivo da sam pravi navijac partizana), isto tako sam navijao za reprezentaciju Hrvatske kad je igrala protiv Turske, prije nekih 5-6 godina, dok smo josh bili u velikom "nezboru". jednostavno su mi blizi...
    Nego, da ne shirtim prichu.
    meni su takodje neshvatljive izjave vodja delija i grobara koji kazu da vise mrze partizan, odnosno zvezdu, neo shto vole njihov tim...
    to je po meni bolesno...
    U sushtini, i to zagrizeno navijanje je po meni pomalo bolesno.

    Narod nezadovoljan bira stadion da izdushi., To je u stvari sushtina navijanja, da ispraznish vishak energije na pravi nacion. Ali, ne. Kod nas je to narod pogresno shvatio. A po sistemu, "U masi sam, pa je odgovornost manja" u stanju su da naprave svakakve ispade.

    Uhvatili ste se oko price o suzavcu. Nebitan je! Zaboravite ga! Zashto tuche oko stadiona? Jesu li mogli nashi dragi varvari da izadju, sacekaju da vjertar odnese suzavac i da se vrate na stadion i nastave navijanje? Jesu li mogli da isposhtuju svo j klub koji tolikovole umjesto shto su ih uvalili u probleme? TAKO SE NE NAVIJA ZA SVOJ TIM!!!
    Izvini, Chaka, izvini Skochko, izvini Lazo! Dobri ste momci sva trojica, ali greshka je vasha! Niste do kraja iskontrolisali masu koju ste sa sobom poveli. Trebalo ih je obuzdati, zato vodje i sluze. Ne idu vodje u tuchiu za nekolicinom napoaljenih maloljetnika. za vodjama se ide!

    Niko mi ne moze opravdati momke koji us udarili radnike hitne pomoci. Niko mi ne moze oravdati to shro je jedan od navijaca uskocio na teren i gotovo nokautirao jednog od igraca Zvezde.

    Svaka cast varvarioma shto se zalazu da klub iz nasheg grada bude dostojno ispracen na utakmicama. Treba za to imati i snage i zivaca, a i vremena. ali, napravili su greshku ovog puta, i to se mora priznati, i dzabe se svi vi sad odje popnite i vichite da volite podgoricu i podgorichane, ne mozete tu greshku osporiti.
    Ne voli nishta vishe od mene podgoricu ni jedan od vas koji bezuslovno i u svemu podrzaste svaki chin varvara, pa makar bio pogreshan! A da ne pominjem koliko manje vole podgoricu eni jadovi te izbishe vozace kola hitne pomoci! Neka im je na obraz!

  17. #92
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mikelly ne prdi leba ti

    ser Brano Milacic!!!!!!!!!!!
    ser Brano Milacic!!!!!!!!!!!

    sto ce nama Hektor Kuper
    kad je nama Brano super!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Mikelly ne prdi leba ti

    ser Brano Milacic!!!!!!!!!!!
    ser Brano Milacic!!!!!!!!!!!

    sto ce nama Hektor Kuper
    kad je nama Brano super!
    cuti *****u

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pročitah neđe ranije, ovđe je neko napisao da je bit Varvar moda i da će nas to proći za 2-3 godine...

    e pa druže, samo da ti rečem da si se zajeba, iako biste vi voljeli da budu samo Delije i Grobari i da im se vi zavučete u pakšu kad god oni dođu na gostovanje po CG (neki idu samo protiv Budućnosti ), jer Varvari i Budućnost će živjeti vječno... ustvari što imamo mi da pričamo, mi smo nastali prije CZ i Partizana jedno 20 i kusur godina, tako da ste vi za nas đeca...

    naravno, opet stara priča Delija kako je nas 50 ubilo njihovu dvojicu...a dokle ta priča više, viđeo sam vas sad u nedelju i ako vi ono nazivate koreografijom i navijanjem ( s obzirom za kakvu se grupu predstavljate), onda ne da ste truli, no nemam riječi za vas...

    mogu ođe još da pišem, nego mi je crnjak trošit vrijeme na vas...
    WU TANG Nigga thats for something...

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    paz te ovo
    ja kad sam ima 7,8 godina ujak me je bio poveo da gledam utakmicu,bile su one žute ograde,i provuka sam bio glavu i zaglavila mi se
    morali su da krive šipke da me izvuku...
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mungos
    paz te ovo
    ja kad sam ima 7,8 godina ujak me je bio poveo da gledam utakmicu,bile su one žute ograde,i provuka sam bio glavu i zaglavila mi se
    morali su da krive šipke da me izvuku...
    da nije tebe ujak poveo kad si mali bio, ostavio te tamo 2-3 godine da ti glava poraste, dosao po tebe i onda nisi mogao glavu izvuc?


    inace KiKiCe, fino si od rijeci ispala :P daj salji mi to oli
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  22. #97
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Center Of Marakana
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pravi su mikelly odjedanput sva ona djeca mala ja gledam gradom pjevaju i napred buducnost itd... pomamili su se potpuno znam kad je bila buducnost u 2 ligu 30 ih nije bilo navijacha a sad iljadu na zvijezdu bilo e stvarno i jos se nasli da biju nas 300 pa u beograd vaas cekaju i ono za bisevca :twisted:
    Ti si moje sidro
    koje me drzi dok moj brod tone

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja cekam dan kad ce buducnost da podje na marakanu i tamo ce da napravi nevidjenu koreografiju!
    tj sve delje ce da se postide i da se razocaraju u navijanje!

    Dzabe je buducnost nastala 100 god prije CZ i Partizana kad ona sad nije njima ni do koljena!
    A navijanje necu ni spominjat!

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Ne radi Chaki i Lazu kompjor pa su rekli da ce pogledat forume kad im proradi fixni
    Chaka nema kompjuter nako ne zauzme kakvi na aerodrom a od svih Ivanovica jedino je Skocko imao kompjuter, i to sluzbeni

    Nick4life, logicno je da ce vise ljudi navijati za Buducnost sad kad je usla u prvu ligu, i je li Bog dao. Meni je i prirodnije da ljudi ovdje navijaju za Buducnost, ali razumijem i ljude koji navijaju i za partizan i zvezdu. Ne razumijem samo stavove ljudi koji ne mogu da vjeruju da neko ne navija za Buducnost, a ni sami nisu navijali za Buducnost do prije par godina...

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uhvatili ste se oko price o suzavcu. Nebitan je! Zaboravite ga! Zashto tuche oko stadiona? Jesu li mogli nashi dragi varvari da izadju, sacekaju da vjertar odnese suzavac i da se vrate na stadion i nastave navijanje? Jesu li mogli da isposhtuju svo j klub koji tolikovole umjesto shto su ih uvalili u probleme? TAKO SE NE NAVIJA ZA SVOJ TIM!!!
    Izvini, Chaka, izvini Skochko, izvini Lazo! Dobri ste momci sva trojica, ali greshka je vasha! Niste do kraja iskontrolisali masu koju ste sa sobom poveli. Trebalo ih je obuzdati, zato vodje i sluze. Ne idu vodje u tuchiu za nekolicinom napoaljenih maloljetnika. za vodjama se ide!


    Mikelyyyyyyyyyyyyyyyyy...
    Nisi u toku ocigledno...jer ovo sto si napisao i nije bas tako.Zasto kriviti varvare???
    Ko je ZAPOCEO FRKU NA ZAPADNOJ TRIBINI???VARVARI???NARAVNO DA NISU...Vec su DELIJE zapocele frku na zapadu...njih 3 sa bakljama...Varvara cak i nije bilo na zapadu u tom prvom momentu kada se sve to dogadjalo.Vec su Cigani napali obicne navijace buducnosti koji su mirno sjedjeli na zapadu.Varvari su samo jednu gresku napravili...sto su bili napolju van stadiona.Sto nisu pohitali na zapad i razbili cigane.Ali nisu ni znali da se desava to sto se desava.Propust policije je najveci do sad bio.Dozvolili su da 3 cigana sa bakljama rascera neduzne gledaoce i da ih napanu itd.
    Zato se ne slazem da su varvari uvalili bilo sta u probleme.
    Osim suzavca naravno.

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •