Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 49 of 49

Thread: I: Satovi

  1. #26
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    meni je jedan 5atm i na garanciju fino piše da sat nije vodootporan! dok drugi wr100m sa njim sam se kupao svudje, ronio ono koliko mogu i nista

  2. #27
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    neki su me pogreshno razumjeli ....
    nisam ja neuk shto se tice satova , imao sah ih podosta ...
    a kad mi treba strucno objanjenje ja idem lijepo na wikipwdiju i tamo procitam sve shto me zanima ...
    ali iz mog iskustva o satovima , i njihovom kvashenju (ronjenju) je ... da ako je sat ORIGINAL , i da ako na njega pishe 30m , tj 3 atmosfere ... da taj sat moze barem 3-4metra pod vodu !!! iza ove recenice stojim , a ako ko ne vjeruje , eto brzo ce ljeto , pa cemo zajedno do BD je dan dan, da demonstriram ...
    al poenta moje price je da momak treba da obrati paznju dje i koji sat kupuje ... !!!:dring:

  3. #28
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    ne kritikujem jakova, ali ga brate previse falite. ne nhega nego njegove satove. ne kazem da nisu losi odma da se razumijemo. ali:

    lazni satovi su za lazne ljude - znaci ne bih imao obraza replikom da hodam okolo i jos da lazem narod... a i sve da ga ne lazem... nije to to... svak' ko kupuje replike posmatra sat kao NKAIT a to je velika greska!

    lazni satovi ne traju - znaci ko god dodje sad sa pricom da ima/da je prodao repliku koja traje preko 5 godina - LAZE. to je nemoguce...

    iz ove dvije konstantacije... za 140e koliko se krecu replike kod Jakova mozes da uzmes Svoc, seiko, casio, fossil... necu se zamarati da nabrajam prednosti to je barem smijesno... uglavnom jedna rijec... garancija

    poz

  4. #29
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    neki su me pogreshno razumjeli ....
    nisam ja neuk shto se tice satova , imao sah ih podosta ...
    a kad mi treba strucno objanjenje ja idem lijepo na wikipwdiju i tamo procitam sve shto me zanima ...
    ali iz mog iskustva o satovima , i njihovom kvashenju (ronjenju) je ... da ako je sat ORIGINAL , i da ako na njega pishe 30m , tj 3 atmosfere ... da taj sat moze barem 3-4metra pod vodu !!! iza ove recenice stojim , a ako ko ne vjeruje , eto brzo ce ljeto , pa cemo zajedno do BD je dan dan, da demonstriram ...
    al poenta moje price je da momak treba da obrati paznju dje i koji sat kupuje ... !!!:dring:

    Nije fora u tome da nece izdrzati....izdrzace on 1,2 il 5 puta....ali ako stalno to radis sa njim,ako stalno ronis, onda nece sigurno...

    A sto se tice ove price za replike,ne volim ih ni ja,i sto se tice mene nikad ih ne bi kupio....al isto tako nemam nista protiv ljudi koji ih kupuju,njihov izbor

  5. #30
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    bravo.

    nemam ni ja nista protiv, ALI mi to daje jasnu sliku o ljudima.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    bravo.

    nemam ni ja nista protiv, ALI mi to daje jasnu sliku o ljudima.
    smijao bi se ko lud kad bi video koliko poznatih licnosti u svetu nosi repliku
    nadjoh na nekom forumu o satovima trebalo bi dva dana da nabrajam i to sve parasi
    smile if you fucked today

  7. #32
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    smijao bi se ko lud kad bi video koliko poznatih licnosti u svetu nosi repliku
    nadjoh na nekom forumu o satovima trebalo bi dva dana da nabrajam i to sve parasi
    aj daj to?

  8. #33
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    stipse :P

    10 karaktera

  9. #34
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    stipse :P

    10 karaktera
    kad citam shto pisesh , znash li shto prvo pomislim o tebi ???
    da si pun kompleksa!!!
    ja nikad nisam imao kopiju , tj repliku sata ... ali bi mi totalno sve jedno bilo ako mi se taj sat svidi ...
    razumijesh ??? kakva ti je to prica , da se ljudima vidi kakvi su na osnovu sata koji nose ??? shta nosish ti brate vacheron constantin jel ???
    ako idemo tom nekom tvojom logikom , onda niko nishta falsh ne bi smio da kupuje jer te stvari kupuju samo neljudu ??? jel to poruka ?? (ja sam je tako shvatio)
    ako nije to poruka , onda izvini ja grijeshim !!!
    Last edited by Nooth1ng; 29-12-09 at 15:45.

  10. #35
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    kad citam shto pisesh , znash li shto prvo pomislim o tebi ???
    da si pun kompleksa!!!
    ja nikad nisam imao kopiju , tj repliku sata ... ali bi mi totalno sve jedno bilo ako mi se taj sat svidi ...
    razumijesh ??? kakva ti je to prica , da se ljudima vidi kakvi su na osnovu sata koji nose ??? shta nosish ti brate vacheron constantin jel ???
    ako idemo tom nekom tvojom logikom , onda niko nishta falsh ne bi smio da kupuje jer te stvari kupuju samo neljudu ??? jel to poruka ?? (ja sam je tako shvatio)
    ako nije to poruka , onda izvini ja grijeshim !!!
    baka taj komentar da su stipse je ironican :P da ti primas od nastupa po 10.000 vala bi i ti uzeo makar Zenith

    Kompleksas nisam, ALI ljudi koji nose komplekse jesu... Posebno oni koji lazu da su original. Ako nosis fals i govoris je original, sve mi je jasno kakav si coek! Zato kazem, sat moze sve da ti kaze o coeku!

    Ja od satova imam Svoc za svakodnevnu upotrebu i bijeli Armani za izlaske ( od oko 280e)

    I, da, za to da ljudi koji kupuju falseve I GOVORE DA SU ORIG I + SE QUR*E SA TIM SU KOMPLESASI! :hammer: to je tako.

    nije sramota nositi kopiju kolmarke za za 80e ako nemas 300 za pravu, ali da govoris da je to specijalna LIMITED EDITION i da kosta 500, mislim, ajdeee!

  11. #36
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    baka taj komentar da su stipse je ironican :P da ti primas od nastupa po 10.000 vala bi i ti uzeo makar Zenith

    Kompleksas nisam, ALI ljudi koji nose komplekse jesu... Posebno oni koji lazu da su original. Ako nosis fals i govoris je original, sve mi je jasno kakav si coek! Zato kazem, sat moze sve da ti kaze o coeku!

    Ja od satova imam Svoc za svakodnevnu upotrebu i bijeli Armani za izlaske ( od oko 280e)

    I, da, za to da ljudi koji kupuju falseve I GOVORE DA SU ORIG I + SE QUR*E SA TIM SU KOMPLESASI! :hammer: to je tako.

    nije sramota nositi kopiju kolmarke za za 80e ako nemas 300 za pravu, ali da govoris da je to specijalna LIMITED EDITION i da kosta 500, mislim, ajdeee!
    e to je druga prica sad ...
    sad se slazem sa tobom kad si dodao to da se neko fali falshevima ...
    e to je vec kompleks !!!
    :hammer:

  12. #37
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    lose sam se izrazio, to je.
    Glavno da se kapiramo

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    I shto rekosmo, ima li dje u Pg prodavnica satova da se moze na rate kupit sat?

  14. #39
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    druze moj savjet ti je da TIME izbjegavash u shto vecem krugu ...
    kao prvo , 100% je provjereno da im NISU svi satovi ORIGINAL ...
    kao drugo , GARANCIJU shto ti daju sa satom , sa njom mozesh guzicu posle da obrishes...
    jer prakticno ti za nishta ne sluzi , ako ti posle par dana sat prestane da radi , jer po nekoj njihovoj logici si ga ti pokvario ...
    no vidji kako da se dogovorish sa jakov_ct sa foruma da ti on da neshto na rate , jer ti je duplo bolja njegova kopija no neci `original` ...
    potpisujem, imala sam iskustvo
    sat mi je kod njih stoja preko 2 mjeseca i kad sam dosla da pitam je li gotov, moze li se napraviti ili da uzmem novi, serviser samo sto nije poceo da me tuce!!!!!

    cigani!!!!

    p.s. nijesam znala da jakov_ct radi sa satovima


  15. #40
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja licno ne bih u PG ili uopste u CG kupovao satove po prodavnicama...dosta kopije dosta vrhunskih kopija ALI rijetko gdje ima original..

    Imas jednu prodavnicu u hercegovackoj pored Aleksandra poslovnog centra prodavnica se zove MNT (mislim da je tako) gledao sam jedan sector sat i taj je bio 100% original..pogledaj tamo mozda i imaju original...
    Last edited by rade32; 30-12-09 at 00:12.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pitanje za ljude koji se razumiju
    postoje li neke cakice po kojima se moze vidjeti da li je sat original


  17. #42
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    pitanje za ljude koji se razumiju
    postoje li neke cakice po kojima se moze vidjeti da li je sat original
    ne postoji taj majstor ...
    znam momka koji je nosio vrhunsku kopiju kod stanica i on je rekao da je sat original !!! e pa zamisli kako je dobro odradjena ... kad covjek koji je preko 1000000 satova popravio i pogledao ne moze tacno da zna jel original ili nije...
    e sad uvijek postoji ona fora sa serijskim brojem , koji takodje moze da se shteluje , tako da ni to nije 100% sigurno da recesh ...
    DRAGO MI JE DA SI ME PODRZALA U VEZI `TIME` PRODAVNICA KOD NAS !!!
    obicni shishnjari i smecari ... gasda im je neki Vukcevic , kao neka mafijoza
    ko ti ga zna odakle su ti satovi ...
    E SAD DA SE VRATIMO NA TVOJE PITANJE , po meni je dovoljan dokaz originala , totalna garancija !!!
    a ne kod nas u CG , dje god da kupish sat , ako mu se shto desi , oni te pitaju JESI LI BACAO SAT SA VISHE OD 4 METRA VISINE ... (TO JE MENE PITAO LIK IZ TIMA ) hahahhahaha

  18. #43
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    obrada mehanizma je mnogo grublja kod replika to se vidi kod dobrog sajdzije pod vecim uvecanjem kao i sama izrada zubcanika sto se tice garancije stampaju se i sa hologramom to je u odnosu na sat decja igra (kod dosta replika je stavljan ruski i kineski mehanizam)
    smile if you fucked today

  19. #44
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    ljud, daj razmislite malo, nemoguce je da po vasoj prici, u radnju taci originalni sat?! pa koji su to ljudi, koja moafijoza, da drzi repliku u izlogu?! x( ne znam... mozda ima replika, ali za sat od 400e, moras biti debil da ti uvale repliku... pogledas kutiju, granaciju, sam sat, papire koje dolaze... pa nebi me mogao prevariti PIT SAMPRAS xD

    A za ove Brajtlinge i Rolexijadu... to ne kupujem e tu mozda vec ima replika...

    Ali, momak kaze, vidio sam 1 Sektor, 100% je original... Ko' da je rijetkost naci original sat...

  20. #45
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    nezaboravi da po svetu u izlozima cesto stoje replike skupih satova tamo gde se izlazu, ekstra skupe neces ni naci u izlogu niti imas ista izlozeno sednes za sto za agentom prodaje pa ti on iz trezora donese sat (odbrana od ovih nasih specijalaca sa ciglama) sto se tice jeftinijih satova sad su poceli i njihove kopije da rade kinezi
    smile if you fucked today

  21. #46
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    u TIME 90% satova su kopije....to znam i znam da je informacija iz prve ruke...za Chronotec se vidim pise da koji su kupljeni u ovoj prodavnici da su se dobro pokazali..pa i kopija moze da bude dobra sto je normalno..ipak ovo je prodavnica koji ima neki ugled u ovom gradu u odavno su u ovom poslu tako da ni oni ne mogu da rade s nekim smecem od kopija ali da su originali..nisu...daleko od toga...u pg ne znam prodavnicu za koju covjek moze reci da radi s originalima 100%....
    a sto se tice rata pogledaj, jer mislim da mnoge od njih daju robe preko POB kartice...ako ti sto to znaci...

  22. #47
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda je glupo sto tako pricam ali to je istina ja imam dosta satova jer sam ljubitelj satova, i znam ne mogu reci previse ali znam neke stvari o satovima, non stop citam o satovima..

    Sto se tice razlike prvenstveno pakovanje u 90% slucajeva nije isto kao originalno..onda serijski brojevi budi isti ali na drugo mjesto napisani ili fali neki broj..narukvice ako su kozne na originalu, cesto budu od skaja na kopiji...vrlo bitno u 99% slucajeva KOD ORIGINALA se dobija INTERNACIONALNA garancija PROIZVODJACA uglanom na 24 mjeseca a ne garancija prodavnice..sve ovo vazi za satove cjenovne vrijednosti od nekih 300 eura pa do 1000...za skuplje satove kopije su vrhunske tesko je provaliti rade ih i sa safirnim staklom tako da tu slijedi otvaranje i poznavanje mehanizma....

    Opet smaram ali nadam se da ce nekom koristiti :-) i vjeruj te mi ne moras biti debil da ti uvale kopiju jer dok ne uzmes original u ruku i vids razliku..
    Last edited by rade32; 30-12-09 at 09:40.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moje sestre sat iz time-a se pokvario, a nije ga nosila stalno i nema ograbotine

    ja iz time-a imam fosil, evo godina ce da ga ne skidam sa ruke, grebla sam ga, kvasim ga, posla sam jednom pod tus sa njim i radi ka' lud

    e sad, je li podvaljeno ili nije, ne mogu glavu lomiti, dok radi dobro je


  24. #49
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    moje sestre sat iz time-a se pokvario, a nije ga nosila stalno i nema ograbotine

    ja iz time-a imam fosil, evo godina ce da ga ne skidam sa ruke, grebla sam ga, kvasim ga, posla sam jednom pod tus sa njim i radi ka' lud

    e sad, je li podvaljeno ili nije, ne mogu glavu lomiti, dok radi dobro je
    ma ljudi bjezite od TIME-a u PG... to vam je moj savjet...necete se tamo usrecit...
    shto nashi ljudi vole da trguju po turskoj , kini i njima slicnim zemljama to jecudo...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info:satovi
    By B0LE in forum Ostali oglasi
    Replies: 224
    Last Post: 24-10-10, 11:42
  2. P: Satovi
    By jancker in forum Ostali oglasi
    Replies: 68
    Last Post: 01-12-09, 18:08
  3. I: Nautika satovi
    By MaxiMillion in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 03-05-09, 12:32
  4. Satovi
    By cattarogrande in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 22-09-08, 05:55
  5. Satovi
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 24-02-05, 13:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •