Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 142

Thread: Pitanje za muskarce

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pitanje za muskarce

    Kakva po vama treba da bude zena koja bi bila idealna za brak?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    suprotna od idealne za jednu noc
    f6

  3. #3
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    plodna :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #4
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    suprotna od idealne za jednu noc
    Sve te koje su u braku su nekad bile nekom za jednu noc.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sve te koje su u braku su nekad bile nekom za jednu noc.
    Netacno.
    1) Ima djevojaka oko kojih su se svi lomili da ostanu sto duze sa njima i nisu ih zeljeli samo za jednu noc definitivno. Znam ih dosta.
    2) Ima djevojaka kojima su momci bili neko za jednu noc. Znam ih dosta takodje.
    3) Ima djevojaka koje su u brak usle nevine, ili izgubile nevinost sa sa momkom sa kojim su i usle u brak. Ne znam ih dosta u danasnje vrijeme, ali kroz istoriju ih znam dosta.
    4) Ima djevojaka koje uopste nijesu imale seksualne odnose. Ali su "u braku" sa Bogom. Ne znam nijednu, ali ih vidim ponekad na ulici i za volanom. Ponekad i u nindza filmovima.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  6. #6
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi bude ravnopravan partner... Stopanice me ne interesuju..
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    bogata :mrgreen:
    You'll Never Smoke Alone..

  8. #8
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Netacno.
    1) Ima djevojaka oko kojih su se svi lomili da ostanu sto duze sa njima i nisu ih zeljeli samo za jednu noc definitivno. Znam ih dosta.
    2) Ima djevojaka kojima su momci bili neko za jednu noc. Znam ih dosta takodje.
    3) Ima djevojaka koje su u brak usle nevine, ili izgubile nevinost sa sa momkom sa kojim su i usle u brak. Ne znam ih dosta u danasnje vrijeme, ali kroz istoriju ih znam dosta.
    4) Ima djevojaka koje uopste nijesu imale seksualne odnose. Ali su "u braku" sa Bogom. Ne znam nijednu, ali ih vidim ponekad na ulici i za volanom. Ponekad i u nindza filmovima.
    To o cemu ti pricas je zanemarljiv procenat djevojaka. Uostalom, ja nisam rekao da osudjujem nekog zbog toga, niti je to cilj price, samo konstatujem stanje bez ikakvih malicioznosti. Ne znaci da su lose zbog toga, ljudi se mijenjaju, shvataju zelje i potrebe, nauce da ih izrazavaju i da se ponasaju u skladu sa tim i onda sazrijevaju vremenom do te koju ste nazvali 'podobna za brak'.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    mojsije pazi, ti sad imas curu koja uci stalno,ne izlazi puno,ni ruzna ni lijepa, zna da kuva sprema,ne oblaci tange minice ,ne svidja joj se gazda pub i obezb iz velveta. ne pale je celavi debili u brza kola. radi ujutro popodne uci. skromna. nevina. sa 28god zavrsenim fak,bez prethodnih blamova od veze, umije da ti spremi nesto da pojedes a ne samo da ide u deltu sa drugricama i da ti trazi pare,svoj posao sasvim normalna skoro pa savrsena za brak.

    meni sa skoro 23god ta ne odgovara jer nemam vremena za njenu moralnu pricu , necu ovo necu ono i ajde da izlazimo 4god da bi se klepili.


    edit@ da dodam da me ovo nevine mene licno ne interesuje sto rece davno jedan moj drug bolje da se klepala prje nego sa 30 da otkrije cari seksa pa da je ne moze po naselja smirit
    f6

  10. #10
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    mojsije pazi, ti sad imas curu koja uci stalno,ne izlazi puno,ni ruzna ni lijepa, zna da kuva sprema,ne oblaci tange minice ,ne svidja joj se gazda pub i obezb iz velveta. ne pale je celavi debili u brza kola. radi ujutro popodne uci. skromna. nevina. sa 28god zavrsenim fak,bez prethodnih blamova od veze, umije da ti spremi nesto da pojedes a ne samo da ide u deltu sa drugricama i da ti trazi pare,svoj posao sasvim normalna skoro pa savrsena za brak.

    meni sa skoro 23god ta ne odgovara jer nemam vremena za njenu moralnu pricu , necu ovo necu ono i ajde da izlazimo 4god da bi se klepili.


    edit@ da dodam da me ovo nevine mene licno ne interesuje sto rece davno jedan moj drug bolje da se klepala prje nego sa 30 da otkrije cari seksa pa da je ne moze po naselja smirit

    I ti podje u krajnost. Ko trazi takvu? Svaka normalna, prosjecna djevojka je imala 'blamova' od veza, voli da nosi tange(ne napadno kao one iz suprotne krajnosti), povremeno ide sa drugaricama u deltu, uskladi ucenje i izlaske, umije ponesto spremit, ponesto i radi, gleda da zaradi sama... to je neki prosjek, nesto sto se trazi. Ona ce za koju godinu izrasti u osobu koja ce biti sposobna da zapocne s nekim neku ozbiljniju vezu.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    a pazi npr ja sam bio (citaj izlazio) vrlo kratko sa jednom osobom koja je npr mislila da se one kazaljke na sat sto svijetle PUNE ja joj kazem ne pune se nego je to takav materijal boja floroscentna svijetli u mraku. NE NE PUNE SE PREKO DANA. dobro.

    zamisli citav zivot sa takvom osobom otvaranje glave. ne trazim doktora nauka al takvog pacijenta sigurno ne. al eto za te mjesec dana je sigunro bila U NECEMU odlicna
    f6

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    vorumasica!
    She is only here to annoy herself!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za svaki oblik zajedničkog života, zakonski ili ne, brak ili vezu, suprugu ili ljubavnicu, osnovni uslov je iskrenost.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  14. #14
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexx;1407194[B
    ]Kakva po vama treba da bude zena koja bi bila idealna za brak?

    hm, moralna, iskrena, obrazovana,kulturna, tolerantna, sa karijerom a kojom neće zanemariti i porodične obaveze, osoba sa istančanim ukusom i osjećajem za stil i estetiku....Mogu beskonačno nabrajati.
    Ipak idealni brak ne zavisi samo od idealne žena. Idealni brak je zajednica u kojoj su obe strane u potpunoisti zadovoljne.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sve te koje su u braku su nekad bile nekom za jednu noc.

    Uopste nije tako! Neka je procenat tih djevojaka koje nisu bile za jednu noc zanemarljivo mali a nije ok da ih strpavas u kos s ostatkom!
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  16. #16
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    има она стара изрека да мора бити домаћица у кући,пословна жена напоље и ку*ва у кревету
    само би .!. нека таква мене допала,мислим да би се ово троје помијешало
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Thumbs down

    Kako su postala teska ova pitanja vise. Sve se isto vrti na ovom podforumu.
    Last edited by Sh0ne; 24-12-09 at 19:48.

  18. #18
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Uopste nije tako! Neka je procenat tih djevojaka koje nisu bile za jednu noc zanemarljivo mali a nije ok da ih strpavas u kos s ostatkom!
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Uostalom, ja nisam rekao da osudjujem nekog zbog toga, niti je to cilj price, samo konstatujem stanje bez ikakvih malicioznosti. Ne znaci da su lose zbog toga.

    ...............

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo cu te jos jednom napomenuti .... cesto se iz takvih stavova desi da osobu s kojom si u tom trenutku gledas kroz iskustva koja si imao prije nje... pa generalizujes a mozda ta djevojka uopste nije takva niti bi ti ucinjela sto je ucinjela predhodna... i mozda bzvz imas neki gard prema njoj prema vasoj vezi kad uopste za istim nije bilo potrebe s obzirom kakva je i bzvz pravis sam sebi kamen spoticanja... htio ne htio te stvari se u podsvjesti dese...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  20. #20
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Samo cu te jos jednom napomenuti .... cesto se iz takvih stavova desi da osobu s kojom si u tom trenutku gledas kroz iskustva koja si imao prije nje... pa generalizujes a mozda ta djevojka uopste nije takva niti bi ti ucinjela sto je ucinjela predhodna... i mozda bzvz imas neki gard prema njoj prema vasoj vezi kad uopste za istim nije bilo potrebe s obzirom kakva je i bzvz pravis sam sebi kamen spoticanja... htio ne htio te stvari se u podsvjesti dese...
    To sto si pomenula svako od nas radi, neko u vecoj neko u manjoj mjeri, i to ja ne poricem. Na nama je da sredimo stvari sa nama samima i da pokusamo minimizirati uticaje proslosti, ali nas odbrambeni mehanizam je sasvim prirodna stvar, te ga ne treba gusiti svaki put nego jednostavno pokusati sto objektivnije sagledati stvari da ne bi na prvu loptu unistili nesto sto potencijalno moze biti dobro.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by alexx View Post
    Kakva po vama treba da bude zena koja bi bila idealna za brak?
    Morala bi biti pametna, talentovana, plemenita, malo manita i da u miraz donese dobar malinjak. Da zna kuvati kacamaki i da se drzi podalje od harmonikasa

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Morala bi biti pametna, talentovana, plemenita, malo manita i da u miraz donese dobar malinjak. Da zna kuvati kacamaki i da se drzi podalje od harmonikasa
    mislim da ovakve nema u pg. do 26,27god
    f6

  23. #23
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Morala bi biti pametna, talentovana, plemenita, malo manita i da u miraz donese dobar malinjak. Da zna kuvati kacamaki i da se drzi podalje od harmonikasa
    Lako ti je to da ne umije kuvat, nego ja dok nijesam dosla u Pg, nijesam ni znala sto je to hahahh. Lignje, muslje, skoljke, i mislila to za cio zivot, kad ono moracu i ja uciti taj kacamak sto je

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Lako ti je to da ne umije kuvat, nego ja dok nijesam dosla u Pg, nijesam ni znala sto je to hahahh. Lignje, muslje, skoljke, i mislila to za cio zivot, kad ono moracu i ja uciti taj kacamak sto je
    A ja taman mislila da te pozovem da ne otkrivas da primorke znaju spremat to no pu izdajo kad ne znas
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  25. #25
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    A ja taman mislila da te pozovem da ne otkrivas da primorke znaju spremat to no pu izdajo kad ne znas
    Pushti kachamak, ali primorke imaju prichu haha.
    P.S. Evo godinu ja jos ne naucih, a jednom kad naucim pokazacu ti haha. Mada ja to ne bi mijenjala za dva punjena lignja.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. War III - Pitanje
    By Genocide in forum Game Server CG
    Replies: 28
    Last Post: 05-08-08, 23:42
  2. Pitanje
    By ZakZan in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 02-02-08, 18:01
  3. Replies: 17
    Last Post: 12-06-06, 21:16
  4. Pitanje
    By ILEW in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 06-03-06, 20:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •