Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 97

Thread: Pitanje za zene

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pitanje za zene

    Kakav po vama treba da bude muskarac koji bi bio idealan za brak?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default



    Uvjek su mi pomalo teska bila ovakva pitanja i ne volim da se razmasem karakteristikama jer cinjenica je da se zene(posebno) na kraju uvjek udaju za one kakve pored sebe nisu ni u snu zamislile...


    Ali ako vec moram,makar nesto...
    Ujedno,ono sto bi me natjeralo da razmisljam o nekome u tom pravcu,bila bi ljudska dobrota...Toplina koju ona siri svojom velikodusnoscu i ljubavlju na sve sto je potrebno da budem zasticena,sigurna i voljena...




    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto rece ljilja,niko ne zavrsi sa onim sa kim zeli,svi teze nekom savrsenstvu na pricu a u stvarnosti se desi kontra...po meni hmmmm ne znam,idealna osoba ne postoji,ali eto otprilike da me postuje i da imamo iskren i otvoren odnos, da nema lazi i prevara (jer u danasnjim pg brakovima sto vidim a i slusam postoji sve bez ovo)i da sam mu veeeeeelika i jedina ljubav i of course-u krevetu da bude explozija jer naravno,bez ovog zadnjeg mu dzaba sve:mrgreen:
    eto, tako nesto
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno osoba koja gleda u istom smjeru kao i ja ... da djelimo isti san a pri tome da nijedno ne sputava ono drugo. Da razumije da je i meni karijera bitna i da pored njene bitnosti cu da se rastrcim oko porodice. Da mogu od njega ocekivati da ce svoj toj prici da doprinese i da cemo dogovorom postici i ostvariti i izgraditi sve sto zelimo.
    Al da do svega toga dodje prvo on treba da ispuni neke kriterijume,svojim intelektom,rezonom,opstom kulturom .... no da ne idem u detalje jer bi neki pomislili da trazim dlaku u jajetu
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  5. #5
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Dolina bogova
    Posts
    784
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja salvete i slicice. Cus kakav muskarac ili kakva zena. Opusti se druze jer pravila nema samo trazi sto tebe odgovara pa njoj ako ne odgovara trazi sledecu.A onda postoje i kompromisi da sam izvagas koji kvalitet ti je bitniji u datom momentu od sto 100 godina kolko treba da zivis sa nekim . A to prilagodjavanje i glumatanje ne pije vodu uopste jer kratko traje budi sav svoj i tragaj opusteno. Okle ja ovdje?????????

  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexx View Post
    Kakav po vama treba da bude muskarac koji bi bio idealan za brak?
    E ovaaakooo:

    Da je dobar covjek, inteligentan, duhovit, da ima izuzetno dooooobre zivce :mrgreen: da ima svoj stav i svoje ja ali isto tako da bude djetinjast i prava maza!

    :!: Ni u kom slucaju da bude ozbiljan, cutljiv, da se ne umije nasalit' a i nasmijat' mojim salama i avetlucima (bez kojih ja nisam ja ) - e cim sam ovo ovako rekla, tacno cu se za nekog mrguda udat!:cry: :mrgreen:

    Za izgled necu pominjat nista, iako i tu mogu ponesto skrabnut ali bilo bi malo previse CINI MI SE :blah:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  7. #7
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bash danas mi o ovome prichashe najbolja moja.

    (bi da me uvali u famelju njenog muza )

    veli sljedece:

    da se razumijemo, ovo ne bih rekla .... (drugarici) jer je njoj bitan X5Q7 rad...
    no tebi poslije debila treba neko ko ce da te mazi, pazi, respectuje, slusa blalalala.

    ja: nijesam krenula da sed udajem!

    tako da u principu, valjda su to neke stvari koje zene kupuju... mostly. nazovite me nezrelom ali ja nesto nijesam tip koji tako nesto moze dugo da izdrzi... i ikrena dobraota i sve te nananan stavri brzo dosade.

    dakle, ako moze, ja bih nekoga ko umije da se prilagodjava emotivnim sutuacijama i fazama kroz koje brakovi prolaze, pri tom misleci da je psihicki zreo za to. nesto mi ne djeluju zanimljivo ti sto te gledaju ka sliku na zid. ne ulivaju mi povjerenje i mislim da prije podlijezu izazovima... necu da generalizujem, ali bojim se da vazda dodje na ono "pas koji laje ne ujeda", a "tiha voda brijeg roni"
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    samo neka sam zdra'o koliko nakucah greshaka u prethodnom postu.
    uglavnom, rachunajte da sam ovim sve edit
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  9. #9
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    bash danas mi o ovome prichashe najbolja moja.

    (bi da me uvali u famelju njenog muza )

    veli sljedece:

    da se razumijemo, ovo ne bih rekla .... (drugarici) jer je njoj bitan X5Q7 rad...
    no tebi poslije debila treba neko ko ce da te mazi, pazi, respectuje, slusa blalalala.

    ja: nijesam krenula da sed udajem!

    tako da u principu, valjda su to neke stvari koje zene kupuju... mostly. nazovite me nezrelom ali ja nesto nijesam tip koji tako nesto moze dugo da izdrzi... i ikrena dobraota i sve te nananan stavri brzo dosade.

    dakle, ako moze, ja bih nekoga ko umije da se prilagodjava emotivnim sutuacijama i fazama kroz koje brakovi prolaze, pri tom misleci da je psihicki zreo za to. nesto mi ne djeluju zanimljivo ti sto te gledaju ka sliku na zid. ne ulivaju mi povjerenje i mislim da prije podlijezu izazovima... necu da generalizujem, ali bojim se da vazda dodje na ono "pas koji laje ne ujeda", a "tiha voda brijeg roni"
    hahahaha, i meni se desila ista situacija! Bas veceras sam trebala da upoznam momka sa kojim je htjela da me upozna moja poznanica, tipa, normalan je momak, ima znas li koliko stanova?! :mad: Glava me zaboljela od muke... Najiskrenije... :eek:
    :trashcom:

    A to sto kazes da gleda u tebe kao u sliku, moze da prija ali i mene zna da nervira, treba tu naci neku sredinu (koja naginje put tog obozavanja :mrgreen.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  10. #10
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    puppy, a da mi osnujemo neku NVO za obrazovanje mushkaraca za brak po zelji klijentica?

    PS. Ovaj "moj", kojeg mi inache uvaljuju u proslavu ng ima platu 1.500, a dobaaaar, mrava zgazio ne bi, a zivot da mu trazis, a zna te 5 dana, ne bi bio problem. kraj citata.
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  11. #11
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    puppy, a da mi osnujemo neku NVO za obrazovanje mushkaraca za brak po zelji klijentica?

    PS. Ovaj "moj", kojeg mi inache uvaljuju u proslavu ng ima platu 1.500, a dobaaaar, mrava zgazio ne bi, a zivot da mu trazis, a zna te 5 dana, ne bi bio problem. kraj citata.
    E taman! Nego prije ili kasnije bi se vratili na staro, dammit! :grin:
    Inace, tek sad vidim da tebi prijateljica nije pominjala materijalna bogatstva, nego mi nesto pritisak naglo skoci citajuci pa ne vidjeh
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    hahahaha, i meni se desila ista situacija! Bas veceras sam trebala da upoznam momka sa kojim je htjela da me upozna moja poznanica, tipa, normalan je momak, ima znas li koliko stanova?! :mad: Glava me zaboljela od muke... Najiskrenije... :eek:
    :trashcom:

    A to sto kazes da gleda u tebe kao u sliku, moze da prija ali i mene zna da nervira, treba tu naci neku sredinu (koja naginje put tog obozavanja :mrgreen.
    Iha lijepo znat da nisam jedina kojoj okolina s ovom pricom udara u zdrav mozak ovih dana...Ako kojoj treba ovakva prica neka se javi imam 'drugarica' koje jos samo sto imovinske listove momcima ne izvade prije no krenu da izlaze s njima... dovraga s materijalizmom :sad:
    Ili najgora varijanta kad ti se nadju da pametuju u skladu s tim kakva si,sta imas,kako si skolovana i koji posao radis pa onda donose zakljucke kakav bi bio momak za tebe najbolji...
    Ili moja situacija prije nekoliko,pitao drug drugaricu za mene i ona ni 5 ni 6 cini 'a ona ti je tatina cerka-nije takva za tebe' znaci samo da smo zdravo s takvim dobronamjernicima i daleko im kuca od mene.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  13. #13
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    i
    ili moja situacija prije nekoliko,pitao drug drugaricu za mene i ona ni 5 ni 6 cini 'a ona ti je tatina cerka-nije takva za tebe' znaci samo da smo zdravo s takvim dobronamjernicima i daleko im kuca od mene.
    Богме су ти добре другарице :Р
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by red.star View Post
    Богме су ти добре другарице :Р
    pa ne pravi se dzaba razlika izmedju drugarica i prijateljica... a ova dobrota potice iz tog pametovanja sto ocigledno svi bolje od mene same znaju ko je za mene dobar... pffff
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  15. #15
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    види,ја цента немам...квалификује ли ме то за тип момка "добар,греоте"??и то воле неке жене,па да се патимо заједно
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by red.star View Post
    види,ја цента немам...квалификује ли ме то за тип момка "добар,греоте"??и то воле неке жене,па да се патимо заједно

    a jbg ni ja ne dajem objeruchke i objenoshke kao sto si ti izrazio zelju da curica do tebe bude takva tako da dzaba ti prica
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  17. #17
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    moja puppy,kako propushti cifru od 1500 plate!neka sto je na leb da ga mazes,no je situiran!a tek familija!takve famelje u nahiju nema!
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  18. #18
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Iha lijepo znat da nisam jedina kojoj okolina s ovom pricom udara u zdrav mozak ovih dana...Ako kojoj treba ovakva prica neka se javi imam 'drugarica' koje jos samo sto imovinske listove momcima ne izvade prije no krenu da izlaze s njima... dovraga s materijalizmom :sad:
    Ili najgora varijanta kad ti se nadju da pametuju u skladu s tim kakva si,sta imas,kako si skolovana i koji posao radis pa onda donose zakljucke kakav bi bio momak za tebe najbolji...
    Ili moja situacija prije nekoliko,pitao drug drugaricu za mene i ona ni 5 ni 6 cini 'a ona ti je tatina cerka-nije takva za tebe' znaci samo da smo zdravo s takvim dobronamjernicima i daleko im kuca od mene.
    Znas li da mi je danas proslo kroz glavu da otvorim temu o ovome nego mi je nesto bila tezina... E ne znam koja je muka s narodom, ne moze covjek bit' single a da ti ne uvaljuju nekog! Mene evo zadnjih godina o jadu zabavise! A ako mi ima ista mrznije od toga, uhh! :mad: Boga mi kao da nam je po 35 god minimum a ne... Mogu mislit sto bi tek tada radili...

    A za ovu drugu situaciju za druga Vjeruj mi da se i meni desavalo i ni malo mi nije smetao takav drugaricin odgovor jer se iz aviona vidi sto bi doticni... Ili da mi gospodin licno kaze: "O, pa ti si prava tatina cerka, nego dobro, ko voli..." i sam pobjegne

    Nego, skrenusmo sa teme, pa dako otvori neko temu o 'uparivanju', ja ne mogu o tome radit nesto sad
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexx View Post
    Kakav po vama treba da bude muskarac koji bi bio idealan za brak?
    neoženjen.

  20. #20
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post


    cinjenica je da se zene(posebno) na kraju uvjek udaju za one kakve pored sebe nisu ni u snu zamislile...

    Da, da... to opisi, tog zamisljenog.

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Toplina koju ona siri svojom velikodusnoscu i ljubavlju na sve sto je potrebno da budem zasticena,sigurna i voljena...



    Naravno, slazem se, sigurnost i zastita, ali pitam se, zasto je voljena na kraju?



    "Cinjenica je da se zene udaju za one kakve pored sebe nisu ni zamislile". Pa slozio bih se, ali zasto je to tako? Mislim da je problem "princ" koji je u mislima idealan ali koji u stvarnom zivotu ne postoji. Ali verujem da zena moze tog coveka sa kojim ce podeliti zivot pretvoriti u princa ako ga dovoljno voli, isto vazi i za muskarce i "princezu".

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    razuman, savjestan, odan, posvećen i da ga obožavam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    vorumasica!
    Čater!

    (nedostajućih 10 karaktera)
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  23. #23
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    a jbg ni ja ne dajem objeruchke i objenoshke kao sto si ti izrazio zelju da curica do tebe bude takva tako da dzaba ti prica

    сиротињо,и Богу си тешка :Р
    а згодан сам ти ја ко јоргован,вазда фино очешљан,пођекад се и обријем...а??има ли какве шансе да започнемо неку емотивну везу?
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    razuman, savjestan, odan, posvećen i da ga obožavam
    Vid ove Je li zvonci da ti to ne bi opet da se udajes?


    Quote Originally Posted by red.star View Post
    сиротињо,и Богу си тешка :Р
    а згодан сам ти ја ко јоргован,вазда фино очешљан,пођекад се и обријем...а??има ли какве шансе да започнемо неку емотивну везу?
    hahaha e show stvarno
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  25. #25
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ja sam savrsen, na sebi svojstven nacin.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zene - tj. kad zene dignu frku, sto im je?:D
    By LadyDaytona in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 89
    Last Post: 16-12-06, 06:03
  2. Definitivno retorsko pitanje za zene
    By Elek3ka in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 25-10-06, 22:45
  3. Zene i religija...
    By renaissance in forum Religija i filozofija
    Replies: 1
    Last Post: 19-03-06, 05:54
  4. Eh te zene!!
    By SHORTY in forum Ženski kutak
    Replies: 25
    Last Post: 25-01-05, 20:47
  5. Zene
    By Anonymous in forum #montecafe
    Replies: 7
    Last Post: 09-02-04, 23:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •