Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 44

Thread: K: cizme za snijeg , rukavice XL , naocare za skijanje

  1. #1
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Cool K: cizme za snijeg , rukavice XL , naocare za skijanje

    e ovako , da malo ponovim ovo osnovno ... =))
    znaci trebaju mi cipele za snijeg , ne moraju da budu nishta specijalno , necu na mont everest sa njima , (za Planiku znam , imam jedne , al su mi mnogo tvrde , trazim neshto mekanije) , i bitno je da ne pushtaju vodu ... GORE TEX ...
    dalje , trazim neke rukavice za snijeg velicina XL (10tka) - shto jeftinije to bolje , e`ih i tako rijetko kad vratim doma ... =))
    i na kraju neke naocare , takodje nishta cpecijalno , ne trebeju mi marke neke sad , nego neshto povoljno shto ce mi zavrshit rabotu ...

    znaci trebaju mi vashi predlozi , dje da se kupi , koliko koshta , treba li da se to kupi , mozda ima dje jeftinije ... =)))

    Na ovaj post , mozete i vi vashe potraznje za ski opremom ubacit , pa eto svi zajedno da se konsultujemo , pametni cemo bit ...
    mislim da je oglas ok , jer evo krece ova skijashka sezona , pa ce svakome neshto trebat !!!
    I molim vas da se drzimo ove teme i da ne zalazimo u gluposti !!! =)))

  2. #2
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    817
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prodavnica Tempo lepa kata,imaju sve sto trazis........

  3. #3
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    intersport prodavnice vjerovatno najbolja opema za zimu

    sigurno ima u pg al ne znam dje se nalazi, znam da u NK u sklopu MEX centra kod autobuske...
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #4
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    a cijene , zna li ko kakve cijene ??? =)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Brate najskuplje su naochare i rukavice jer to dvoje morash bash dobro uzet.
    Ja sam uzeo 100 eura uvex naochare i 45 eura rukavice i zavrsio sam naredne 3-4 godine trgovinu. Da je skupo jes i nije, ipak su to top naochare koje ne magle, rukavice Scott vrhunske...**** ga...Mada imas u Tempo neke naochare od 50 eura vele da nisu loshe, a imash i rukavice za 15-20 eura podji pogledaj u tempo.

    Samo nemoj u Intersport ic, ja sam ushao i kad sam vidio kakve rukavice prodaju za 48 ipo eura odma sam izasha i kad sam izasha pljuva sam to shto sam moga da izbachim nervozu.
    Lupezi pravi.
    Last edited by N-I-K-O; 24-12-09 at 00:17.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Samo nemoj u Intersport ic, ja sam ushao i kad sam vidio kakve rukavice prodaju za 48 ipo eura odma sam izasha i kad sam izasha pljuva sam to shto sam moga daizbachim nervozu.
    Lupezi pravi.
    to jeste za intersport u pg koji inace nema veze sa slovenackim intersportom.
    u nk u okviru mex-a, intersport koji se nalazi tamo je mnogo bolji po svemu od ovoga podgorickog koji se nalazi u profesorkskoj zgradi.

    inace uskoro se otvara u merkatoru, mall of montenegro centru, na oko 1000 kvadrata intersport....
    the World's leading dance event
    Sensation


  7. #7
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    uh brate , ja imam kuci naocare koje proshle godine platih 1000dinara (12e racunaj), samo ih nagazih cizmom , pa se ona plastika malo previla ...
    i vjeruj mi da nikakve razlike nije bilo izmedju njih i naocara od po 50e - 100e ...
    ali bash nikakve , a i necu vishe da kupujem skupu opremu , jer sam malo promijenio mishljenje shto se toga tice , COLMAR - u zivotu mom vishe ne bih kupio (smece od robe - za te pare)...
    mislim nemoj pogreshno da me shvatish , ja sad da imam masu para ne bih razmishljao o odnosu cijena kvalitet, nego samo bih ushao u prvu prodavnicu i potrgovao ...
    e sad trazim da shto manje para dam , a da nadjem za te pare najbolje !!! =))
    i zbog toga sam i dao oglas , da vidimo dje je ta zlatna sredina !!! =))
    jer mi je budzet za ove 3 stvari oko 180e ... =))
    a kad bih prodao https://forum.cdm.me/showthread.php?t=53808 , al ne u bezcijenje , lako bih ja trgova !!! =)

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada su u pitanju naocare, mislim da su prethodno vec prokomentarisali nesto slicno onome sto bih i ja. Na naocare stvarno ne treba stedjeti, jer ako uzmes dobre imaces ih sigurno nekoliko sezona. Sto se tice rukavica, ima vise dobrih proizvodjaca i uglavnom sve izgledaju bas extra! Medjutim, lako mozes i da se zeznes. Po meni za male pare a da valja su rukavice Brugi. Oko 15 eura. Mada imas toliko proizvodjaca..pogledaj uglavnom da su viseslojne, to je najbitnije. A mislim da nasvakim rukavicama ima makar ta deklaracija na kojoj pise od cega su napravljene i koliko slojeva. Nisam propovjednik COLMARa, iako se podgoricani kunu u tu marku jer postoji i drugih brendova koj UOPSTE NISU nista manje kvalitetni a kostaju mnogo manje. Ipak, ja imam rukavice COLMAR One su sad oko 60e koliko sam uspio da vidim i sa svojih 6 slojeva stvarno pruzaju maksimalnu zastitu i toplotu. Isprobano vec. Toliko od mene za sad.

    P.s. Nooth1ng, svaka cast za topic, bas si me obradovao

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad vidjeh da za rukavice, cizme i naocare dajes 180. Za te pare mozes da izaberes vrhunski kvalitet od svega ovoga

  10. #10
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica, preko Morace
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace, u BERETU imas vrhunske stvari ne previse skupe... Ja sam tamo gojzerice kupio i mogu u njih slobodno da plivam sto ce pustit vodu. I najjeftinije njihove stvari su vrhunskog kvaliteta a posebno 5.1 marka (za specijalce!) E sad, da li imaju naocare ne znam ali znam da rukavice imaju... Oni su ti dijagonalno od zlatarske ulice tacno preko puta bondjorna.
    Nikad ne vjeruj zeni koja laze!

  11. #11
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    extra !!!
    a da ne bi neko izletio sa kakvim modelima ili cijenama ???
    ili ne daj boze ko slike kakve da stavi ???

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Adidas waterproof cipele u onaj butik sportske opreme preko puta Kamelota - 85 eura ja mislim.

    Naocare Alpine odlicnog kvaliteta i sljedecih specifikacija za 40 eura:

    Special antifog coating - no fogged the glass
    Vents at top and bottom - Wind poet conclusion - double glazing Ventilation Technology
    100% UV protection, CE Certified Protection 400 SF3 or SF1
    Adjustable rubber broadband Helmkompatibel
    Best fit by double thermoformed foam
    The glasses are black, the double glass is mirrored

    Rukavice Brugi - 15 eura. Za to ne vrijedi postavljati sliku jer su one sve lijepe na oci tako da smatraj da ce ti e svidjet A njih imas svudje po gradu pa sam potrazi sto ti se najvise svidja. Stavljam sliku cipela (ako eventualno nisu bas ovakve, onda mnogo lice na njih) i sliku brila koje mozes da dobijes za ove pare koje sam rekao. Znaci..to ti ispade nedje oko 130-140 e? Vidis da ipak moze..

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iskreno ne znam kako da postavim sliku Imao sam do sad iskustvo samo sa postavljanjem slika kao vlasnik threada Ako bas zelite slike javite mail. Cisto da pokazem sto moze da se kupi za relativno male pare

  14. #14
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dobre cizme tesko da ces naci ispod 100e...
    podji u enigmu pogledaj alpine, i u beretu imas cizama...za te pare ces sklepati solidnu opremu.

  15. #15
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    [email protected]
    Hepokockica + 1 rep
    hvala !!! =))) danas nemam vremena da odem do grada , jer radim/crtam ... =))
    al sjutra 100% , i kad sve lijepo kupim , kacim slike , da i drugi vide dje ,shto i kako ... =))

  16. #16
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    e da , zaboravih da pitam ... puma - PUMA Desierto GTX II - zna li ko dje mogu ove cizme trgovat ???
    http://couture.zappos.com/n/p/dp/18356628.html
    ovo su najace cizme za snijeg , kishu , vjetar , ma za sva cuda ...
    a pri tom su extremno lagane !!! =))
    ja nosim americki broj 12 , pa i kao ko ima doma ovo , a da ih nije nosio , neka javi na p.m.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    kroz grad sam sve pretrazio ...
    i na zalost moram se sloziti sa vama ....
    za male pare ne moze se uzet kvalitetna oprema ... =((

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    dje se može nac dobra kapa, rukavice? para?

  19. #19
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    kapa - za kape nisam gledao ... =((
    pa ti i ne mogu rec , al su mi se ovako izgledom najvishe svidjele u ono cudo preko puta kamelota ... =))
    dalje rukavice XL brugi koshtaju najeftinije 23e , al te samo neka su zdravo , nikakve deklaracije o slojevima, ili o materijalu od kojeg su napravljene ... tako da se preporucuje da se kupe samo u krajnoj nuzdu ...
    dalje u adidas se mogu kupit najbolje cipele za `nevrijeme` ... =))
    na snizenju su 115 i 108e ... imaju 2 modela , al skoro pa da nema razlike ...
    e sad ja licno volim te cipele tipa adidas , nike , puma i to ... a ne volim bakandze , planika i njima slicne ... iz jednog prostog razloga , shto ove prvo navedene , mogu nosit i po gradu kad pane snijeg ili kad je neka velika kisha ... a planika(i njoj slicne) jesu mnogo kvalitetne cipele , ali brate one su po 2kg teshke , dzombaste ...
    e a RUKAVICE najbolje (po meni) su u pumu u centar grada ... malo skuplje , al kvalitet !!! (malo skuplje-citaj 35,40e)
    Last edited by Nooth1ng; 26-12-09 at 14:31.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo i ja da se ukljucim. prosle godine za 60 eura kupih marell neke waterproff cizme gojzerice. prelijepe castimi ni jedan put snijeg ni kisu propustile a testirao sam ih uzduz i poprijeko. juce trazeci patike u enigmu kupih proslogodisnji model na snizenje crvenobijelu colmar jaknu za 150 eura. takodje za 38 eura kupih naocare,po meni nece maglit jer su dobro odradjene. crne su neobojan vizir mada je bilo u istoj cijeni crveni kafeni i onaj u duginim bojama viziri. eto da se pofalim i nadam se da sam pomoga nekom.

  21. #21
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    above and beyond
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ilovemontenegro View Post
    Inace, u BERETU imas vrhunske stvari ne previse skupe... Ja sam tamo gojzerice kupio i mogu u njih slobodno da plivam sto ce pustit vodu. I najjeftinije njihove stvari su vrhunskog kvaliteta a posebno 5.1 marka (za specijalce!) E sad, da li imaju naocare ne znam ali znam da rukavice imaju... Oni su ti dijagonalno od zlatarske ulice tacno preko puta bondjorna.
    Prvo u Berettu jeftine a dobre robe...Znaci nema.
    Drugo da u njihove cipele mozes plivat a da ne puste vodu,vece gluposti nijesam cuo!
    I garderoba nije 5.1 nego 5.11 i ona je stvarno kvlitetna i lijepa,nju moram pohvalit...
    Najbolje cipele u PG koje mozes kupit su Meindl njemacke,i ne misli da mozes nac cipele ispod 150e a da ne pustju vodu poslije 10 dana...
    Pozdrav...

  22. #22
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biohazard View Post
    Prvo u Berettu jeftine a dobre robe...Znaci nema.
    Drugo da u njihove cipele mozes plivat a da ne puste vodu,vece gluposti nijesam cuo!
    I garderoba nije 5.1 nego 5.11 i ona je stvarno kvlitetna i lijepa,nju moram pohvalit...
    Najbolje cipele u PG koje mozes kupit su Meindl njemacke,i ne misli da mozes nac cipele ispod 150e a da ne pustju vodu poslije 10 dana...
    Pozdrav...
    poceo si sa nekim cudnim tonusom , za koji nema potrebe !!! =)
    dalje kad vec objasnjavas , trebao si lijepo sve da procitash , da vidish shta ja u stvari trazim ...
    shto se tice Meindl-ovih cizama , hvala ti shto si mi pokazao da ima tople vode u bojler ...
    drug ja imam vec jedne Meindl cizme doma , a imam i jedne planika (koje su mi male) ... al Meindl-cizme nisu cizme koje coek treba da nosi na skijanje !!!
    ja necu da gazim potoke , da planinarim po Everestu sa njima , i necu da ih vezem po po ure , a ponajmanje necu da na nogu imam 2kg ...
    Meindl su cizme koje nosish u lov , ribolov , kad osvajash neke vrhove nedje dje koza nije travu pasla...
    ocu neshto lagano !!! a da mi zavrshi rabotu ...

  23. #23
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.merrell.com/US/en-US/Prod...n-6-Waterproof

    Lagane, ne skupe, dosta izolacije a udobne. jedina mana sto su malo plitke. ali kao sto rece - neces ih nositi u extremnim uslovima. Dobra strana je sto su od plastike ovaj donji dio pa ne moras da ih odrzavas ni malo. U intersportu su 130 (u nk) sa tim sto imaju akciju do kraja nove godine da ako kupis dvije stvari recimo cipele od 130 i naocare od 30 eura,
    dobijaas na poklon proizvod u vrijednosti jeftinije stvari koju si kupio tj. nesto do 30 eura. Dalje u intersportu imalo Bolle naocare koje su od 20 do 60 eura. ne znam kakve su. imaju gore tex rukavice ali mislim da su nisu nesto. ako ti je to skupo a jeste imas u Avangardu u Delti istu marku ali dublji model http://www.google.com/products?hl=en...ed=0CBIQzAMwAA

    za 85 eura. Ja bih uzeo njih da sam znao da ih ima.

    Ja imam Scottove naocare od 20 eura (koje imas u tempu) i koje su odlicne. Skijao sam i planinario sa njima i zadovoljan sam.
    Takodje imam scottove rukavice koje sam kupio na snizenju na proljecu u TEMPU (koje je direktni zastupnik Scott opreme) od Gore tex-a i neke izolacije toplotne. Nosio ih je drug na Ararat (5500 m), zadovoljan je bio sa njima.

  24. #24
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    extra !!!
    mnogo dobar predlog, danash cu u deltu-(ja sam obecao slike, al ljudi cim pocnem da slikam stvari u bilo koju prodavnicu odam se sjate oko mene ka oko ludoga)...

  25. #25
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    javi mi sto si kupio.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: skije(za skijanje...na snijeg)
    By Phénix in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 01-10-09, 23:59
  2. Skijanje
    By kaleza in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 04-12-08, 16:02
  3. Prodajem Rossignol step-in vezove i cizme za snowboard
    By MaLiShA in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-03-08, 22:46
  4. rukavice
    By zvoncica in forum Ženski kutak
    Replies: 23
    Last Post: 26-12-06, 14:39
  5. ORF skijanje
    By Zidane in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 26-03-06, 14:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •