Page 1 of 12 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 296

Thread: ClanBase announces NationsCup XIII

  1. #1
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ClanBase announces NationsCup XIII

    http://www.hltv.org/?pageid=35&newsid=3447


    ajmo junaci , dok smo na vrijeme .. !

  2. #2
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad pocinju kvalifikacije i ko ce igrat za nase ?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  4. #4
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam vec bio postovao link vec u topic Mne cs team.
    Last edited by IJa; 23-12-09 at 19:05.
    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  5. #5
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Ko oce da igra neka se registruje na www.clanbase.com ,Ubaci "steam id" naloga sa kojeg ce da igra i posalje meni na mail ime accounta i ja cu vam poslati zahtjev za ulazak u tim.

    Ne znam ko je sad aktivan od ovih igraca,a ne bih da za***** nekog ko je napredovao.Tako da bi dobro bilo par sugestija oko moguceg sastava.Preko 4 igraca ne mogu iz jednog klana,ako dobro procitah na blic.Do 6. Januara je prijava kapitena.Vjerovatno ce biti 1 mech kao prosle godine kad se Litvanija posrala na nas.



    Ako neko nije aktivan neka progovori sad ili zauvijek cuti.

    BY MRVA

    [email protected]
    Last edited by El_NiNhO; 29-12-09 at 22:26.
    Slazem se.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Prosle je to bila Austrija

  7. #7
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Znam da su neki Juznoamerikanci
    Slazem se.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ko oce da igra neka se registruje na www.clanbase.com ,Ubaci "steam id" naloga sa kojeg ce da igra i posalje meni na mail ime accounta i ja cu vam poslati zahtjev za ulazak u tim.

    Ne znam ko je sad aktivan od ovih igraca,a ne bih da za***** nekog ko je napredovao.Tako da bi dobro bilo par sugestija oko moguceg sastava.Preko 4 igraca ne mogu iz jednog klana,ako dobro procitah na blic.Do 6. Januara je prijava kapitena.Vjerovatno ce biti 1 mech kao prosle godine kad se Litvanija posrala na nas.



    Ako neko nije aktivan neka progovori sad ili zauvijek cuti.

    BY MRVA

    [email protected]

    Boko, Neli, Gigi, Zhile, Goga...
    #fakenews

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i litvanija i austrija su nas dobili proshle god
    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  10. #10
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Preprosle je Litvanija

  11. #11
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meoww ajmo tigrovi

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mrki...iskreno i od srca vjeruj mi za ovih (4)5 igraca


    Gigi- (Selected) standardno dobar svaki turnir,svaki net mec i lan mec

    N0sfe- (eol) isto kao i Gigi...i vjerovatno najbolji igrac koji ce CG imati

    Zile- (und) u zadnje pola godine je masu napredovao i sigurno se neki pitaju "kako on"...momak igra 27h kaunter...svaki lan i net mec je najbolji i trenutna forma mu ja bolja i od Gigija i od Nosfe-a...

    cIx- (und) zadnji turnir je odigrao kao nikad...igra kaunter bas aktivno i ako ikad zasuluzuje da igra za reprezentaciju,zasluzuje sad...

    za 5og ne znam ko bi mogao...jer ako gledamo klanove i igrace...Selected zasluzuje da ima 2 igraca u reprezentaciju,a kao pojedince NIKAKO...jer mislim da od ostala 4 igraca sto igraju u Selected imaju 2 bolja,a to su Andrija P. i Benit0...isto tako kad gledamo klanove...GMS zasluzuje da ima igraca u reprezentaciju,svojim trudom i ucestvovanjima na turnirima po Crnoj Gori i Srbiju... Tvrdim da od ova 4 igraca sto sam nabrojao nema boljih u zemlji...
    Medo je stavio Gogu...ne znam cime je zasluzio da igra za reprezentaciju!? Momak je samo takav igrac,ali ako je bolji od ova 4 igraca,onda...

    @Mrva garantujem za ova 4 igraca da su najbolja sto imamo,za petog ne znam... 2 zadnje godine bas pratim desavanja i igrace...mislim da sam kompotentan da ovo napisem... Lopi

  13. #13
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Fino, fino... Sad si nas'o da pises ovolike tekstove..

  14. #14
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha trudim se i ja ) dodji u und na zurku,pecemo cixa i curku )))

  15. #15
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahahahaha
    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  16. #16
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mudovishte View Post
    hahaha trudim se i ja ) dodji u und na zurku,pecemo cixa i curku )))

    Hahahahahahahaha

  17. #17
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mudovishte View Post
    hahaha trudim se i ja ) dodji u und na zurku,pecemo cixa i curku )))
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mudovishte View Post
    hahaha trudim se i ja ) dodji u und na zurku,pecemo cixa i curku )))
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    ...

  19. #19
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav iz Svedske.Potti,Heaton i Lifestyle vam zele srecnu Novu Godinu i novogodisnje praznike.Rekli bi jos nesto,ali nemamo kad,cheka nas zhichara.Idemo malo da se skijamo.Javljamo se kasnije sa Pottievog Lap-topa.

  20. #20
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne seri lopi ...

    1. kaze se kompetentan

    2.slazem se za 3 igraca nelija gigja i cixa, zile mi nikad ne bi igrao u repq zato sto ne umije da se ponasha i da postuje neciji uspjeh i neciji kvalitet kakav god bio ... i ne mozes nikako gledat zadnji turnir da bi coek igrao u repq , tu se gleda rad kroz eo recimo 2 godine ...

    3. gms treba da ima igracha , boko ili andro treba da igraju, sel treba da ima jos jednog igracha ... meni ta reprezentacija nista ne znaci , jer i kad sam trebao da igram igrao je neko mjesto mene ... 90 % igraca cg ne znam kad su zadnji put online na steam bili a ne sto drugo... ako brojimo uspjehe , onda und treba da ima jednog igraca u ekipi ako se ne varam ? dje je hobbit , aj hile zbog posla , cix ok , ti veze a i ja sa tobom ... morate da napravite timski duh , napravite kult te repke , sa zizicem mladjim koji ima skilla sto nikad nisam poricao , ne mozete praviti repku kad ga ne vole ni ona 4 momka sto s njim igraju a ne neko drugi ... al da ne pricam o njemu , sere mi se na samu pomisao o tome ...

    da ne ***** previshe... neli i gigi always forever ,za ostale tu je selector ...
    Last edited by NakaZa; 03-01-10 at 18:36.

  21. #21
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mudovishte View Post
    mrki...iskreno i od srca vjeruj mi za ovih (4)5 igraca


    Gigi- (Selected) standardno dobar svaki turnir,svaki net mec i lan mec

    N0sfe- (eol) isto kao i Gigi...i vjerovatno najbolji igrac koji ce CG imati

    Zile- (und) u zadnje pola godine je masu napredovao i sigurno se neki pitaju "kako on"...momak igra 27h kaunter...svaki lan i net mec je najbolji i trenutna forma mu ja bolja i od Gigija i od Nosfe-a...

    cIx- (und) zadnji turnir je odigrao kao nikad...igra kaunter bas aktivno i ako ikad zasuluzuje da igra za reprezentaciju,zasluzuje sad...

    za 5og ne znam ko bi mogao...jer ako gledamo klanove i igrace...Selected zasluzuje da ima 2 igraca u reprezentaciju,a kao pojedince NIKAKO...jer mislim da od ostala 4 igraca sto igraju u Selected imaju 2 bolja,a to su Andrija P. i Benit0...isto tako kad gledamo klanove...GMS zasluzuje da ima igraca u reprezentaciju,svojim trudom i ucestvovanjima na turnirima po Crnoj Gori i Srbiju... Tvrdim da od ova 4 igraca sto sam nabrojao nema boljih u zemlji...
    Medo je stavio Gogu...ne znam cime je zasluzio da igra za reprezentaciju!? Momak je samo takav igrac,ali ako je bolji od ova 4 igraca,onda...

    @Mrva garantujem za ova 4 igraca da su najbolja sto imamo,za petog ne znam... 2 zadnje godine bas pratim desavanja i igrace...mislim da sam kompotentan da ovo napisem... Lopi

    Ako ce se po zaslugama zvati ima sve da propane... Gleda se ko kako igra ne iz koje je ekipe... Svaka chast bjelopoljcima na svemu, svi su extra momci al mislim da trenutno ne mozhe niko od njih spanuti u prvih 5, mozhda treba uzeti njihov primjer za timsku igru... Najbolje bi bilo kad bi se odabralo 6-7 igracha, nek igraju pola godine, godinu zajedno, nece uvijek svi biti slobodni da igraju... Da se ne mijenja tim svakih mjesec, dva... Nego znajuci nas poslije par mecheva bi se posvadjali i sve bi otishlo u *****...

    I dalje ostajem pri svom izboru, normalno ako boko nema vremena za igru, neka na njegovo mjesto upane cix... Mada mislim da je i vela odlichan izbor, mozhda ne puca kao ovi gore, al treba neko stalozheniji, da umije smirit strasti... Chak bi vela mogao biti i odlichan kapiten, jer je gigi previshe zhivchan, neli je ****** , goga ce josh bolje igrat kad ne ide na svoju ruku nego mora nekog slushati, zhilu fali par godina (svaka chast na trenutnoj igri, al teshko da bi ovi pajseri gore nejga slushali)...
    #fakenews

  22. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NakaZa View Post
    ne seri lopi ...

    1. kaze se kompetentan

    2.slazem se za 3 igraca nelija gigja i cixa, zile mi nikad ne bi igrao u repq zato sto ne umije da se ponasha i da postuje neciji uspjeh i neciji kvalitet kakav god bio ... i ne mozes nikako gledat zadnji turnir da bi coek igrao u repq , tu se gleda rad kroz eo recimo 2 godine ...

    3. gms treba da ima igracha , boko ili andro treba da igraju, sel treba da ima jos jednog igracha ... meni ta reprezentacija nista ne znaci , jer i kad sam trebao da igram igrao je neko mjesto mene ... 90 % igraca cg ne znam kad su zadnji put online na steam bili a ne sto drugo... ako brojimo uspjehe , onda und treba da ima jednog igraca u ekipi ako se ne varam ? dje je hobbit , aj hile zbog posla , cix ok , ti veze a i ja sa tobom ... morate da napravite timski duh , napravite kult te repke , sa zizicem mladjim koji ima skilla sto nikad nisam poricao , ne mozete praviti repku kad ga ne vole ni ona 4 momka sto s njim igraju a ne neko drugi ... al da ne pricam o njemu , sere mi se na samu pomisao o tome ...

    da ne ***** previshe... neli i gigi always forever ,za ostale tu je selector ...
    Ko ne slusha selektor je tu... Ne bi trebalo nishta da se tolerishe, u repki se ne igra za sebe nego za tim, ko ne umije da se ponasha ne treba ni da igra... Eo i ovaj gremlin vuleta nije losh, tj dosta je smiren (bar u igri iako je inache avetinja), samo shto mislim da bi se posvadjao sa nekim prvi mech, il bi neko ispizdio shto mora da ga slusha... I vela definitivno treba da bude kapiten...
    #fakenews

  23. #23
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma jok , nikad ja nisam ni vodio igru niti bilo sto ... tako da bi to jos manje radio u ovom projektu ...

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NakaZa View Post
    ma jok , nikad ja nisam ni vodio igru niti bilo sto ... tako da bi to jos manje radio u ovom projektu ...

    Nijesam mislio ni da vodish, nego chisto da ima neko ko se nece kurchit kako je najbolji, najjachi, uvatio boga za muda...
    #fakenews

  25. #25
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vuleta tebe ne voli niko u nk zato si otisao u pg, a znam ja da ta ljubomora utice malo.Sto se tice moga ponasanja kako to ja treba da se ponasam kad ti dodjes da me psujes ? Jesam ti nesto rekao ? ne.. dosao si poceo nesto da mlatis i jos da me opsujes.I pravo da ti kazem znas koliko mene boli ***** ocu li igrat u reprezentaciji .. ? To mi nista u zivotu nece pomoci niti znaciti.Nikad nisam nikakav komentar dao u vezi reprezentacije .. sta selektor misli ko treba da igra neka stavi te igrace nema nikakve ljutnje,a sto se tice ovog lopijevog posta ja mislim da on bolje zna ko najbolje igra jer nikad nisi dosao u zivot odje da odigras s nama lan... ti gledas taj jebeni turnir koji se odrzi jednom u pola godine..kad bi gledali ovaj zadnji turnir gigi ne bi trebo da igra po TVOME , a evo ja ipak mislim da bi on trebao da igra zbog toga sto je zasluzio svojom dugogodisnjom igrom cs-a.Sta je to cix uradio da ne bi trebo da igra?Za sebe nista necu da pricam jer to ostavljam drugim ljudima.I BAS ME ZANIMA KO TO MENE NE VOLI SEM TEBE ?? cix? neli?andro?boko?
    Last edited by Mudovishte; 03-01-10 at 20:12.

Page 1 of 12 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 8
    Last Post: 21-12-06, 17:11
  2. ClanBase Counter-Strike OpenCup Fall 2006
    By HNClanDaMyR in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-06, 09:19
  3. Team-Montenegro on ClanBase
    By HNClanDaMyR in forum Game Server CG
    Replies: 43
    Last Post: 15-11-06, 20:31
  4. Cafe Del Mar XIII
    By phenomenon in forum Muzika
    Replies: 15
    Last Post: 23-06-06, 22:46
  5. Montenegrin Prime Minister Djukanovic Announces Retirement
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 20-07-04, 17:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •