Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 111

Thread: Mugoša vs vlasnici 'Vijesti'

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Teshko DRZAVI i GRADJANIMA,
    u kojoj je POLITIKA najprofitabilnije zanimanje,
    svaka BAGRA razvlachi njeno bogastvo po svom nahodjenju,
    PARTIOKRATSKI feudalci kupuju roblje i podanike za svoje IDEJE, svoj PUPAK&SHUPAK, a CGa i njeni gradjani , GREBU JEVROPSKO DNO PO SVIM CIVILIZACISKIM PARAMETRIMA,
    SLOBODA; JEDNAKOST; RAVNOPRAVNOST; HUMANOST I SOLIDARNOST,
    i Chusheskova Rumunija je prevalila pola puta ispred nas,
    mi se josh uvijek zalijecemo da KRENEMO.

    SPLACHINARSTVO je glavno zanimanje poslije PREPISHAVANJA,
    svakoga zivoga treba prepishat i polit POMIJAMA,
    da se ko ne usudi , da mu ime spomene,
    takav je nama HOROSKOP.
    A jes čoče, ne postoji nigdje to što se ovdje dešava. A u kojoj to državi, molim te, politika NIJE najprofitabilnije zanimanje. Aj samo malo razmisli, a ako ne znaš, ja ću ti za svaku državu ponaosob reći na koji način profitira kroz politiku, i to počev od najdemokratskijih država, pa nadalje.

  2. #77
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije isto kad JUNAK UDARI NA JUNAKA,
    BIZNISMEN NA BIZNISMENA i otme mu svijetlo ORUZJE,
    i kad “JUNAK” UDARI NA SIROTINJU RAJU I PROPISHE KULUK,
    I OTIMA IM ZALOGAJ IZ USTA,
    kao shto POLITICHARI OTIMLJU GRADJANIMA.
    PRIVATNICI I BIZNISMENI, radi mene OCHI POVADILI,
    i dijelili koliko je njima dosta, ako je trzishte OTVORENO,
    ali KULUK I NAMET NA KIJAMET I BIZNIS SA NASHOM SIROTINJOM TO JE OTVORENA PLJACHKA NA HILJADU I JEDAN NACHIN, za partije, za funkcionere, za stanove, za kredite, za agencije, za roze uplatnice,
    JEDNO JE HAJDUK SHTO CERA HAJDUKE,
    A DRUGO JASHAT SIROTINJU.
    BANKE NIKOGA NIJESU OBAVEZALE DA LJUBE NJIHOVE SHALTERE,
    A DRZAVA I OPSHTINE KORISTE SILU I NASILJE;
    DA OTIMAJU ZA PARTIJE I SVOJ PUPAK&SHUPAK,
    i sebe podizu SPOMENIKE po gradovima MILENIUMSKE I VJEKOVNE, sve zavisi koliko imaju OBRAZA, kad im sirotinja prosi po semaforima i shedi sa ispruzenom rukom na tim mostovima.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #78
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Nisam ja nista navikla pricam iz samo svog LICNOG iskustva vezana za ovu "gospodu" Perovicu familijarno ... Nego nije to tema...

    Sve sto je iznio Mugosa je tacno ali o tom potom

    Dakle svi mi znamo, samo sjedimo i nista ne radimo eto Mugosa je naveo njih ..pa nek sudstvo i tuzilastvo odradi svoj dio posla i provjeri njegove navode nista drugo ... A kad bi zasli u njihove firme imali bi materijala za jedno 10 godina ponaosob... sama cinjenica da se ne uplacuju doprinosi radnicima ( a kazem, to provjereno znam) ....kako to da firma moze da radi i zakljuci poslovnu godinu a da nije platila doprinose radnicima i uradi se bilans poslovanja i bilans uspjeha i uz sve tobude u kreditu kod poreske . O cemu pricamo ovdje? Firma mora pod stecaj ili da se zaobidju pravila(u njihovom slucaju) ili potkupi neko iz poreske povede na rucak itd .... Nego jadna je nasa drzava kad ljudi poput njih imaju priliku da imaju svoju firmu. Goli otok je bio raj za mnoge iz Crne Gore.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  4. #79
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Anna View Post
    A jes čoče, ne postoji nigdje to što se ovdje dešava. A u kojoj to državi, molim te, politika NIJE najprofitabilnije zanimanje. Aj samo malo razmisli, a ako ne znaš, ja ću ti za svaku državu ponaosob reći na koji način profitira kroz politiku, i to počev od najdemokratskijih država, pa nadalje.
    A sto se raspravljas sa ovakvim likovima...ovdje imas dvije grupe ljudi..jedni su ti kriticari jer su to po prirodi...cak i da im je plata 2000 oni bi rekli..ocu 3000 mala mi je plata...
    a imas ovu drugu struju....lade mooda po evropi...zive normalno i iz te evrope mi salju signale kako treba zemlju voditi...
    pa neka se vrate moodonje pa neka mijenjaju...
    vladika vam je porucio da ne dolazite...i da nosite maske....ali gas maske...
    :)

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A što se Perovića tiče, niko ne osporava to da je predavao u Americi, da čovjek ima čime da se pohvali iz svog profesionalnog života, pominje nekakvih 30 + kumstava svog oca i čuda... Sve to stoji. Nije ni Mugi cvećka, niko to ne kaže. Ali na koji je način Perović demantovao Mugijeve tvrdnje, osim što se uhvatio za onu njegovu opasku o zavežljaju iz Morače?
    Kao izjavio je da će da tuži Mugošu, što negdje svi očekujemo ako ga je ovaj stvarno oklevetao, ali tek onda kad se završi postupak koji se vodi protiv njega i njegovih sinova zbog incidenta ispred Arta. Za one manje upoznate, taj postupak realno neće bit skoro okončan, a kad se okonča, za tužbu će bit kasno, s obzirom na to da postoji rok od tri mjeseca da se podigne, od trenutka kad ovaj dobije osnov da ga tuži (18. 12.).

    Pa da vidimo... Nadam se da će ovo što je Mugi načeo imati domino efekat, i kad je vlast u pitanju i mimo vlasti.
    Last edited by Anna; 22-12-09 at 09:09.

  6. #81
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi moji, a znate li koliko PRIVATNIKA koji su u OPOZICIJU ne placaju poreze, radnike, osiguranje itd...to nema veze sa vlascu...to rade svi privatnici, u svaku 3 firmu ima nepravilnosti...sto se cudite sad mugosi sto je napao vijesti itd...ili da ih je neko drugi napao...da ih je napao MANDIC,MILIC,MEDOJEVIC...odje ne bi bilo ni 10 postova, jer to jasno pokazuje da je 80% komentara i ljudi koji odje pisu imaju komplex zvani mugi...ili dps, ili vlast, ili politika...a kladim se da iko od vas ako je privatnik, a ovdje komentarise, ne placa sve doprnose...itd...
    i sto se cudite velikim firmama...okrivio je vijesti ima cojek dokaze, ako dokaze legenda ako ne dokaze, rekao je snosice odgovornost i sta je sad tu rasprava tolika...opet mugi ovo mugi ono...
    vi ste kompleksasi klasicni....
    sto nekad ne okricite, mans, milica,medojevica...
    i medojevic nije cistog obraza...
    :)

  7. #82
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    A sto se raspravljas sa ovakvim likovima...ovdje imas dvije grupe ljudi..jedni su ti kriticari jer su to po prirodi...cak i da im je plata 2000 oni bi rekli..ocu 3000 mala mi je plata...
    a imas ovu drugu struju....lade mooda po evropi...zive normalno i iz te evrope mi salju signale kako treba zemlju voditi...
    pa neka se vrate moodonje pa neka mijenjaju...
    vladika vam je porucio da ne dolazite...i da nosite maske....ali gas maske...
    E DzoniS, bolje biti kriticar nego podanik i povijenoga vrata cijeli zivot i klimat glavom kako drugi kaze i nemat svoje JA.

  8. #83
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,421
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    sto nekad ne okricite, mans, milica,medojevica...
    i medojevic nije cistog obraza...
    Ko kaže da ih ne kritikujemo?

    Mada, makar je moj utisak takav, malo više uticaja na ono što se dešava svima nama ima vlast. Mislim, oni drže u rukama mehanizme kojima mogu da urade ovo ili ono. Valjda.

    Moguće i da sam kompleksaš.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jov, a ti misliš da mi koji ne pljujemo baš toliko, nismo skloni kritici? Kritika je dobra, ali kritikovat napamet i po svemu je crnogorski sindrom i odraz, ako hoćeš, ličnog nezadovoljstva. Ne kažem da nam cvjetaju ruže, tu ima toliko toga što pod hitno mora da se promijeni. A najgore je promijenit ljudsku pamet. Pogotovo u Crnoj Gori, gdje su svi najpametniji i najbolji, a ovo drugo boba ne valja.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dzoni ne gledas vremenske prognoze jer se po Evropi sad ne lade ... nego se smrzavaju od zimoce, a u nasoj drzavi je otprilike taman kao na forumu. Odjednom nije vazno sta se kaze nego - ko kaze, pa se okrene na serdare i vojvode ili pricu "ada i on je krao.. nece valjda on da mi prica.." pa prica o zaslugama i zaboravi se da je cojek jako kvarljiva roba. Kad je Slavko napominjao o tamo necijim parama zalijepili su mu etiketu "paranoik" i nastalo je ono "drz'te lopova." Kad Mugi kaze "ako lazem tuzite me" vidimo sta se pise i kako se pise.
    U ovome sto je Mugi rekao ima mnogo vise istine nego sto se nama cini, a da ce sve ovo pokriti prasina 'oce jer nidje narod nije zaboravan ka' kod nas, a svi o casti i postenju, ali cuvaj takulin.

  11. #86
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    E DzoniS, bolje biti kriticar nego podanik i povijenoga vrata cijeli zivot i klimat glavom kako drugi kaze i nemat svoje JA.
    pa bas mislim da vi kriticari nemate VASE ja...ILI TI svoje VI...jer vi slusate kako vama pricaju mandici i milici...
    tako necete ni u NATO...nego nije to tema....
    toliko o tome JA JA JA svoje moje tvoje njeno...
    :)

  12. #87
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pustote Mugija i Perovica nego ocete li primat plate pred novu godinu.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vrhovna državna tužiteljica Ranka Čarapić je najavila provjeru optužbi gradonačelnika Podgorice Miomira Mugoše na račun Miodraga Perovića i ostalih vlasnika dnevnika Vijesti.
    "Tužilaštvo sa pažnjom prati ovaj događaj. Do sada nije bilo vremena da se ispitaju ovi navodi zbog neradnih dana. Pratimo šta se dešava, saslušaćemo sve strane i provjeriti navode gradonačelnika Podgorice", izjavila je Čarapić za dnevnik Pobjeda.

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Dakle svi mi znamo, samo sjedimo i nista ne radimo eto Mugosa je naveo njih ..pa nek sudstvo i tuzilastvo odradi svoj dio posla i provjeri njegove navode nista drugo ... A kad bi zasli u njihove firme imali bi materijala za jedno 10 godina ponaosob... sama cinjenica da se ne uplacuju doprinosi radnicima ( a kazem, to provjereno znam) ....kako to da firma moze da radi i zakljuci poslovnu godinu a da nije platila doprinose radnicima i uradi se bilans poslovanja i bilans uspjeha i uz sve tobude u kreditu kod poreske . O cemu pricamo ovdje? Firma mora pod stecaj ili da se zaobidju pravila(u njihovom slucaju) ili potkupi neko iz poreske povede na rucak itd .... Nego jadna je nasa drzava kad ljudi poput njih imaju priliku da imaju svoju firmu. Goli otok je bio raj za mnoge iz Crne Gore.
    Lijepo je kad nam neko,nalik serifu tako jasno otvori ochi.
    Coek koji je ucestvovao u unistavanju drzave,pljachci susjedne drzave,i covjek koji je pretvorio nas grad u gomilu betonskog shuta.
    I molim te preciziraj na cije firme mislis,kao i ko su njihovi vlasnici.
    Last edited by Interceptor; 22-12-09 at 11:02.
    Mila majko,podigni me malo

  15. #90
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interceptor View Post
    Lijepo je kad nam neko,nalik serifu tako jasno otvori ochi.
    Coek koji je ucestvovao u unistavanju drzave,pljachci susjedne drzave,i covjek koji je pretvorio nas grad u gomilu betonskog shuta.
    I molim te preciziraj na cije firme mislis,kao i ko su njihovi vlasnici.
    Dakle vec sam ti rekla, sve sto pricam pricam iz svog LICNOG ISKUSTVA, pricam o onome sto sam svojim ocima vidjela ,necu imenovati firme pogotovu ne ovdje i ne tebi., firme familije Perovic ima ih vise od 5 ne pricam na pamet nista.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti koliko kapiram,gadjes stanje u jednom dnevnom chasopisu,koje jest tako,ali ne bi rekao da ima veze sa Perovicima.
    Mila majko,podigni me malo

  17. #92
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interceptor View Post
    Ti koliko kapiram,gadjes stanje u jednom dnevnom chasopisu,koje jest tako,ali ne bi rekao da ima veze sa Perovicima.
    U ovih pet firmi svakako nije monitor ... na njega uopste nisam ni gadjala. I ne znam ni kakvo je stanje u Monitoru zaista, pricam o firmama ciji su oni vlasnici doduse vode se na zene, strine majke itd ali su oni osnivaci ... vrlo je lako provjeriti na crps-ov sajt samo ukucajte clanove uze i sire familije
    Last edited by MaJLeNa; 22-12-09 at 13:17.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  18. #93
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vrhovna državna tužiteljica Ranka Čarapić je najavila provjeru optužbi gradonačelnika Podgorice Miomira Mugoše na račun Miodraga Perovića i ostalih vlasnika dnevnika Vijesti.
    "Tužilaštvo sa pažnjom prati ovaj događaj. Do sada nije bilo vremena da se ispitaju ovi navodi zbog neradnih dana. Pratimo šta se dešava, saslušaćemo sve strane i provjeriti navode gradonačelnika Podgorice", izjavila je Čarapić za dnevnik Pobjeda.

    :yipiiii:


    Hahahahaha .... Ranka ka' da je neko sa foruma

    P.S. pratimo situaciju

  19. #94
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    podgorica podgoricanima

    A dje bi ove sa "zavezljajima" ?

  20. #95
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    A dje bi ove sa "zavezljajima" ?
    E ako nas izbace odole vodim te ja vala kod mene na more, pa eto im Podgorica Ali necemo onda ni mi pushtiti Dzonija da nam se u more brchka

  21. #96
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Majlena svi mi mahom znamo odakle te silne pare koje imaju. Meni samo nisu jasni supporteri poput NSX i slicnih koji pritajeno pognu glavu na sve nesojluke ove vlasti i kazu "oni su manje zlo, ljubim skute Gospodaru".
    Evo da ti objasnim tj. nacrtam nesto posto vidim da sa kapiranjem slabo stojis - Tattoo se zaje8avao, a ti svakim svojim glasom za mandica ili ostale srpske stranke glasas upravo dps. No kad to shvatis ti i ostali kojima to bas i ne ide za CG ce biti kasno, u stvari mislim da vec jeste.

    Losa strana demokratije, jbg.
    She is only here to annoy herself!

  22. #97
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Evo da ti objasnim tj. nacrtam nesto posto vidim da sa kapiranjem slabo stojis - Tattoo se zaje8avao, a ti svakim svojim glasom za mandica ili ostale srpske stranke glasas upravo dps. No kad to shvatis ti i ostali kojima to bas i ne ide za CG ce biti kasno, u stvari mislim da vec jeste.

    Losa strana demokratije, jbg.
    a ko bi ovo razumio?

  23. #98
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Svako ko ima zdravorezonsko razmišljanje

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To jeste potpuno jasno sad, svi rade za Milagu. Svaka do jedne politicke partije, i svi do jednoga politicara. Neka su im zamijenili stare laptopove u skupstini. Plate im ne smiju dirati, ako se ne povecaju.

    A posto nije mali dio Crne Gore koji su povezani sa jednima ili sa drugima, ispada da smo mi koji smo "pravo" protiv, protiv drzave i protiv sebe. Milo se juce obratio Medu ovim rijecima, a u stvari svima nama. Zasto radimo protiv njega, jer na taj nacin radimo protiv sebe?

  25. #100
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    E ako nas izbace odole vodim te ja vala kod mene na more, pa eto im Podgorica Ali necemo onda ni mi pushtiti Dzonija da nam se u more brchka

    Zna on da se opusti i na Zetu

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. vlasnici bmw-a najcesce....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 24-04-10, 12:02
  2. (ne)savjesni vlasnici pasa!
    By zvoncica in forum Kućni ljubimci
    Replies: 98
    Last Post: 29-11-09, 17:52
  3. ,,Živa istina"-gradonačelnik Mugoša
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 83
    Last Post: 25-12-08, 14:26
  4. Prepaid vlasnici
    By James_Bond in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 5
    Last Post: 27-09-07, 14:05
  5. Replies: 32
    Last Post: 28-08-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •