Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 151 to 175 of 205

Thread: Prevare

  1. #151
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    Jednostavno je ovo tema u kojoj je malo ljudi iskreno. I dok god čitam ove nanizane folirantske stranice, neću ni komentarisati.
    Pozdrav svim principijelnim ljudima koji nikada nisu varali i već sada znaju da to neće nikada učiniti! Baš bih voljela da vas upoznam.
    potpis,
    mada ja nemam neku zelju za upoznavanjem ljudi koji su isplanirali citav zivot unaprijed pa ih samo pozdravljam.

  2. #152
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    That is the point! NE planirati. NE govoriti NIKADA - jer NIKAD ne možete znati šta se može desiti. Lako je teoretisati o stvarima i situacijama koje se dešavaju drugima. A kad dodjete u iskušenje koje vas lomi i dovedete sebe u stanje mučenja i analiziranja - onda vam teorije padaju u vodu sa porastom želje i emocija prema tom nekom. I onda imate TRENUTNO drugačiji stav?
    Trenutno je STAV? To se valjda gradi... Stavovi postoje da bi se primjenjivali u takvim i sličnim situacijama...
    Niti zamjeram onima koji varaju. niti generalizujem ljude koji ne varaju - to je sve život i svako ga živi onako kako misli da će biti najmanje bolno....
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  3. #153
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Zato je bolje biti KVALITETNO sam nego s bilo kim.
    Ali ima dosta djevojaka koje ne podnose da su same i koje je blam da na pitanje: Imas li momka? odgovore: Nemam. tj. bitnije je da imaju momka nego to kakav je on zapravo, pa su samim tim i sklone ovakvim narodnim pjesmama koje su bac poucne
    To su uglavnom nezrele osobe koje misle da njihovu vrijednost umanjuje cinjenica da nemaju momka.
    Cuo sam jednu kad kaze: Od kad sam njega upoznala, sve mi je na bolje krenulo, pa neka me vara i radi sto hoce.
    Ne znam kako joj je moglo bolje krenuti...

  4. #154
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Takođe pozdrav svim principijelnim ljudima koji nikada nisu udarali glavom u drvo i već sada znaju da to neće nikada učiniti!
    She is only here to annoy herself!

  5. #155
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Cuo sam jednu kad kaze: Od kad sam njega upoznala, sve mi je na bolje krenulo, pa neka me vara i radi sto hoce.
    Ne znam kako joj je moglo bolje krenuti...
    Finansijski?
    Uspon na "drustvenoj ljestvici"?

    Toj su verovatno te stvari bitnije nego ljubav...za sada ...dok ne sretne nekoga u koga ce se stvarno zaljubiti! Onda joj vec nece bit svejedno vara li je ili ne
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #156
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad malo bolje razmislim, ja nisma imala momka koji me nije prevario.
    Iskreno, presla sam preko toga jednom, i tvrdim da nikad vise to necu uraditi.
    Jer kod mene je uvijek bilo ono Oprostiti da, ali ne mogu zaboraviti... A to je jako lose. Kad god je poslije toga bila neka i najmanja glupa prepirka izmedju nas, meni su se vracale slike.... Znaci da ti dodje da ga objesis na Milenijum gologa, i da gledas kako mu se murica koprca...
    A to je lose... Posle nema vise one veze koju ste imali prije te prevare, kad si bila bezbrizna, kad si mislila da se bas volite, kad si ustvari imala povjerenja u nekoga...
    Zato kazem, nikad vise... No idi i sretni ti put.
    Ionako nije neka momcina.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #157
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Kad malo bolje razmislim, ja nisma imala momka koji me nije prevario.
    Iskreno, presla sam preko toga jednom, i tvrdim da nikad vise to necu uraditi.

    Pa to, moras vise da se poshtujes, jer se desava samo ono sto dozvolis da se desi...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #158
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Pa to, moras vise da se poshtujes, jer se desava samo ono sto dozvolis da se desi...
    Pa naravno. Ipostovala sam se ja poslije, itekako
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #159
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Znaci da ti dodje da ga objesis na Milenijum gologa, i da gledas kako mu se murica koprca...
    Ahahahah uh
    She is only here to annoy herself!

  10. #160
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Znaci da ti dodje da ga objesis na Milenijum gologa, i da gledas kako mu se murica koprca...
    hahahaha
    Kako kazu: Zena vara srcem, a muskarac q.....(izvinjavam se)
    Zbog toga, djevojke, ja mislim da treba da nam oprostite prevare. Jer muskarac moze da vas voli, a da vas prevari za noc sa nekom drugom i vrati vam se kao da nista nije bilo.
    A vama prevare ne treba oprostiti, jer kad prevarite, to ste uradili "srcem", sto znaci da vam se nesrecnik vise ne svidja, i ne zelite vise nista sa njim. :devil:

  11. #161
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    hahahaha
    Kako kazu: Zena vara srcem, a muskarac q.....(izvinjavam se)
    Zbog toga, djevojke, ja mislim da treba da nam oprostite prevare. Jer muskarac moze da vas voli, a da vas prevari za noc sa nekom drugom i vrati vam se kao da nista nije bilo.
    A vama prevare ne treba oprostiti, jer kad prevarite, to ste uradili "srcem", sto znaci da vam se nesrecnik vise ne svidja, i ne zelite vise nista sa njim. :devil:
    Slazem se. Mada ima jos 1 stvar: prevara i varanje...
    Razl je... Ogrooomna.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  12. #162
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Zbog toga, djevojke, ja mislim da treba da nam oprostite prevare. Jer muskarac moze da vas voli, a da vas prevari za noc sa nekom drugom i
    Ja mislim da ova teorija ipak slabo drzi vodu
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #163
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    jedna od glupljih generalizacija
    She is only here to annoy herself!

  14. #164
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja mislim da ova teorija ipak slabo drzi vodu
    Ja tu rekoh "mislim", iako nisam ja tu nista izmislio, to je u narodu tako ostalo, sa koljena na koljeno...
    Ja bih bas volio da vidim tog muskarca i tu momcinu i taj karakter i toga..... koji je recimo srecno zaljubljen, i igrom slucaja nadje se na nekom romanticnom mjestu, sa nekom extra-zgodnom nagom djevojkom da bi je mogao odbiti???
    Sad tipicno zensko razmisljanje, ako me stvarno voli, nece se nac u takvoj poziciji...
    A Vi zene, obicno prevarite momka sa nekim debilom, koji je i ruzniji i gluplji, ali po vama "ima to nesto,ahhhhhhh"...

    Last edited by zvoncica; 31-12-09 at 16:04.

  15. #165
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Ja bih bas volio da vidim tog muskarca i tu momcinu i taj karakter i toga..... koji je recimo srecno zaljubljen, i igrom slucaja nadje se na nekom romanticnom mjestu, sa nekom extra-zgodnom nagom djevojkom da bi je mogao odbiti???
    Ja mislim da su svi normalni momci sposobni da u datoj situaciji ne prevare svoju djevojku ako je vole.

    A ako su jos u fazi da su u nju zaljubljeni, onda tvrdim da nema shanse da je prevare.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  16. #166
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    A vama prevare ne treba oprostiti, jer kad prevarite, to ste uradili "srcem", sto znaci da vam se nesrecnik vise ne svidja, i ne zelite vise nista sa njim. :devil:
    zasto svi misle da djevojke varaju srcem????po toj logici, djevojci se ne moze svidjet neki momak ono da je kao sladak i to a da ne zeli nikad sa njim da izlazi,i da je mozda cak i glup i neinteresantan ali joj je privlacan?
    ok da djevojke mozda teze upadaju u te varijante, ali da mora da postoji ljubav za prevaru i SRCE....ma daaaaaaaaaajte
    to je samo hemija koja se desi u datom trenutku,nema to veze sa srcem

    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  17. #167
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja mislim da su svi normalni momci sposobni da u datoj situaciji ne prevare svoju djevojku ako je vole.

    A ako su jos u fazi da su u nju zaljubljeni, onda tvrdim da nema shanse da je prevare.
    vrlo sam srećna što mogu reći da se apsolutno slažem sa ovim što si napisala...ovo je rijetka situacija i skoro da jedva vjerujem da potpisujem ovo od prvog do poslednjeg slova
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #168
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde, mozda ima nade za naaaas

    Ljubav je CUDO, uvijek spaja ljude, preko svih prepreka
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja mislim da su svi normalni momci sposobni da u datoj situaciji ne prevare svoju djevojku ako je vole.

    A ako su jos u fazi da su u nju zaljubljeni, onda tvrdim da nema shanse da je prevare.
    Zaljubljenost nije normalna pojava, tj. nije normalno stanje svijesti, već stanje svijesti slično opijenosti ili omamljenosti. Opijenost može da se izazove alkoholom i drogama, ali i idejama, osjećanjima, manipulacijama i sl. Zaljubljenost je stanje opijenosti svijesti izazvano idejama, osjećanjima i manipulacijama. Zaljubljenost nije isto što i voljenje, a voljenje nije isto što i ljubav. Takođe, kao što možemo da volimo više ljudi, možemo i da živimo ljubav sa više ljudi, a to onda znači i da imamo seks sa više partnera/ki. Prema tome, normalni ljudi su i oni koji imaju želju, potrebu, volju za više partnera/ki, kao i oni koji takvu svoju prirodnu želju, potrebu, volju i sl. sebi uskraćuju iz nekog razloga. Prevara je tvrdnja da takva želja, potreba i volja ne postoji. Postoji, ali njeno izvršenje zavisi od vlastite odluke. Pri tom je normalno odlučiti i jedno i drugo. No, problematično je imati potrebu za jednim, a tvrditi i raditi drugo.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #170
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Treba takodje napraviti i bitnu razliku izmedju vjernosti i lojalnosti , to su dva razlicita pojma u ljudskim odnosima (ukoliko sex van veze ili braka smatramo nevjerstvom) ...
    Osoba koja je prevarila nekog , ne znaci nikako da tu (prevarenu) osobu ne voli i da joj nije lojalna ,i da bi taj "varalica" mozda u nekoj situaciji bio spreman da izgubi vlastiti zivot za zivot voljene osobe koju je varao ( uzeo sam sada najdrasticniji primjer ,jer je na njemu najlakse shvatiti razliku o kojoj govorim ) ...

  21. #171
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak se odje previse napadaju zene nisu sve ka podgoricanke ima i onih postenih ;D

  22. #172
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by george_clooney View Post
    hahahaha
    kako kazu: Zena vara srcem, a muskarac q.....(izvinjavam se)
    zbog toga, djevojke, ja mislim da treba da nam oprostite prevare. Jer muskarac moze da vas voli, a da vas prevari za noc sa nekom drugom i vrati vam se kao da nista nije bilo.
    a vama prevare ne treba oprostiti, jer kad prevarite, to ste uradili "srcem", sto znaci da vam se nesrecnik vise ne svidja, i ne zelite vise nista sa njim. :devil:
    i agree...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  23. #173
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    hahahaha
    Kako kazu: Zena vara srcem, a muskarac q.....(izvinjavam se)
    Zbog toga, djevojke, ja mislim da treba da nam oprostite prevare. Jer muskarac moze da vas voli, a da vas prevari za noc sa nekom drugom i vrati vam se kao da nista nije bilo.
    A vama prevare ne treba oprostiti, jer kad prevarite, to ste uradili "srcem", sto znaci da vam se nesrecnik vise ne svidja, i ne zelite vise nista sa njim. :devil:
    Veze to s mozgom nema vjeruj mi
    Ovaj moje licno misljenje o prevari je sledecje...Cekaj prije nego krenem moram zustro da se pobunim na citirane rijeci,ovaj znaci nimalo ne mora da znaci da zena vara srcem prije svega a isto tako da muskarac vara s tim s cim vara...Moze bas da bude obrnuta stvar,da muskarac prevari "srcem" a zena hmmm
    Stvar prevare je reakcija pojedinca,ne moze se sagledat u globalu,neko oprosti neko ne,neko vara neko ne,neko predje neko stane...1000 situacija 1000 reakcija
    Nikad nijesam razumjela muskarce koji razmisljaju na nacin "ja nju mogu da varam,ali ona mene ni slucajno",boze budala...
    U svakom slucaju NIKAD NE RECI NIKAD,svakome moze svasta da se desi,to niko ne zna,uostalom ne osudjujem ljude koji se bave s prevarama,mene se isto desavalo,mada nikad nisam to posmatrala a aspekta "zaljubljene osobe",jednostavno neka privlacnost u odredjenom trenutku,situaciji..bla bla bla(da ne sirim)
    I da,oprostila bi "momku" prevaru,mislim,al opet i to zavisi od situacije ili okolnosti...ako vidim ili uocim da je to napravio q***** onda se preko toga lagano moze precji
    Life is shit and then...u die !

  24. #174
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ih mnogo li je rasprava na ovu temu misljenja i razmisljanja odobravanja kritika ..uglavno sve se svodi na to ko sta voli ..pa izvolte..vidim "nevjericu" i to poprilicno u ljude koji nijesu ili se zaklinju da ne varaju da nece i slicno
    u duuuuuugoj sam vezi ... sad vec braku (dal me prevario ne znam...mislim da ne) ja nikad nijesam kazu nikad ne reci nikad.. ali ipak poznajuci sebe to se tesko moze desiti (jel bilo situacija jeste) pogotovo ako nekoga volis cijenis postujes mislim da treba imat snage pa se ne naci u takvoj situaciji ili ako se vec snadjes odoljeti jer licno mislim da je glupo da radi nekog kratkog zadovoljstva žrtvujes vezu/brak do kojeg ti je stalo jer ja ne bih mogla kriti vec bih morala priznati sta se desilo i tesko da bih nakon svega mogla na kraju sebi oprostiti ... ne znam malo sam ja komplikovana za te price al eto kazem da nije nemoguce biti vjeran! Mislim da Varanje dolazi jer nesto ne stima ...

  25. #175
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    ja nikad nijesam kazu nikad ne reci nikad.. ali ipak poznajuci sebe to se tesko moze desiti (jel bilo situacija jeste) pogotovo ako nekoga volis cijenis postujes mislim da treba imat snage pa se ne naci u takvoj situaciji ili ako se vec snadjes odoljeti jer licno mislim da je glupo da radi nekog kratkog zadovoljstva žrtvujes vezu/brak do kojeg ti je stalo jer ja ne bih mogla kriti vec bih morala priznati sta se desilo i tesko da bih nakon svega mogla na kraju sebi oprostiti ... ne znam malo sam ja komplikovana za te price al eto kazem da nije nemoguce biti vjeran!
    Potpisujem sve. Pogotovo boldovani dio
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 121
    Last Post: 11-10-09, 20:10
  2. prevare
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 176
    Last Post: 24-10-06, 23:27
  3. Internet prevare-veliki telefonski racuni
    By Djetic in forum Internet
    Replies: 46
    Last Post: 12-07-05, 17:31
  4. Bumerang muske prevare
    By enex in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 11-03-05, 23:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •