Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 90 of 90

Thread: Negativna iskustva

  1. #76
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica
    Odlice,znamo se...nećemo sad o prošlosti...citiraj sve što napišem na temi nemoj dodavat i proizvoljno tumačit... mojne naivnost i nevinost, ovo, ono...pušti čoče
    Ne, mislim da ti mene uopste ne znas, nikada nismo ni virtuelno ista licno pricale; ja citirah samo ono sto si napisala na ovom forumu, znas da si sama ovdje napisala tu pricu o momcicu i vozu, ne pravi se naivna, da.


    Jos jedna prica koju na ovom forumu procitah:

    Ostavio momak djevojku, sto ju je osinulo po egu, pa odlucila da ona njega opet osvoji, i potom ostavi, da on vidi malo, kako je to...
    Receno-ucinjeno, momak se ponovo za nju zagrijao, a ona njemu -pedalu! :o
    I on poceo da je zivka, da joj, po njenom- 'dosadjuje', jer mu nesrecniku izgleda nije bilo jasno da je cura sve to uradila iz osvete, a ne zato sto joj je bilo iskreno zao zbog njihovog raskida...

    Znaci, jos jedna prica, koja pokazuje da ostavljachi nisu bas nevinasca, a "progonitelji" bezrazlozni manijaci :o

    Quote Originally Posted by zvoncica
    Odakle ti ideja da ja OLAKO prerežem veze?
    Iz toga sto tvrdis da pod svaku cijenu treba (bivseg) partnera ignorisati. Sto je to nego rigidan stav i 'odrezivanje'...?


    Quote Originally Posted by zvoncica
    Kakvo ti rješenje predlažeš kad ti momak, recimo, kaže: Slušaj, Odli, već duže ne osjećam ništa prema tebi, volim drugu sa njom želim porodicu, nosi moje dijete...
    Iskreno te molim da odgovoriš na ovo pitanje.
    Meni se to nije dogodilo (a mislim i da ne moze), a predlazem isto sto i pre - zavrsni razgovor kao closure ako ijedna strana ima za tim potrebu.
    Nikako ne ignorisanje, u toj situaciji najmanje ignorisanje pomaze lakom prevazilazenju situacije.

    Medjutim, ako joj on vec to kaze, to vec znaci da razgovaraju, zar ne?
    On tada treba njoj da omoguci da kaze sve sto joj na srcu lezi, to ce joj pomoci, a i njemu, da ga nakon closura ga vise ne "smara", trazeci objasnjenja koja on iz kukavicluka ne zeli da da.

    Ponavljam, ljudi "ganjaju" druge zbog nerazjasnjenih situacija (u ovom slucaju bi to bilo da ona njega vidi pored druge trudne zene, a da joj on nije nista rekao); ako je sve receno i razjasnjeno, covejk moze mnogo lakse da ide dalje...

    Quote Originally Posted by zvoncica
    ovaj drugi boldovani citat je glupost.
    Ne, ja mislim da je to sustina - da niko ne napusta nikoga bez ako se sa njim nije nekako istraumirao.


    Quote Originally Posted by zvoncica
    da, ta širina koju si pokupila po svijetu, vidim, dosta ti pomaže u komunikaciji...čudo da baš ti završavaš na ignor opciji?!
    Ni sa jednom korektnom osobom nisam zavrsila na ignoru. To mi se desilo samo sa jednom, koja nije u tome bila korektna. Realno mi se to nije desilo nikad, a sa tom osobom se prije ignora nisam ni virty imala prilike bolje upoznati...

    Quote Originally Posted by zvoncica
    ali moja jedina trauma je bio realni strah za život mog partnera i ta trauma se NIKAD neće i ne može uporediti sa nekim ljubavnim raskidom...no nijesmo svi isti...valjda zato neki od nas i odbacivanje traumatično prihvataju
    Moja najveca trauma je bila slicnog tipa kao tvoja, ali to ne znaci da me ne pogadjaju ljudi izvan moga uskoga kruga; tu smo izgleda razlicite, da.
    Ne mozes da uporedjujes raskide ako ih nisi ni imala, pa zato i ne znas kakve su to traume, ali dovoljno ti je da procitas forum ili pricas realno sa ljudima, pa da shvatis...

    Quote Originally Posted by zvoncica
    Recimo, kad neko ima stalnu potrebu da me vrijedja (ovo je pretpostavka), zbog čega bih trebala da mu dozvolim da mi išta objašnjava? Pri tome taj neko me ne poznaje, ne znači mi ništa, ne zanima me...pa zasto bi onda meni njegova objašnjenja bila bitna, Odli?
    Voljela bih da mi KONKRETNO odgovoriš na ovo pitanje?
    Ne znam zasto si uopste pocela da pricas sa nekim ko te stalno vrijedja?
    Vjerovatno te nije vrijedjao ispocetka, pa ako te poceo vrijedjati, pretpostvaljam da je moguce da si ti prethodno uvrijedila njega necim, pa ti opet predlazem da ga ipak saslusas, mozda ce ti se onda kasti u cemu je stvar. ili mozda neces da ga saslusas, jer si svjesna da si ga povrijedila, pa ne zelis to da cujes; draze ti je da ga ostavis povrijedjenog?


    Meni se tvoji postovi cine kao karikiranje ove teme, previse rigidno zvuce, i previse mi krecu iz pozicije ocuvanja sopstvenog ega, a gde je ljubav, nema ega...


    Stvar je u onome sto si i sama nedje rekla - nema tog problema i nesporazuma koji ne moze da se prevazidje ako se radi o dvoje ljudi koji postupaju po zakonima ljubavi...
    Last edited by odli; 31-12-09 at 12:24.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja imam utisak da onaj koji tebe ostavi proklinje i majcino mlijeko kad mu pocnes objasnjavati i razjasnjavati. Sta imas ti da objasnjavas i kako da ubijedis momka koji ti kaze "Odli prosetaj dalje ne igras vise u mom filmu"? Sta mu imas reci sto vec nijesi i sta moze cuti sto vec nije cuo. To je maltretiranje a ne razjasnjavanje.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja imam utisak da onaj koji tebe ostavi proklinje i majcino mlijeko kad mu pocnes objasnjavati i razjasnjavati. Sta imas ti da objasnjavas i kako da ubijedis momka koji ti kaze "Odli prosetaj dalje ne igras vise u mom filmu"? Sta mu imas reci sto vec nijesi i sta moze cuti sto vec nije cuo. To je maltretiranje a ne razjasnjavanje.
    Hari, ponavljam da se to meni realno nije nikada desilo!

    Ali na osnovu tog jednog virty iskustva, i par virty, a i realnih prica, zakljucujem kako zakljucujem, i kako napred napisah.

    Bas zato sto mi se nikada realno nije desilo tako sta, i tvrdim da se normalnim tolerantnim ljudima koji imaju u srcu ljubavi za drugoga a ne samo za sebe, ne moze tako sta niti desiti!

    Moje je misljenje, da se to desava samo u shemama nekakvih ego tripova, a veze proistekle iz takvih pobuda, u samom korijenu nisu normalne, pa nije ni cudo sto se nenormalno zavrsavaju.
    Last edited by odli; 31-12-09 at 12:36.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Razmisli sta onda pises. Nesto sto ti se nikad nije desilo i sto je izvan realnog zivota a ti tvrdis na osnovu virty, spanskih serija ... ili ko zna cega. Sto to nijesi radila kad te decki ostavio?

  5. #80
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sto to nijesi radila kad te decki ostavio?
    Sta sto nisam radila kad me decko ostavio?

    Jedini realan raskid koji mogu tako da nazovem (ili koji me bas 'drmnuo'), koji mi se desio, evo kako prica ide:

    Istina je da sam ja kocila tu vezu, i momak se smorio i poceo da me naprasno izbegava...meni je to bilo ipak jelte "malo" bolno, pa ga uhvatih jednog dana na putu od faxa do menze, i ispricah mu jednu pricu, koja je bila nasa prica...na sta je on meni rekao sto je rekao, i nikada ga vise nisam "smarala", mada je on poceo opet da "smara" mene na sledecoj godini, ali je za mene ta prica bila mrtva, mada izadjosmo par puta...

    (ovaj tekst je prilagodjen za ovu temu, inace nema govora da je neko od nas medjusobna obracanja smatrao smaranjima, bili smo vrlo fini, i jako zaljubljeni, ali premladi...mislim da zato sto smo imali lijepi 'closure' i nakon 'raskida', i dan danas se sa smijeskom pozdravimo na ulici iako pod rukom vodimo svoje neke druge partnere...)


    Izmedju ostalog i zbog te price, mislim kako mislim, to jest, da se 'negativna iskustva' ne mogu desiti loverima, i da 'closure' jako pomaze 'nesmaranju'...
    Zato mi te price o 'negativnim iskustvima', vise lice na nekakva razbacivanja hejtom zbog loseg raskida ili lose veze, nego na love stories of lover persons..
    Last edited by odli; 31-12-09 at 12:45.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na sopstvenom primjeru, a ne koristis sopstveni lijek Sto ga ne nazoves nocas pa mu sve objasnis dje mu bile greske i kako je imao "ego tripove..." onako za njegovo dobro da to ne bi ponavljao, a ti yradila dobro djelo.
    Vidis koliko kila nelogicnosti u tom sto pises? Savjetujes nekoga nesto cega se sama ne pridrzavas bas kao u spanskim serijama

  7. #82
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne citas me pazljivo ako tako mislis.

    Ja bas savjetujem sto sam i sama primijenila, tj. 'closure', jer iz iskustva znam da je to najbolje resenje.
    Nemam potrebe da ga sada zovem, jer mu sve odavno rekoh sto mi je na srcu lezalo; da nisam, mozda bih i imala potrebe da ga sada zovem, ko zna
    I nije on nista puno pogrijesio, a kamoli da je imao ego tripove (ego tripere realno zaobilazim); sve to gore pojasnih, citaj malo pazljivije

    To ti je to, objasnih sto mislim i zasto, pa nemam vise potrebe za polemikom ovdje, osim ako se ne jave novi momenti na temi.
    Last edited by odli; 31-12-09 at 12:55.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Razmisli sta onda pises. Nesto sto ti se nikad nije desilo i sto je izvan realnog zivota a ti tvrdis na osnovu virty, spanskih serija ... ili ko zna cega. Sto to nijesi radila kad te decki ostavio?
    kolumbijskih, nije to isto
    She is only here to annoy herself!

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Izvinjavam se za nepreciznost, a to drasticno mijenja situaciju

  10. #85
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Odli, žao mi je što nemam vremena da se posvetim odgovaranju na tvoje postove...ali čim ugrabim vremena hoću.
    Nadam se da ćeš biti strpljiva
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #86
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne moram danas da spremam za Novu godinu, pa tjaskam ovde, tebe chekam da dospijes, naravno.
    (Mada ja ne vidim kako bih jos doprinijela ovoj temi.)

    A ti,
    "Come as you are, as you were, as I want you to be.
    As a friend, as a friend, as an old Enemy.
    Take your time, hurry up, choice is yours, don't be late.
    Take a rest, as a friend, as an old memory.
    And I swear that I don't have a gun."



    Samo polako, neke stvari moraju da se slegnu da bi se shvatile..
    Last edited by odli; 31-12-09 at 16:48.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #87
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ne, mislim da ti mene uopste ne znas, nikada nismo ni virtuelno ista licno pricale; ja citirah samo ono sto si napisala na ovom forumu, znas da si sama ovdje napisala tu pricu o momcicu i vozu, ne pravi se naivna, da.
    Prvo, ta "informacija" napisana prije više od godinu dana je potpuno nevažna za ovo ovdje i nema veze sa OVOM temom, drugo nagadjala si, treće nigdje nijesi navela da pišeš o jednoj rečenici koju sam ubacila u kontekst nekog posta od prije godinu i više dana, nego si to napisala kao da si u najmanju ruku putovala vozom sa mnom tom prilikom!:mrgreen:

    Mogu se pravit naivna koliko mi na'm pada, ali te prestić neću, Odlice, ipak si ti stručnjak da sa drugih tema i pdf-a nebitne rečenice pogrešno čitaš i razumiješ pa ih tako "sredjene" u tvojoj glavi koristiš kao glavno "oružje" protiv sagovornika



    Quote Originally Posted by odli View Post
    Jos jedna prica koju na ovom forumu procitah:

    Ostavio momak djevojku, sto ju je osinulo po egu, pa odlucila da ona njega opet osvoji, i potom ostavi, da on vidi malo, kako je to...
    Receno-ucinjeno, momak se ponovo za nju zagrijao, a ona njemu -pedalu! :o
    I on poceo da je zivka, da joj, po njenom- 'dosadjuje', jer mu nesrecniku izgleda nije bilo jasno da je cura sve to uradila iz osvete, a ne zato sto joj je bilo iskreno zao zbog njihovog raskida...

    Znaci, jos jedna prica, koja pokazuje da ostavljachi nisu bas nevinasca, a "progonitelji" bezrazlozni manijaci
    izvini, a ko tvrdi da nema i takvih situacija? Problem je što ti ne daš da postoje oni koji su smarači i bolesnici sa kojima nema razgovora bez obzira koliko si puta pokušao da mu/joj objasniš, opet ne razumiju i opet oće da se razjašnjavaju? Ja tvrdim da postoje, ti mi veliš da nemam pojma, na osnovu čega daješ sebi za pravo da mi kažeš da ne govorim istinu?
    pa idemo dalje:



    Quote Originally Posted by odli View Post
    Iz toga sto tvrdis da pod svaku cijenu treba (bivseg) partnera ignorisati. Sto je to nego rigidan stav i 'odrezivanje'...?
    :mrgreen:hahahahhahah ti si mene kraljica Odli!!!!
    Aj mi navedi, citiraj, moj post za ovih 4 godine koliko sam na ovom forumu gdje sam rekla DA PO SVAKU CIJENU treba bivšeg ignorisati!?!?!!!:mrgreen:
    Odli, moj stav je da bolesnike treba ignorisati,
    a sa bivšima ne drugujem nakon raskida, ne ispijam kaficu, ne pričam svoje ljubavne dogodovštine niti slušam njihove, ne kumujem kad se ožene, ne šetam im djecu i ne vodim ih na more ljeti, ali mogu pružiti ruku uvijek, kao i reći zdravo...a milije mi je da me nikad put ne nanese na njega/njih
    p.s. ovo boldovano, za svaki slučaj, dva puta pročitaj




    Quote Originally Posted by odli View Post
    Meni se to nije dogodilo (a mislim i da ne moze), a predlazem isto sto i pre - zavrsni razgovor kao closure ako ijedna strana ima za tim potrebu.
    Nikako ne ignorisanje, u toj situaciji najmanje ignorisanje pomaze lakom prevazilazenju situacije.
    Prevazilaženju kakve situacije?!
    On njoj kaže da je više ne voli, da ne želi sa njom da bude, živi, i šta još treba tu da se priča?! Samo povrijedjeni ego traži da priča, da "provali" da on, kao, ipak nju voli nego mu se čini da ona njega ne voli pa da bi SEBI skratio muke raskida sa njom (bolje prije nego kasnije) govoreći joj da je ne voli a u stvari je lud za njom...a onda se tu pojavi Marko Antonije, davno izgubljeni brat koji je progledao nakon sljepila i koji je vidovit...ma hajde molim te, španska serija, razgovori u nastavcima

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Medjutim, ako joj on vec to kaze, to vec znaci da razgovaraju, zar ne?
    On tada treba njoj da omoguci da kaze sve sto joj na srcu lezi, to ce joj pomoci, a i njemu, da ga nakon closura ga vise ne "smara", trazeci objasnjenja koja on iz kukavicluka ne zeli da da.
    Ja bih voljela da čujem što bi tebi bilo na srcu u takvoj situaciji? Ajde molim te, reci mi, kad bi ti se desila gore navedena situacija što bi ti sa srca njemu rekla? (ajde zamisli ovu situaciju pa otvori srce?)

    Ja bih, da mi moj čojak nakon 20 godina ljubavi (pazi, 20 godina bezmalo!) dodje sa pričom " ne volim te više, volim drugu, neću više s tobom trena da provedem" rekla, aj polako, sigurniji si kad se poizmakneš jer bih vjerovatno da ga gledam pucala iz teškog naoružanja...bolje da mi ništa više ne kaže, a MENI NE BI PALO NA PAMET da baš njemu otvaram srce!?

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ponavljam, ljudi "ganjaju" druge zbog nerazjasnjenih situacija (u ovom slucaju bi to bilo da ona njega vidi pored druge trudne zene, a da joj on nije nista rekao); ako je sve receno i razjasnjeno, covejk moze mnogo lakse da ide dalje...
    nije tačno, NEKI ljudi ganjaju osobe suprotnog pola NIČIM izazvane, naravno, ima i tih situacija koje ti navodiš, kao s razlogom, mada ja, Odli, ne vidim šta bih ja mogla da kažem majmunu koji nije našao za shodno da mi kaže da voli drugu, a kamo li da čeka dijete sa njom?! Je li moguće da bi ti u takvoj situaciji trčala za tom spodobom da ti objasni nešto?
    Ja bih, Odli, platila da ga moje oči nikad više ne vide, a ne da ga jurim da mi objasni...nešto...mis'im što ima tu da se objašnjava...meni je to stvarno bolesno



    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ne, ja mislim da je to sustina - da niko ne napusta nikoga bez ako se sa njim nije nekako istraumirao.
    khm...traume, traume...ostaju posledice, vidne, nažalost




    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ni sa jednom korektnom osobom nisam zavrsila na ignoru. To mi se desilo samo sa jednom, koja nije u tome bila korektna. Realno mi se to nije desilo nikad, a sa tom osobom se prije ignora nisam ni virty imala prilike bolje upoznati...
    a koliko si ti bila korektna sa tom osobom? Vjerovatno i ona tebe smatra nekorektnom...Odli, nije tvoj pogled jedini ispravan i nije tvoje poimanje života i ljubavi jedino mjerodavno!
    Mislim da nije korektno da tvrdiš da nešto nijesi iskusila ALI znaš da je tako kako ti misliš, pri tome ti pet drugih ljudi kaže da imaju iskustvo u tome, a ti ih ubjedjuješ da ne znaju o čemu pričaju!?
    To je sve, samo ne korektno



    Quote Originally Posted by odli View Post
    Moja najveca trauma je bila slicnog tipa kao tvoja, ali to ne znaci da me ne pogadjaju ljudi izvan moga uskoga kruga; tu smo izgleda razlicite, da.
    Ne mozes da uporedjujes raskide ako ih nisi ni imala, pa zato i ne znas kakve su to traume, ali dovoljno ti je da procitas forum ili pricas realno sa ljudima, pa da shvatis...
    Evo, opet kažeš da su nam traume slične, a nemaš pojma kakva je moja bila!
    Rekla sam ti na milion tema ovog foruma, ranije, da je licemjerno govoriti da patiš zbog gladnih u svijetu, da saosjećaš sa svima njima i da te njihova sudbina pogadja, a istovremeno sjesti da doručkuješ, ručaš i večeraš!!!
    Ni ja se ne radujem NIKAD tudjoj nesreći, ali ne provodim besane noće zato što će hiljadu ljudi koje ne poznajem, širom planete, izginut u sledećih 5, 6 sati?!

    Opet pretpostavjaš i to loše! Jedan raskid je dosta, Odli, da neko zna što je raskid! I ti svakako ne znaš da li sam ih i koliko imala



    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ne znam zasto si uopste pocela da pricas sa nekim ko te stalno vrijedja?
    Pa ti Odli najbolje znaš da ja uopšte ne razgovaram sa onima koji vrijedjaju...ono je napisano u prvom licu jednine tek onako, kao odgovor na tvoj post, ali vrati se na moj post, pa ćeš VRLO JASNO VIDJETI pošto si prvi put propustila da vidiš, da sam napisala da je to PRETPOSTAVKA da mene neko vrijedja...ali se opet pravimo naivni, i pravimo previde
    U svakom slučaju sav taj dio citiranog posta je napisan potpuno van teme o ljubavnom raskidu, a na konto tvoje priče o nekim razjašnjavanjima na private...i na tu temu je krenula moja pretpostavka o vrijedjanju ne znam zašto:mrgreen:

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Meni se tvoji postovi cine kao karikiranje ove teme, previse rigidno zvuce, i previse mi krecu iz pozicije ocuvanja sopstvenog ega, a gde je ljubav, nema ega...
    tebi se čini?! MOJI postovi! ne mogu da vErujem!


    Quote Originally Posted by odli View Post
    Stvar je u onome sto si i sama nedje rekla - nema tog problema i nesporazuma koji ne moze da se prevazidje ako se radi o dvoje ljudi koji postupaju po zakonima ljubavi...
    da, Odli, ali ljudi koji se vole...ako nekoga ne volim (a to, Odli, ne znači da mrzim...tebi ovo moram podvući da mi nedje na drugom pdf-u ne spočitaš da sam rekla da nekoga mrzim:mrgreen to prestaje da važi...pravila važe kad mi je stalo do nekoga
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #88
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijedno iskustvo mi nije negativno kad prodje....

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jedino negativno iskustvo imam sam sa sobom. Umislim da je nesto drugacije nego sto je a na kraju ispadne trt.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odli zvoncice, ugusiste temu licnim prepucavanjem
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iskustva sa Fed Ex-om ?
    By oktagon in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 17-11-09, 18:02
  2. Punto iskustva
    By pumba in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 20-09-09, 12:48
  3. Iskustva sa lakirerima
    By nikola_vuk in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 81
    Last Post: 20-07-09, 19:01
  4. Internacionalna iskustva
    By PHI in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 16-02-08, 16:35
  5. LCD+LCD TV dualview iskustva..
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 3
    Last Post: 07-07-07, 11:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •