Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 65 of 65

Thread: P:bmw 530d

  1. #51
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noddy View Post
    Javi se momku sa nickom Matador na private, on prodaje 525d iz 2002. godine u extra stanju za o.k. cijenu
    poslao sam mu PM, mada mislim da je taj motor starija generacija dizela, nek me neko ispravi ako grijesim...
    Cetinje Forever!!!

  2. #52
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozidar_Sukovic View Post
    poslao sam mu PM, mada mislim da je taj motor starija generacija dizela, nek me neko ispravi ako grijesim...

    Ja mislim da je to motor novije generacije i iste tehnologije kao 520d i 530d, ima cini mi se 163ks (120kw) i stavljao se i u novu seriju 5 samo je kasnije cini mi se povecana snaga na 177 ks. Auto je kupljen sa originalnih 100000km u extra stanju, a takav je i sad. Mislim da je puno bolji izbor od 530d zbog povecanja poreza, registracije i potrosnje, mada stvar prioriteta. Pogledaj oko motora na net-u naci ces.

  3. #53
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noddy View Post
    Ja mislim da je to motor novije generacije i iste tehnologije kao 520d i 530d, ima cini mi se 163ks (120kw) i stavljao se i u novu seriju 5 samo je kasnije cini mi se povecana snaga na 177 ks. Auto je kupljen sa originalnih 100000km u extra stanju, a takav je i sad. Mislim da je puno bolji izbor od 530d zbog povecanja poreza, registracije i potrosnje, mada stvar prioriteta. Pogledaj oko motora na net-u naci ces.
    javio se, samo si za cijenu omanuo za "skromnih" 800€ (vjerovatno bi se na to doslo pregovaranjem)
    Cetinje Forever!!!

  4. #54
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    1,336
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    najbolji bmw ikad!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #55
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    novu 5 530d je kupio moj brat za samo 14k i ona je u fulu.. tako da price od 12k su nebuloze.

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kažem ja,može to čak i jeftinije od 14 hiljada da se nađe,samo da nije full...

    Quote Originally Posted by noddy View Post
    Ja mislim da je to motor novije generacije i iste tehnologije kao 520d i 530d, ima cini mi se 163ks (120kw) i stavljao se i u novu seriju 5 samo je kasnije cini mi se povecana snaga na 177 ks. Auto je kupljen sa originalnih 100000km u extra stanju, a takav je i sad. Mislim da je puno bolji izbor od 530d zbog povecanja poreza, registracije i potrosnje, mada stvar prioriteta. Pogledaj oko motora na net-u naci ces.
    Ako je 2002 godište mora bit noviji motor.Pošto se 525TDproizvodio od 1997-2000 a 525TDS 1996-2000,

  7. #57
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noddy View Post
    Ja mislim da je to motor novije generacije i iste tehnologije kao 520d i 530d, ima cini mi se 163ks (120kw) i stavljao se i u novu seriju 5 samo je kasnije cini mi se povecana snaga na 177 ks. Auto je kupljen sa originalnih 100000km u extra stanju, a takav je i sad. Mislim da je puno bolji izbor od 530d zbog povecanja poreza, registracije i potrosnje, mada stvar prioriteta. Pogledaj oko motora na net-u naci ces.
    pogledao sam auto, zbilja dobro ocuvano! Jedino ide ona stvar ukusa, a to je da meni (vecina se nece slozit) u toj kombinaciji boja (siva sa crnom kozom) auto ne pashe bash, izgleda starije nego sto jeste. Generalno sam se smorio sa sivim autima, od petica mislim da danas daleko bolje izgledaju i nose godine crni ili neka druga tamnija boja sa braon ili beige kozom unutra. No, mozda je i do mene, al o ukusima se ne raspravlja
    Cetinje Forever!!!

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Auuu jes,po meni najgrđa kombinacija - siva i crna,nemože gore bit!! A i ne volim što bi Ameri rekli "black on black", crni sa crnom kožom... Po meni je najbolja teget plavi a unutra bež boje koža ili crni sa bež ili crveni sa bež kožom...

  9. #59
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Auuu jes,po meni najgrđa kombinacija - siva i crna,nemože gore bit!! A i ne volim što bi Ameri rekli "black on black", crni sa crnom kožom... Po meni je najbolja teget plavi a unutra bež boje koža ili crni sa bež ili crveni sa bež kožom...
    i meni je najbolja kombinacija teget sa bez kozom...ili crveni sa svijetlo sivom

  10. #60
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel ovo neka sprdnja? raspravljate ko koju kombinaciju boja voli? ka da slusam moju sestru, nego ajd (:

  11. #61
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozidar_Sukovic View Post
    pogledao sam auto, zbilja dobro ocuvano! Jedino ide ona stvar ukusa, a to je da meni (vecina se nece slozit) u toj kombinaciji boja (siva sa crnom kozom) auto ne pashe bash, izgleda starije nego sto jeste. Generalno sam se smorio sa sivim autima, od petica mislim da danas daleko bolje izgledaju i nose godine crni ili neka druga tamnija boja sa braon ili beige kozom unutra. No, mozda je i do mene, al o ukusima se ne raspravlja
    Nije da branim tog bmw-a ali meni bas u toj kombinaciji izgleda najsvjeziji, odnosno najnoviji i najbolje se vidi restyling. U tamnim bojama tipa crna ili teget mi djeluje kvazi kriminalno ili ofucano, a i logicno je jer se na tamnoj boji vise vide sitne ogrebotine i mane. Sto se tice svijetle boje unutrasnjosti, ona puno brze stari i poznaju joj se kilometri vrlo brzo. Meni je bas ovaj srebrni sa ovim felnama pravi izbor jer djeluje novo, elegantno i da kazem poslovno, a ne "bukacki", sto i jeste smisao serije 5. Ko zeli sportskiji izgled treba da kupi seriju 3 sedan ili kupe. Sto se tice boja najljepsi mi je onaj svijetlo braon sto se vozi u pg pa onda tamnosivi i srebrni, ali to je vjerovatno stvar ukusa

  12. #62
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve nekako ali mi nije jasno kako se na crnoj koži manje vidi da je ofucana, gde god je zagrebeš ostaju ogrebotine koje se vide sa kilometra, kao i one pore od upotrebe, to se kod bež kože vidi manje mnogo.

  13. #63
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Meni je najljepshi zhuti sa staklima ogledalima koji preko dana izgleda da spejs shatl,
    josh kad mu se stave crne felme onda to dobija poptuno drugu dimenziju stajlingovanja kola,BMW izgleda kao porodichno bukachko auto iz buducnosti !!!
    Ja lichno najvishe volim 535d naaaaaajachi ikad,ubija,kida i josh malo troshi !!!!!!!
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  14. #64
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene je naljepsa zimzeleno roza i nandzarasta boja ! salim se malo..

  15. #65
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    1,336
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    kako jejjejejejeje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. bmw 530d e60
    By Matador in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 14-01-10, 09:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •