Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 65

Thread: P:bmw 530d

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Realno je tu neđe oko 8,9 iljada pa neka je M oprema kompletna,da nije karavan i aj nekako ali pošto je karavan...

  2. #27
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    10000 hiljada je najrealnije moguce

  3. #28
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,115
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    vijedi makar 1000e vise od pasata karavana 2003g pa racunajte.
    niujedne mi gace lastike nema

  4. #29
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Realno je tu neđe oko 8,9 iljada pa neka je M oprema kompletna,da nije karavan i aj nekako ali pošto je karavan...
    Mislis da ne vrijedi 3000 vise od tvog BMW-a?

  5. #30
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne znam ljudi glupo se raspravljat o cijenama ali kad vidis koliko kostaju neki drugi automobili stvarno mislim da vrijedi

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao vlasnik BMWa mogu reci da ovo auto mora da ima vrijednost ne manju od 12.000 EUR. E sad sto je ovo trziste bolje receno kupovna moc na njemu trenutno na istorisjki najgadnijem nivou, so je opsta likvidnost vise nego skromna, mogucnost prodaje dobrog BMWa je jako suzena. Ja sam licno od prodaje mojeg, koji je bez lazne skromnosti jedan od boljih u MNE odustao, jer me kompenyazije uy doplatu za lame bey servisne knjiyice u koje je sipano po 5 eur goriva ne interesuje. Suma sumarum, ko hoce da kupi jeftin i dobar BMW to moye trenutno uraditi u MNE po mnogo povoljnijoj cijeni nego da uvoyi iz GER.

    Moj komentar je malo off topic i razvuce se covjeku oglas sa manje i vise suvisnim komentarima na preko 2 strame, ali morao sam iznijeti svoj stav. Zakacite se ljudi na mobile, unesite parametre opreme ya ovaj auto, unesite da ima obaveynu servisnu knjizicu, na cijene bez PDV-a dodajte troskove uvoza i nase dazbine i dobicete realnu cijenu. To sto se kod nas gleda da se vozi BMW sa 300.000 i vise km, bez servisne i sto su 5ice e39 u jako skromnom stanju po ciejni od 8.000 EUR mjerilo za ocjenu vrijednosti je blago receno otuzno i nerealno!

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matador View Post
    Kao vlasnik BMWa mogu reci da ovo auto mora da ima vrijednost ne manju od 12.000 EUR. E sad sto je ovo trziste bolje receno kupovna moc na njemu trenutno na istorisjki najgadnijem nivou, so je opsta likvidnost vise nego skromna, mogucnost prodaje dobrog BMWa je jako suzena. Ja sam licno od prodaje mojeg, koji je bez lazne skromnosti jedan od boljih u MNE odustao, jer me kompenyazije uy doplatu za lame bey servisne knjiyice u koje je sipano po 5 eur goriva ne interesuje. Suma sumarum, ko hoce da kupi jeftin i dobar BMW to moye trenutno uraditi u MNE po mnogo povoljnijoj cijeni nego da uvoyi iz GER.

    Moj komentar je malo off topic i razvuce se covjeku oglas sa manje i vise suvisnim komentarima na preko 2 strame, ali morao sam iznijeti svoj stav. Zakacite se ljudi na mobile, unesite parametre opreme ya ovaj auto, unesite da ima obaveynu servisnu knjizicu, na cijene bez PDV-a dodajte troskove uvoza i nase dazbine i dobicete realnu cijenu. To sto se kod nas gleda da se vozi BMW sa 300.000 i vise km, bez servisne i sto su 5ice e39 u jako skromnom stanju po ciejni od 8.000 EUR mjerilo za ocjenu vrijednosti je blago receno otuzno i nerealno!

    Moras da shvatis da je ovo auto iz 1996 godine, i jebe ga to sto su posle njega izasla 2 modela, medju njima ovaj zadnji prije nekih par dana . Ovaj predzadnji model je prakticno juce bio 30000 a sad se prodaju od 14 pa do 20...

  8. #33
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    taj novi tek izlazi za par mjeseci sad je premijerno pokazan narodu a nije ni cudo sto su ove novije petice (e60) pojeftinile auto mi se nikako ne svidja i tako siromasno djeluje sto se opreme tice

  9. #34
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ipak je ovo 2003god..i ipak je bmw 5..i ipak je full oprema i jos m paket opreme...ja sam gledao ljetos bmw 5 2001god po placeva sa dosta opreme i kretale su se po 11hilj...a isto sam tako gledao isto 5 kraj 2003god ful oprema isto m paket opreme mozda ste je gledali kroz grad na luksemburske tablice..crna i covjek nema sansi da je htio dati ispod 13hiljada....

  10. #35
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj bmw shto se prodaje vozi moj brat..i vlasnik nije S.P...kako je neko napisao na predhodnu stranicu...
    treba napomenuti samo da su na taj bmw stavljene 4 nove kontinental gume 2000eura (odprilike)...prednje 2x450e zadnje 2x500 i da je auto TIP TOP...i da nema ulaganja NIKAKVIH..i ne samo shto je spolja ochuvan i kao boca nego shto je i unutra NOV..ali bukvalno NOV..perverzan je..to je auto mojih snova..

    btw gume su
    http://www.magazinuldeanvelopeonline...rtContact3.jpg


    Continental Sport Contact 3
    Last edited by gopher; 14-12-09 at 00:29.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ao,puštite te priče "ne bi ga dao ispod 13 iljada". Ne bi ga dao jer mu niko ne bi ni ponudio tolike pare. Svako svoga konja hvali, jedno su cijene vlasnika automobila a drugo kako realno košta taj auto na ovu krizu. Mogu ja držat cijenu mom auto i 15 iljada,imam pravo, i da tvrdim da vrijedi toliko ali ga nikad neću prodat.

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i moram josh neshto da kazhem..
    to je momak koji je promijenio 384734872394 auta..svako je u rangu ovog bmw-a chak i bolja..
    a ovo je zadrzhao dosta dugo..i mene je iznenadio..shto znachi da je auto bomba..naravno da falimo svoga konja jer je mnogo dobar

  13. #38
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gopher View Post
    i moram josh neshto da kazhem..
    to je momak koji je promijenio 384734872394 auta..svako je u rangu ovog bmw-a chak i bolja..
    a ovo je zadrzhao dosta dugo..i mene je iznenadio..shto znachi da je auto bomba..naravno da falimo svoga konja jer je mnogo dobar
    nisam rekao da je ovaj bmw sto se prodaje u vlasnistvu S.P. nego da taj s.p ima isto tip top bmw ko tvoj brat samo je benzinac nista drugo.
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  14. #39
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cheka..na koji mislis bmw..dje je parkiran? mislim da znam na koji ti mislish.. ?

    edit:

    ako mislish na onaj bmw kod metalke..
    crni..karavan..ima tochkove slichne kao ove na prvog sivog bmw-a sa ove slike... http://bmwbox.com/wp-content/uploads...6/brando-1.jpg ??
    ako je to...bmw je odlichan..znam ga gledao sam ga 10000puta...pored njega je uvijek parkiran e46 sa racing dynamic 5okrakim felmama...ali ta petica nije M ...tj nema M paket..
    ima obichne branike...mada..razvezah prichu..mozhda i ne mislimo na isto auto
    Last edited by gopher; 14-12-09 at 02:47.

  15. #40
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gopher View Post
    cheka..na koji mislis bmw..dje je parkiran? mislim da znam na koji ti mislish.. ?

    edit:

    ako mislish na onaj bmw kod metalke..
    crni..karavan..ima tochkove slichne kao ove na prvog sivog bmw-a sa ove slike... http://bmwbox.com/wp-content/uploads...6/brando-1.jpg ??
    ako je to...bmw je odlichan..znam ga gledao sam ga 10000puta...pored njega je uvijek parkiran e46 sa racing dynamic 5okrakim felmama...ali ta petica nije M ...tj nema M paket..
    ima obichne branike...mada..razvezah prichu..mozhda i ne mislimo na isto auto
    jeste na nju mislim znam da isto nema centa da se u nju ulozi, jer gazda he bolesnik, svaki mjesec je vozi u mp na sevirs da je pregledaju, i ako ima neka sitnica, odma novi dio stavlja

    kad ulazi u kola ako je kisa, posto mu je unutra uvijek auto usisan i cist, prositire novine da ne bi pjesak sa patika padao po patosnica

    isti ima i novu 5 520d i vw 5 r32
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NIKOLA DAMJANOVIC View Post
    10000 hiljada je najrealnije moguce
    eno lik cijeni 320cdi 2004. 17000...koji ne ide bolje od ovoga a skuplja mu je dosta registracija
    She is only here to annoy herself!

  17. #42
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    refreshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

  18. #43
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    steta sto je karavan, mogli smo pricat

    Za ove koji misle da je debelo precijenjen, nek mi nadju slican, da nije karavan, manuelni mjenjac, bez ulaganja, bio bih interesent da kupim Probao sam prije neki dan 530d iz 1999-e, samo da ima kozu, ozbiljnije bih razmislio da se isprsim za 7500 koje coek trazi (stanje malo je reci perfektno, a ja sam BAS BAS picajzla)...

    (PS Moze i neki iz serije 3, ali dizel, kupe)
    Cetinje Forever!!!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    pa presvuci to u kozu kod onoga u DG za 300 eura jbo ga ti
    She is only here to annoy herself!

  20. #45
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,111
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    BMW nije lako prodati ali gaje teze kupiti drugari a samo gledam kako se sprdate sa ljudima ovdje. Ko ga nebi vozio ??? ajde neka kaze neko ko ga nebi vozio no ne moze se od sujete pricat, mnogo ti je to mnogo ti je to... Onaj ko vozi BMW zna koliko treba platiti auto vise od posranog golfa ili pasata pa da znas da vozis auto. I na kraju zasto BMW ima takvu cijenu. E pa ne moze njega da vozi svako a poslije po 5e sipa na pumpi...


    To E sad jel 10500 ili 12500 svi znamo da je to trgovina ... cijena se formira...

    TO auto je extra klasa, najjaci kvalitet izrade. Cak kvalitetnije auto nego najnovije serije BMW ko se i malo razumije zna o cemu pricam. Ja imam 330d i fasciniran sam , takodje ga ne bih da za ispod 12k koliko su mi u MP autu i ponudli za njega ali sam odustao od kupovine novog bas zbog nekih savijeta...


    Samo lagano nije vrijeme za tako skupa kola jer narod se pali na smijesna kola Golf i Pasat jer naravno da nih svaki garazar umje popravit ... prodace se to pa sad ili kasnije oce. Takvi BMW idu samo u ruke pravih ljubitelja auta i vozaca, tako da se nadam samo da nije kakva muka ili trka da se prodaje...

    Srecno u prodaji.

  21. #46
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    bilo bi lijepo da kad prodajete neshto okachite i po koju sliku...

  22. #47
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa presvuci to u kozu kod onoga u DG za 300 eura jbo ga ti
    original je origial, ne biK da krpim Ako neko zna dje ima 4 sica kozna da se prodaju, nek javi...
    Quote Originally Posted by Danilo081 View Post
    BMW nije lako prodati ali gaje teze kupiti drugari a samo gledam kako se sprdate sa ljudima ovdje. Ko ga nebi vozio ??? ajde neka kaze neko ko ga nebi vozio
    ja ne bih novu peticu, ni trojku, licno su mi ruzni. Zato trazim stariju peticu, ili trojku kupe (moze i nova trojka, ali samo kupe ). Nego, trojki kupe dizel nesto slabo ima, ni u tender (recimo od 2000 do 2005)
    Cetinje Forever!!!

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    imas udarenih petica sigurno

    evo ja ne bih vozio ovaj auto, isključivo zbog onog d
    She is only here to annoy herself!

  24. #49
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozidar_Sukovic View Post
    original je origial, ne biK da krpim Ako neko zna dje ima 4 sica kozna da se prodaju, nek javi...

    ja ne bih novu peticu, ni trojku, licno su mi ruzni. Zato trazim stariju peticu, ili trojku kupe (moze i nova trojka, ali samo kupe ). Nego, trojki kupe dizel nesto slabo ima, ni u tender (recimo od 2000 do 2005)

    Javi se momku sa nickom Matador na private, on prodaje 525d iz 2002. godine u extra stanju za o.k. cijenu

  25. #50
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    potpuno se slazem s tobom kakav golf i pasat vjeruj mi to su kante za ovaj auto a ako golf 5 vrijedi 11000 ovaj sigurno vrijedi vise

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. bmw 530d e60
    By Matador in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 14-01-10, 09:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •