Results 1 to 18 of 18

Thread: P: n900

  1. #1
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default P: n900

    Nova, fabricno full pakovanje.

    Cijena 600e

    Kontakt 068 408 629

  2. #2
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    svaka cast vec je stigao .

  3. #3
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    je li to ono skroz crno pakovanje?

    Last edited by jakov_ct; 11-12-09 at 20:19.
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  4. #4
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Da crna je kutija, fabricko full pakovanje.
    Aktuelno

  5. #5
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    RofZ
    Posts
    819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tel je full...srecno sa prodajom!!
    “people will judge you on what you can build, not what you destroy"

  6. #6
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Telefon je najobicnija kanturina, nikad se nisam zajebao kao kupovinom ovog smeca:mad:

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Telefon je najobicnija kanturina, nikad se nisam zajebao kao kupovinom ovog smeca:mad:
    mozes li reci zasto imas takvo misljenje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #8
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zato sto je kao telefon nikakav, a kao PC tablet ce tek biti prosjecan kad izadje malo aplikacija za maemo5.Zamisli da kao telefon ne podrzava kratke kodove, pa ako si na prepaidu ne mozes dopuniti racun, user interfejs totalno neintuitivan, dok dodjes do necega sto ti treba ura ti treba,nema MMS.Osjetljivost touch screena je poboljsana u odnosu na N97, ali prikaz boja, kontrast, osvjetljenje kao kineska igracka u odnosu na iPhone.Jos nema krstenog office editora.Jedino sto je dobro je web browser sa podrskom za flash 9.4 kojeg nema kod Safarija, ali sve to zbog loseg ekrana izgleda posrano.S druge strane nema copy/paste funkcije koja je na iPhonu fantasticno odradjena.Radi samo u landscape modu, jedino kad zoves nekoga je u portret modu, u prevodu sto god radis moras s dvije ruke.******...
    Last edited by Poseydon; 12-12-09 at 10:50.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Zato sto je kao telefon nikakav, a kao PC tablet ce tek biti prosjecan kad izadje malo aplikacija za maemo5.Zamisli da kao telefon ne podrzava kratke kodove, pa ako si na prepaidu ne mozes dopuniti racun, user interfejs totalno neintuitivan, dok dodjes do necega sto ti treba ura ti treba,nema MMS.Osjetljivost touch screena je poboljsana u odnosu na N97, ali prikaz boja, kontrast, osvjetljenje kao kineska igracka u odnosu na iPhone.Jos nema krstenog office editora.Jedino sto je dobro je web browser sa podrskom za flash 9.4 kojeg nema kod Safarija, ali sve to zbog loseg ekrana izgleda posrano.S druge strane nema copy/paste funkcije koja je na iPhonu fantasticno odradjena.Radi samo u landscape modu, jedino kad zoves nekoga je u portret modu, u prevodu sto god radis moras s dvije ruke.******...
    Ali za razliku od cuvenog Iphonea kad mu se potrosi baterija, otvoris izvadis stavis drugu i guraj dalje a Iphone:cry:zato nikad nebih kupio tel koji moras stalno drzat na punjac.A o ukusima nebih raspravljao!
    P.S. Za mene jedino Nokia pravi vrhunske mob.telefone i mozda je to razlog sto godinama drze skoro polovinu svjetskog trzista sami (oko 40%) a svi ostali cupkaju po malo.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Kako mislis nema MMS. Prema ovim specifikacijama ima. A i vecina komentara je pohvalna.

    http://mobilnisvet.com/mobilni/2212/Nokia/N900

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    Ali za razliku od cuvenog Iphonea kad mu se potrosi baterija, otvoris izvadis stavis drugu i guraj dalje a Iphone:cry:zato nikad nebih kupio tel koji moras stalno drzat na punjac.A o ukusima nebih raspravljao!
    P.S. Za mene jedino Nokia pravi vrhunske mob.telefone i mozda je to razlog sto godinama drze skoro polovinu svjetskog trzista sami (oko 40%) a svi ostali cupkaju po malo.
    Od kad se pojavio iPhone Nokia nikako da se vrati u segmentu smartphonea, a prica o bateriji ti je bzv.
    @JovanNK Nema MMS i vjerovatno ga nece ni imati jer ima tona problema u komunikaciji izmedju Meamo5 OS i GSM/UMTS mreze ne rade ni USSD kodovi, a ne MMS.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sad sam pricao sa direktorom Nokie i rekao je da zatvaraju fabriku za 2 dana jer propadose od kad je izasao Iphone
    Tebi je prica o bateriji bezv zato sto ti telefon sluzi za pola sata razgovora dnevno pa ti traje cijeli dan, meni nije jer mi telefon treba u svakom momentu.
    Ali posto sam ja u zabludi cemu treba da mi sluzi telefon,ja i jos 40% svjetskog trzista mob.telefonije,ovim cu zavrsiti ovu prepisku i odoh da odmaram glas

  13. #13
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    Evo sad sam pricao sa direktorom Nokie i rekao je da zatvaraju fabriku za 2 dana jer propadose od kad je izasao Iphone
    Tebi je prica o bateriji bezv zato sto ti telefon sluzi za pola sata razgovora dnevno pa ti traje cijeli dan, meni nije jer mi telefon treba u svakom momentu.
    Ali posto sam ja u zabludi cemu treba da mi sluzi telefon,ja i jos 40% svjetskog trzista mob.telefonije,ovim cu zavrsiti ovu prepisku i odoh da odmaram glas
    vala druze ja ga koristim, mislim na iphone i pricam mnogo i kucam poruke, i net koristim kad nema wirelesa u blizini, pa mi traje 2 dana baterija na iphone 3g 8gb

    a tacno sam znao da je ta nokia obicno smece ko i n97 i kao i svaka koja je izasla posle n95 8gb!
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  14. #14
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    vala druze ja ga koristim, mislim na iphone i pricam mnogo i kucam poruke, i net koristim kad nema wirelesa u blizini, pa mi traje 2 dana baterija na iphone 3g 8gb

    a tacno sam znao da je ta nokia obicno smece ko i n97 i kao i svaka koja je izasla posle n95 8gb!
    Slazem se da je n85 8gb legendarni telefon, ali bilo kako bilo prvi primjerak n900 prodat. Sledeci stize u ponedeljak, tako da ne treba lock.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,953
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    914
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    vala druze ja ga koristim, mislim na iphone i pricam mnogo i kucam poruke, i net koristim kad nema wirelesa u blizini, pa mi traje 2 dana baterija na iphone 3g 8gb

    a tacno sam znao da je ta nokia obicno smece ko i n97 i kao i svaka koja je izasla posle n95 8gb!
    sparco, moja nokia 5800 moze po 5 dana baterija sa umjerenim cackanjem,a kad je vise cackam oko 3 dana. Iphone je telefon koji je samo sminka sa lijepim izgledom i dobrim TS-om i nista vise.

    Quote Originally Posted by JovanK View Post
    Slazem se da je n85 8gb legendarni telefon, ali bilo kako bilo prvi primjerak n900 prodat. Sledeci stize u ponedeljak, tako da ne treba lock.
    malo je nezgodno za tu novu platformu, ali vremenom ce biti bolje podrzana vjerovatno

  16. #16
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    sparco, moja nokia 5800 moze po 5 dana baterija sa umjerenim cackanjem,a kad je vise cackam oko 3 dana. Iphone je telefon koji je samo sminka sa lijepim izgledom i dobrim TS-om i nista vise.
    i sa 1000000 puta boljim aplikacijama od nokie

    nego necemo odje da kvarimo cojeku oglas sa prepucavanjima i glupostima.
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  17. #17
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Dolina bogova
    Posts
    784
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nebih nikog da uvrijedim al evo da dam komentar. Iphone je tel napravljen za ogranicenu grupaciju ljudi tj.60% stanovnistva Amerike koji se ne znaju potpisat otud proizilazi jednostavnost koriscenja svih pet funkcija ovog telefona.A nokia je nokia:grin:

  18. #18
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    meni po specifikacija ova nokia djeluje ok, jedino mi se ne svidja sto su tastaturu zbili u tri reda, a nisu morali kad su vec napravili slajder.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. N900
    By []-DJ_Sm!nkA-[] in forum Nokia
    Replies: 49
    Last Post: 25-03-12, 21:16
  2. K: iPhone 3Gs ili HTC touch pro 2 ili xperiu2 ili n900
    By cvetak zanovetak in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 02-10-09, 21:49
  3. P: *** nokia n900 ***
    By Milonja in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 05-09-09, 01:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •