Results 1 to 22 of 22

Thread: auto placevi u CG, vase misljenje, koji su dobri, koje zaobici?

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question auto placevi u CG, vase misljenje, koji su dobri, koje zaobici?

    Nesto gledam sad da pazarim kola, obilazio sam ove nase cetinjske placeve, kakve sve fukare rade tamo, sto je ono?!? Ako 2 puta dodjes, odma si danguba i tracis im vrijeme! Ako trazis da ti otkljucaju auto, ili ne daj Boze da probas, odma pitaju jesi ponio bar 1000€ za kaparu. A najgore je ako nadjes kakvu manu autu, odma pocinju NAPADI kako su to polovna auta, i da ne treba ni ocekivati da motor ne pliva u ulju, da auta nisu iscukana i prordjala ponedje, da nije skidana kilometraza, da gume nemaju one bubrege, da sicevi nisu iscijepani, da nesto ne lupa u motor i sl... :mad:

    Djavo ih ponio, ima li kakvih dobrih placeva u PG ili NK, sa dobrim izborom i prije svega normalnim ljudima koji tamo rade, da se moze postavit 3 pitanja, a da na cetvrto ne pocnu odma da grinjaju i negoduju?!?

    Takodje, koje placeve treba zaobic, a koji valjaju?
    Moje je misljenje da ove na CT vecinu valja zaobic, zamalo sam trgovao na Pasadenu (katastrofa su gazde) i na Prima Car (radnici su OK, dok ne pocne da se prica o manama auta, jer je sve ok, sve to moze jos 100.000 da predje da se ne dira, sve je savrseno, a ja nemam pojma :ass. I jos par njih, no ne znam kako se zovu, ali to je vecina ovih od CT put BD...

    Cuo sam da je u PG dobar Voyager (auta iz Njemacke dovoze) i Sawal (ne znam odakle oni dovoze), njih moram obic, al kad vec dolazim u PG, ako ko zna jos neke, nek javi. Na AutoTrend mi se nisu bas falili...

    Da znam jezik koji, pa sad da sam spicim za inostranstvo... Mogla bi se neka turisticka agencija dobro ovajdit, organizuju turu po placevima u npr. ITA i GER, za ljude koji bi da pazare nesto, a sad ne moraju da traze vizu
    Cetinje Forever!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    "Dobar ti je motor, siguran budi!!! Ne trosi ulje, malo trosi, extra ide! Vozila ti ga je zena pomorca, to je prakticno lezalo u garazu Nikad nije bio udaran... Ja ti bratovom krvlju garantujem da je on dobar. Ti imas neku tvoju skolu, ja imam neku moju skolu. Druze, kad ti ja kazem da je on dobar - on je dobar. Lako cemo se za cijenu dogovorit, vidim ja da si ti dobar covjek, a kad je dovjek dobar, mene je to najbitnije!"

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah ovo sam cuo od jednog gazde kad sam kupovao sestri auto , mada ga je "vozio" djed iz njemacke prvi kupac koji je pored njega imao jos jedno auto tako da ovo nije vozio no je bilo u garazu pa ga zato prodao :/
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  4. #4
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    "Dobar ti je motor, siguran budi!!! Ne trosi ulje, malo trosi, extra ide! Vozila ti ga je zena pomorca, to je prakticno lezalo u garazu Nikad nije bio udaran... Ja ti bratovom krvlju garantujem da je on dobar. Ti imas neku tvoju skolu, ja imam neku moju skolu. Druze, kad ti ja kazem da je on dobar - on je dobar. Lako cemo se za cijenu dogovorit, vidim ja da si ti dobar covjek, a kad je dovjek dobar, mene je to najbitnije!"
    vidim da si i ti zavrsio jednodnevni kurs za prodavca na plac :lolblue:
    Cetinje Forever!!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozidar_Sukovic View Post
    vidim da si i ti zavrsio jednodnevni kurs za prodavca na plac :lolblue:
    Siguran budi! A dje... Hoshtapleri!!! Ateistu bi ubijedili da kupi "Bibliju"

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci kad vidim neko auto dogovorim se da idem prvo kod majstora pa posle toga ocu ili necu jer stvarno necu da mi uvale nesto dje je shasija krpljena ili glava od motora brushena i cuda neka... Ja sam obilazio placeve al nikom nista ... najbolje je u tender oglase vidjet pa zvat i gledat.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,937
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    a sve zavisi kako te zatrefi...ja sam uzeo auto, pogledao mi ga je jedan majstor-prijatelj i za sada bez problema...

  8. #8
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kinder Jaje View Post
    Znaci kad vidim neko auto dogovorim se da idem prvo kod majstora pa posle toga ocu ili necu jer stvarno necu da mi uvale nesto dje je shasija krpljena ili glava od motora brushena i cuda neka... Ja sam obilazio placeve al nikom nista ... najbolje je u tender oglase vidjet pa zvat i gledat.
    eee, imaju oni i na to odgovor! Ocu ja da povedem auto u ovlasteni servis da se pregleda, cak se ponudio i pregled i shlepu ja da platim, kad veli lik: "A ne, ne, oni ce samo da te razbiju za kupovinu, rece ti kako auto nista ne valja, samo da bi kod njih uzeo novo!" E pa nisam siso veslo ja. Mozda imam glupu facu, al glup nijesam!
    Cetinje Forever!!!

  9. #9
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ajde Bozo neka ti zajebancije po forumu, nego idi nosi im tu crkavicu ka' i ovi ostali motorizovani gradjani.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    "Dobar ti je motor, siguran budi!!! Ne trosi ulje, malo trosi, extra ide! Vozila ti ga je zena pomorca, to je prakticno lezalo u garazu Nikad nije bio udaran... Ja ti bratovom krvlju garantujem da je on dobar. Ti imas neku tvoju skolu, ja imam neku moju skolu. Druze, kad ti ja kazem da je on dobar - on je dobar. Lako cemo se za cijenu dogovorit, vidim ja da si ti dobar covjek, a kad je dovjek dobar, mene je to najbitnije!"
    A vidji ja ne bih uzimao ujaka mene su stricevi za ove nase puteve zakon jesu malo tvrdi ali...

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ja sam zbog placeva trazio auto pola godine, obidjem jedan i onda mi treba dvaes dana da dodjem sebi i da se smirim koliko mi dignu pritisak.
    Najbolji je bio lik na plac autotrenda kad sam slika jedno auto ima mi je oci iskopat, ne smije da se slikaaaaaaaaaaaaaaaaa.
    A placevi oko Ct drze cijene kao da je zlatna 2007 jos u toku.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja sam zbog placeva trazio auto pola godine, obidjem jedan i onda mi treba dvaes dana da dodjem sebi i da se smirim koliko mi dignu pritisak.
    Najbolji je bio lik na plac autotrenda kad sam slika jedno auto ima mi je oci iskopat, ne smije da se slikaaaaaaaaaaaaaaaaa.
    A placevi oko Ct drze cijene kao da je zlatna 2007 jos u toku.
    uH!!! Fukarluk, a "drze" jer je nas mentalitet takav... Cetinjani se masu cjenkaju, a prodavac to i ocekuje

    Tako npr na auto plac, Audi A3 metalik zeleni, s dosta opreme se prodavashe 4.5K a kad pitasmo fino i strogo - posto to najkrace, da se ne masiramo odjeN, rekose 3.5K

  13. #13
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja sam zbog placeva trazio auto pola godine, obidjem jedan i onda mi treba dvaes dana da dodjem sebi i da se smirim koliko mi dignu pritisak.
    Najbolji je bio lik na plac autotrenda kad sam slika jedno auto ima mi je oci iskopat, ne smije da se slikaaaaaaaaaaaaaaaaa.
    A placevi oko Ct drze cijene kao da je zlatna 2007 jos u toku.
    hahaha, i mene, kao "imas sve slike na sajt, iz CETRI ugla, nemas sta ti da slikas!"
    Cetinje Forever!!!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    hm..po cemu li je nasta ovaj nick
    She is only here to annoy herself!

  15. #15
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Humska 1
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default re

    Quote Originally Posted by
    Tako npr na auto plac, Audi A3 metalik zeleni, s dosta opreme se prodavashe 4.5K a kad pitasmo fino i strogo - [B
    posto to najkrace, da se ne masiramo odjeN[/B], rekose 3.5K

    moj otac kad je kupovao audi prije 4 godine cijena bila 6400 e na kraj platio 5000 e ja bio sa njime
    a najjaca bomba su im te cijene toboz kreditne kao banka im uzima proviziju pa moraju da dignu cijenu a nije no fukare znaju da kukavac covek koji dodje da nakredit uzme kola nema para pa se ni ne pogadja pa ga jos jace derrnu nego da je dosao sa kesom bolje je dic kes kredit i kupiti auto tako pa lijepo vracat banci kes krediti koji nesto malo skuplji od auto= kredita nego da te neka nepismena budala koja ima dva razreda osnovne skole i knjige od treceg zajebava

  16. #16
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milannce View Post
    moj otac kad je kupovao audi prije 4 godine cijena bila 6400 e na kraj platio 5000 e ja bio sa njime
    a najjaca bomba su im te cijene toboz kreditne kao banka im uzima proviziju pa moraju da dignu cijenu a nije no fukare znaju da kukavac covek koji dodje da nakredit uzme kola nema para pa se ni ne pogadja pa ga jos jace derrnu nego da je dosao sa kesom bolje je dic kes kredit i kupiti auto tako pa lijepo vracat banci kes krediti koji nesto malo skuplji od auto= kredita nego da te neka nepismena budala koja ima dva razreda osnovne skole i knjige od treceg zajebava
    Upravo tako! - Potpisujem!!!

  17. #17
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nego, konkretno, na koje placeve rade ok ljudi, ako ima takvih? Sta ima u PG, znam samo za 3: onaj na stari aerodrom (autotrend, pih), u donju goricu, i 1 ili 2 u gornju goricu. Imam li rasta dolazit da jos sta obidjem?
    Cetinje Forever!!!

  18. #18
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,238
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    pusti auto placeve to je skoro sve vareno, imas brate milion oglasa u tender pa trazi. Imas na konik tj. stari je to sad blizu nekadasnjeg stadiona ribnice nekih 10ak kola pa pogledaj bijase par finih zavisi sto trazis.

  19. #19
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    sawal- zaobidji
    holand auto- ok, samo cijene malo visoke
    autotrend - zaobidji zaobidji
    plac kod dekar pumpe- kola iz luxemburga, podji tamo nisu losi pogledaj, ne gubis nista.
    i taj dje su kola iz njemacke, mada nisam cuo jos za njih
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  20. #20
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    pusti auto placeve to je skoro sve vareno, imas brate milion oglasa u tender pa trazi. Imas na konik tj. stari je to sad blizu nekadasnjeg stadiona ribnice nekih 10ak kola pa pogledaj bijase par finih zavisi sto trazis.
    a u tender su ista ta auta kupljena na placeve, samo malo raspalija kako ih nas narod odrzava :lolblue:
    Cetinje Forever!!!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,679
    Thanks Thanks Given 
    169
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    LUX auto, plac pored dekar pumpe, put Tuzi... Dovode kola iz Luxemburga a ima dosta i iz Francuske. Izuzetno ocuvana auta, ljudi nisu prevaranti (ne vracaju kilometrazu i sl.)...
    Dvoje kola sam kod Ratka uzeo, i prezadovoljan! Preporucujem!

  22. #22
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bijah do luxa u ponedjeljak, dao 4-5 modela koji me interesuju, rece coek da ce se javit najkasnije do kraja nedelje... Danas je petak, pa da vidimo
    Last edited by Bozidar_Sukovic; 11-12-09 at 01:25.
    Cetinje Forever!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mazda 3 - vase misljenje!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 83
    Last Post: 16-04-10, 22:53
  2. Vase misljenje?
    By Mercury in forum Ljubav
    Replies: 33
    Last Post: 22-01-07, 01:00
  3. Vase Misljenje
    By Predator in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 15
    Last Post: 25-10-06, 00:59
  4. Vase misljenje!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 6
    Last Post: 29-07-06, 19:15
  5. Vase misljenje
    By Thalasoma in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 17-03-05, 11:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •