Results 1 to 23 of 23

Thread: Newerwinter Nights

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Newerwinter Nights

    Zna li ko slucajno kako se kreira server za Newerwinte Nights i kako da se udje u srever 8)

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo kreiraj account ali nemoj pre toga da se konektujes. Zatim je posle toga sve easy. Imas tamo opcije Create Internet/LAN server ili Join Internet/LAN server. Postavis sve kako treba ili kako zelis i kreiras server. U sustini je Peace of Cake. Nego reci mi ocete li da igrate vas vise pa da dignete neki zakljucani internet server. Ja bih htio da igram sa nekim ali nemam originalnu verziju. Ako biste dizali zakljucani server samo mi posalji sifru na PM. Inace sam veliki ljubitelj NWN-a. Presao sam original i igrao 2. exp ali ne mogu da nadjem prvi nigde.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dje je to kralju da kreiras?Ima samo u program files dje sam je i instalirao neki server ali ako neko oce da udje kaze da mu je cd-key "unathourized" .. Kako da se kreira?!Imamo razlicite cd-keyeve

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj nwserver.exe koji si ti pokrenuo je nesto kao dedicated. Udji u igricu -> Mulitiplayer -> Create Account (dok si off-line) -> Create Internet/Lan Server ili Game nisam siguran -> Postavi sve kako oces i igrajte do mile volje. I obavezno Prelude predji sam a zajedno pocnite od 1. Chaptera. Srecno.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Probali smo to i nema nidje opcija "Create new server" Nego samo New, dje se isto ne moze uc...A svaki put kaze da cd-key nije "unathorized" onom koji oce da udje.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda kreirajte dedicated sto cu vam ja... Meni je to super radilo. A pokusaj doma da kreiras dedicated i da se konektujes na njega sa istog tog komjutera. Ne znam kako bi vam jos mogao pomoci.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    KSV
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako mozes da kreiras server i da se sa istog PCja konektujes na taj server?
    __________________

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    BD
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Extazy.
    kako mozes da kreiras server i da se sa istog PCja konektujes na taj server?
    magijom nekom,garant 8)

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Verujte mi da ne znam ali mi je cak i to uspevalo. Piraterija rulz.

  10. #10
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    KSV
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da je piraterija majka i to ali mozes ti da kako kreiras pa da probamo mi da udjemo u tvoj server il obratno?To je MMORPG a ja ga ko neki skicov moram sam igrat :fight: :mad:
    __________________

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ste vi zivotami nejasni, pitanje je prosto... Ko zna kako da se kreira i udje u server a ne da tu se nesto govori udje vamo, onamo, meni oce i te forice. Znas li rec il ne znas je pitanje.(tocka) :fight: :burp: :trashcom:
    Let the earth take you!

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesam li ti fino objasnio kako se kreira server. Ako ja ne mogu da ti pomognem tu je uvjek najjednostavnije resenje. Start -> Programs -> Neverwinter Nights -> NWN Manual.

  13. #13
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znal ko kako da onaj blacksmith na drugi chapter napravi neko specijalno oruzje il stit? Meni vazda kaze da nemam stvari koje su mu potrebne u inventar, a koje su mu to stvari potrebne,sem para
    Let the earth take you!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    BD
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by No comment
    Znal ko kako da onaj blacksmith na drugi chapter napravi neko specijalno oruzje il stit? Meni vazda kaze da nemam stvari koje su mu potrebne u inventar, a koje su mu to stvari potrebne,sem para

    igraj malo kralju....potrebno mu je pero od orla sa durmitora,rep od pacova iz kotora...jao.... :roll: :roll: :roll: 8) :shock:

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ti si kao neka igrachina rodjena u englesku i sa iq-om od 200 aj ne seri casti ti. Ja sam lijepo pito a ako ne znas da odgovoris zrdao bio
    Let the earth take you!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    BD
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by No comment
    A ti si kao neka igrachina rodjena u englesku i sa iq-om od 200 aj ne seri casti ti. Ja sam lijepo pito a ako ne znas da odgovoris zrdao bio

    oli da dodjem da odigram umjesto tebe?

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugi chapter je ako se ne varam Port Llast. Tamo postoji jedino ona gilda ali mos samo pa itema da forgujes tamo. Na kojeg blacksmita mislis.

  18. #18
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kingdon Of Saint Vracha
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim ima se kreirat neko krshteno oruzje, koje nije u onu knjigu koju ti da za oruzja, neko kao specijalno, stohavoc sigurno zna napamet :burp: Ovo je bila samo sala, neki drug mi je reko da imas da kreiras neki super dragon slayer, jeste li se sreli sa obicnim?
    Let the earth take you!

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad cuo za dragon slayera. Neka ti drug objasni sta je u sustini to. Da nije mozda Greatsword ili mozda Halberd. U drugom chapteru nemas blacksmitha, ali u prvom imas onog Maroka u Shining Knights Arms And Armor. On ce ti dati knjigu recepata i to ti je to. Uzmi Longsword +1 i diamond i daj to njemu. Napravice ti Astral Blade +1. Po meni najjaci mac na igrici. Kasnije ces moci da ga nadogradjujes i do +10 ako budes igro expansione. Mislim da za izmisljanje nekih novih kombinacija bi ti trebalo dosta vremena a ne bi nista postigo. Preporucujem da se drzis recepata koji vec postoje. Tako ces biti najzadovoljniji.

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default HAMMER OF GODS,ASTRAL BLADE,SVE JE TO LAKO...

    Samo moras baratat s engleskim.Lako je za oruzje i oklop,ali kasnije dolazis na zagonetke.Tu moras bit i matematicar.Npr.da znas geometrijski niz.Kao onaj dio sa vratima i signpostovima na kojima pise zagonetka o babi i njenim unukama...To moras znat da bi proso dalje bez vecih neprijatnosti...
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ako neces da se smaras tu je vazda tvoja tastatura i veliko slovo G. QS pa QL i bice sve ok. BTW zagonetke su totalno smesne. Takve sam zadatke iz matematike radio u 4. osnovne.

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Herceg Novi, SCG
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo moras baratat s engleskim.Lako je za oruzje i oklop,ali kasnije dolazis na zagonetke.Tu moras bit i matematicar.Npr.da znas geometrijski niz.Kao onaj dio sa vratima i signpostovima na kojima pise zagonetka o babi i njenim unukama...To moras znat da bi proso dalje bez vecih neprijatnosti
    Da nisam igrao igru rekao bi da je zajebana !!!!
    Igra nije toliko komplikovana kolko si je ti napravio , al ajde!!!
    Johnny nabavio sam i drugu ekspanziju za NWN!!!!
    Kad pocne LAN pocinjemo!!!

  23. #23
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stari imam oba expansiona vec 3 mjeseca. Sabio sam se ko mentol. Sorry nisam se setio da i ti igras nwn pa nisam narezo ali ok. Ne moze da se igra u Lan onaj Shadows of Undertide ali cemo opaliti obicni i HotU. Nego LAN je vec uveden samo nabavi karticu i antenu i nije frka. Meni je Bocin tata obeco jednu karticu ubrzo. Mozemo tek negde posle Srpske Nove Godine jer ja idem na Obosnik da cekamo Novu a posle Bozica idem u BG da donesem jos neke igrice i oko 300-400 DivX filmova koje cu ovde da prodajem. Sta ti mislis kako ja da placam Wireless i WoW. Nego kada smo vec kod WoW-a oces li ga i ti igrat posto znam da si igro War3 i zato sto pravimo guild pa nam treba jelte nekih igraca koji imaju iskustva sa RPG-ovima. Bicemo najvjerovatnije Horde a ja cu biti Troll Hunter. Naravno ako uopste budemo igrali.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •