Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast
Results 226 to 250 of 260

Thread: Cvijet, pcela i pauk.

  1. #226
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Valjda je dovoljna činjenica da je određena grupa ljudi za njega TO. Pošto je problem da moju logiku vezanu za ovu temu shvatite (ili prihvatite kao moguće objašnjenje), još jednom ću samo da ponovim pa onda odustajem - problem je zatucanost ministra i njegovo shvatanje značenja manjine. Problem je personalne prirode. Ne možeš Šešelja stavit za ministra za manjinska prava. Problem je što je sebi dao za pravo da odlučuje koja je to manjina koja ispunjava uslove za zaštitu prava, koja za promovisanje, a koja nema pravo ni da postoji. Problem je što čovjek sa njegovom ličnošću neće biti u stanju da obavlja svoju dužnost. On se i dalje rukovodi istim principima kojim se rukovodio dok je (prvenstveno) bio borac za prava albanske nacionalne manjine. Kao što ministar nije predstavnik samo svojih glasača, nego svih ljudi u državi, tako ministar za zaštitu manjinskih prava nije ministar za zaštitu samo prava manjisnkih naroda (ili albanske nacionalne manjine), već je ministar za zaštitu manjinskih prava svih manjina. Đe je on to pročitao koje su razlike među manjinama?

    Dalje sam doveo u vezu njegovo ponašanje u svom resoru sa vjerovatnim ponašanjem drugih ministara u drugim resorima, i zaključio da nam se crno piše. Svima nama. Dinoša je samo poster boy za našu vladu.

    U prevodu - brinu se o nama kao Dinoša o homoseksualcima.

    I neću da se nikome izvinjavam što se ja lično ne osjećam ugroženim postojanjem homoseksualaca. Pa me shvatite kao branioca homoseksualaca ili bilo kako drugo. Kao što rekoh, svejedno je.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #227
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Hoces da kazes da niste komentarisali Krivokapica i sta ce on po lokalima po PG? Sta ce ovi i oni, i kako se djevojcice lijepe za ozenjenog Mugija i ostale ozenjene i starije ljude politicare?
    Necu to da kazem. Dio u kome ne govoris istinu je dio koji mene povezuje za NVO i NVO kursevima. Sto u sustini nije ni bitno, samo sam htio da ti stavim do znanja da lupas (again). Samo se nemoj uvrijedit sad. Da bi izbjegli ovakve situacije, predlazem da se manes price o stvarima o kojima nemas pojma, a moji drustveni i politicki angazmani spadaju u te stvari.

    Quote Originally Posted by gingis kan
    Ovdje ponizavate Albance jer su "zatucani" sto postuju neke svoje tradicije
    Ne, ovdje pricamo o ministru u vladi za koga je jedan dio gradjana cije navike ne krse ni jedan jedini zakon ove drzave "TO".

    Ustav i zakoni Crne Gore dolaze prije bilo cije tradicije, na kraju krajeva.

    Quote Originally Posted by gingis kan
    Ovo uopsteno, bio ti ili ne bio NVO kadar, njihovu pjesmu pjevas.
    Ja pjevam svoju pjesmu. A ako vec pricas "uopsteno", nemoj odgovarati meni.

    PS. Reputaciju ti najbolje znas zbog cega si zasluzio, a kuknjava oko toga "u javnosti" se smatra krsenjem etikete (ili pravila) na vecini foruma.
    Last edited by MadGod; 20-11-09 at 08:54.

  3. #228
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Evo pe*erske podmuklosti, uvrijede vas i izazovu da im kazete istinu da su licemjeri, i sta vam oni urade?
    Treba biti tolerantan prema karakternom pe*erluku ovakvih?
    Nema sanse.
    brate iskreno nesto...
    ti jedan dan pricas jedno drugi dan drugo..jesi ti za *****luk ili ne...da ja rijesim problem sta si ti...
    :)

  4. #229
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Od samog pocetka kad se pocelo lazljivom konstatacijom "ministar za ljudska prava govori za homoseksualce da ih treba popisati i da mu se gade?" argumenti su vam jako tanki. Teorije gradite na unaprijed recenoj lazi i davno stvorenim ubjedjenjima, animozitetima i ko zna cime jos uz pomoc moderne tendencije da je homoseksualizam "OK" i da se neprijatno trebaju osjecati i pravdati oni koji nijesu lezbe i homici.
    Cak i ako to treba sluziti za promociju homoseksualnosti ili napadu na ministra Dinosu taktika losa i "dzaba kreceno" jer je efekat kontraproduktivan. Nista se ne moze graditi na laznoj osnovi i protiv normalnosti crnogorske da biti ***** nije bas najnormalnija stvar, bez obzira sto nije bolest.

  5. #230
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @MadGod, da ne ponavljam, za ovakvo tvoje podmukloo pe*erisanje niko ne bi imao toleranciju. Klasican stil homoseksualnih ljigavaca koji sve rade podmuklo, ne zalud iza ledja, ili kad su zasticeni paravanom monitora. Elem, upravo je rijec o karakternom pe*erluku koji vecini u CG ide na ganglije. Ne lome ih oni momci po BG tek onako sto vrckaju dok hodaju, ni sto se zvalave pred narodom, nego su to takve tranje od ljudi koji nemaju obzira prema nicijoj tradiciji, prema drustvu i bilo kome.
    To su vam oni bahati sto se dernjaju kad djeca u obliznjim stanovima spavaju, to su oni koji vam podmuklo podmentnu nogu dok vam se predstavljaju kao jadni i potlaceni. To su vam one rage koje sazalijevate i stitite kad ih neko iz najnormalnijeg ljudskog razloga uzmu pod svoje da im uceraju nesto u mozak i preko g*zice a da to nije sa pomocnom alatkom.
    Tu se narod u CG i osobe kao sto je Dinosa koji je tipican predstavnik tog CG naroda jednostavno gadi. A dje cete vi takvi trpati alatke i dje ce vama trpati, to je vas problem. Ovaj socijalni je vec opsti i time demokratski, vecinski.
    Last edited by gingis kan; 20-11-09 at 09:12.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  6. #231
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kad *****cine USVOJE dijete sjutra....npr...sta ocekujete da ce da ga uce ta dva TATE????Da voli zene????Aha...i ko vam garantuje da nece npr vrsiti razne bludnje nad njim dok je dijete itd.....i uciti ga *****luku itd....posto nije bolest..kako se tu izjasnjavate....
    DAL JE VAMA EVROPEJCIMA I TO CAK NORMALJNO???
    AKO VAM JE NORMALNO DA DVA *****CICA USVOJE DIJETE ONDA STE SVI ZAJEDNO BOLESNI I PAS VI SE MESA NAJIO!!!
    :)

  7. #232
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Tradicija je u cg da se klepaju koze i ovce a gay nije, $edite
    Ne budite homofobicni.

  8. #233
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Garantovano pravi decko u usponu za CG NVO. Ne bih se zacudio da CG NVO pocnu da makroisu i da ih uvoze. Zbog argumenata, odnosno veceg priliva novca za prezivljavanje, dakako.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  9. #234
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    gingis, misljah da ti odgovorim, ali bih radije pustio da tvoj post govori sam za sebe, ne zamjeri.

    Dok ne bude izbrisan, tj.

  10. #235
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i @MadGod, nemoj da places, karakterne pe*erchine prezirem a to znaci ni prstom ne bi tak'o.
    Potajno ti meni na pm. pa cu ti tamo prosaputat, ovdje si uspio da se izrazish na tvoj kao sto vec rekoh, nacin jel'te.
    Ne zamjeram, cush. Ajd sad na isti nacin placi natrti se ko ovaj sa youtube kod admina da me banuju jer tvoja pi*duljica od sujete ne moze da istrpi da ti se kaze kakav je tvoj podmukli postupak i prica.
    Last edited by gingis kan; 20-11-09 at 09:42.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  11. #236
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Uspio si i ti da se izrazis, ne brini.

  12. #237
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dinosa Vs Gay NVO - 1:0




    Moze LOCK !
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #238
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    Tradicija je u cg da se klepaju koze i ovce a gay nije, $edite
    To nedje mozda kod tebe pa mislis da je tradicija ili te neko ubijedio u to.... Nikad cuo za tu tradiciju, ali ako upraznjavas postujem svakve i svacije sklonosti. Slicno i sad ubjedjuju da je normalno biti homoseksualac sto opet kao neciji izbor nema nikakvih problema. Kako ta sklonost sa kozama tako i sa istopolnim na svu srecu u Crnu Goru nikad neće biti normalnost. Dzaba i brosure NVO i moderni evropejci i instruktori....

  14. #239
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To nedje mozda kod tebe pa mislis da je tradicija ili te neko ubijedio u to.... Nikad cuo za tu tradiciju, ali ako upraznjavas postujem svakve i svacije sklonosti. Slicno i sad ubjedjuju da je normalno biti homoseksualac sto opet kao neciji izbor nema nikakvih problema. Kako ta sklonost sa kozama tako i sa istopolnim na svu srecu u Crnu Goru nikad neće biti normalnost. Dzaba i brosure NVO i moderni evropejci i instruktori....

    Steta Hari, sto se uklapas u mejnstrim masu ljudi koji imaju neku funkciju. U ovom tvom slucaju, kao moderator, a ja po pravilu moderatore, i uopste ljude kojima je dat zadatak da kontrolisu nesto, dozivljavam kao osobe koji su intelektualno makar malo iznad prosjeka, i imaju otvoreniji um i slobodnije razmisljaju. Ali si ti samo pokazao da si jos jedan iz plejade izniklih crnogorskih 'funkcionera'. Nemoj da se uvrijedis, shvati ovo kao dobronamjernu kritiku.

  15. #240
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E vala sramota da nam sve politicke vodje i admini portala nijesu pe*eri. hahahahaha
    Zamisljam Medojevica kako dahce dok ga nn krese, ili one zenke iz nvo kako orgijaju medju sobom za par sponzorskih cekova. Oni josh veci intelektualci nek zamisle vjerske predstavnike, ja necu. Ne ide mi titula uz tu perverziju.
    Nista bez intelektualnog dozivljaja, otvoreni um i perverzije.:joint:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #241
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    E vala sramota da nam sve politicke vodje i admini portala nijesu pe*eri. hahahahaha
    Zamisljam Medojevica kako dahce dok ga nn krese, ili one zenke iz nvo kako orgijaju medju sobom za par sponzorskih cekova. Oni josh veci intelektualci nek zamisle vjerske predstavnike, ja necu. Ne ide mi titula uz tu perverziju.
    Nista bez intelektualnog dozivljaja, otvoreni um i perverzije.:joint:
    Bravo dzingis kane! Pravi si Kan. Ili mozda The Kan.

  17. #242
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imas potpuno pravo nijesam se skolovao po NVO kursevima i smijesne su mi njihove brosure, vec sam se skolovao onako tradicionalno.
    Nekako mi nije nimalo zao sto mi nije um otvoren na ove sto klepaju koze pa misle da je to normalno ili ove pozadince, ali kao demokrata ostavljim svima slobodnu volju neka se klepaju kako oce samo bez predstvaljanja da je to normalno i da to tradicija u Crnoj Gori. Lazi ne trpim ma iz kojih pobuda bile izrecene. Ne vrijedjam se ja na nicije misljenje jer svak misli shodno svojim sposobnostima i ima pravo da misli kako oće.

  18. #243
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Imas potpuno pravo nijesam se skolovao po NVO kursevima i smijesne su mi njihove brosure, vec sam se skolovao onako tradicionalno.
    Nekako mi nije nimalo zao sto mi nije um otvoren na ove sto klepaju koze pa misle da je to normalno ili ove pozadince, ali kao demokrata ostavljim svima slobodnu volju neka se klepaju kako oce samo bez predstvaljanja da je to normalno i da to tradicija u Crnoj Gori. Lazi ne trpim ma iz kojih pobuda bile izrecene. Ne vrijedjam se ja na nicije misljenje jer svak misli shodno svojim sposobnostima i ima pravo da misli kako oće.

    Kad kazes 'tradicionalno', to ne mora da ima uvijek pozitivnu konotaciju. Tradicionalna crna gora i neke njene tradicionalne vrijednosti su odavno pregazene od strane vremena. Ako vec ocete da idete u evropu i svijet i da imate fensi bioskope, teretane, kuglane i restorane ne mozete se mrstit kad pored vas sjednu dva momka ili dvije zene. Selektivnost ne dolazi u obzir.

  19. #244
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kad kazes 'tradicionalno', to ne mora da ima uvijek pozitivnu konotaciju. Tradicionalna crna gora i neke njene tradicionalne vrijednosti su odavno pregazene od strane vremena. Ako vec ocete da idete u evropu i svijet i da imate fensi bioskope, teretane, kuglane i restorane ne mozete se mrstit kad pored vas sjednu dva momka ili dvije zene. Selektivnost ne dolazi u obzir.
    Nesto nisam primijetio da u cg sjede za jednim stolom po 2 momka ili po dvije zenske. hahahahaha Ako je po tome, tu su onda orgijanja po 5 minimum za stolom.
    Nego, obzirom da si ti izgleda sve tradicionalno pregazio, objasni ti sam sta bi ti to volio da gledash pored sebe u CG, ako si u CG?
    SaMo JeDnA DnEvNo

  20. #245
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Nesto nisam primijetio da u cg sjede za jednim stolom po 2 momka ili po dvije zenske. hahahahaha Ako je po tome, tu su onda orgijanja po 5 minimum za stolom.
    Nego, obzirom da si ti izgleda sve tradicionalno pregazio, objasni ti sam sta bi ti to volio da gledash pored sebe u CG, ako si u CG?

    Nemoj da mi stavljas rijeci u usta i govoris kako sam ja 'pregazio sve tradicionalno'.

    U Cg sam, i ne bih volio da gledam mlade ljude koji rezhe na one koji su razliciti i jedna cekaju da ispolje svoje frustracije i fizicku snagu nad nekim. Ove starije sam otpisao, oni su stara skola, ali ovi mladji me zabrinjavaju. Nesto nije u redu sa osobama koje su netolerantne i imaju potrebu da nad nekim prikazu svoje fizicke sposobnosti u vezi tuce i mlacenja nekog. A veliki je broj takvih ljudi sa devijantnim stavovima koji ce jednog dana svojim potomcima prenijet to.

    Eto to ne volim u CG i iz toga mozes zakljuciti sto bih volio da vidim.

  21. #246
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A njezan si i hipersenzibilan. Tu je point.
    Koliko znam zivotinje reze pa i tu je nesto josh jasnije.
    Sto se tice fizicke sposobnosti, tu ide ono u zdravom tijelu zdrav duh. Tako sam ja bratu od tetke srbinu na kvadrat, kojem je otac isto zalud Crnogorac ali pi*ka od coeka, pa se brat navalio na ujcevinu i prosipa srpstvo, morao fizicki da mu utjeram tradiciju u glavu uz svesrdni plac ujcevine. Elem, pitanje te senzibilnosti je bilo, ili ces ispostovati to sto jesam i jesi, ili prekid zauvijek, ili posteno, bratski na intelektualnu tucu. I tako moj brat intelektualac i dr*adzija ali gen ipak Crnogorski (onaj koji nije priznavao kao razlichit) pristane, popije muski batine, shvati tradiciju napamet i to dok nije mogao ni carsavom 10 dana da se pokrije. Bilo mu je pretesko i bolno drzati tu tezinu na sebi.
    To ti je kad se neki mocni intelektualci sukobe u konstruktivnom smislu koji je doveo do pravog i zdravog rezultata. Velika razlika od ovih senzibilnih koji iza ledja rumore a izigravaju tetkice sa 2 klikera medju nogama.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  22. #247
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    A njezan si i hipersenzibilan. Tu je point.
    Koliko znam zivotinje reze pa i tu je nesto josh jasnije.
    Sto se tice fizicke sposobnosti, tu ide ono u zdravom tijelu zdrav duh. Tako sam ja bratu od tetke srbinu na kvadrat, kojem je otac isto zalud Crnogorac ali pi*ka od coeka, pa se brat navalio na ujcevinu i prosipa srpstvo, morao fizicki da mu utjeram tradiciju u glavu uz svesrdni plac ujcevine. Elem, pitanje te senzibilnosti je bilo, ili ces ispostovati to sto jesam i jesi, ili prekid zauvijek, ili posteno, bratski na intelektualnu tucu. I tako moj brat intelektualac i dr*adzija ali gen ipak Crnogorski (onaj koji nije priznavao kao razlichit) pristane, popije muski batine, shvati tradiciju napamet i to dok nije mogao ni carsavom 10 dana da se pokrije. Bilo mu je pretesko i bolno drzati tu tezinu na sebi.
    To ti je kad se neki mocni intelektualci sukobe u konstruktivnom smislu koji je doveo do pravog i zdravog rezultata. Velika razlika od ovih senzibilnih koji iza ledja rumore a izigravaju tetkice sa 2 klikera medju nogama.

    E svaka ti cast, pravi si paun koji je rasirio svoje divno perje na suncu i mami paunice.

    Imao bih da saspem tonu kritike ali ne vidim svrhu, tako da necu ulaziti u dalju polemiku. Uzivaj u svojoj ogranicenosti.
    Pozdrav.

  23. #248
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma da, mi koji zivimo na zapadu, koji smo stekli titule na tom istom zapadu, mi smo ograniceni i ne znamo sta je sta, a ti cesh da nam zastupas pricu o kulturi *****luka po CG jer ti si svjetski coek? Pi*ka je pi*ka tamo ili ovamo, i to bi ti brzo shvatio da si mi neki rodjak. Ali nijesi pa ti moze biti i nokte da lakiras.
    No je sreca ako su ti hipersenzibilni sto treba rase da nose ipak uklopili da za *****luk primaju platu od NVO. Tako se bar zna dje su i da ih niko ne pogleda mrkim okom.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  24. #249
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To nedje mozda kod tebe pa mislis da je tradicija ili te neko ubijedio u to.... Nikad cuo za tu tradiciju, ali ako upraznjavas postujem svakve i svacije sklonosti. Slicno i sad ubjedjuju da je normalno biti homoseksualac sto opet kao neciji izbor nema nikakvih problema. Kako ta sklonost sa kozama tako i sa istopolnim na svu srecu u Crnu Goru nikad neće biti normalnost. Dzaba i brosure NVO i moderni evropejci i instruktori....
    To sam gledao na filmu
    Obicno homofobicni ljudi imaju pritajene homoseksualne sklonosti.
    Oduvjek je bilo *****a i bit ce.
    Grcke statue su samo primjer jednog drustva, demokratskog, divljenja muskom tijelu nema zena nidje.
    Ako nijesi skonto moj post gore, branioce casti,tradicije i postenja crne gore imas problem
    A sto ja upraznjavam ako te bas interesuje...

  25. #250
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma nije Veri, samo si tvrdio da je tebi normalno kresat ovce, koze i da si navikao na to pa i da *****luk nije nista. U tim izjavama precizirash to na tvoj krug ljudi, obicaja i poznanstava i sve je u redu. Onako kako si napisao, bilo je da vrijedjash ljude iz CG chiji to obicaji nijesu i da to smatraju uvredom. Samo tu ogradish na tvoj krug i sve je u redu. Perverzije u nekim zonama vjerovatno postoje ako ti to tvrdish, ali suzi krug na to sto znash i ok je.
    Ovo da nema zena izrazenih u grckoj umjetnosti, to ti necu ni ispravljat, jer ocigledno fali nesto kod tebe. To je elementarno znanje iz kulture koje si trebao da razvijash u normalnom pravcu. Sajtovi za *****e su zanimljivi ko sektaski pa selektivno iznose neke informacije. Savjet, predji na normalnu istoriju umjetnosti, moze i ona iz srednje skole, dovoljno je za osnovu da ne pisesh gluposti.
    A istorija CG je tu josh interesantnija narocito o ratu protiv grka. Iscitaj ponesto ...
    Last edited by gingis kan; 20-11-09 at 13:03.
    SaMo JeDnA DnEvNo

Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pauk
    By konte2909 in forum Centralni
    Replies: 68
    Last Post: 06-12-07, 12:36
  2. "pauk": za ili protiv?
    By ferarista in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 61
    Last Post: 01-04-07, 02:19
  3. Pauk u Kotoru (ovo nema nidje)
    By Mare in forum Primorski
    Replies: 0
    Last Post: 29-09-06, 23:10
  4. Policija - pauk !?@$
    By GaD in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 25
    Last Post: 05-09-06, 21:04
  5. Nebeski cvijet
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 6
    Last Post: 25-07-04, 17:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •