Page 6 of 19 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 462

Thread: tragedije

  1. #126
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Costo tacno tako u nas nema zahebancije ! Znaci divljanej i greske grublje se sankcionisu sa oduzimanjem vozacke na mjesec-tri godinu akopredje godinu onda ponovo polaganje s tim da zavisi od grubosti prekrsaja zabrana moze bit do 5 godina ili najstrozije BEZ PRAVA POLAGANJA DOZIVOTNO(znam slucaj dje je momak pretuka zenu na jedan trg po iljaditi put i prilikom legitimisanja od policije oduzeta mu je dozivotno vozacka jer je previse agresivan i NIJE ZA SAOBRACAJ (dali da napominjem radi se o Crnogorcu iz Podgorice) misim stvarno) normalno sve ovo uz JAKE EKONOMSKE SANKCIJE ! Dalje auto se moze zaplijenit isto ukoliko je posluzilo u kriminalnijem radnjama dje je vlasnik ukljucemn itditd !
    Nista vise ne boli no po dzepu kad se udari celjade !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #127
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    NE kupujte bmw-e stare po 15 godina djeci cim zavrse srednju nije to auto da se na njega uce.
    Kad vec pomenu... Jos nisam zavrsio srednju, a nesto listam oglase da kupim BMW E36... (Spadam li u kategoriju "Zećani"? -NO OFFENSE)
    BTW... Slazem se, neiskusan vozac + star, a snazan auto na RWD = pogibija.

    Sto se tice "pedagoga", da se nadovezem... Znam likova kojima nebih dao ovce da cuvaju, a polozise vozacki iako ne umiju ulicom odit i 2 zuba u vilicu nemaju... (eH, Kusturica bi Oskara dobio s njima). A kako sam ja svoje ljekarsko dobio, to je posebna prica... Cekao sam neuro-psihijatra 2 sata (bio sam prvi na redu, lik je kasnio), dosao je, i odma preko reda primio neke parashe da im zavrsi sve :mad: - kad sam ja usao unutra kod njega, samo me pitao: "Drogiras li se" - fino odreagovah (nisam bio agresivan), on potpisa uvjerenje i odoh... Kod ostalih se skoro nisam ni zadrzavao... pIX!!! Za cem placem 35-40 eura! Jos treba neko da me zejebaje i ucjenjuje! :mad:

    A s druge strane, opet, u saobracaju mi najvise smetaju "culjashi" - auta koja idu 50km/h dje je ogranicenje 80km/h i koji ne mogu put ubost, e takvi normalne ljude u smrt shalju!!! Zbog toga i klapam po brzini kad naidjem na nekog od njih. Samo da se sto prije maknem - UGROZAVAJU ME!!!
    Last edited by cvxcomputers; 12-11-09 at 17:47.

  3. #128
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Ako si ti normalan yebi mi majku. Pa ni najbolji psihijatar ovoga svijeta ne moze znat kako ce neko vozit. Dodje momak mlad, zdrav, odgovori na sva pitanja ka sto bi svako normalni odgovorio i to je to.. Sto tu treba doktori da rade? Da stave na poligraf i pocnu da ih ispituju ka na trenutak istine: JESTE LI IKAD VOZILI AUTO BEZ VOZACKE? JESTE LI IKAD UKRALI AUTO OD RODITELJA I BRZO VOZILI? NAMJERAVATE LI BRZO DA VOZITE? PRIVLACI LI VAS BRZA VOZNJA? PIIIIIIIP
    Niste prosli ljekarski pregled...
    Ne moze znat kako ce vozit svako ali za pojedince je isuvise ocito da su ogranicenog mozga...
    She is only here to annoy herself!

  4. #129
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne moze se neko promijeniti...a i neka svako vozi kako mu odgovara..mene vise nerviraju oni gegaci...dokle pokrene svoju makinu ne moze ni 2 kola poslije njega proci kroz zeleno...u ovu podgoricu ima razlicitih seljaka sto se voznje tice..ja brzo vozim i milije mi je tako barem se brze okanim ovih avetinja oko mene...a nikakve kazne ne mogu uticati na ovaj nas narod..uvjek ce biti vezica i korupcije..takvi smo..ima i gorih od nas...

  5. #130
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Thumbs down Tragedija u centru Bara

    Zalećela se đevojka koja je polagala sa mnom vozački od robne put SUP-a, vozila je novu Oktaviju, čovjek sa Mazdom 3 koji je krenuo da se uključi u glavnu ulicu na raskrnicu kod SUP-a nije skontao da ona brzo vozi (inače je tu loša preglednost), ona je htjela da ga izbjegne, zakačila ga i pokosila je četvoro njih na trotoar. Žena je poginula, dijetetu malom se bore za život, a ovo dvoje koliko čuh su dobro. Oba vozača su prošli sa lakšim povredama...
    Ogi, reče mi Aco sad ipak mali nije poginuo, ali je u kritičnom stanju...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  6. #131
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Chitam ovo i najezhih se...

  7. #132
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Da je vozila polako ka ovi seljaci (u koje ubrajam i sebe jer ne idem preko 60 bulevarom) mozda bi izbjegla sudar, razmislite o tome malo trkači.
    Znate li koliko je ljudi u saobraćaju koji piju tablete, kojima su refleksi u k***u, onih koji razmisljaju o ko zna čemu umjesto da su skoncentrisani na vožnju itd.
    Zbog takvih treba vozit malo sporije jer džabe ti Šumaherovi refleksi ako ideš prebrzo.

  8. #133
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je prije neki dan tako izlećela starija žena, lagano izlazi na put i gleda desno a vozi naprijed, nisam brzo išao, ja legoh na sirenu, ona i dalje gleda desno i nastavlja a ljudi se okolo smiju...

  9. #134
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    I na Jazz je danas bio udes, neko je okinuo momka na Yamahu r1, od motora nije ostalo nista,a sumnjam i da je vozac ziv.

  10. #135
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jednu noc kad je padala kisa covjek ispred mene , zamaglila mu stakla i ne vidi i nece da se iskljuci iz saobracaja nego stao na pola suprotne trake i cisti staklo u susret mu ide i blica kamion, ali srecom imao je kuda da prodje, a sve se ovo desava na niksicki put...

  11. #136
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Here we go again...

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Zalećela se đevojka koja je polagala sa mnom vozački od robne put SUP-a, vozila je novu Oktaviju, čovjek sa Mazdom 3 koji je krenuo da se uključi u glavnu ulicu na raskrnicu kod SUP-a nije skontao da ona brzo vozi (inače je tu loša preglednost), ona je htjela da ga izbjegne, zakačila ga i pokosila je četvoro njih na trotoar. Žena je poginula, dijetetu malom se bore za život, a ovo dvoje koliko čuh su dobro. Oba vozača su prošli sa lakšim povredama...
    Ogi, reče mi Aco sad ipak mali nije poginuo, ali je u kritičnom stanju...



    Kakva tragedija. Sto je ovo u zadnje vrijeme? Nesto nije u redu s narodom.
    TAKUMI

  13. #138
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    od robne put SUP-a, vozila je novu Oktaviju, čovjek sa Mazdom 3 koji je krenuo da se uključi u glavnu ulicu na raskrnicu kod SUP-a
    100 m posle te raskrsnice je jednosmjerna sa autima parkiranim sa jedne strane, onuda brzo ic'... Grozno.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  14. #139
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da je vozila polako ka ovi seljaci (u koje ubrajam i sebe jer ne idem preko 60 bulevarom) mozda bi izbjegla sudar, razmislite o tome malo trkači.
    Znate li koliko je ljudi u saobraćaju koji piju tablete, kojima su refleksi u k***u, onih koji razmisljaju o ko zna čemu umjesto da su skoncentrisani na vožnju itd.
    Zbog takvih treba vozit malo sporije jer džabe ti Šumaherovi refleksi ako ideš prebrzo.
    Preksinoc se vracam iz donje gorice i vozim bulevarom 60...I kako mi je bila muzika pojachana,onamo pored delte,vidim blica ovaj iza,pogledam u retrovizor,a on mashe rukama kao da je sreo tetku iz kanade...Ja stanem,izadjem iz auta i on stane iza mene i pita me "shto vozish 60 jesi ti narkoman?" Ja mu kazhem "50 je ogranichenje,a pametnije ti je da udjesh u auto" i poslusha me stvarno,na njegovu(ili moju)srecu...

  15. #140
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Kakva tragedija. Sto je ovo u zadnje vrijeme? Nesto nije u redu s narodom.
    pala kisa...
    ?

  16. #141
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Na krivi most chekam semafor, vracem se sa posla. Krecem bulevarom pored Hemomonta kad babetina od 60 i kusur godina izlijece na ulicu i preko sred bulevara pozira i hoda lagano. Jedva sam je zaobishao, a ishao sam 30-40. :?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #142
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo katastrofa u Baru, dvojica su se sudarili, jedan od njih se odbio i poleteo na trotoar gde je ubio ženu i ćerku, a ćerkin sin od godinu dana je kritično.
    Kako bi ja to u zatvor na mnogooooooo dug period pa malo da razmišljaju o tome šta su uradili.

  18. #143
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima mislim da je top situacija kad je zena vozila zlatarskom ulicom u Podgoricu u suprotnom smejeru i to nedje oko 2 sata popodne

  19. #144
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    za mene je najjaci klip ovaj ali ja i dalje nekako ne mogu da povjerujem u ovo
    ?

  20. #145
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nookie View Post
    za mene je najjaci klip ovaj ali ja i dalje nekako ne mogu da povjerujem u ovo
    OVO TREBA UHVATIT, UZET FINO I NJU I YUGO i RAZAPET JE NA POD TRGA PA SVE SHLAJFOVAT YUGOM PO NJOJ DOK JOJ SE KOSTI NE SMRVE!!!! Zlo!!! Kakvi poremecaji/deformiteti od naroda - RETARDIRANOST :burp: nekoga ni krivog ni duznog da ubije!
    Last edited by cvxcomputers; 13-11-09 at 12:32.

  21. #146
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nookie View Post
    za mene je najjaci klip ovaj ali ja i dalje nekako ne mogu da povjerujem u ovo

    ovo je u Dansku skoro svakodnevnica. 2008 je bilo 192 slucaja.
    jedan covjek ubi familiju na ovaj nacin, a jos bio potega malo vise. 20 km vozio pogresnom stranom na autoput.

  22. #147
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Jutros čuh da je mali umro u bolnici ali nije potvrđeno, ovo je haos...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  23. #148
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    otkad se ovaj topic otvorio... sve nesreca za nesrecom... pu pu pu, daleko bilo
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  24. #149
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nookie View Post
    za mene je najjaci klip ovaj ali ja i dalje nekako ne mogu da povjerujem u ovo
    E ovo je blefiranje.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Posljednji update: 13. Nov 2009, 13:08
    Roditelji poginuli, djeca lakše povrijeđena
    Bračni par Nada i Milivoje Pavićević poginuli su sinoć oko 23 sata, dok je njihovo troje maloljetne djece lakše povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći koja se desila na magistralnom putu Podgorica - Nikšić, u mjestu Lužnica.

    Džip u kome su bili Pavićevići sletio je s puta, iz za sada nepoznatih razloga, krećući se u pravcu Nikšića.

Page 6 of 19 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. nove tragedije?
    By rebel in forum Primorski
    Replies: 44
    Last Post: 25-12-06, 16:08
  2. Nova dimenzija tragedije tropskog ciklona Katarine
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 13-09-06, 19:59
  3. Oglasil` se iko povodom ove tragedije u Gostunu na forumu?
    By komovi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 03-05-04, 21:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •