View Poll Results: Da li vise volite?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Svjeze obrijane

    29 59.18%
  • Bradonja

    20 40.82%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 67

Thread: Obrijani ili bradonja

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default Obrijani ili bradonja

    Aj djevojke da mi rijesite jednu dilemu,volite li vise svjeze obrijane aftersejvovane muskarce ili malo dlakavije?
    Radi se opkladi pa i glasajte ako vam nije tesko...
    Last edited by PrijekiLijek; 25-10-09 at 18:34.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema sredine vidim ...ja najvise volim kad se obrije pa ono posle 2 dana kad poraste malo ali sad da zacupi nesto to ne volim..a bas bradu,brkove i slicno mrzim ,fuj
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  3. #3
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ih volim kao Clint Eastwood u onaj film dobar los i zao
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja jes' da nisam zensko, al' evo pokushacu da ti dam neko vidjenje (neka mi ne zamjere zene shto pricham u njihovo ime)... Ovo tvoje pitanje moze se sagledati iz 2 aspekta... Prvi je "estetski", i pretpostavljam da je tvoje pitanje a i vecina odgovora, bice usmjereno ka tome, i o tome nema shta da pricham niti da dodam... tooo je stavr ukusa uglavnom da li neko voli bradu, bradicu od 2-3 dana, ili da je izbrijan... Ono na shto bih se ja zadrzao je "praktichan" razlog, a o tome malo ko ce da ti kaze i tebi a narochito mushkom dijelu populacije koji dolazi ovdje, pishe ili chita sve ovo... "Praktichan dio" se odnosi na sam chin sexanja, odnosno kako se ta brada od 2-3 dana donosi samom tom chinu i "uzitku" istoga... Malko koja zena odavde ce ti reci, jer je malo koja to i osjetila, da je NAJGORA MOGUCA STVAR KOJA MOZE DA JOJ SE DESI, da "neobrijani" mushkarac spusti joj se izmedju nogu... Moze da dozivi sve samo ne UZITAK... koja to nije dozivjela, TA NE ZNA SHTA SU MUKE (josh ako ne zna da to radi kako treba, pffff). Kada imate bradu staru 2-3-4 dana, treba vam dosta dosta umijeca, znanja, iskustva i tehnike da bi zenu oralno zadovoljili takvi... Da josh pojednostavim stvar... Sa takvom i tolikom bradom, LJUBITI zenu, dodirivati joj lice i kozu, za nju takodje prestavlja muchenje... Posle vas takvih (a narochito ako se aea "borba malo rasplamsa"), zena redovno izlazi "izshmirglana", zacrvenchena, sve joj "bridi", izgrebana, pa chak i u nekim sluchajevima i ojedena... Koza kod zene vam je kao i kod bebe (da I JOSH uprostim stvar)... Kada se primaknete bebi, i pozelite da je ljubite i mazite se sa njom KAKO I NA KOJI NACHIN TO RADITE... shat vam pada na pamet u tim momentima???? Da je NIJEDNOG TRENA NE UZNEMIRITE a ne daj Boze povrijedite... za tako neshto, brada vam je UDARNA... Uostalom, da ne tupim previshe, kada vam izraste brada posle 2-3 dana, povucite dlanom preko nje, ali "drugom stranom dlana" pa cete na SVOJOJ KOZI osjetiti koliko je neprijatna... Na VASHOJ RUCI... e sad zamislite kozu zene, koja je toliko njezna, toliko, meka, mazna, svilenkasta, topla, na pojedinim djelovima tijela, kojoj CHAK NE PRIJA NI BILO KAKAV JACHI DODIR ILI PRITISAK i kojoj prija JEDINO da je njezno dodirujete, mazite, ljubite, lickate, kojoj prija nadasve sva toplina koju iz sebe mozete da iznjedrite... Vashoj bradi koja je stara 2-3 dana TU NEMA MJESTA i ona ima efekat "shmirgl-papira"... Naravski, ogromna vecina mushkaraca su u ovom dijelu veeeeliki egoisti i smatraju da sama ta chinjenica, da je zena legla u krevet sa takvim YEBACHEM, MUDONJOM i DELIJOM, da joj je to dovoljno i da ce svrshiti sama po sebi samo gledajuci ga, pa zashto bi oni razmishljali o svojoj bradi ili efektu uchinjenoga iste... Ljudi, izbrijan mushkarac je UREDAN mushkarac a narochito ako izlazi sa zenom, 1. 2. 3. put... U duzim vezama i brakovima, te se stvari tolerishu, kao i mnogo shto-shta, al' o tome necu sada...
    E sad... potpuno je druga pricha kada chovjek ima duzu bradu i ZZZbrkove (ono, od 2-3 mjeseca)... eee to ko voli da ljubi, mmm e to je stavr ukusa, o tome ne zelim da pishem...
    Last edited by Cozmicbaby; 26-10-09 at 16:41.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ja ne znam ni o cemu si odje pisao i odakle ti to da ne moze da se zadovolji djevojka oralno ili bilo kako ako momak ima bradu staru 2-3 dana ili mjeseca dana ali odrzavana masinicom??? Ako ti nisi imao uspjeha ne mozes da pises u ime svih. A to zavisi dosta od djevojke, cak bolje moze momak sa bradicom da zadovolji djevojku oralno nego izbrijani momak. Nisi trebao ovolliko ispisivati bezveze.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da... Zaboravih i ovo... Takodje iz mojeg ugla, i takodje po mom ukusu... ZENA NE SMIJE DA IMA DLACHICU NA SEBI... Jeste da volim PRIRODNO i ono shto je od Boga dato zeni (a to podrazumijeva da mora biti "rasna"... da posle sexanja me prihvati u naruchje i ODNESE me ispod tusha da se tushiramo ... inache 110 kila imam) ali neizdepilirani i neobrijano ne volim nikako... Organ posebno... tolerishem najvishe nekih 10-15tak dana (mislim na organ, noge i ostalo, pffffffff to mora biti k'o djechija guza)... Kada yebena DLAKA zapadne u grlo i slijepi se uzduzdushnika, eee taj majchin sin ne zna shta su muke... Zelja za sexom i sexanjem momentalno prestaje...

  7. #7
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Ja jes' da nisam zensko, al' evo pokushacu da ti dam neko vidjenje (neka mi ne zamjere zene shto pricham u njihovo ime)... Ovo tvoje pitanje moze se sagledati iz 2 aspekta... Prvi je "estetski", i pretpostavljam da je tvoje pitanje a i vecina odgovora, bice usmjereno ka tome, i o tome nema shta da pricham niti da dodam... tooo je stavr ukusa uglavnom da li neko voli bradu, bradicu od 2-3 dana, ili da je izbrijan... Ono na shto bih se ja zadrzao je "praktichan" razlog, a o tome malo ko ce da ti kaze i tebi a narochito mushkom dijelu populacije koji dolazi ovdje, pishe ili chita sve ovo... "Praktichan dio" se odnosi na sam chin sexanja, odnosno kako se ta brada od 2-3 dana donosi samom tom chinu i "uzitku" istoga... Malko koja zena odavde ce ti reci, jer je malo koja to i osjetila, da je NAJGORA MOGUCA STVAR KOJA MOZE DA JOJ SE DESI, da "neobrijani" mushkarac spusti joj se izmedju nogu... Moze da dozivi sve samo ne UZITAK... koja to nije dozivjela, TA NE ZNA SHTA SU MUKE (josh ako ne zna da to radi kako treba, pffff). Kada imate bradu staru 2-3-4 dana, treba vam dosta dosta umijeca, znanja, iskustva i tehnike da bi zenu oralno zadovoljili takvi... Da josh pojednostavim stvar... Sa takvom i tolikom bradom, LJUBITI zenu, dodirivati joj lice i kozu, za nju takodje prestavlja muchenje... Posle vas takvih (a narochito ako se aea "borba malo rasplamsa"), zena redovno izlazi "izshmirglana", zacrvenchena, sve joj "bridi", izgrebana, pa chak i u nekim sluchajevima i ojedena... Koza kod zene vam je kao i kod bebe (da I JOSH uprostim stvar)... Kada se primaknete bebi, i pozelite da je ljubite i mazite se sa njom KAKO I NA KOJI NACHIN TO RADITE... shat vam pada na pamet u tim momentima???? Da je NIJEDNOG TRENA NE UZNEMIRITE a ne daj Boze povrijedite... za tako neshto, brada vam je UDARNA... Uostalom, da ne tupim previshe, kada vam izraste brada posle 2-3 dana, povucite dlanom preko nje, ali "drugom stranom dlana" pa cete na SVOJOJ KOZI osjetiti koliko je neprijatna... Na VASHOJ RUCI... e sad zamislite kozu zene, koja je toliko njezna, toliko, meka, mazna, svilenkasta, topla, na pojedinim djelovima tijela, kojoj CHAK NE PRIJA NI BILO KAKAV JACHI DODIR ILI PRITISAK i kojoj prija JEDINO da je njezno dodirujete, mazite, ljubite, lickate, kojoj prija nadasve sva toplina koju iz sebe mozete da iznjedrite... Vashoj bradi koja je stara 2-3 dana TU NEMA MJESTA i ona ima efekat "shmirgl-papira"... Naravski, ogromna vecina mushkaraca su u ovom dijelu veeeeliki egoisti i smatraju da sama ta chinjenica, da je zena legla u krevet sa takvim YEBACHEM, MUDONJOM i DELIJOM, da joj je to dovoljno i da ce svrshiti sama po sebi samo gledajuci ga, pa zashto bi oni razmishljali o svojoj bradi ili efektu uchinjenoga iste... Ljudi, izbrijan mushkarac je UREDAN mushkarac a narochito ako izlazi sa zenom, 1. 2. 3. put... U duzim vezama i brakovima, te se stvari tolerishu, kao i mnogo shto-shta, al' o tome necu sada...
    E sad... potpuno je druga pricha kada chovjek ima duzu bradu i ZZZbrkove (ono, od 2-3 mjeseca)... eee to ko voli da ljubi, mmm e to je stavr ukusa, o tome ne zelim da pishem...
    obozavam kako na ovako jednostavne teme dajes opsiran odgovor,malo je takvih...
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja ne znam ni o cemu si odje pisao i odakle ti to da ne moze da se zadovolji djevojka oralno ili bilo kako ako momak ima bradu staru 2-3 dana ili mjeseca dana ali odrzavana masinicom??? Ako ti nisi imao uspjeha ne mozes da pises u ime svih. A to zavisi dosta od djevojke, cak bolje moze momak sa bradicom da zadovolji djevojku oralno nego izbrijani momak. Nisi trebao ovolliko ispisivati bezveze.
    Pa ja vidim da si ti slabo prochitao shto ja napisah... nije bila rijech o tome BILO KAKO DRUGO ZADOVOLJENJE, kao shto i nije bila rijech o tome da NE MOZESH da zadovoljish zenu oralno sa bradom starom od 2-3 dana... Bilo je rijechi o tome KAKO SE ONA OSJECA U SVEMU TOME... e sad, probaj to sa bradom i bez nje, pa je PITAJ KAKO JOJ JE BOLJE i LJEPSHE... I ne zavisi od ZENE, nego zavisi od MUSHKARCA, kakva mu je brada posle 2-3 dana... da li je meksha ili jacha... No, neka ti se zene izjasne... Da ne tupimo previshe ti i ja oko toga, ipak su one malo MERODAVNIJE da prichaju od tebe i mene...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaySleeper View Post
    obozavam kako na ovako jednostavne teme dajes opsiran odgovor,malo je takvih...
    Dosta sam pisao po ovim forumima, nekada na muziku, pa na ljubav, evo sad ovdje... Dosta puta sam i rekao i ponavljam se, kako koja generacija dolazi... Sva moja pricha, upucena je VAMA... djechici koja je na pragu zivota, koja je toliko zbunjena, toliko izubljena, toliko uplashena, toliko ne zna shta je cheka u vremenu koje nailazi (vjerujte mi, brzo ce se promijeniti sve ovdje i mnogi odavde ce otici)... Zashto sam pocheo da pishem na ovom forumu??? Jaaaa ne namecem nikakvo mishljenje... ne pishem SAMO MOJA iskustva... ne zelim da tupim i filozofram... Uglavnom svi moji postovi su namijenjeni MUSHKARCIMA... NJIMA zelim da predochim ili bar POJEDINIM da uchinim da sagledavaju stvari malo drugachije... Da bi se promijenila OKOLINA u kojoj zivish, MORASH da mijenjash sebe... Imamo vrlo, vrlo gadne rezone po pitanju zena, a one opet imaju svoj odbrabeni mehanizam koji primjenjuju uveliko... i tako u krug... Neshto se mora mijenjati... Od nekoga mora pocheti. Tu dje ste vi, ja sam bio davno... na zalost, iz ove moje pozicije teshko da shto mogu promijeniti... Promjene su na vama...

  10. #10
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Ja jes' da nisam zensko, al' evo pokushacu da ti dam neko vidjenje (neka mi ne zamjere zene shto pricham u njihovo ime)... Ovo tvoje pitanje moze se sagledati iz 2 aspekta... Prvi je "estetski", i pretpostavljam da je tvoje pitanje a i vecina odgovora, bice usmjereno ka tome, i o tome nema shta da pricham niti da dodam... tooo je stavr ukusa uglavnom da li neko voli bradu, bradicu od 2-3 dana, ili da je izbrijan... Ono na shto bih se ja zadrzao je "praktichan" razlog, a o tome malo ko ce da ti kaze i tebi a narochito mushkom dijelu populacije koji dolazi ovdje, pishe ili chita sve ovo... "Praktichan dio" se odnosi na sam chin sexanja, odnosno kako se ta brada od 2-3 dana donosi samom tom chinu i "uzitku" istoga... Malko koja zena odavde ce ti reci, jer je malo koja to i osjetila, da je NAJGORA MOGUCA STVAR KOJA MOZE DA JOJ SE DESI, da "neobrijani" mushkarac spusti joj se izmedju nogu... Moze da dozivi sve samo ne UZITAK... koja to nije dozivjela, TA NE ZNA SHTA SU MUKE (josh ako ne zna da to radi kako treba, pffff). Kada imate bradu staru 2-3-4 dana, treba vam dosta dosta umijeca, znanja, iskustva i tehnike da bi zenu oralno zadovoljili takvi... Da josh pojednostavim stvar... Sa takvom i tolikom bradom, LJUBITI zenu, dodirivati joj lice i kozu, za nju takodje prestavlja muchenje... Posle vas takvih (a narochito ako se aea "borba malo rasplamsa"), zena redovno izlazi "izshmirglana", zacrvenchena, sve joj "bridi", izgrebana, pa chak i u nekim sluchajevima i ojedena... Koza kod zene vam je kao i kod bebe (da I JOSH uprostim stvar)... Kada se primaknete bebi, i pozelite da je ljubite i mazite se sa njom KAKO I NA KOJI NACHIN TO RADITE... shat vam pada na pamet u tim momentima???? Da je NIJEDNOG TRENA NE UZNEMIRITE a ne daj Boze povrijedite... za tako neshto, brada vam je UDARNA... Uostalom, da ne tupim previshe, kada vam izraste brada posle 2-3 dana, povucite dlanom preko nje, ali "drugom stranom dlana" pa cete na SVOJOJ KOZI osjetiti koliko je neprijatna... Na VASHOJ RUCI... e sad zamislite kozu zene, koja je toliko njezna, toliko, meka, mazna, svilenkasta, topla, na pojedinim djelovima tijela, kojoj CHAK NE PRIJA NI BILO KAKAV JACHI DODIR ILI PRITISAK i kojoj prija JEDINO da je njezno dodirujete, mazite, ljubite, lickate, kojoj prija nadasve sva toplina koju iz sebe mozete da iznjedrite... Vashoj bradi koja je stara 2-3 dana TU NEMA MJESTA i ona ima efekat "shmirgl-papira"... Naravski, ogromna vecina mushkaraca su u ovom dijelu veeeeliki egoisti i smatraju da sama ta chinjenica, da je zena legla u krevet sa takvim YEBACHEM, MUDONJOM i DELIJOM, da joj je to dovoljno i da ce svrshiti sama po sebi samo gledajuci ga, pa zashto bi oni razmishljali o svojoj bradi ili efektu uchinjenoga iste... Ljudi, izbrijan mushkarac je UREDAN mushkarac a narochito ako izlazi sa zenom, 1. 2. 3. put... U duzim vezama i brakovima, te se stvari tolerishu, kao i mnogo shto-shta, al' o tome necu sada...
    E sad... potpuno je druga pricha kada chovjek ima duzu bradu i ZZZbrkove (ono, od 2-3 mjeseca)... eee to ko voli da ljubi, mmm e to je stavr ukusa, o tome ne zelim da pishem...

    Izvini, ali ti ova prica nema veze s vezom. velika vecina zena kaze da im brada od par dana ne smeta ni najmanje, naprotiv, prija im. To nije isto kao par nedelja.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Dosta sam pisao po ovim forumima, nekada na muziku, pa na ljubav, evo sad ovdje... Dosta puta sam i rekao i ponavljam se, kako koja generacija dolazi... Sva moja pricha, upucena je VAMA... djechici koja je na pragu zivota, koja je toliko zbunjena, toliko izubljena, toliko uplashena, toliko ne zna shta je cheka u vremenu koje nailazi (vjerujte mi, brzo ce se promijeniti sve ovdje i mnogi odavde ce otici)... Zashto sam pocheo da pishem na ovom forumu??? Jaaaa ne namecem nikakvo mishljenje... ne pishem SAMO MOJA iskustva... ne zelim da tupim i filozofram... Uglavnom svi moji postovi su namijenjeni MUSHKARCIMA... NJIMA zelim da predochim ili bar POJEDINIM da uchinim da sagledavaju stvari malo drugachije... Da bi se promijenila OKOLINA u kojoj zivish, MORASH da mijenjash sebe... Imamo vrlo, vrlo gadne rezone po pitanju zena, a one opet imaju svoj odbrabeni mehanizam koji primjenjuju uveliko... i tako u krug... Neshto se mora mijenjati... Od nekoga mora pocheti. Tu dje ste vi, ja sam bio davno... na zalost, iz ove moje pozicije teshko da shto mogu promijeniti... Promjene su na vama...
    cijenim,cijenim...
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Izvini, ali ti ova prica nema veze s vezom. velika vecina zena kaze da im brada od par dana ne smeta ni najmanje, naprotiv, prija im. To nije isto kao par nedelja.
    Lepi, jesi li kad lizao zenu sa bradom od 3-4 dana??? Shta im prija, molim te objasni mi to...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Bilo je rijechi o tome KAKO SE ONA OSJECA U SVEMU TOME... e sad, probaj to sa bradom i bez nje, pa je PITAJ KAKO JOJ JE BOLJE i LJEPSHE...

    Upravo ti o tome i kazem , vecu prednost imaju bradonje kod djevojaka, makar je to moje zapazenje i neko licno iskustvo.
    Sto se tice djevojaka sa foruma neces dobiti odgovor o oralnom zadovoljavanju sa bradonjom ili bez. Sto je naravno i ok. Mozda mogu reci njihovo iskustvo sto se tice ljubljenja. I nema tog muskarca kojem je posla 2 dana brada meka. Mislim da djevojke koje su probale sa bradonjom imaju ljupse iskustvo nego sa obrijanim. MOJE misljenje.

  14. #14
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Lepi, jesi li kad lizao zenu sa bradom od 3-4 dana??? Shta im prija, molim te objasni mi to...

    Nemam sad neko megagigatera iskustvo sto se tice toga ali iz dosadasnjeg mogu ti rec da se nisu nesto zalile i rekle da im smeta. Ima raznih tipova djevojaka, i svaka ima svoje preferencije ali ja pricam o vecini, iz mog iskustva. No offence.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Smeta li ta brada od 3-4 dana i pri lizanju anusa? Ako smeta da michem ova ***** odma
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  16. #16
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nemam sad neko megagigatera iskustvo sto se tice toga ali iz dosadasnjeg mogu ti rec da se nisu nesto zalile i rekle da im smeta. Ima raznih tipova djevojaka, i svaka ima svoje preferencije ali ja pricam o vecini, iz mog iskustva. No offence.
    evo ja kao zensko da se ukljucim
    mislim da raspravljate oko necega gdje nema vecine da voli ili da ne voli..jednostavno svako sex dozivljava na drugaciji nacin tj.voli neke stvari drugacije...
    neko voli grublje,neko njeznije,neko da ga grebe,neko ne.,ali sve to isto zavisi od muskarca tj.njegove tehnike i samog pristupa zeni i zenskom tijelu,sto rece cozmic osjetljivo je jako :P.
    ja vecinu zena koje znam sto se tice oralnog zadovoljstva vole da nema brade,da ih ne grebe nego da je glatko (sto ne znaci da je stvarno tako)
    a sad to pitanje ne treba potezat da li muskarac treba da bude obrijan ili ne da bi te oralno zadovoljio jer bio obrijan ili ne na kraju svaka oce da joj se partner nadje down there :mrgreen:
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  17. #17
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaa, znachi bradu i brkove ne mogu ni vidjet, a ne dotac, ali kad se nadjem s likom koji je dotrchao pravo ispod zileta osjecaj je nekako...bzvz.
    Jeste da volim mladje muskarce, ali baby skin mi nekako dodje kao pedofilski fetis.
    Nakon 2-3 dana - savrsenstvo!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    aaa, znachi bradu i brkove ne mogu ni vidjet, a ne dotac, ali kad se nadjem s likom koji je dotrchao pravo ispod zileta osjecaj je nekako...bzvz.
    Jeste da volim mladje muskarce, ali baby skin mi nekako dodje kao pedofilski fetis.
    Nakon 2-3 dana - savrsenstvo!
    o tome ti pricam

    svidja mi se tvoj ukus


    btw: koliko ti je godina

  19. #19
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    evo ja kao zensko da se ukljucim
    mislim da raspravljate oko necega gdje nema vecine da voli ili da ne voli..jednostavno svako sex dozivljava na drugaciji nacin tj.voli neke stvari drugacije...
    neko voli grublje,neko njeznije,neko da ga grebe,neko ne.,ali sve to isto zavisi od muskarca tj.njegove tehnike i samog pristupa zeni i zenskom tijelu,sto rece cozmic osjetljivo je jako :P.
    ja vecinu zena koje znam sto se tice oralnog zadovoljstva vole da nema brade,da ih ne grebe nego da je glatko (sto ne znaci da je stvarno tako)
    a sad to pitanje ne treba potezat da li muskarac treba da bude obrijan ili ne da bi te oralno zadovoljio jer bio obrijan ili ne na kraju svaka oce da joj se partner nadje down there :mrgreen:

    Hvala na jasnom odgovoru

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naughty, magenta... Dobro je shto ste se ukljuchila kao zene... Ne, ne RASPRAVLJAMO SE, caskamo lagano, do sada, jeste da je sve to izgledalo kao "mushki razgovori" ali daleko da je od rasprave... Ljudi, ja napisah na pochetku, postoje 2 aspekta SAGLEDAVANJA OVOG PITANJA... Ovo o chemu vi prichate (i to napomenuh u svom prvom postu) je iskljuchivo ESTETSKI... PRAKTICHAN ugao je sasvim drugachiji I MORA DA SE DOZIVI...
    Mojsije... rekao si jednu stavr koja je vrlo bitna medju ljude sa ovog prostora... "NIJEDNA SE NIJE ZALILA"... A kad je sex u pitanju oko chega se IJEDNA ZALI??? Nashto to lichi kada se zali??? Kako to dozivljavash kada se POZALI??? I na kraju... Da li se ti zalish??? Kazesh li joj kad (ili ona tebi) "ovo nocas, samo neka si zdra'o kako si odradio-la" ili "pfff kako mi je loshe bilo nocas"... Shta je poenta (da sad ne tupim i ne otvaram prichu)... NIJE POENTA DA TI SE ONA POZALI, POENTA JE DA JOJ TI PAMET ZAVRTISH... kada imash bradu staru 2-3 dana, da li si kada vidio zenu posle, recimo ljubljenja od 10 minuta??? Okolo usana, nausnice, obraze??? Da li si je pitao da li je bridi, boli, to??? Rijetko ce ti koja to reci, ALI TI SI TAJ KOJI TAKVU STVAR MORASH DA PREDVIDISH... narochito (kao shto je ogromna vecina) ako ima osjetljivu kozu ili lice... Jeb'o te pa ne moram valjda OVO DA VAM OBJASHNJAVAM...
    Last edited by Cozmicbaby; 26-10-09 at 19:17.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad... OPET za mushkarce koji mislie da ovo i nije bitna stvarchica... Aj' malo experimentishemo...
    Experiment br. 1... Ne znam koliko od vas ide na posao i koliko se prate na tom istom poslu "pravila poinashanja", pa MORATE biti obrijani... svaki 2. dan ide brijanje... SVI ONI KOJI SE BRIJU SVAKI 2. DAN znaju o chemu pricham i kako BOLNO ZA NAS MUSHKARCE zna biti to brijanje... SRECOM, izmislishe aparat...
    Experiment br. 2... Da li je iko od vas ikada obrijao aea penis??? Shta se deshava sa istim posle 2-3 dana...Ocu da kazem, koliko to moze biti neprijatno za NAS a kamoli nekome o koga se kao takav trljash (xexexexexexe, mozda sad i ne uzeh dobar primjer, al' nema veze)...
    Experiment br. 3.... josh cu da iskarikiram ovo... S obzitrom da smo danas svi neshto PONOSNI, i taj se PONOS nadugo i nashiroko opravdava, aj' ovako...
    Dogovorite se sa drugom, kolegom, yebem li ga s kim, da on pusti bradu 2-3 dana a taj 2.-3. dan se vi obrijte, pa tada dodirnite obrazom jedno drugo... ili povucite obraz uz obraz gore-dolje ili lijevo-desno... Ili aj' neka vam tom i takvom bradom dodirne bradavice, neka pocuche preko njih... Recite mi kako cete se osjecati TADA????... Sad zamisli koliko je zena osjetljivija na ta mjesta... Jednostavno, neke stavri NE MOZESH DA SHVATISH DOK TO NE DOZIVISH SAM i UVJERISH SE...
    SHTA??? Zena je po aea difoltu predodredjena da joj se svidja TAJ VID MUSHKOSTI... pfffffff... ZENA po aea difoltu JEDINO SHVATA, RAZUMIJE I OSJECA NJEZNOST... Sve ostalo je DIMOSEVI... Usled NEPAZNJE mushkog dijela populacije, zena je prihvatila i "taj vid grubosti" kao neshto shto se vodi pod "pa to se podrazumijeva"... Probajte neshto drugachije i izadjite iz yebenih shablona, pa dodjite onda da prichamo o ovakvim stvarima...
    Last edited by Cozmicbaby; 26-10-09 at 19:33.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    o tome ti pricam

    svidja mi se tvoj ukus


    btw: koliko ti je godina
    hihi dosta
    Last edited by Magenta_Rebel; 26-10-09 at 19:52.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    cetvrt vijeka okruglo
    dobro ih nosis (nadam se)

    znaci ti volis sa bradicom. Sad sto se mene tice moze lock jer sam cuo misljenje jedne gospodjice koja zna sta je dobro.

  24. #24
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    @Cozmicbaby, shvatam ja sto oces da kazes ali ti govoris na nacin kao da si ti sigurno u pravu, kao da si ti jedini shvatio stvari do kraja i da je samo tvoje misljenje mjerodavno a mi svi ostali imamo decenije da bi shvatili to sto si ti skontao. Ne ide to tako...

  25. #25
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    aaa, znachi bradu i brkove ne mogu ni vidjet, a ne dotac, ali kad se nadjem s likom koji je dotrchao pravo ispod zileta osjecaj je nekako...bzvz.
    Jeste da volim mladje muskarce, ali baby skin mi nekako dodje kao pedofilski fetis.
    Nakon 2-3 dana - savrsenstvo!
    To se trazi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •