Results 1 to 5 of 5

Thread: P: WoW account, warlock 80 lvl, CD's,keys

  1. #1
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default P: WoW account, warlock 80 lvl, CD's,keys

    Prodajem WoW account, warlocka 80 lvl sa puuuno egzoticnih itema, puna banka razno raznih unique itema, preko 50 pet-ova, 4500 golda, puno achivementa, ne levelovanog death knighta 55 lvl, tako da i licno mozete okusiti high leveling, ako je kome uopste do toga, account je star vec skoro 4 godine, ima netherdrake mounta, dual specijalizaciju, bronze drake, ostale 300 riding skill mounte, ma nemogu nabrojati, VISE NEGO KOMPLETAN LIK! (Cak i PvP WoTLK Tier za deadly gladiatora..., ma moze se igrati i PvE i PvP sa ovim likom laaadno...)
    E, sad ono sto je jos najbolje jeste da je na serveru-realmu Outland koji je full server i mogu se raditi pug raid-ovi, i to uspjesni sa 25 ljudi, a da ne pricam ostalo, radi se onyxia i ostale raid poslastice. Toliko toga ima o ovom liku/character sto mogui ispricati, da bi mi malo bio jedan thread a ne post.

    Cijena, prava sitnica: 250 eura!!! U to su ukljuceni CD-ovi originali uoriginalnom pakovanju, u vrhunskom stanju, kao kad su kupljeni, svi CD keys, SVI, i sve sto dolazi kada kupite wow igre (knjizice itd...). BTW, ja sam ih platio 150 eura kada sam ih kupovao. Lik je cak uplacen, 13 eura do 14.11.2009. godine, pa ko pozuri, eto samo da sjedne i igra... Takodje lik ima izvrsnu reputaciju i dobar guild..ma , sve sto treba, pocetniku bi trebalo jedno godinu dana, barem da pokupi sve te iteme, i to ako bi imao srece na /roll i drop uopste...ko je igrao wow zna o cemu pricam.

    Logicno pitanje sad, a sto ga onda prodajem kad je sve to tako?
    Skidam se sa wow-a, a to necu dzabe da uradim sobzirom na trud koji sam ulozio. :razz::razz::razz: Bajto moj, ovo ti je Full oprema, prvi vlasnik, pa i koza unutra. :razz: BTW, stavljen je i na e-bay, ali naravno skuplje, pa sad javljajte se sto prije na PM.
    Last edited by Teodo; 21-10-09 at 17:45.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /bump (bring up my post)

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Down Town
    Posts
    850
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    teshko cjesh i na ebay procj,jer necje ovi iz kuwaita da qpju vishe,ako nisi chuo za krizu

  4. #4
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe, hvala na informaciji prika, ne nisam cuo za krizu. Kakvu krizu?

    Inace na aukciju (e-bay) mi je, za sada, za lika ponudjeno 320 eurica, ali lakse mi se raskusurati u CG. Ali, radice mastercard i FedEX, samo da ostane cisto oko 250 eura..

  5. #5
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodato, na e-bay.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem stalaže za CD's
    By dewas in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 15-11-08, 20:56
  2. Program i registry keys
    By autodijagnostika in forum Software
    Replies: 13
    Last Post: 18-06-08, 20:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •