View Poll Results: koju ste srednju zavrsili?

Voters
152. You may not vote on this poll
  • gimnazija

    88 57.89%
  • ekonomska

    14 9.21%
  • trgovinska

    7 4.61%
  • masinska

    5 3.29%
  • elektro

    25 16.45%
  • gradjevinska

    2 1.32%
  • hemijska

    1 0.66%
  • ostalo

    7 4.61%
  • medicinska

    3 1.97%
Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 115

Thread: koju ste srednju skolu zavrsili?

  1. #76
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Quagmire View Post
    Da ponovo biram srednju shkolu to sigurno ne bi bila mashinska! :hammer:
    Ja bih opet
    Dobro su rekli ovi ranije.. kad oćeš da učiš ne treba ti gimnazija.. ne brani ti niko ni ovamo.
    Ali što jes jes.. siroma profesori se trude da objasne ali ih većina ne *ebe 2%.
    Papirni avioni lete kroz učionicu, daske se odvaljuju od klupe i gadje se sa njima, neko viče, neko spava, neko uzima profesoru hemijsku da mu ne bi upisao neopravdani, jer ga je prethodno "izbacio" sa časa.. ma ko se ne bi vratio
    We must secure the existence of our people and a future for white children.

  2. #77
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tringo View Post
    svi ste vi htjeli da upishete pg gimnaziju, samo nije moglo biti svima
    oni koji nisu mogli u pg upisivali su u danilovgrad , oni koji nisu mogli danilovgrad upisali su tuzi a oni koji nisu cak ni gimnaziju u tuzi mogli upisati e oni su upisivali trgovinsku, tj, turisticku kako ti rece ))
    a ova tema nema veze kako si zavrshila fax
    Ima, itekako. Kao sto rekoh, ispostavilo se da mi je to najbolja odluka bila (tj. jedna od najboljih ) jer sam ipak u turistickoj stekla zeljeno znanje i bez ikakvih problema zavrsila fax sa kojeg su neki gimnazijalci odustajali ili jos uvjek studiraju. Druga stvar, mnogo lakse sam se upisala na fax sa odlicnim uspjehom (postignutim bez nekog napora) dok vrlodobri gimnazijalci nisu mogli a + nisam putovala do Dg (jer sam tamo bila primljena, zao mi je sto te razocarah pa ne rekoh da se nisam mogla upisati ) I najvise me to putovanje odbilo, ali mi se posle o glavi obilo

    A sto se tice gimnazije u Dg, imam samo pohvale ali sam ja samo odabrala laksi put do mog cilja
    Last edited by puppy; 19-10-09 at 22:17.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  3. #78
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Titex
    Posts
    1,352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ponekad kad chitam ove topice po ovim forumima pomislim: "Jesam li u Crnu Goru?" . Ajde zhivot vi 4edite tu i ne serite mnogo, ka da cje nam svima shkola neshto znachit... Bitno je jedino kako smo se proveli kroz tu shkolu a za sve ostalo vas iskreno molim da ne prdunjate mnogo. Eto tako na brzinu.
    He is a man of logic and should not be taken seriously.

  4. #79
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sanco_Pansa View Post
    ponekad kad chitam ove topice po ovim forumima pomislim: "Jesam li u Crnu Goru?" . Ajde zhivot vi 4edite tu i ne serite mnogo, ka da cje nam svima shkola neshto znachit... Bitno je jedino kako smo se proveli kroz tu shkolu a za sve ostalo vas iskreno molim da ne prdunjate mnogo. Eto tako na brzinu.
    Neka si nam ti reka'.

  5. #80
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    kao sto neko gore rece, onaj ko zeli da uci u svakoj skoli ce steci obrazovanje. Mene je zakacilo ono usmjereno obrazovanje, tzv "Shuvarica", pa sam prve dvije godine bila u ekonomskoj, a druge dvije u trgovinskoj na turizmu.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sve zavisi, danasnji svrseni osnovci(velika vecina) nemaju nikakvu predstavu o tome sta stvarno vole i cime bi se bavili nego srednju skolu biraju na osnovu sugestija roditelja, drustva i osdtalog okruzenja, najmanje su vodjeni sopstvenim zeljama...
    Danas je vrlo cudno i neobicno vrijeme, jer ti se ne boduje znanje koje imas nego ocjena koja je upisana u svjedocanstvo, a ta ocjena moze biti i narucena i poklonjena...a kad se zavrse sve skole ovoga svijeta, nazalost, bitno je da li imas strika na nekoj funkciji, ili bratanica od ujakovoga kuma i slicne rodbinske i prijateljske relacije. Potpuno je normalno da dijete ne zna dje ce i sto ce, kao sto je normalno da jedno normalno dijete, koje slusa "bajke" o bezobrazluku profesora iz PG gimnazije, odluci da ipak izabere laksi put do upisa na fakultet sjutra..zasto bi neko ko zeli da upise ekonomiju ili pravo isao u gimnaziju, kad u ekonomskoj skoli ima smjerove koji ga vode tacno do ekonomije i prava? Pri tome, mnogo lakse ce doci do odlicnog uspjeha i mnogo lakse se upisati na faks tj. imati prednost nad gimnazijalcem koji je vrlodobrim uspjehom (a to nije los uspjeh sigurno) zavrsio gimnaziju.
    Kako sad stvari stoje, bukvalno svi prvaci upisani u gimnaziju su luconose...jako malo ima onih koji su samo odlikasi i da li je normalno da na kraju tog prvog razreda imas u svakom odjeljenju samo po nekoliko odlikasa?
    Moja komsinica je bila nosilac Luce 2 u trgovinskoj, na turizmu, i danas je jedan od boljih studenata na 4. godini ekonomije, sa prosjekom iznad 9.50, na budzetu se skoluje, ima stipendije dobijene zbog dobrog prosjeka...ne znam sto joj je bio problem to sto je zavrsila turizam, jer ne zavrsava podgoricka gimnazija faks, no ucenik! dijete je napravilo pravilnu procjenu i kao luconosa iz osnovne skole je upisala turizam.

    Ove godine je moje dijete upisalo turizam u trgovinskoj, kao odlican ucenik je bio 15 na spisku za 4 odjeljenja turistickih tehnicara...svi ispred njega su luconose...ovo samo na racun posta koji procitah gore, ne znam ko je autor, da se na turizam upisuju oni koji nijesu mogli da se upisu u PG, DG pa u tushku gimnaziju...eto ima i odlicnih djaka koji se odluce za turizam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #81
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gimnazija


  7. #82
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osim Podgorice,po ovih ostalih gradova ne vjerujem da i postoji druga srednja skola sem Gimnazije,za $ever sam siguran,e ne znam sad za NK jedino.....

  8. #83
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    gimnazija je dobra skola ali opet kazem ona je opste obrazovanje , i po meni je strasno glupo uciti 4 godine predmete kao sto su geografija,hemija,biologija,likovna umjetnost, muzicko i sl.

    mi smo npr. u elektro imali sve te predmete prve dvije godine , i josh po neki iz struke , a vec u III i IV dobijash sve strucne predmete , i plus zadrzavash one osnovne

    Logicno je da ce nekome ko kasnije upishe ETF - poslije elektro lakse ici nego nekom ko je zavrshio Gimn,Eko,Turiz. ..., jer sto oni znaju sto je elektronika, osnove , mjerenja ,telekomunikacije kad to nikad u zivot nisu vidjeli ... . Ovo isto vazi i za Ekonomsku i nastavak na EKO ili Pravni fakultet , tako i za Turizam , Masnistvo,Gradjevinstvo , i ostalo... . Dok gimnazijalci sve jedno dje god da se upishu uglavnom nemaju neko predznanje iz tih strucnih predmeta pa dje god krenuli tj. na bilo koji fax (e jedino sto njima uglavnom ide bolje matematika od ostalih skola) pa mi je ono za njih pravi fax PMF
    Last edited by Stivi; 20-10-09 at 07:56.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #84
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    gimnazija je dobra skola ali opet kazem ona je opste obrazovanje , i po meni je strasno glupo uciti 4 godine predmete kao sto su geografija,hemija,biologija,likovna umjetnost, muzicko i sl.

    mi smo npr. u elektro imali sve te predmete prve dvije godine , i josh po neki iz struke , a vec u III i IV dobijash sve strucne predmete , i plus zadrzavash one osnovne

    Logicno je da ce nekome ko kasnije upishe ETF - poslije elektro lakse ici nego nekom ko je zavrshio Gimn,Eko,Turiz. ..., jer sto oni znaju sto je elektronika, osnove , mjerenja ,telekomunikacije kad to nikad u zivot nisu vidjeli ... . Ovo isto vazi i za Ekonomsku i nastavak na EKO ili Pravni fakultet , tako i za Turizam , Masnistvo,Gradjevinstvo , i ostalo... . Dok gimnazijalci sve jedno dje god da se upishu uglavnom nemaju neko predznanje iz tih strucnih predmeta pa dje god krenuli tj. na bilo koji fax (e jedino sto njima uglavnom ide bolje matematika od ostalih skola) pa mi je ono za njih pravi fax PMF
    Mogao bih elaborat da napisem na ovu temu o kojoj si ovdje sad govorio.
    Ako budem imao vremena napisacu bar nesto, uglavnom slazem se u svemu sto si rekao. Jedino bih dodao da znanje koje se pokupi iz elektro u vezi matematike bi trebalo da bude dovoljno i za ETF, ali je drugi problem sto su isti profesori na ETF sa PMF-a, pa ti profesori misle da svaki student ETF, buduci inzinjer mora da zna sve kao PMF-ovac.
    E tu je taj problem.

    To sve posebno dolazi do izrazaja kada se zna da zivimo u zemlji u kojoj skoro da nema naucno istrazivackog rada!!!
    Kao sto sam vec dosta puta rekao svaki dobar elektrotehnicar koji izadje iz elektro skole moze da radi 90% 'inzinjerskih poslova' koji se traze i koji postoje u CRnoj Gori danas.
    Last edited by autodijagnostika; 20-10-09 at 08:40.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Kao sto sam vec dosta puta rekao svaki dobar elektrotehnicar koji izadje iz elektro skole moze da radi 90% 'inzinjerskih poslova' koji se traze i koji postoje u CRnoj Gori danas.
    Moze da radi, ali kako ce raditi. Moze on raditi i kao kardiohirurg samo kakvi ce efekti biti.
    Ovo ti je druze moj prazna prica onih koji nijesu mogli nikad fax zavrsiti pa doradjuju teorije, a ti ponavljas.

  11. #86
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Moze da radi, ali kako ce raditi. Moze on raditi i kao kardiohirurg samo kakvi ce efekti biti.
    Ovo ti je druze moj prazna prica onih koji nijesu mogli nikad fax zavrsiti pa doradjuju teorije, a ti ponavljas.
    Vidi gosn. doktore ja ne pricam ovdje o tvojem zanimanju vec pricam o necemu sto sam prosao i sa cime sam dobro upoznat. Nadji bilo kojeg iskrenog inzinjera elektronike u Crnoj Gori koji radi kod mobilnih operatera, ili banku, jer su to jedine firme gdje ima posla za njih, pa ih pitaj trebaju li im sto silni zadaci koje su odradili pri studiranju iz matematike.

    Ne kazem, postoji jedan dio, izninjera energetike, racunara, programera, koji se bave nekim tipom prjektovanja ili programiranja, i koji su kapaciteti sami po sebi i njima skidam kapu. Ali takvih je veoma mali broj.

  12. #87
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja mogu kažem da mi je znanje stečeno u gimnaziji (prirodno-matematički smjer) bilo zlata vrijedno na fakulteu (tehnički), koji mi je bio lagana šetnja od 4.5 godine. I to kao nekom ko je u srednjoj bio đak na donjoj granici vrlodobrog uspjeha, upisao fakultet bez pretjeranih ambicija, a ispao super student. A to je bilo na početku 90-ih kad se studiralo po opuč programu, a ne po ovim sadašnjim skraćenim kursevima. Pokazalo se da je ubjedljiva većina gimnazijalaca došla na fakultete neuporedivo spremnija i potkovanija znanjem od kolega iz stručnih škola koji su završili upravo te smjerove, i to čak iz upravo "njihovih" predmeta. Primjera radi, kod mene su hemiju znali mnogo bolje gimnazijalci nego oni koji su završili srednju hemijsku. Slični primjeri su preovladavali i na drugim fakultetima. Znači na svakom tehničkom fakultetu su gimnazijalci bili nekolike klase ispred drugih i mnogo lakše ih završavali. Koliko znam i na ekonomskom i pravnom fakultetu je bila slična situacija. I da zaključim da su svršeni srednjoškolci iz stručnih škola koji su se mogli opisat kao kvalitetni studenti bili izuzetak.

  13. #88
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kao sto neko gore rece, onaj ko zeli da uci u svakoj skoli ce steci obrazovanje. Mene je zakacilo ono usmjereno obrazovanje, tzv "Shuvarica", pa sam prve dvije godine bila u ekonomskoj, a druge dvije u trgovinskoj na turizmu.

    Danas je vrlo cudno i neobicno vrijeme, jer ti se ne boduje znanje koje imas nego ocjena koja je upisana u svjedocanstvo, a ta ocjena moze biti i narucena i poklonjena...a kad se zavrse sve skole ovoga svijeta, nazalost, bitno je da li imas strika na nekoj funkciji, ili bratanica od ujakovoga kuma i slicne rodbinske i prijateljske relacije. Potpuno je normalno da dijete ne zna dje ce i sto ce, kao sto je normalno da jedno normalno dijete, koje slusa "bajke" o bezobrazluku profesora iz PG gimnazije, odluci da ipak izabere laksi put do upisa na fakultet sjutra..zasto bi neko ko zeli da upise ekonomiju ili pravo isao u gimnaziju, kad u ekonomskoj skoli ima smjerove koji ga vode tacno do ekonomije i prava? Pri tome, mnogo lakse ce doci do odlicnog uspjeha i mnogo lakse se upisati na faks tj. imati prednost nad gimnazijalcem koji je vrlodobrim uspjehom (a to nije los uspjeh sigurno) zavrsio gimnaziju.
    Kako sad stvari stoje, bukvalno svi prvaci upisani u gimnaziju su luconose...jako malo ima onih koji su samo odlikasi i da li je normalno da na kraju tog prvog razreda imas u svakom odjeljenju samo po nekoliko odlikasa?
    Moja komsinica je bila nosilac Luce 2 u trgovinskoj, na turizmu, i danas je jedan od boljih studenata na 4. godini ekonomije, sa prosjekom iznad 9.50, na budzetu se skoluje, ima stipendije dobijene zbog dobrog prosjeka...ne znam sto joj je bio problem to sto je zavrsila turizam, jer ne zavrsava podgoricka gimnazija faks, no ucenik! dijete je napravilo pravilnu procjenu i kao luconosa iz osnovne skole je upisala turizam.

    Ove godine je moje dijete upisalo turizam u trgovinskoj, kao odlican ucenik je bio 15 na spisku za 4 odjeljenja turistickih tehnicara...svi ispred njega su luconose...ovo samo na racun posta koji procitah gore, ne znam ko je autor, da se na turizam upisuju oni koji nijesu mogli da se upisu u PG, DG pa u tushku gimnaziju...eto ima i odlicnih djaka koji se odluce za turizam
    Naravno Samo da dodam da je bilo samo 2 odjeljenja turistickih tehnicara kada sam ja upisivala i to su sve bile luce i odlicni djaci, i iskreno jedva sam se upisala jer nisam bila luca, a u danilovgradsku gimnaziju sam bila primljena bez problema. Vjerovali ili ne...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    puppy reci fino da si to upisala zato što ti je 15 metara od kuće
    She is only here to annoy herself!

  15. #90
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    puppy reci fino da si to upisala zato što ti je 15 metara od kuće
    A vidis li da se suzdrzavam jer bi svi znali dje zivim :mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  16. #91
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Nedje
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Ima, itekako. Kao sto rekoh, ispostavilo se da mi je to najbolja odluka bila (tj. jedna od najboljih ) jer sam ipak u turistickoj stekla zeljeno znanje i bez ikakvih problema zavrsila fax sa kojeg su neki gimnazijalci odustajali ili jos uvjek studiraju. Druga stvar, mnogo lakse sam se upisala na fax sa odlicnim uspjehom (postignutim bez nekog napora) dok vrlodobri gimnazijalci nisu mogli a + nisam putovala do Dg (jer sam tamo bila primljena, zao mi je sto te razocarah pa ne rekoh da se nisam mogla upisati ) I najvise me to putovanje odbilo, ali mi se posle o glavi obilo

    A sto se tice gimnazije u Dg, imam samo pohvale ali sam ja samo odabrala laksi put do mog cilja
    a dje je ta turisticka shkola ? ne znam pa bih da saznam?
    Tell me baby, whats my name
    Tell me honey, can ya guess my name

  17. #92
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Osim Podgorice,po ovih ostalih gradova ne vjerujem da i postoji druga srednja skola sem Gimnazije,za $ever sam siguran,e ne znam sad za NK jedino.....
    :shock:

    http://www.skole.cg.yu/ss/spisak.php
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  18. #93
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Ja mogu kažem da mi je znanje stečeno u gimnaziji (prirodno-matematički smjer) bilo zlata vrijedno na fakulteu (tehnički), koji mi je bio lagana šetnja od 4.5 godine. I to kao nekom ko je u srednjoj bio đak na donjoj granici vrlodobrog uspjeha, upisao fakultet bez pretjeranih ambicija, a ispao super student. A to je bilo na početku 90-ih kad se studiralo po opuč programu, a ne po ovim sadašnjim skraćenim kursevima. Pokazalo se da je ubjedljiva većina gimnazijalaca došla na fakultete neuporedivo spremnija i potkovanija znanjem od kolega iz stručnih škola koji su završili upravo te smjerove, i to čak iz upravo "njihovih" predmeta. Primjera radi, kod mene su hemiju znali mnogo bolje gimnazijalci nego oni koji su završili srednju hemijsku. Slični primjeri su preovladavali i na drugim fakultetima. Znači na svakom tehničkom fakultetu su gimnazijalci bili nekolike klase ispred drugih i mnogo lakše ih završavali. Koliko znam i na ekonomskom i pravnom fakultetu je bila slična situacija. I da zaključim da su svršeni srednjoškolci iz stručnih škola koji su se mogli opisat kao kvalitetni studenti bili izuzetak.
    Slozicu se sa tobom ali samo zato sto je kod nas degradiran citav sistem skolovanja, pa se desava da se nakon gimnazije, koju mahom upisuju luconose, ostali odlikasi i luconose popunjavaju ekonomsku, medicinsku, turizam u trgovinskoj, a elektro, hemijska, masinska i gradjevinska su obicno nakon prvog upisnog roka popunjene samo 10 %...i onda u drugom roku svi oni koji nijesu imali gdje da se upisu, i koji su polagali idu tamo na cetvorogodisnje smjerove, koji ih ne zanimaju ali, eto, nijesu imali gdje.
    I dobijas punu skolu ucenika gdje rijetko ima onih koji imaju i dobar uspjeh, a da ne pricam o odlikasima. Realno je da je u takvom okruzenju kriterijum maksimalno snizen, tako da i onaj koji bi mozda posao na arhitekturu, nakon odgovarajuceg smjera u gradjevinskoj, nema znanje ali ima uspjeh...mada, ako neko zeli da uci i da zavrsi odredjeni faks to ce lagano i uraditi.
    Znam neke luconose iz gimnazije koji vec 10 godina studiraju i nijesu makli sa druge godine...ne zato sto nemaju predznanje, ne zato sto ne mogu da uce, nego zato sto nece, sto im je odjednom bilo preko glave ucenja! Zali boze takve talente, ali ih dosta ima.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Interesantno koliko ima na ovoj temi komplexa onih kojima nije moglo bit da upisu gim
    She is only here to annoy herself!

  20. #95
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam prvi masinske!!!!!!!

  21. #96
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ti si nas idol
    She is only here to annoy herself!

  22. #97
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Interesantno koliko ima na ovoj temi komplexa onih kojima nije moglo bit da upisu gim
    To je trip gimnazijalaca da svi ostali imaju komplekse zbog toga sto nisu upisali gimnaziju [totalno pogresno].
    virtual_activity_for_cool_reality

  23. #98
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gimnazija najjaca....

  24. #99
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ada Gimnaaaaziju
    Drushtveni, cho'che
    A smjena, no shto
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  25. #100
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opsti smjer

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Novi kompleti knjiga za osnovnu skolu 35eu
    By prodavac in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 26-06-09, 15:44
  2. Koju bi ste ozenili?
    By mixmar in forum Ljubav
    Replies: 153
    Last Post: 23-03-09, 13:42
  3. koju karticu
    By Girl_from_Tomici in forum Sve i svašta
    Replies: 18
    Last Post: 19-04-08, 17:18
  4. ako zna nekoprevod za pjesme,treba za skolu ;p
    By SpellStealer in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 19-03-07, 22:42
  5. Knjiga koju ste procitali, a koju bi rado zaboravili
    By Bonja the Zmaj in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 27
    Last Post: 31-03-05, 21:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •