Page 64 of 91 FirstFirst ... 145460616263646566676874 ... LastLast
Results 1,576 to 1,600 of 2258

Thread: Nba 2009/10

  1. #1576
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Zar nisi cuo da je sezona upravo zavrsena???
    u pravu si. Sezona je ad akta, zaboravlja se ko je igrao finale i pamti se pobjednik. A Znas li sto ce isto da se pamti? Uvjek! Evo link za sve Cobetove obozavatelje. http://www.wnd.com/news/article.asp?article_id=33729

  2. #1577
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Gospodin Gospodin Signore je poznati saljivdzija,ne padajte na provokacije

    E ja vas pozdravljam,odoh da spavam
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #1578
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Cestitke Jakuzi na tituli.

    PS. A nema sale sa tim stvarima. Znate kako se kaze u CG: "Vidio bi da je to tvoja baba bila!"

  4. #1579
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    378
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Mvp! ````````````````````
    You'll Never Smoke Alone..

  5. #1580
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Gospodin Gospodin Signore je poznati saljivdzija,ne padajte na provokacije
    i ne samo to, vec sam siguran da nosi kobetovu sliku u novcaniku.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  6. #1581
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A nemam novcanik. Treba izdvojit pare za neki dobri. A i koza je to, ne bih da zivotinje stradaju zbog mene. tako da mi se samo tako pohabala slika. Nabavicu ovu najnoviju, gdje mu je cijela ruka prekrivena prstenjem.

  7. #1582
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    uzmi neki platneni, PETA-shu. ja imam neki raspali fila u kojeg mozes smjestiti ne kobetev poster, nego samog kobeta, ako ga dobro preklopis.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #1583
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,616
    Thanks Thanks Given 
    7,571
    Thanks Thanks Received 
    4,636
    Thanked in
    1,791 Posts

    Default

    Balh zamalo... Chestitke navijachima lejkersa, zasluzheno, nije moglo dramatichnije... Josh sam pri stavu da je boston imao bolji tim ove god, nejasno mi je onoliko alenovih promashenih shuteva i to odma poslije rekorda...

    P.S. Shto se tiche sheed-ovih trojki, on je uvijek imao ubitachan shut za 3...
    #fakenews

  9. #1584
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasluzeno nema sto, svaka cast...
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #1585
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Lejkersi me ucinjese sujevjernim, dvije utakmice se nijesam zbog toga javlja'. Tako da, z'ebite vi MVP i ostale trice, ovo smo osvojili zbog mene i MeDo_JEa!:joint:

    Valjalo bi dovest Bosha mozda i Amarea, a i da se zadrzi gdin Dzekson!

  11. #1586
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odavno sramotniji prsten neko nije osvojio. Sudjenje je bilo klasicno domacinski. Kobe je smijesan danas bio iako sam navijao za LA. Bozocv ,ti si prvi rekao na half time da artest lose igra.. kako ,objasni..covjek je odigrao sjajno,drzao sam lejkerse,jer se gasol tek upalio u drugo..kobe se nije ni palio.Ron Artest je covjek odluke koji je donio titulu definitivno.kakva odbrana na Pirsu. Rej Alen je isto fino odigrao odbranu na Brajantu, ali je on toliko silovao loptu da je ono bilo sramotno. Dalje, proslava titule, mi je tako nekako bilo izrezirana, jeftina, ne znam..ali covjek za koga se misli da je najveci igrac svih vremena cak i od jordana posto on nije sa ovog svijeta, daje loptu lamar odomu da zavrsava napade gdje njegov tim gubi.. zasto ne pokusat asistirati. odbrana je bila udvajanje i nista vise. ni odatle se nije izvukao. KG je tata za sve njih.

  12. #1587
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Samo je konj veliki jer forsira previse.... siluje... Zato ce on bit kriv ako izgubimo!
    je li ovo realno..? ne kapiram jer je covjek bio najbolji od svih ubjedljivo u prvo poluvremenu. tako mi vas ,takvih navijaca..

  13. #1588
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    to je za kobeja rekao, ako se ne varam.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. #1589
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    kad se vec opet pomenu jordan vs kobe prica, sjecam se zadnje utakmice chicaga protiv sonicsa '96, koju je jordan ocajno odigrao, a stvari su odradili kukoc i kerr sa klupe. i nekako mi je draze sto sam vidio kobeja koji dobija jednu ovako ruznu utakmicu, na ruzan nacin, protiv ruznog tima - shvatanjem da ga ne ide, ali da moze na druge nacine da doprinese, pokrene tim i zavrsi posao - nego da je napravio neku buzzer-beater caroliju. u principu, navijacke emocije na stranu, volim da vidim da titule osvaja onaj ko ih najvise zeli, kome je najvise stalo, ko ulaze najvise emocija, duha, zelje, sebe na terenu, ko 'mora' da pobjedi, kao KG 2008, kao kobe prosle i ove godine, kao jordan svake... istovremeno, zao mi je KG-ja, koji spada u tu kategoriju igraca, ali ce vjerovatno ostati na samo jednoj tituli u karijeri. jos ne mogu prezaliti sammyjeva ledja 2004.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  15. #1590
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja pricu zelim malo okrenuti. uspjesi koje kobe nize na povrsinu iznose tvrdnje jednih da je on najveci, i drugih da je on ipak drugi najveci. izgleda su u velikoj manjini oni koji misle da u toj prici postoje jos i neki treci ljudi. zelim samo da naglasim da navijaci, strucnjaci, kolumnisti - svi koji su u kosarci - imaju po pravilu jako kratko pamcenje. drugo, u kosarci je mj sveti gral, zlatni standard - najveci i nedodirljivi. ekstremni karijerista, vjecni takmicar bezvremenskog talenta, mj je postavio standarde po kojima ce se buduci veliki igraci mjeriti. brojni su kriterijumi koji su dio tog standarda, ali jedan od njih je izgleda da covjek mora biti bek suter! ili makar 'spoljni' sa sjajnim atletizmom. kako godine prolaze, samo se trazi novi jordan, i bas se u liku i djelu tih mladica nalazi potencijalni najveci kosarkar danasnjice. po ovom pitanju, posebno su bolne bile prve godine bez jordana na terenima - tokom prve penzije tu su bili harold miner i grant hill, tokom druge kobe, t-mac, vince i kompanija, tokom trece i poslijednje - lebron james. ipak, tokom svih tih godina, uvjek je postojao bolji igrac od svih tih mj wannabesa. shaquille o'neal je mogao sa svima brisati pod do 2005., gdje mu je konkurenija (u post jordan eri) manje ili vise samo bio jedan igrac. i tu dolazim do poente ovog posta - gdje je tim duncan? covjek je odigrao prvi mec sa 21 godinom i tog dana postao najbolji igrac lige maltene. u godinama koje su slijedile, odrzao je svoj tim u samom vrhu bez obzira na saigrace, bez obzira na starost i mladost, bez obzira na sve. i zelim da ljudi o ovom razmisle. ok, on je centar, ili visoko krilo, ali zasto on nije michael jordan ove generacije? i necu dalje pricati za sad, ali bas me interesuje promisljen odgovor na ovo pitanje.

  16. #1591
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    to je za kobeja rekao, ako se ne varam.
    nije..bar sam ja tako zakljucio,jer je prethodni post bio o artestu..ali nebitno neko navija za igraca,neko za klub.

  17. #1592
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    ja pricu zelim malo okrenuti. uspjesi koje kobe nize na povrsinu iznose tvrdnje jednih da je on najveci, i drugih da je on ipak drugi najveci. izgleda su u velikoj manjini oni koji misle da u toj prici postoje jos i neki treci ljudi. zelim samo da naglasim da navijaci, strucnjaci, kolumnisti - svi koji su u kosarci - imaju po pravilu jako kratko pamcenje. drugo, u kosarci je mj sveti gral, zlatni standard - najveci i nedodirljivi. ekstremni karijerista, vjecni takmicar bezvremenskog talenta, mj je postavio standarde po kojima ce se buduci veliki igraci mjeriti. brojni su kriterijumi koji su dio tog standarda, ali jedan od njih je izgleda da covjek mora biti bek suter! ili makar 'spoljni' sa sjajnim atletizmom. kako godine prolaze, samo se trazi novi jordan, i bas se u liku i djelu tih mladica nalazi potencijalni najveci kosarkar danasnjice. po ovom pitanju, posebno su bolne bile prve godine bez jordana na terenima - tokom prve penzije tu su bili harold miner i grant hill, tokom druge kobe, t-mac, vince i kompanija, tokom trece i poslijednje - lebron james. ipak, tokom svih tih godina, uvjek je postojao bolji igrac od svih tih mj wannabesa. shaquille o'neal je mogao sa svima brisati pod do 2005., gdje mu je konkurenija (u post jordan eri) manje ili vise samo bio jedan igrac. i tu dolazim do poente ovog posta - gdje je tim duncan? covjek je odigrao prvi mec sa 21 godinom i tog dana postao najbolji igrac lige maltene. u godinama koje su slijedile, odrzao je svoj tim u samom vrhu bez obzira na saigrace, bez obzira na starost i mladost, bez obzira na sve. i zelim da ljudi o ovom razmisle. ok, on je centar, ili visoko krilo, ali zasto on nije michael jordan ove generacije? i necu dalje pricati za sad, ali bas me interesuje promisljen odgovor na ovo pitanje.
    Ja volim Sheka,medjutim on nije kompletan kosarkas. na svojoj poziciji mozda i najveci svih vremena. ali uporedjivati ga sa jordanom je besmisleno.

  18. #1593
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    michael jordan je najveci igrac svoje generacije? pitanje je ko je najveci igrac generacije poslije njega. ne najkompletniji. a cak i da udjes u tu pricu, duncan je prilicno kompletan.

  19. #1594
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    da imas prvog pika na drafu koji se odrzava 1.7.1998. godine, u kome bi ucestvovali svi igraci koji su od tada do danas odigrali najmanje 5-6 sezona (otprilike, generacije izmedju 1992. i 2005), koga bi uzeo?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #1595
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    da imas prvog pika na drafu koji se odrzava 1.7.1998. godine, u kome bi ucestvovali svi igraci koji su od tada do danas odigrali najmanje 5-6 sezona (otprilike, generacije izmedju 1992. i 2005), koga bi uzeo?
    Tim Duncan bez i minuta razmisljanja. Mislim da se covjek mogao uklopiti bilo gdje i da je idealan kao kamen temeljac ekipe.

  21. #1596
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    Manute Bol, a lithe 7-foot-7 (2.3-meter) shot-blocker from Sudan who spent 10 seasons in the NBA and was dedicated to humanitarian work in Africa, died Saturday. He was 47.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  22. #1597
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad navratih samo da to napisem/prokomentarisem. Steta, bio je lik i prema onome sto sam citao, veliki covjek.

  23. #1598
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    imao je problema sa bubrezima i neku rijetku bolest koze. a mislim da mu je dovoljno vidjeti konstituciju, tu mora biti nekih problema.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  24. #1599
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    607
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    hajd da priupitam ovdje - igra li ko fantasy basketball?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #1600
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nisam vec dvije godine, ali nekad sam bio redovan. yahoo head to head mi je bila omiljena... igrao sam nekad i onu osnovniju, na nba.com, moguce da se zvala nba gm ili tako nesto. ima li pitanje neki razlog? posto, koliko znam, sve to pocinje tek tamo negdje u septembru.

    p.s. sem ako lebron nije na trziste bacio neku igricu u vezi free agency-a koju sad mozemo da igramo?

Page 64 of 91 FirstFirst ... 145460616263646566676874 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fm 2009
    By ekrem_drndar in forum Game Server CG
    Replies: 82
    Last Post: 23-11-09, 19:02
  2. P: PES 2009 za PS3
    By Wolverine in forum Ostali oglasi
    Replies: 20
    Last Post: 04-09-09, 15:28
  3. K: PES 2009 za ps 3
    By TheGreatRedDragon in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 11-04-09, 17:47
  4. Pes 2009
    By night_silence in forum Game Server CG
    Replies: 281
    Last Post: 02-04-09, 18:57
  5. Kis 2009 !!!
    By oktagon in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 28-06-08, 03:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •