Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 41

Thread: Konzervativac

  1. #1
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Konzervativac

    Susreo sam se skoro sa jednom, po meni, cudnom pojavom...Naime, radilo se o tome da su tip i riba bili u vezi i da je doslo do nesuglasica zbog sledeceg....Ribi je bilo normalno da dozivi lezbo iskustvo kako bi zadovoljila neku svoju fantaziju, na sta on nije pristao i tu je nastao problem.Njemu nije bilo normalno da djevojka, koja je sa njim u vezi, ima bilo kakve intimne kontakte sa bilo kim, nebitno je li zena u pitanju ili ne daj Boze muskarac, dok je to po njoj bilo potpuno normalno.

    Zanima me samo misljenje muske populacije, iskljucivo, posto je feminizam danas uzeo previse maha, pa eto, da izbjegnemo pristranost i te zajebancije

    Da li bi to vama bilo normalno?Da li biste vi pristali na tako nesto?Da li bi vam bilo prihvatljivo da sa bilo kim, na bilo koji nacin, dijelite vasu djevojku?Mozda i nije tema za ovaj topick, ali eto...

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Svako od nas je hormonalno biseksualac samo sto je to kod vecine prikriveno ali ima mali broj ljudi koji to ispoljavaju a i voljni su eksperimentisanja pa se desava to sto si ti naveo
    Za njega je bitnije ono sto ce uslijediti nakon toga iskustva, nego to sto ona ima afinitete ka tome. Moze cak i neka threesome da padne, ako bude dobar

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Svako od nas je hormonalno biseksualac samo sto je to kod vecine prikriveno ali ima mali broj ljudi koji to ispoljavaju a i voljni su eksperimentisanja pa se desava to sto si ti naveo
    Za njega je bitnije ono sto ce uslijediti nakon toga iskustva, nego to sto ona ima afinitete ka tome. Moze cak i neka threesome da padne, ako bude dobar

    Ti bi dozvolio svojoj djevojci da se isprstinja s nekom ribom, fino i lijepo izlize, izvata i te zajebancije i sjutra dan bi je grlio, ljubio i te fore ka da nista nije bilo?

  4. #4
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,530
    Thanks Thanks Given 
    5,410
    Thanks Thanks Received 
    3,892
    Thanked in
    1,536 Posts

    Default

    Znas kako ako si sa nekom ili nekim do kojeg ti nije stalo u redu moze. Svi imamo fantazije tipa sa dvije djevojke pa npr neku djevojku ti i jos ti drug Medjutim da cura sa kojom si u nekoj ozbiljnoj vezi tako nesto trazi onda znaj da ce kad tad imati jos neku fantaziju koja ti se na kraju nece svidjet. U redu sve ti to lijepo izgleda da ona dovede drugaricu ali kad te neko vece bude oraspolozila lijepo ne zacudi se ako od nekud ne izviri kakav kanadjanin africkog porijekla da vas dobro ugrije

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako nije musko ne broji se pa pametna je ta, jos da nadje nekog glupana koji ce da prozvaka to i banja
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,985
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,660
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Ti bi dozvolio svojoj djevojci da se isprstinja s nekom ribom, fino i lijepo izlize, izvata i te zajebancije i sjutra dan bi je grlio, ljubio i te fore ka da nista nije bilo?

    nije sve tako crno bijelo kao sto ti predstavljas. dao si premalo detalja da bi se mogao dati bolji odgovor...

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ukratko: bih.
    E sad, zavisi. Ima dosta stvari koje bi tu igrale ulogu.
    Sve zavisi od veze, djevojke itd itd
    rm -rf /

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    hahahahahaha...kakva fora...nemam komentar na ovakvu glupost...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Da li bi to vama bilo normalno?Da li biste vi pristali na tako nesto?Da li bi vam bilo prihvatljivo da sa bilo kim, na bilo koji nacin, dijelite vasu djevojku?Mozda i nije tema za ovaj topick, ali eto...
    Htjeti imati različita iskustva u seksu i uopšte u privatnim i ličnim odnosima jeste normalno. Pristati na to jeste moguće ako nismo zanemareni u vezi, tj. ako je sistem više veza u praksi dobro organizovan. Partneri u vezi nisu vlasništvo jedno drugoga i kako će funkcionisati prema trećima zavisi od dogovora, ali osnovno je da partneri budu iskreni i otvoreni, te da svoje želje i potrebe zadovoljavaju tako da ih partner zna. Skrivanje od partnera i samoga sebe svojih želja vodi u frustracije i patologiju. Bolje je odmah reći nego stalno skrivati i biti u strahu da se izgubi ili u frustriranosti zbog nezadovoljenih potreba i želja. Uglavnom, sve je moguće ako se dogovorimo.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Svako od nas je hormonalno biseksualac
    Ti to po onome mujo ima *****a ali nema investicija

    Nek se klepi i on s nekim tipom pokupi malo hiva prenese joj i tako...ljepota poroka.
    She is only here to annoy herself!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Htjeti imati različita iskustva u seksu i uopšte u privatnim i ličnim odnosima jeste normalno. Pristati na to jeste moguće ako nismo zanemareni u vezi, tj. ako je sistem više veza u praksi dobro organizovan. Partneri u vezi nisu vlasništvo jedno drugoga i kako će funkcionisati prema trećima zavisi od dogovora, ali osnovno je da partneri budu iskreni i otvoreni, te da svoje želje i potrebe zadovoljavaju tako da ih partner zna. Skrivanje od partnera i samoga sebe svojih želja vodi u frustracije i patologiju. Bolje je odmah reći nego stalno skrivati i biti u strahu da se izgubi ili u frustriranosti zbog nezadovoljenih potreba i želja. Uglavnom, sve je moguće ako se dogovorimo.
    E kad čujem ovakav odgovor, ne bude mi dobro.Pa majke ti, reci ti nama gdje ćeš moći naći partnera a da je tako iskren i da bez obzira na tvoje postojanje, on ili ona traži nešto više.
    Nihil, zar misliš da je ljudska svijest takva da može sve po PS-u da radi i da je sve super i da su svi zadovoljni... Kad bi tako bilo - svi bi živjeli kao roboti.O je li moguće da tako razmišljaš ?

    Nema toga.Znači ja ne bih mogao izdržati da mi djevojka vrluda s nekim pa čak i da je žena u pitanju.Jbg, takav sam.Nekako mi to postalo još gore.Ono, na foru, zgadili su mi se muški, pa ću malo s ženama, hehe (ovo se šalim naravno) ali zaista mislim da mjesta za treću osobu u vezi dvoje uopšte ne treba da bude.
    Jedno je da se dogovorimo jednom za sva vremena - tipa oprostiti preljubu, ili kada je npr. želja da spava djevojka sa djevojkom ogromna, i prevazilazi svaku granicu, eto vas brate, pa se volite ali bez mene.

    Otherwise, nema šanse.

  12. #12
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledajte film

    Sex and Breakfast

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    E kad čujem ovakav odgovor, ne bude mi dobro.Pa majke ti, reci ti nama gdje ćeš moći naći partnera a da je tako iskren i da bez obzira na tvoje postojanje, on ili ona traži nešto više.
    Nihil, zar misliš da je ljudska svijest takva da može sve po PS-u da radi i da je sve super i da su svi zadovoljni... Kad bi tako bilo - svi bi živjeli kao roboti.O je li moguće da tako razmišljaš ?
    He, po mom mišljenju nije dobro lagati, ali nije dobro ni prestati insistirati na iskrenosti. To što nema savršenih ljudi ne znači da od težnje savršenstvu treba odustati. Meni sa nekim nije ni dobro ni loše zbog toga što je on/a sa nekim ili ni sa kim drugim, već u zavisnosti od toga kako mi funkcionišemo. Ljudska svijest može da se mijenja i da se oblikuje na mnogo načina, i zbog toga i nije robotska, jer su roboti ukalupljenji na jedan način i ne mijenjaju se dok im neko spolja ne promijeni program. ... Ja razmišljam mimo PS-a, a on je skup krutih pravila koja se ne smiju mijenjati, konzervativnih. Po tome bi konzervativci zapravo bili roboti, a ne suprotno. ... Mislim da nisi dobro ono što sam napisao. ...
    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Nema toga.Znači ja ne bih mogao izdržati da mi djevojka vrluda s nekim pa čak i da je žena u pitanju.Jbg, takav sam.Nekako mi to postalo još gore.Ono, na foru, zgadili su mi se muški, pa ću malo s ženama, hehe (ovo se šalim naravno) ali zaista mislim da mjesta za treću osobu u vezi dvoje uopšte ne treba da bude.
    Jedno je da se dogovorimo jednom za sva vremena - tipa oprostiti preljubu, ili kada je npr. želja da spava djevojka sa djevojkom ogromna, i prevazilazi svaku granicu, eto vas brate, pa se volite ali bez mene.

    Otherwise, nema šanse.
    Ne radi se o vrludanju već o dogovoru, razgovoru, razumijevanju i sl. To što ti nisi spreman o tome da razgovaraš, da razumiješ i prihvatiš je osobina sa kojom se baš i ne možemo pohvaliti, jer ne uvažava različitosti. No, to je tvoj izbor i on je ok dok ne ugrožava prava i slobode drugih da budu drugačiji. Dakle, ima drugačijih i oni žive drugačije, može se drugačije, a šta ti biraš tvoje je stvar.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ti sve pričaš kao da se ljudi mogu dogovoriti oko tih stvari.Kada bi dvoje tako funkcionisalo nikada ne bi imali problema.Međutim, ja zaista nisam čuo da je iko ikad takvu vezu imao...Ne znam kako ljudsko biće može prihvatiti takve podatke od strane ''partnerke'' u ovom slučaju.

    Toliko otvorenu-slobodnu vezu da bez problema može da se odluči za manju avanturu sa ženskom iili muškim nisam gledao.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Koma[MFHN] View Post
    Ti sve pričaš kao da se ljudi mogu dogovoriti oko tih stvari.Kada bi dvoje tako funkcionisalo nikada ne bi imali problema.Međutim, ja zaista nisam čuo da je iko ikad takvu vezu imao...Ne znam kako ljudsko biće može prihvatiti takve podatke od strane ''partnerke'' u ovom slučaju.

    Toliko otvorenu-slobodnu vezu da bez problema može da se odluči za manju avanturu sa ženskom iili muškim nisam gledao.
    To i nije nešto sasvim novo i nepoznato. Polyamory je nešto što može da posluži kao ilustracija. Evo polyamory principa:


    • Fidelity and loyalty: Many polyamorists define fidelity as being faithful to the promises and agreements they have made, rather than in terms of per se sexual exclusivity. Having a secret sexual relationship which violated one's negotiated agreements would be seen as lacking fidelity. Polyamorists generally base definitions of commitment on considerations other than sexual exclusivity, e.g. "trust and honesty" or "growing old together".[30]
    • Trust, honesty, dignity and respect: Most polyamorists emphasize respect, trust and honesty for all partners.[31][32] A partner's partners should be accepted as part of that person's life rather than merely tolerated, and a relationship that requires deception, or where partners are not allowed to express their individual lives, is often seen as a poor model.
    • Mutual support: This requires that each partner will support, and not undermine, the other, and will not deliberately use a secondary relationship to harm another party or relationship.
    • Communication and negotiation: Because there is no "standard model" for polyamorous relationships, and reliance upon common expectations may not be realistic, polyamorists often advocate explicitly deciding the ground rules of their relationships with all concerned, and often emphasize that this should be an ongoing process of communication and respect. Polyamorists usually take a pragmatic approach to their relationships; they accept that sometimes they and their partners will make mistakes and fail to live up to these ideals, and that communication is important for repairing any breaches.[31][32]
    • Non-possessiveness: Polyamorists believe that restrictions on other deep relationships are not for the best, as they tend to replace trust with a framework of ownership and control. They tend to see their partner's partners in terms of the gain to their partner's life rather than the threat to their own (see compersion). Poly relationships do vary and some can be possessive or provide for the primary partner's veto or approval, whilst others are asymmetrical—possessive one way, but not the other.



    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  16. #16
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Ti bi dozvolio svojoj djevojci da se isprstinja s nekom ribom, fino i lijepo izlize, izvata i te zajebancije i sjutra dan bi je grlio, ljubio i te fore ka da nista nije bilo?
    Samo ako je ta druga riba bolja pi.cka od djevojke s kojom je nas hipoteticki momak u vezi
    I am the one who locks.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da bih je pustio,al pod uslovom da sam ja izmedju njoh dvije.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Kada bih bio pijan ili u posebnom raspolozenju, a doticna mi ne bi znacila vise od seksualnog objekta, ne bih imao nista protiv da ona dovuce jos jedan takav objekat u krevet, sve dok je zenskog pola. A izvan zabave, provoda, mozda i druzenja ne bih zelio da imam nista vise sa takvom, pogotovu ne emotivnu vezu.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da niste malo pobrkali loncice? nije rekao da zajedno u krevet bude snjih dvije, nego ona nezavisno od njega ima neko zensko u krevetu

    mislim ako mu je neka kres kombinacija boljece ga dupe i ako bude sa muskim i zenskim, a da vidim tog cgorca kojem ne smeta da se zabavlja snekim i da mu neko jebe djevojku i da mu je to ok
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,845
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    i sad dolazimo do pitanja da li se moze praviti razlika izmedju toga da neko Vasoj curi stavlja penis u vaginu ili osoba istog pola dildo,palicu,bocu,utikac,nastavak gidore i tako to 8)

    da pojasnim. ide li ovaj svijet ka tome da sjutra moze djevojka da dodje i kaze uh klepih se sa jednom drugaricom nista strasno i ti kazes pa dobro nema veze samo da nije sa muskarcem .
    f6

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa u čemu je problem da neko koga volite bude zadovoljen od strane još nekoga koga voli ili sa kim mu je lijepo koliko i sa vama?!? Kakva je razlika da li je otišla na kafu, u šetnju, kupovinu ili na seks? Ništa se ne pozna.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  22. #22
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,055
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    da niste malo pobrkali loncice? nije rekao da zajedno u krevet bude snjih dvije, nego ona nezavisno od njega ima neko zensko u krevetu

    mislim ako mu je neka kres kombinacija boljece ga dupe i ako bude sa muskim i zenskim, a da vidim tog cgorca kojem ne smeta da se zabavlja snekim i da mu neko jebe djevojku i da mu je to ok
    Vjeruj mi da ima i onih koji znaju da im se zene tresu i cute,ne znam kako,shto,radi chega,al cute.

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by acs View Post
    i sad dolazimo do pitanja da li se moze praviti razlika izmedju toga da neko Vasoj curi stavlja penis u vaginu ili osoba istog pola dildo,palicu,bocu,utikac,nastavak gidore i tako to 8)

    da pojasnim. ide li ovaj svijet ka tome da sjutra moze djevojka da dodje i kaze uh klepih se sa jednom drugaricom nista strasno i ti kazes pa dobro nema veze samo da nije sa muskarcem .
    Ispravno razmišljanje.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,845
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Vjeruj mi da ima i onih koji znaju da im se zene tresu i cute,ne znam kako,shto,radi chega,al cute.
    ali ovdje se radi o tome da li kad ti zena pomene da ode da se klepi sa koleginicom sa posla treba da je potapses po ramenu il nogom u glavu
    f6

  25. #25
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,055
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ali ovdje se radi o tome da li kad ti zena pomene da ode da se klepi sa koleginicom sa posla treba da je potapses po ramenu il nogom u glavu
    A znam no velim chega sve ima kod nas,i to u sredini gdje se maltene svi znamo...a ovo shto kazesh,nit potapshao nit shutirao,pozdravio se samo sa njom za sva vremena,pa nek se klepa do mile volje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •