E pa dragi sugradjani ja sam nachisto sh0kiran () shto se sve deshava Subotom veche u nash grad... Pogotovo u periodu od 3 do 5 ujtro (shto bi vec bila Nedjelja, al nema veze)

Dakle ja i drug, ustvari drug i ja, se vozamo kroz grad, opushtencija, kulira se, slusha se neka muzikica, laganezzzze, i uzhivamo u scenama po gradu!

prvo, vidimo Golfa II (inache najbolji auto za nashe puteve) misterioznog izgleda, zatamnjenih stakala, alu felne ovo-ono, koji se kotrlja 20 metara i obrce se pod ruchnu... I tako za redom... I tu scenu smo gledali 20 puta na noc, isti tip, ista misterija (: (lokacije, zaobilaznica, krivina kod poshte, trzhi centar, vrachar, kruzhni tok... pitajte dje nije)

onda na staru autobusku, neki momci s Golfom II. dosta manje misteriozan od gore pomenutog, preskache trotoare, chuda chini, i to sve uz jake glasove Indire Radic, koja neumoljivo odzvanja kroz 4 potpuno (naravno) spushtena prozora...

poslije toga na benzinsku pumpu, ko bi drugi nego Golf II () se zakucava u Audi 80 (taxista), ili ovaj u njega, sasvim ne bitno...

onda 4 scena semafor kod Berkovica, svjezhe postavljen u nadi da ce uskoro i da proradi, biva sravljen sa zemljom... Mismo doshli na mjesto zlochina, ali neidintifikovano lice je vec odleprshalo u nepoznatom pravcu... Imam neki osjecaj de je bio Golf II, inache najbolji auto za nashe puteve

Nego ja nagrdih ove II, a da sve ne bi bilo tako crno, evo slike koju necu komentarisat, samo cu da napomenem (jer se najbolje bash i ne vidi) da zadnji tochak je odvojen od asFalta nekih 30ak cm



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SHTO JE OVO LJUDI ZABOGA ??????????????????????????????