Page 196 of 287 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199200206246 ... LastLast
Results 4,876 to 4,900 of 7175

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #4876
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Danas mi otac kaze da su mu u erste banku ratu za kredit samovoljno podigli sa 170e na 270e, razlog je jer mu se plata povecala(primio 550e na banku). Ozbiljno ljudi, je l ovo zakonito? Mislim, kako moze banka, pogotovo sa ovim presmijesnim izgovorom da na svoju ruku smanjuje/povecava ratu?
    Ne moze i ne smije nikako. Prava i obaveze jedino iz ugovora o kreditu proisticu. Osim ako se kasnilo sa ratom pa oni neke njihove kamate za kasnjenje naplacuju i to je drugo, ali rata kao rata mora biti po ugovoru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #4877
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monet View Post
    Ne moze i ne smije nikako. Prava i obaveze jedino iz ugovora o kreditu proisticu. Osim ako se kasnilo sa ratom pa oni neke njihove kamate za kasnjenje naplacuju i to je drugo, ali rata kao rata mora biti po ugovoru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa jeste se nesto kasnilo i cuda bila, ali i da se kasnilo 5 godina cus 100e da se podigne rata to je presmijesno. Ajde da su rekli iz banke, kasnili ste i obracunali smo zateznu kamatu tolko i tolko i vece je, sve ok. Rade ljudi, pa vama je sad veca plata samim tim se povecava rata?????? A cega druze, jeste li vi normalni?

  3. #4878
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Danas mi otac kaze da su mu u erste banku ratu za kredit samovoljno podigli sa 170e na 270e, razlog je jer mu se plata povecala(primio 550e na banku). Ozbiljno ljudi, je l ovo zakonito? Mislim, kako moze banka, pogotovo sa ovim presmijesnim izgovorom da na svoju ruku smanjuje/povecava ratu?
    Imaš li više detalja?

    Potencijalni jedini opravdan razlog jeste pomenut:

    a) ko ima neplaćene dospjele obaveze onda imaju svako pravo da uzmu pola plate (definisano zakonima). Dodatno, ako su mu raskinuli ugovor zbog kašnjenja, ta uvećana rata će potrajati do zatvaranja poslednjeg eura tog kredita ako se drugacije ne dogovori sa bankom (pricam o mozda nekom reprogramu koji moze da se dogovori sa bankom)

    b) ako nije kasnio, imate sva prava da vam vrate uzeto odnosno: protivzakonito je da banka naplaćuje obaveze koje nisu dospjele na plaćanje. Moraju i oni u tom smislu da poštuju ugovoreni otplatni plan, jednako kao klijent. To bi bilo kao da EPCG krene u prinudnu naplatu računa za naredni mjesec. Ako nemaju osnov - ne smiju

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  4. #4879
    Join Date
    May 2021
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Koliko euribor realno može da poraste u narednom periodu? I kad bi trebalo da počne da raste?

  5. #4880
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Imaš li više detalja?

    Potencijalni jedini opravdan razlog jeste pomenut:

    a) ko ima neplaćene dospjele obaveze onda imaju svako pravo da uzmu pola plate (definisano zakonima). Dodatno, ako su mu raskinuli ugovor zbog kašnjenja, ta uvećana rata će potrajati do zatvaranja poslednjeg eura tog kredita ako se drugacije ne dogovori sa bankom (pricam o mozda nekom reprogramu koji moze da se dogovori sa bankom)

    b) ako nije kasnio, imate sva prava da vam vrate uzeto odnosno: protivzakonito je da banka naplaćuje obaveze koje nisu dospjele na plaćanje. Moraju i oni u tom smislu da poštuju ugovoreni otplatni plan, jednako kao klijent. To bi bilo kao da EPCG krene u prinudnu naplatu računa za naredni mjesec. Ako nemaju osnov - ne smiju

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk
    Provjerih opet sa njim, nije radio u onom periodu prvom korone 3-4 mjeseca, tad je kasnio jer nije trazio moratorijum. Medjutim, kad je opet poceo da prima platu to je sve isplatio kako treba, to je bilo prije 2 godine skoro. Sad su mu bukvalno rekli ovako "plata vam se povecala, samim tim i rata se povecava"

  6. #4881
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    I činjenično sam ti postavio tarifnik NLB-a. Koji svako može da nađe na sajtu i pročita.
    Da li je nekome omogućen priliv bez troška, ili je dio paketa, nije nešto što mogu da znam.
    Ili kako i reče "info direktno iz banke, pa ako lažu mene lažem i ja tebe".
    Dakle, prenosim samo činjenice sa sajta. Ako banka laže na sajt, onda nas sve laže.
    Dokazujes i da kao neko ko je u ovom poslu nema bas sve informacije. Priliv nikada ne placa primalac ukoliko je posiljaoc poslao sa OUR naznakom a o tome je bila prica.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne znam što nisi naveo Hipotekarnu koja je mnogo veća banka od Addiko npr. A ustvari znam zašto nisi. Jer je jetinije i manje od 0.5%:

    Do 1.000,00 € fiksno 10,00 €
    Od 1.000,01 € do 20.000,00 € fiksno 20,00 €
    Od 20.000,01 € 0,1%
    Nope vec iskreno mi nije ni palo na pamet da pogledam kod njih jer imam ekstremno negativna iskustva iz proslosti. Svakako su to paprene cifre za "normalne korisnike" te u mom slucaju pricamo o cifri vecoj od 0.5% u slucaju hipotekarne.

    Jos jednom, omashio si.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ja sam naveo najveće banke iz regiona jer si pitao da se uporedi, a realno si očekivao da se to tamo ne plaća ali nema veze. Razumijem ja zašto vrtiš priču.
    Ako si očekivao da ću da listam po 10 najvećih banaka Srbije i Hrvatske žao mi je, nemam kad.
    Daleko od toga da sam ocekivao da se ne placa, sta vise, upoznat sam poprilicno dobro o tarifama u zemljama u regionu, pogotovo o tarifama u HR jer tamo takodjer imam racun. Cak i banke koje si naveo imaju manje tarife nego vecina banaka u CG.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ti reče da nema a da ja ne baratam činjenicama. Kad ono međutim ipak ima. Eh.
    Ne baratas, vidi se upravo iz svega gore navedenog.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kao stariji forumaš si dobio za spamovanje jer nosi najmanje poena. Žao mi je bilo da ti dam cijelih 6 za uvrede koliko inače sleduje.
    PM se automatski šalje, toliko o činjenicama.
    A kako ne postoji besplatni ručak infrakcija je adekvatna cijena.
    Volio bih da znam koja je to uvreda u pitanju, moze i na PM, nije nikakav problem.

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Napredak je odavno prisutan, pitanje je samo da li neko želi da ga vidi ili ne. Ali to je sve individualno
    I rekoh da se vidi, vise mi se ne brisu random postovi no da je srece ti bi bio banovan sa foruma za sva vremena za ono sto si radio u proslih godinu+ dana.

  7. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  8. #4882
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Dje je sad najbolje uzeti stambeni kredit daju 4.1% ima li dje nize....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  9. #4883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Dje je sad najbolje uzeti stambeni kredit daju 4.1% ima li dje nize....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    isto kao da si postavio pitanje: oću da kupim auto, nudi mi ga za 5 iljada, ima li đe niže

  10. #4884
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    isto kao da si postavio pitanje: oću da kupim auto, nudi mi ga za 5 iljada, ima li đe niže
    Tacno tako ima li dje nize ta obicne ljude bez 1000+ i Drzavnog udijela

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  11. #4885
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Tacno tako ima li dje nize ta obicne ljude bez 1000+ i Drzavnog udijela

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Prijatelju, nije to kupus pa da imas 2 ulazna parametra tipa: je li iz zete i je li prskan?
    Koliki je kredit, koliko ti je ucesce, na koji rok trazis, ko ti je poslodavac, prosjecna plata, da li ga uzimas za kupovinu nepokretnosti ili adaptaciju, imas li dodatno obezbjedjenje kao kolateral, trazis li fiksnu ili varijabilu kamatnu stopu itd. To su informacije na osnovu kojih trazis i od kojih zavisi odgovor a ne: ocu stambeni, ima li dje ispod 4,1%.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #4886
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Provjerih opet sa njim, nije radio u onom periodu prvom korone 3-4 mjeseca, tad je kasnio jer nije trazio moratorijum. Medjutim, kad je opet poceo da prima platu to je sve isplatio kako treba, to je bilo prije 2 godine skoro. Sad su mu bukvalno rekli ovako "plata vam se povecala, samim tim i rata se povecava"
    To ne smije tako ako je on 100% siguran da nema dospjelih dugova

    Ima vise adresa na koje moze da provjeri i vise nivoa. Predlazem sledece:

    Nađi e-mail za žalbe klijenata te banke (to je najjednostavnije i najbrze). Posaljite upit sa podacima (ako ti otac nije prijavio neki mail banci za kontakt onda posalji podatke/ugovor ili bilo sta sto bi identifikovalo klijenta). Trazi zvanicno pojasnjenje

    Ako to ne upali naredni korak, probaj da prikupis par stvari za dokaze: ugovor otplatni plan i promet po racunu, neku potvrdu od banke o danima kasnjenja đe će se viđet da ne kasni tada kad su mu povecali anuitet i to sve posalji bankarskom ombudsmanu. On ima moc slicno kao tuzioc/sud/Centralna banka i moze da naćera banku da se potrudi oko odgovora pri cemu banka ne smije pogresno da ga informiše

    To su neke opcije bez troskova na tvojoj strani koje mogu vratiti tokove u ispravan kolosjek. Greske se desavaju svima ali je bitno da su banke voljne da ih isprave. Ako neki pojedinacni zaposleni zakaze jer mu je muka da provjeri/objasni/savjetuje: tu su ova dva navedena kanala koja mogu da se koriste.

    Nadam se da je bilo od pomoći

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to box For This Useful Post:


  14. #4887
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Moguće da je ugovor bio potpisan na iznos od 270e ili veći a da mu je penzija bila u jednom momentu zbog žiriranja ili neke administrativne zabrane smanjena.
    Samim tim banka nije mogla da "skida" ugovorenu penziju već je skidala maksimalni dio od 170e.

    Kada se penzija oslobodila vratili su na staro skidanje..

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  16. #4888
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,564
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Danas mi otac kaze da su mu u erste banku ratu za kredit samovoljno podigli sa 170e na 270e, razlog je jer mu se plata povecala(primio 550e na banku). Ozbiljno ljudi, je l ovo zakonito? Mislim, kako moze banka, pogotovo sa ovim presmijesnim izgovorom da na svoju ruku smanjuje/povecava ratu?
    Ulozi prigovor erste i u isto vrijeme pisi centralnoj banci
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  17. #4889
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    886
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    iskreno, smijesno mi je sto umjesto da nazoves banku, posaljes email (nije to dz ili neka druga drzavna institucija dje se na tel nikad ne javljaju), ti pitas i cekas odgovor na forum. kao da mi znamo sto moze bit. Jesi ocekivao da kreditni referent iz erste prati forum i zna koja je tvoja kreditna partija
    evo ti broj kreditnog referenta u erste, nazovi ga, pitaj, ali nam obavezno jav,i danilo 063 299 663
    isto kao majke koje cekaju gostovanje dermatologa na tv da pitaju sto joj moze sinu bit. nevjerovatno.

    ima, u erste banku, ispod 4.1% uz varijabilnu kamatu
    COMMUNITAS CIVITATIS CATHARI
    navigare necesse est, vivere non est necesse



  18. #4890
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    iskreno, smijesno mi je sto umjesto da nazoves banku, posaljes email (nije to dz ili neka druga drzavna institucija dje se na tel nikad ne javljaju), ti pitas i cekas odgovor na forum. kao da mi znamo sto moze bit. Jesi ocekivao da kreditni referent iz erste prati forum i zna koja je tvoja kreditna partija
    evo ti broj kreditnog referenta u erste, nazovi ga, pitaj, ali nam obavezno jav,i danilo 063 299 663
    isto kao majke koje cekaju gostovanje dermatologa na tv da pitaju sto joj moze sinu bit. nevjerovatno.

    ima, u erste banku, ispod 4.1% uz varijabilnu kamatu
    isto si mogao ti da nazoveš i da ispitaš i fino napišeš čoeku, da se ne cima

  19. The Following User Says Thank You to EgZeKuToR For This Useful Post:


  20. #4891
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    iskreno, smijesno mi je sto umjesto da nazoves banku, posaljes email (nije to dz ili neka druga drzavna institucija dje se na tel nikad ne javljaju), ti pitas i cekas odgovor na forum. kao da mi znamo sto moze bit. Jesi ocekivao da kreditni referent iz erste prati forum i zna koja je tvoja kreditna partija
    evo ti broj kreditnog referenta u erste, nazovi ga, pitaj, ali nam obavezno jav,i danilo 063 299 663
    isto kao majke koje cekaju gostovanje dermatologa na tv da pitaju sto joj moze sinu bit. nevjerovatno.

    ima, u erste banku, ispod 4.1% uz varijabilnu kamatu
    Lagano brate cemu nervoza, nisu ih tebi uzeli no nama

    Nisam nidje napisao da cekam odgovor sa foruma pa da vidim sta dalje da radim. Ovo sam napisao u medjuvremenu dok je otac otisao i zavrsavao stvari, mada ne moze se ni sve to za sekund zavrsit a valja napisat nedje da ljudi vide sa kakvim indijancima se posluje u cg, tako da bez brige umijemo se za sebe brinut

  21. #4892
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    886
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Lagano brate cemu nervoza, nisu ih tebi uzeli no nama

    Nisam nidje napisao da cekam odgovor sa foruma pa da vidim sta dalje da radim. Ovo sam napisao u medjuvremenu dok je otac otisao i zavrsavao stvari, mada ne moze se ni sve to za sekund zavrsit a valja napisat nedje da ljudi vide sa kakvim indijancima se posluje u cg, tako da bez brige umijemo se za sebe brinut
    Na koga si mislio da su indijanci? Banke, ili narod?
    Ja mislim da smo mi.

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    COMMUNITAS CIVITATIS CATHARI
    navigare necesse est, vivere non est necesse



  22. The Following User Says Thank You to branko.kotor For This Useful Post:


  23. #4893
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Moguće da je ugovor bio potpisan na iznos od 270e ili veći a da mu je penzija bila u jednom momentu zbog žiriranja ili neke administrativne zabrane smanjena.
    Samim tim banka nije mogla da "skida" ugovorenu penziju već je skidala maksimalni dio od 170e.

    Kada se penzija oslobodila vratili su na staro skidanje..

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ne pominji penziju bugi brate mlad mi je otac naljutice se

    Sve je regularno skidato, nije mu se plata u medjuvremenu smanjivala/povecavala, tacnije jeste tek kad je pocela evropa sad. Januar i februar je sve normalno bilo kao i do sada, sad su uzeli tih dodatnih 100e tek. Bio je i danas tamo, mislim da je sredjeno. Samo mi je bilo nerealno da tako odjednom, bez ikakve najave uzmu 100e preko i prave se ludi, i dalje ne mogu da vjerujem da kad je zvao prvi put tamo da su ladno odgovorili "povecala vam se plata pa se i rata povecava"

  24. #4894
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    Na koga si mislio da su indijanci? Banke, ili narod?
    Ja mislim da smo mi.

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    A malo i mi ali vise oni. Nedje u neku normalniju drzavu bi se ljudi na glavu bankama popeli sa ovakvim propustima, dok otac oce to sve fino ovo ono, e zajeba se taj ko je fino sa njima ista cinio

  25. #4895
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    886
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    A malo i mi ali vise oni. Nedje u neku normalniju drzavu bi se ljudi na glavu bankama popeli sa ovakvim propustima, dok otac oce to sve fino ovo ono, e zajeba se taj ko je fino sa njima ista cinio
    Jes, u pravu si. Kao sto je egzekutor malo veci indijanac sto je na lijep nacin pokusao da objasni covjeku sto i kako, da bi mu ovaj reko da oladi

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    COMMUNITAS CIVITATIS CATHARI
    navigare necesse est, vivere non est necesse



  26. The Following User Says Thank You to branko.kotor For This Useful Post:


  27. #4896
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    evo ih ja imam koliko hoces, nikome nije skinuto.

    firma svakako placa proviziju na svako placanje.
    Bas pitah suprugu jer mi je stojalo negdje u podsvijesti da je pomenula da su joj skinuli neku sitnicu prilikom uplate za platu prije par mjeseci... Yep, "skinuto" takodjer i veoma slicna situacija kao kod kolege forumasa.

    Provjerih kolika je cifra u pitanju i tacno 0.2% svaki put (oktobar, novembar, decembar i januar) sa time za februarsku platu nije nista skinuto.

  28. #4897
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    CKB skida, ali ako je u nalogu navedeno da je LD ne smije.
    Ako nije navedeno onda skida.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. #4898
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    198 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Danas mi otac kaze da su mu u erste banku ratu za kredit samovoljno podigli sa 170e na 270e, razlog je jer mu se plata povecala(primio 550e na banku). Ozbiljno ljudi, je l ovo zakonito? Mislim, kako moze banka, pogotovo sa ovim presmijesnim izgovorom da na svoju ruku smanjuje/povecava ratu?
    Mozda su racunali na 50%od plate , pa cim mu je porasla plata odma je skocila i rata

  30. #4899
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Je li zaboga CKB banka umanjila neto dobit za 2021. Godinu za ovih 14 miliona zna li se?
    Nerealno mi je da je NLB sa sve Komercijalnom ostvarila vecu dobit od njih..

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  31. #4900
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    CKB skida, ali ako je u nalogu navedeno da je LD ne smije.
    Ako nije navedeno onda skida.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Hvala Bugi. Bas cu da kazem suprigi da provjeri sa knjigovodstvom kako su poslali uplatu za februar, vjerovatno je upravo to u pitanju.

Page 196 of 287 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199200206246 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •