Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Izgleda da je buducnost CG u zenama.

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Izgleda da je buducnost CG u zenama.

    Zasto vlastima smetaju zene koje se hrabro obracanuvaju sa korupcijom, mitom i protekcionizmom u CG? Ne mislim da su tu samo zene zastupljene, naprotiv, ali odaje se utisak da su one mnogo odvaznije da se suoce sa brojnim nezakonitim radnjama u nasem drustvu.

    Ne moram da navodim primjere, ima ih dosta. Sta je bilo sa sudijom Anom Vukovic, gdje je ona, moze li mi ko odgovoriti? Ili, sto ce biti sa dr Cukic povodom sudskog procesa Mugosha Senior i Junior versus Vijesti. Sto reci o veterinarskom inspektoru Mirjani Draskovic i td?
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Feministicki topik...Sto ne pomenes veselu trojku pravosudja Medenica, Carapic, Radovic ? Obicna generalizacija, bez ikakve podloge.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Feministicki topik...Sto ne pomenes veselu trojku pravosudja Medenica, Carapic, Radovic ? Obicna generalizacija, bez ikakve podloge.
    a što feministički?meni se čini da više m*** imaju neke žene danas negoli muškarci.
    kad čujem vanju ćalović kako praši po ovima iz vlasti,vajni mi opozicioni lideri smiješno djeluju.dodao bih i miru kuljak koja se odavno ističe "dugim" jezikom

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Feministicki topik...Sto ne pomenes veselu trojku pravosudja Medenica, Carapic, Radovic ? Obicna generalizacija, bez ikakve podloge.
    Moj topik nema veze sa feminizmom, nijesam feministkinja, a i da je jesam kakve to veze ima. Ovdje se prica o ljudskim pravima i teznjom da se dostignu neki pravedniji putevi koji vode boljem funkcionisanju drustva.

    Zasto mislis odmah da sam feministkinja koja prica bez ikakve podloge. Zvucis kao Toni Bler koji je uciteljima porucio, 'Vi ste tu da sluzite djacima, a ne sindikatima'. A u skolstvu katastrofa, hahaha.

    Vi ste feministkinje i druzite se sa ludacama koje obicno generalizuju, jesi li to mislio?
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Zasto vlastima smetaju zene koje se hrabro obracanuvaju sa korupcijom, mitom i protekcionizmom u CG? Ne mislim da su tu samo zene zastupljene, naprotiv, ali odaje se utisak da su one mnogo odvaznije da se suoce sa brojnim nezakonitim radnjama u nasem drustvu.

    Ne moram da navodim primjere, ima ih dosta. Sta je bilo sa sudijom Anom Vukovic, gdje je ona, moze li mi ko odgovoriti? Ili, sto ce biti sa dr Cukic povodom sudskog procesa Mugosha Senior i Junior versus Vijesti. Sto reci o veterinarskom inspektoru Mirjani Draskovic i td?

    Sto se tice Cukicke,i Draskovicke,inace majke naseg kolege sa foruma,kapa dolje.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Moj topik nema veze sa feminizmom, nijesam feministkinja, a i da je jesam kakve to veze ima. Ovdje se prica o ljudskim pravima i teznjom da se dostignu neki pravedniji putevi koji vode boljem funkcionisanju drustva.
    Nisam ni rekao da si feministkinja, vec da je topic feministicki, jer imputira da su zene veca mooda od muskaraca u CG. Ja ne kazem da nisu ,niti da jesu, niti da je to moguce utvrditi. Na svaki tvoj pozitivan/negativan primjer zene u CG ja mogu odgovoriti sa muskim. To je poenta svega. Niko ne dominira.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Vanja Calovic je igracka koju je pozicija namjestia, da ima neko ko ce da "skace i da pljuje" istu tu poziciju. Da narod pomisli "e evo ga neko ko misli i na nas" .
    Odvratnije osobe mi nema od te male

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U Beogradu su zene bile u prvim redovima i najglasniji borci protiv rata i govora mrznje, a bilo je i negativnih primjera, u CGi Mirjana Kuljak, Mila Kasalica su jasno i glasno iznosile svoje mishljenje o ovom REZIMU.

    Da nije bilo tih zena, ja bih mislio, da su svi poludjeli,
    njima hvala na hrabrosti i izdrzljivosti,
    i shto mene izbavishe da ne poludim, neka je dosta jedan glas razuma, i u ono zlo vrijeme i grdne godine chitanje MONITORA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Milovan pomenu Mirjanu Kuljak, koju sam imao prilike da upoznam i da pratim njena predavanja tokom jednog semestra i zaista je milina slusat jednu zenu kako govori na nacin na koji ona govori.

    A i ja mogu rec da je tema glupa zbog toga sto se prica o obracunavanju sa korupcijom i ulogom zena u svemu tome. Evo Ranka Carapic, Stojanka Radovic, Vesna Medenica. Njih 3 su jedine zene koje trenutno mogu nesto da urade nesto povodom toga. I sto one rade? Nista. Samo s e r u o nekakvim hapsenjima sitnih riba i glupim pricama o tome kako su bijeljom polju nema nijedan zaostao predmet. One su samo produzena ruka vlasti i samo izvrsavaju ono sto im se kaze, tako da ako vec pricamo o ulozi zena u svemu ovote, to im je ogroman minus.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Milovan pomenu Mirjanu Kuljak, koju sam imao prilike da upoznam i da pratim njena predavanja tokom jednog semestra i zaista je milina slusat jednu zenu kako govori na nacin na koji ona govori.

    A i ja mogu rec da je tema glupa zbog toga sto se prica o obracunavanju sa korupcijom i ulogom zena u svemu tome. Evo Ranka Carapic, Stojanka Radovic, Vesna Medenica. Njih 3 su jedine zene koje trenutno mogu nesto da urade nesto povodom toga. I sto one rade? Nista. Samo s e r u o nekakvim hapsenjima sitnih riba i glupim pricama o tome kako su bijeljom polju nema nijedan zaostao predmet. One su samo produzena ruka vlasti i samo izvrsavaju ono sto im se kaze, tako da ako vec pricamo o ulozi zena u svemu ovote, to im je ogroman minus.
    mirjana kuljak

    hm

    nije dugo izdržala ... napustila je politiku čim joj se pružila prilika da dobije bolji posao (novac)

    nemam ništa protiv nje, naprotiv, draga mi je ali to su činjenice

  11. #11
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Zasto vlastima smetaju zene koje se hrabro obracanuvaju sa korupcijom, mitom i protekcionizmom u CG? Ne mislim da su tu samo zene zastupljene, naprotiv, ali odaje se utisak da su one mnogo odvaznije da se suoce sa brojnim nezakonitim radnjama u nasem drustvu.

    Ne moram da navodim primjere, ima ih dosta. Sta je bilo sa sudijom Anom Vukovic, gdje je ona, moze li mi ko odgovoriti? Ili, sto ce biti sa dr Cukic povodom sudskog procesa Mugosha Senior i Junior versus Vijesti. Sto reci o veterinarskom inspektoru Mirjani Draskovic i td?
    koliko ih to izbroja? 4

    mašala

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    otkad nema Bebe dzakovic nista vise nije isto.
    Prava zena...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha, a drashkoviceva se nakrala, pa kad su joj zavrnuli slavinu pochela da rezi. eeee... a calovickoj svaka chast, po meni pozitivan primjer, rijedak, bez obzira na pol!
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Evo Ranka Carapic, Stojanka Radovic, Vesna Medenica. Njih 3 su jedine zene koje trenutno mogu nesto da urade nesto povodom toga.
    Mogu,da slusaju pokorno do smrti onu te ih je postavila tu dje su.
    Sto i rade vrlo uspjesno.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Milovan pomenu Mirjanu Kuljak, koju sam imao prilike da upoznam i da pratim njena predavanja tokom jednog semestra i zaista je milina slusat jednu zenu kako govori na nacin na koji ona govori.

    A i ja mogu rec da je tema glupa zbog toga sto se prica o obracunavanju sa korupcijom i ulogom zena u svemu tome. Evo Ranka Carapic, Stojanka Radovic, Vesna Medenica. Njih 3 su jedine zene koje trenutno mogu nesto da urade nesto povodom toga. I sto one rade? Nista. Samo s e r u o nekakvim hapsenjima sitnih riba i glupim pricama o tome kako su bijeljom polju nema nijedan zaostao predmet. One su samo produzena ruka vlasti i samo izvrsavaju ono sto im se kaze, tako da ako vec pricamo o ulozi zena u svemu ovote, to im je ogroman minus.
    Nije tacno da nista nije uradjeno! Ja sad advokat i kazem ti da je sudstvo (dakle i tuzilastvo) bitno unapredjeno i da se ne moze prepoznat.
    A o tome da se hapse BAS SVI-toga nece bivat ni odje ni na Balkanu....a Boga mi ni u USA....nekih 3-5% su iznad zakona, pa sto godj mi mislili (ili mislili tamo oni u USA....jer clanovi familije Rockefeller NE IDU U ZATVOR...IZ PRINCIPA!).
    A da moze dosta bolje-moze i hoce!
    Ako se neciji rad bagatelishe-to nije OK.
    POzdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    nijesam feministkinja
    Chek chek cheh samo malo.Nijesi...shta???
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  17. #17
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Feministicki topik...Sto ne pomenes veselu trojku pravosudja Medenica, Carapic, Radovic ? Obicna generalizacija, bez ikakve podloge.
    Bas tako.

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    a što feministički?meni se čini da više m*** imaju neke žene danas negoli muškarci.
    kad čujem vanju ćalović kako praši po ovima iz vlasti,vajni mi opozicioni lideri smiješno djeluju.dodao bih i miru kuljak koja se odavno ističe "dugim" jezikom
    Pa to uci moderni feminizam, da danas zene trebaju da imaju "mu**" umjesto muskaraca.
    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Moj topik nema veze sa feminizmom, nijesam feministkinja, a i da je jesam kakve to veze ima. Ovdje se prica o ljudskim pravima i teznjom da se dostignu neki pravedniji putevi koji vode boljem funkcionisanju drustva.

    Zasto mislis odmah da sam feministkinja koja prica bez ikakve podloge. Zvucis kao Toni Bler koji je uciteljima porucio, 'Vi ste tu da sluzite djacima, a ne sindikatima'. A u skolstvu katastrofa, hahaha.

    Vi ste feministkinje i druzite se sa ludacama koje obicno generalizuju, jesi li to mislio?
    Tvoj topik/tema itekako ima veze sa feminizmom. Da je tema postavljena drugacije, mozda i ne bi, ali ovako ti nama vec dajes svoje misljenje u naslovu teme (Izgleda da je buducnost CG u zenama) a zakljucka nigdje. Da je napisem "buducnost CG je u muskarcima" prozvan bi za najveceg sovinista. Najgore je sto je esktremni feminizam danas previse dozvoljen dok ova druga strana se prikazuje kao losa.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post

    Pa to uci moderni feminizam, da danas zene trebaju da imaju "mu**" umjesto muskaraca.
    pravo da ti rečem jedna od mrznijih stvari za viđet je muškarac bez m*** i ličnosti.odma za njim ide žena.ako žena nema ličnost nego je tunjava,ćuti,sve pušta a što će nam onda .nema sreće u nju a ni sa njom
    a neka uči taj feminizam što oće al koliko sam vidio ima masu više "postulata" to učenje.a to da su crnogorke imale i prije m*** negoli su čule za feminizam,eu,nvo itd moraćeš i sam priznat .i to stotinama godina prije.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da sam ja Fata, rekli bi, ti si lezbejka.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #20
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Zene su jednako korumpirane i podlozne svemu losem kao u muskarci. |U opste ne pravim razliku po polovima na taj nacin. Trio koji ste pomenuli, Medenica Radovic Carapic, jad i bijeda. Da imaju malo dostojanstva povukle bi se sa mjesta koje pokrivaju samo na konto poslednjih 6 mjeseci pravosudnih performansa. Ni direktorke banaka se nisu proslavile. Naivno pitanje: ko je njih spasio zatvora?!!!

    Niko nas ne moze spasiti do nas samih. Baljezganje o polovima nema svrhu. Zato sto je nema, ljudi kazu da su one zene koje potenciraju pricu da ce ZENE SPASITI SVIJET feministkinje. Mislim da grijese jer, takve zene su samo izuzetno kratkovide. Nisu feministkinje.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu svima pojedinacno odgovoriti na pitanje, ali ono sto je evidentno u vecini vasih odgovora je potpuno zanemarivanje smisla bilo koje recenice u mom prvobitnom tekstu. Zasto to radite?
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Da sam ja Fata, rekli bi, ti si lezbejka.
    Potpisujem! Ljubim te u to oko tvoje ludo.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    koliko ih to izbroja? 4

    mašala
    Ne, greska, rekla sam:

    Ne moram da navodim primjere, ima ih dosta.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ne mislim da su zene posebno hrabre, niti da su posebno casne kad je politika u pitanju...uglavnom se sve svodi na istu pricu kao i kod muskaraca...ako je pozicija, onda velica i ono sto nije za velicanje, ili sto je zastidje, ako je opozicija, onda napada cak i ono sto nije za napadanje, sto se moze tumaciti kao dobar potez...meni to govori samo da je sve u sluzbi politike, a ne u sluzbi pravde i istinskih patriotskih osjecaja...da mi je vidjet jednu iz pozicije da napadne ono sto joj sef ili neko okolo uradi, a sto samo coravi i avetni ne vidi da nije dobro, ili opet, jednu iz opozicije koja pohvali nesto sto uradi pozicija, ako licno misli da je za pohvalu! Necemo to docekat.

    Znam da se licno ne slazu sa mnogim stvarima koje velicaju i obrnuto
    naravno, ne samo zene, nego je ista stvar i sa muskarcima...evo pomenula si dr Cukic...svaka joj cast, ja stvarno vjerujem da je to potpuno realan nalaz, jer taj incident nije dobio te razmjere da se tesko nekome mozak osteti...a sa druge strane imamo dr Raicevic...ne znam, posto sam letimicno citala u dnevnoj stampi, cini mi se da je njen nalaz bio drasticno drugaciji? Politicki lojalna, valjda? Tako sam shvatila?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dosla su vremena dje su heroji ljudi koji samo rade svoj posao !!! Lose je to.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zenama najljepsa kola
    By puppy in forum Ženski kutak
    Replies: 35
    Last Post: 14-08-09, 14:02
  2. muski mitovi o zenama
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 9
    Last Post: 12-10-08, 22:15
  3. Da li bolje komunicirate sa zenama ili sa muskarcima?
    By Milevica in forum Ženski kutak
    Replies: 30
    Last Post: 02-09-07, 23:47
  4. Andric o zenama!
    By Iceburn in forum Ženski kutak
    Replies: 16
    Last Post: 27-09-06, 11:50
  5. Jedna misao o muskarcima i zenama :)
    By Hombre in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 04-07-05, 14:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •