View Poll Results: Ko ce osvojiti NLB ligu ove godine?

Voters
152. You may not vote on this poll
  • Partizan

    69 45.39%
  • Buducnost

    40 26.32%
  • Hemofarm

    2 1.32%
  • Cibona

    12 7.89%
  • Olimpija

    6 3.95%
  • Zadar

    3 1.97%
  • Crvena Zvezda

    20 13.16%
Page 3 of 59 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1457

Thread: NLB league 2009/2010

  1. #51
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamislite cuda - Tadija (koji ce ove godine da eksplodira, ili pak mozda sledece) povrijedjen...

  2. #52
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakva jedinica boze dragi....
    F.C.F.

  3. #53
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    grdan li je ovaj sead shehovic...prosto boli!!!

  4. #54
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da...pregazice ih zvezda

  5. #55
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    71-63

  6. #56
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cestitke Buducnosti !!!

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blok45 View Post
    e da...pregazice ih zvezda
    Evo pregazishe nas vala bash

    Bravo plavi
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #58
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo majstori! cestitke jeretinu i kompaniji,ovaj jeretin slobodno moze da igra u bilo koji bolji klub u evropi..znam da je vec igrao u makabiju ali njemu treba neka posebna inspiracija sto znam..obozavam onaj njegov sut ,sa onakvim lukom svaka ulazi fina utakmica..

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    A sjeti se ti da su se tada u KK Buducnost prale pare i da se tako "ulagalo" u tim.Lako im je bilo da igraju i da se motivisu,jer su bili puni love i vazda je bila puna Moraca.Dje je ta Buducnost sada u odnosu na period kad su bili prvaci,i koliko se ulaze od kada je za Vujosevicem i kompanijom bila raspisana potjernica?
    o cemu pricas ti druze? sve je to tacno samo sto smo o necemu drugo pricali a ti skreces sa teme, nisi me skapirao ili se pravis da nijesi, nebitno..
    uostalom vec iz prvog kola se nazire kako ce stvari da stoje, je li realno 5-6 mjesto za buducnost, je li realno da se zvijezda bori sa partizanom za titulu i td. cak sam i kiks hemofarma namirisao

    p.s. sad sam vidio moju gresku u prvom postu, 10 posto ostaje da cemo upast medju 4, a 90 da cemo bit 5. ili 6. naravno, ne 4. ili 5. kao sto sam prvo napisao..
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  11. #61
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cestitke Buducnosti na pobjedi,mada je bila dosta losa utakmica.Utakmicu su odlucile greske Bejlija,kad je sredinom 3. cetvrtine pri vodjstvu Zvezde od 10 razlike pocetnicki izgubio 3 lopte.Takodje,2 puta nam je svirano 5 sek,i kad se sve sabere i oduzme,vidi se da su to stvari koje su direktno odlucile pobjednika

  12. #62
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Prema misljenju strucnjaka glavni favorit ove sezone za osvajanje nlb lige je Buducnost, iz prikrajka vrijebaju cigani i Partizan (cigani sa blagom prednoscu). Ostalima se ne daje ni promil sanse

    PS. Maric 16 poena i 21 skok protiv Denvera. Ipak poraz od 30 razlike, ali iskustvo koje su stekli nema cijenu.
    eej sta bln cigani vrebaju oni vrebaju samo sledecu sezonu...realno Partizan ima ponovo najjaci tim sto cemo i dokazati...Buducnost nema neku ekipu ali moze da udje u Final 8...jos ako dodje Askrabic na ceetvorku dobra ce se ekipa napravit za NLB ligu,a u Evroligu ce svoje da uradi Pionir samo tako mozemo dobiti!...Samo tebi verni samo tebi odani! ...Grobari Niksic!

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Behind_you View Post
    eej sta bln cigani vrebaju oni vrebaju samo sledecu sezonu...realno Partizan ima ponovo najjaci tim sto cemo i dokazati...Buducnost nema neku ekipu ali moze da udje u Final 8...jos ako dodje Askrabic na ceetvorku dobra ce se ekipa napravit za NLB ligu,a u Evroligu ce svoje da uradi Pionir samo tako mozemo dobiti!...Samo tebi verni samo tebi odani! ...Grobari Niksic!
    reko bi coek da ce askrabic u buducnost doc..
    ne igra se final 8 no play off i to 4 ekipe.
    jesi ti bas iz nk?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  14. #64
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bejli je najgori amerikanac kojeg sam ikada vidio .. HAHAHA
    BISOGNA VINCERE !

  15. #65
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Behind_you View Post
    eej sta bln cigani vrebaju oni vrebaju samo sledecu sezonu...realno Partizan ima ponovo najjaci tim sto cemo i dokazati...Buducnost nema neku ekipu ali moze da udje u Final 8...jos ako dodje Askrabic na ceetvorku dobra ce se ekipa napravit za NLB ligu,a u Evroligu ce svoje da uradi Pionir samo tako mozemo dobiti!...Samo tebi verni samo tebi odani! ...Grobari Niksic!
    Kolega zajebavao sam se ovo gore
    Ma cigani nemaju sad neku ekipu, ali kakvi ce biti sledece sezone ne smijem ni da pomislim... E, je li jos traje onaj projekat `evropska zvezda`?

    PS. Jesu li varvari poceli da prate kosarku ili se ganima (bojkot - ali idemo na utakmice, samo bez zastava) prividjalo (posto ono malo sto sam gledao cuo sam da prozivaju varvare)?

  16. #66
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Kolega zajebavao sam se ovo gore
    Ma cigani nemaju sad neku ekipu, ali kakvi ce biti sledece sezone ne smijem ni da pomislim... E, je li jos traje onaj projekat `evropska zvezda`?

    PS. Jesu li varvari poceli da prate kosarku ili se ganima (bojkot - ali idemo na utakmice, samo bez zastava) prividjalo (posto ono malo sto sam gledao cuo sam da prozivaju varvare)?
    E, sledece godine ce da nam pokazu:mrgreen:

    Moraca poluprazna, sramota. Mislila sam da ce da se napuni poslije fudbala ali nista

  17. #67
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije bila toliko prazna , msm bila je bash dobra atmosfera ! navijanje s obje strane - pravi derbi nema sto ...
    BISOGNA VINCERE !

  18. #68
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Kolega zajebavao sam se ovo gore
    Ma cigani nemaju sad neku ekipu, ali kakvi ce biti sledece sezone ne smijem ni da pomislim... E, je li jos traje onaj projekat `evropska zvezda`?

    PS. Jesu li varvari poceli da prate kosarku ili se ganima (bojkot - ali idemo na utakmice, samo bez zastava) prividjalo (posto ono malo sto sam gledao cuo sam da prozivaju varvare)?
    ma najjaci su tim uvjek osvajaju sve sledece sezone! ...da dovedes i Le Brona ne bi mogla ti do trona,oduvjek ces biti ona KK "Sledeca sezona"...

  19. #69
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    nije bila toliko prazna , msm bila je bash dobra atmosfera ! navijanje s obje strane - pravi derbi nema sto ...
    Aj' kad ti kazes, na TV-u je izgledalo jadno:neutral: Sa Partizanom je uvijek puna hala

  20. #70
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Aj' kad ti kazes, na TV-u je izgledalo jadno:neutral: Sa Partizanom je uvijek puna hala
    Fudbal , prvo kolo , nbt utak .. itd. ali u drugom poluvremenu me u jednom momentu podsjetilo na stare dobre Derbije :neutral:
    BISOGNA VINCERE !

  21. #71
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Odavno Buducnost nije imala nekog jakog centra koji je mogao dat po 20. poena i nad njim da se napravi veliki broj faulova. Posle Tomasevica, Topica i klape najbolji naravno uz Milojevica je bio ako se sjecate onaj niger Braun. Nije bio previsok ali je bio ubiaca a zna je i tricu pogodit. Mislio sam da ce Buducnost dovest onog Vukosavljevica on je dobar ili mozda Ceranica neko ce se mozda posprdat ali ni on nije los igrac. Bravo u BUD je bio i onaj narkoman Jestratijevic, kakav je ono igrac mogao da bude da se ne navuce onako mlad.

  22. #72
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Fudbal , prvo kolo , nbt utak .. itd. ali u drugom poluvremenu me u jednom momentu podsjetilo na stare dobre Derbije :neutral:
    Iz godine u godinu je interesovanje za kosarku sve manje, nije mi jasno zasto, nas trener, mladi momci, lijepo igraju. Mislila sam da ce se promijeniti nesto kad se makla stara uprava ali nista od toga

  23. #73
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam se po malo pribojavao ovog meca, ne zbog Zlezde, vec zbog toga sto imamo puno novih igraca, prvi mec, itd, ali na kraju sam bio zadovoljan utakmicom i rezultatom!
    Mnogo smo dobili time sto je dosao Jeretin,
    svidjela mi se partija koju je pruzio NEMANJA GORDIC-mali je masina, vidi se da se polako ulazi u formu, to je najbitnije,
    Otasevic i dalje maximalno borben-pravi lav,
    Simonovic nije los, ali nekako se onaj momak i dalje cini mi se plasi da pruzi sve sto ima, plasi se da promasi, kolko puta je imao situaciju da se digne na sut za 3, a nije, no je pokusavao da udje i naravno neuspjesno;
    Sehovic naravno podbacio sto se mojih ocekivanja tice, onaj momak mi izgleda nekako mlitavo, iako se vidi da je ojacao, ipak ima vec 20 godina, dosta je borben, ali previse srlja, i ima nekakve nerezonske ulaze, pokusava da prodje do kosa izmedju 3 igraca, e pa to ne moze jos, a na EP za mlade je dobro igrao i bio nosilac nase igre, pa sam mislio da je ovo godina u kojoj bi on trebao da eksplodiora, kao sto je to npr prije 2 godine uradio Gordic;
    Dragicevic bio dosta dobar, ali sigurno da moze on to i bolje
    Savovic-odlican, mislim da nije imao nesto previse prostora, ali i ono sto je imao, iskoristio je jako dobro, sigurno ce bit jako dobro pojacanje za ovaj mladi tim

    Kad se ukupno pogleda igra, nikakve promjene nema, Radonjic i dalje forsira isti stil igre, koji nije los, ali mi se ne svidja sto i dalje ne koristi centra, iako mislim da onaj Lekic ima dosta potencijala, valjda je vidio kolko Dule koristi centre, ali i dalje ne moze da ukapira da bez centra ne mozemo bit u vrhu ove jako dobre lige, ne mogu da shvatim zasto je onaj Lekic cijeli mec proveo iza linije 6.25?!? zar on nije doveden u Buducnost kao klasicni centar?!
    Jos jedan problem Buducnosti je JERETIN, koji bukvalno ne je*e 2% sto mu Radonjic govori, radi sto mu dune, ali svakako momak je masina, obozavam ga, kakav sut ima, mislim da bi on mogao da igra u mnogo vecem klubu nego sto je Buducnost, ali upravo zbog toga sto ima neki problem u glavi nijedan trener nece da ga trpi!

    Naravno sto se tice atmosfere u Moraci, na pocetku meca sam popi*zdio nevjerovatno, kad je spiker objavio da smo dobili Gruziju, oni cigani(koji uzgred nemaju preko 15 godina) poceli da skandiraju: Srbija, Srbija, Srbija!!! Mislim sta reci, smucilo mi se i htio sam da se ustanem i da im uletim onamo, pi*ka im materina! Takodje me iznerviralo, sto onoliko djece koji nemaju preko 10 godina dolaze sa roditeljima i navijaju za zlezdu, pa kako je to moguce majku mu je8em, nisu nikad gledali nit zlezdu, nit Beograd, a da navijaju za onaj prsli tim! Po mojoj procjeni bilo je nekih 3000 visitora U drugom poluvremenu su se domaci navijaci malo trgli i krenula je pjesma ) ja sam promukao muski

    Sve u svemu ima dosta prostora za napredak, ali sam relativno zadovoljan ovim sto sam vidio veceras

    Tako da sad neka se momci dobro odmore za put u Zagreb, posto vec u utorak nas ceka gostovanje Zagrebu, na prvi pogled reklo bi se da bi to trebao bit lagan mec, ali mislim da nece bit bas lako, pojacali su se purgeri, imaju jako iskusan tim, ali ja se iskreno nadam da cemo uci u dobru seriju, tako da ocekujem pobjedu

  24. #74
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Ne da nece bit lako u zagrebu nego ja mislim da tamo ne mogu racunat na bodove, mada momci nemaju neki imperativ velikih rezultata ove sezone pa mozda i iznenade ponekog u gostima.

    Mulaomerovic, Niksa Prkacin, Stimac itd nije to ekipa koja ce puno gubit ove sezone doma .

  25. #75
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa znas kako, mislim da se svudje mora racunat na bodove i ici na pobjedu, posto mi je dosta tog respektovanja protivnika i omalovazavanje samog sebe! Treba reci: MI SMO NAJBOLJI I IDEMO NA POBJEDU!!! inace nikad nista osvojit necemo! i to ne samo u kosarci nego u bilo cemu!

Page 3 of 59 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 1749
    Last Post: 27-11-12, 15:50
  2. Prva Crnogorska Liga 2009/2010
    By avitanretla in forum Fudbal
    Replies: 2801
    Last Post: 14-08-10, 20:15
  3. Primera / Liga Espanola 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 5015
    Last Post: 25-06-10, 18:48
  4. Liga Sampiona 2009/2010
    By Celzinjo in forum Fudbal
    Replies: 7085
    Last Post: 25-05-10, 18:07
  5. Replies: 0
    Last Post: 27-08-09, 09:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •