View Poll Results: Ko ce osvojiti NLB ligu ove godine?

Voters
152. You may not vote on this poll
  • Partizan

    69 45.39%
  • Buducnost

    40 26.32%
  • Hemofarm

    2 1.32%
  • Cibona

    12 7.89%
  • Olimpija

    6 3.95%
  • Zadar

    3 1.97%
  • Crvena Zvezda

    20 13.16%
Page 1 of 59 123451151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1457

Thread: NLB league 2009/2010

  1. #1
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default NLB league 2009/2010

    Evo ja da otvorim ovu temu, posto vidim da niko o ovome nidje nista i ne spominje

    Sljedeceg vikenda vec konacno pocinje kosarkaska sezona

    Derbi prvog kola je svakako Buducnost-Zlezda U Moraci se ocekuje dobra utakmica, iako je iz Buducnosti otislo nekoliko kljucnih igraca, ali su se ipak dosta dobro pojacali i konacno doveli jednog snaznog centra, nadam se da ce Dejo konacno umjet da se snadje sa centrima, tu je naravno i Dragicevic, od kojeg ocekujem exploziju ove godine, takodje ima tu jos dosta mladih igraca, koji ce tek pokazati svoje, tu je i Sehovic, kojem je vise vakat da pocne da igra kako treba, posto se od njega puno vise ocekivalo!

    A evo ga i raspored za prvo kolo:

    Partizan : FMP Saturday, 26.12.2009. 20:00
    Cibona : Široki HT Eronet Saturday, 10.10.2009. 20:00
    Helios Domžale : Cedevita Saturday, 10.10.2009. 18:00
    Hemofarm STADA : Radnički Saturday, 10.10.2009. 18:00
    Zadar : Union Olimpija Saturday, 10.10.2009. 16:00
    Bosna ASA BHT : Zagreb CO Friday, 09.10.2009. 20:00
    Budućnost : Crvena zvezda Saturday, 10.10.2009. 21:00

    Iako se isti dan igra mec protiv Gruzije, koji je cini mi se zakazan za 19:00, ja se nadam da ce publika doci u velikom broju da podrzi jedini kosrakaski klub u Crnoj Gori,koji ima kakvu takvu perspektivu!!!

    Naprijed BUDUCNOST!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je konacno vrijeme da udjemo u zavrsnicu,i da se vise ne pominje famozno sesto mjesto.....

  3. #3
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam vazda bio za to, ali ove godine nesto nisam siguran, ali je moguce da iz sijenke udjemou 4 najjaca tima Yuge ) Naravno predstoji teska borba, ali sve je moguce! Ako Sehovic i Dragicevic eksplodiraju, naravno i da Gordic da dodje do prave forma i da izdrzi, sve je moguce! Ali i ostali timovi su se pojacali, mislim Partizan je ka i vazda favorit za osvajanje, Hemofarm takodje nama vazda neugodni tim, Cibona se raspada sto se finansija tice, ali su se pojacali namrtvo, Zvezda takodje ima solidan tim, tu je Bjelica od kojeg se takodje ove godine ocekuje da eksplodira! Zadar ka Zadar, tamo ih niko ne smije dobit! Olimpija takodje dosta jaka iako je finansijski prsla, ali imaju oni dosta kvalitetlnih igraca, vratio se i Sani Becirovic, tamo je cini mi se i nas Sutulovic posao! Sta reci, i FMP se oporavio! Ali mislim da mozemo da se plasiramo na visoko mjesto, jedino ako sve kuci dobijemo, i ove manje obavezno na strani, da ne bude kikseva ka prosle godine, kad smo svudje po cijeli mec vodili na strani i u zadnjoj cetvrtini puknemo! Male utakmice se moraju dobijati!

  4. #4
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Partizan PONOVO sampion, ostali nek se poredjaju kako zele
    Mislim da ce ovo da bude jedno od najneizvjesnijih prvenstava do sada, naravno od 2. mjesta pa nadalje. Ipak se malo izdvajaju Hemofarm, Olimpija i Cibona, mada ostale ekipe, pogotovo Buducnost imaju sanse.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto znam,meni se svidja kako ispade ova ekipa,Jeretin,Savovic,Lekic i Vitkovac su dobra pojacanja u svim linijama uz ove starosjedioce sto si nabrojao bice svega,za Moracu sam siguran da ce biti neosvojiva,a i na stranu se vise moraju pocet dobijat i veliki a ne samo mali,to bi bilo dovoljno za zavrsnicu.......A da je tim fino sklopljen,jeste.....

  6. #6
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto je dobro azuriran ovaj sajt kkbuducnost.Ne znam kako mozete da kazete da buducnost ima dobru ekipu,a posli su Dasic,Micov,Maras,Cabarkapa

    http://www.kkbuducnost.cg.yu/index.phtml

    A Zvezda ima mnogo jak tim,steta sto nije ostao Pesic

    http://www.adriaticbasket.com/club.php?id=17
    Last edited by Nino_pg; 03-10-09 at 15:36.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema veze, pusti ti to!!! Sljedeci vikend cemo da napusimo tvoju Zlezdu u Moraci, nekih 10-15 razlike je moja progrnoza! A i Vitkovac ima iskustva, kako se to radi a i ostali momci su vec navikli da se kuci nabija stoka

    Mislim da imamo osnovu da gajimo optimizam za ovu sezonu Naravno sam zaboravio Jeretina, koji je klasa, samo sto nesto nije imao srecen a i neke pameti, on nista ne slusa trenera, radi sve po svome, to je njegov problem ali kad se sjetim kako je Zvezdi prije 2 godine presudiou zadnjem sekundu, to je bila fantazija )

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes, i Vlado Scepanovic i Dusko Ivanovic su otisli iz Buducnosti. Cus Cabarkapa... :joint:

    Otisli su oni kojima je vrijeme bilo da odu, sad ce Radonjic kao Arsen Venger opet da napravi slican ambijent, al ista prica ce bit.

    Ko ocekuje nesto vise samo zavarava samog sebe.

    A to da ce Partizan bit bez konkurencije bas ove godine kad im ode cio tim? Hm... Vi kako te? Mada slijedi potpuna afirmacija veselog deckica sto jes jes...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  9. #9
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @nino_pg
    Sta podrazumjevas pod mnogo jakim timom?

  10. #10
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    A to da ce Partizan bit bez konkurencije bas ove godine kad im ode cio tim? Hm... Vi kako te? Mada slijedi potpuna afirmacija veselog deckica sto jes jes...
    I svake sezone ista prica, i na pocetku i na kraju

    Da malo prozborim o Partizanu... Prvo Veseli, nema potrebe o njemu Na poziciji 5 doveden Maric, cini mi se kao dobar igrac trenutno, a uz malo vremena i rada sa Duletom moze se ocekivati da ce postati zvijer. Neki prognoziraju i nivo Pekovica, mada koliko sam ga gledao ne bih bas rekao, ali nista nije nemoguce. Odlicna ledjna tehnika, izuzetno snazan, sut ocajan. Prosle sezone igrao za Granadu, imao je nesrecu da bude zamjena jednom od najboljih centara acb lige Borcarda. Pomagace mu Vranes i Rakocevic koji ce da igra i na 4 uz mlade Djekica (svjeze 18 ) i Lesica (21). Djekic uz Muslija najbolji igrac sampionske juniorske generacije Srbije i iako je bio planiran da uzme tek po koji minut u narednoj sezoni, igrama na pripremama se izborio za startnu cetvorku. Na 3 pored Veselog (19) tu je Milosevic koji se popravlja i izgleda ce zadrzati status u prvih 12, kao i car Dule Kecman koji ce da uskace i na 2. Lucic (20) takodje u kombinaciji, Dule ga najvise hvalio nakon zadnje utakmice uz Sinoveca (21) i Mitrovica (19) koji igraju poziciju 2. Na pozicijama 1 i 2 su tu jos Rasic za kojeg se moze ocekivati da ce biti najbolji poenter spoljne linije i kapiten Bozic. Ocekuju se jos 2 igraca i to 2 jaka igraca na poziciji pleja i centra (najvjerovatnije pozicija 4).

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Dodajte glasanje na temi.

  12. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    A sto je dobro azuriran ovaj sajt kkbuducnost.Ne znam kako mozete da kazete da buducnost ima dobru ekipu,a posli su Dasic,Micov,Maras,Cabarkapa

    http://www.kkbuducnost.cg.yu/index.phtml

    A Zvezda ima mnogo jak tim,steta sto nije ostao Pesic

    http://www.adriaticbasket.com/club.php?id=17
    ja sto je otisao maras brojim kao pojacanje.cabarkapa kao i da nije bio kod nas..dasic i micov su otisli i to je hendikep ali mislim da ako bude ovaj radonjic ovim igracima rekao da zele nesto vise od toga famoznog 6 tog mjesta moze nesto da bude.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    @nino_pg
    Sta podrazumjevas pod mnogo jakim timom?
    Bjelica(hit Evropskog p.)
    Dragicevic(zna se kakav je igrac kad je spreman,prosle sezone su ga mucile povrede,ove god ce da eksplodira)
    Kikanovic(imao je odlicnu sezonu)
    Steven Markovic
    Bakic
    Radivojevic(njega nisam nikad volio,ali mozda bude pojacanje)
    Keselj...

    Jesu li ti ovi losi?

  14. #14
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbt jos smarate sa Dragicevicem, a cak je i pitanje da li on moze da profesionalno igra kosarku. Kazes prosle sezone je imao problema sa povredama, da li se sjecas kad je povezao zadnji put 10 utakmica a da se nije povredio??? Evo i sada je povrijedjen, tako da mozes racunati da ce i ovu sezonu imati problema sa povredama, ali ce da eksplodira sledece sezone, uostalom tada cete i titulu da osvojite

    Bjelica i Kikanovic dobri i mozda Keselj (ok igrac, al los karakter)... I ne znam kakvi ce ovi stranci biti, ne treba ocekivati nista posebno, mada mogu biti solidni. Ali ipak nisam siguran koliko ova 3 igraca imaju kvaliteta da drze igru. Uostalom kad spominjes `hit EP` razmisli malo kakvu ulogu je imao Bjelica u tom timu i vidjeces da takvu ulogu ne moze imati u zvezdi. Ovu trojicu na celu sa Bakicem ne vrijedi ni spominjati. Plus je veliko pitanje koliko su svi spremni pojedinacno, a i timski (zbog priprema, valjda znas kakve su) i naravno pitanje atmosfere s obzirom na stanje u klubu. Naravno puno srece i volio bih vas u sva 3 finala, tako je uvijek sladje a i onda ce vam opet ostati `sledeca sezona`

  15. #15
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Bjelica(hit Evropskog p.)
    Dragicevic(zna se kakav je igrac kad je spreman,prosle sezone su ga mucile povrede,ove god ce da eksplodira)
    Kikanovic(imao je odlicnu sezonu)
    Steven Markovic
    Bakic
    Radivojevic(njega nisam nikad volio,ali mozda bude pojacanje)
    Keselj...

    Jesu li ti ovi losi?
    Cujes li ovog?! Hit evropskog prvenstva?!
    Dragicevic? to je onaj igrac, koji vec nije 2 godine igrao na nekom pristojnom nivou?
    Kikanovic, dobar je, ali mlad i neiskusan, ne moze on nosit cijeli tim!
    Bakic?! daj ne sprdaj se molim te!

    Jedino onaj Bejli ce mozda nesto valjat, ali dzaba, nema tu tima za velika djela!

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Talking

    Jako je što će glasanje bit 150% navijačko.

  17. #17
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Bjelica(hit Evropskog p.)
    Dragicevic(zna se kakav je igrac kad je spreman,prosle sezone su ga mucile povrede,ove god ce da eksplodira)
    Kikanovic(imao je odlicnu sezonu)
    Steven Markovic
    Bakic
    Radivojevic(njega nisam nikad volio,ali mozda bude pojacanje)
    Keselj...

    Jesu li ti ovi losi?
    pricas o nemanji bjelici najvecem antitalentu koje su moje oci gledale..mislim da se salis ako nije tako onda..
    ali svejedno crvena zvezda ima fin tim..

  18. #18
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xaxaxaxa najveci antitalenat koga su tvoje oci gledale...Ocito ne pratis kosarku onda...Evo danas na prijateljskom mecu protiv Galatasaraja postiga 26poena,13skokova i 3 asist...Juce 16 poena 10 skokova...Hvale ga svi zivi strucnjaci OSIM TEBE

  19. #19
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvezda je zadrzala prakticno isti tim,mali hendikep moze bit odlazak Marinovica,dok su Ovens i Roberts dosta bili povrijedjeni prosle sezone,tako da to i nije hendikep.A ko je otisao iz Patlidzana:

    Milenko Tepić (Panathinaikos, 1. 6. 2009)
    Čedomir Vitkovac (Budućnost, 21. 6. 2009)
    Novica Veličković (Real Madrid, 24. 6. 2009)
    Uroš Tripković (Joventut, 25. 7. 2009)
    Stephane Lasme (Maccabi Tel Aviv)
    Dejan Milojević (retired, 1. 9. 2009)
    Vukašin Aleksić (24. 9. 2009)

    No comment

  20. #20
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I sta to treba da znaci? Otezavajuca ili olaksavajuca okolnost kad vas opet ispeglamo?

  21. #21
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bicemo superiorni sudeci po polu....

  22. #22
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    realno gledano, partizan ce ponovo laganice da osvoji
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #23
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prema misljenju strucnjaka glavni favorit ove sezone za osvajanje nlb lige je Buducnost, iz prikrajka vrijebaju cigani i Partizan (cigani sa blagom prednoscu). Ostalima se ne daje ni promil sanse

    PS. Maric 16 poena i 21 skok protiv Denvera. Ipak poraz od 30 razlike, ali iskustvo koje su stekli nema cijenu.

  24. #24
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko je karta u subotu?

  25. #25
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Prema misljenju strucnjaka glavni favorit ove sezone za osvajanje nlb lige je Buducnost, iz prikrajka vrijebaju cigani i Partizan (cigani sa blagom prednoscu). Ostalima se ne daje ni promil sanse

    PS. Maric 16 poena i 21 skok protiv Denvera. Ipak poraz od 30 razlike, ali iskustvo koje su stekli nema cijenu.
    Kojih strucnjaka? Kakvi cigani, nemaju oni sanse ni ove godine. Partizan opet osvaja, Buducnost ima odlicnu ekipu ove godine ali ne stoje tako stvari u NLB da mogu da dodju u situaciju da osvoje ligu, nazalost!

Page 1 of 59 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 1749
    Last Post: 27-11-12, 15:50
  2. Prva Crnogorska Liga 2009/2010
    By avitanretla in forum Fudbal
    Replies: 2801
    Last Post: 14-08-10, 20:15
  3. Primera / Liga Espanola 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 5015
    Last Post: 25-06-10, 18:48
  4. Liga Sampiona 2009/2010
    By Celzinjo in forum Fudbal
    Replies: 7085
    Last Post: 25-05-10, 18:07
  5. Replies: 0
    Last Post: 27-08-09, 09:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •